Skocz do zawartości

Gdzie na majowke


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

10 godzin temu, .Renia napisał:

Nauczyciel powinnien być wykształcony,mieć uprawnienia .Jeśli ma to OK.Mi pasują ci nauczyciele ,którzy mają kwalifikacje i jeszcze je podnoszą. Pozdrawiam  nauczycieli z papierami.

Ta o której tu mowa jak narazie nie ma żadnych a Rychu pcha ja wszędzie na polecenie szwagra bo to córka myśliwego z jego koła 

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Adam napisał:

Ta o której tu mowa jak narazie nie ma żadnych a Rychu pcha ja wszędzie na polecenie szwagra bo to córka myśliwego z jego koła 

Pisz łachu o kogo chodzi. A nie pieprzysz jak potłuczony. O kogo chodzi? 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Dorotka napisał:

Oglądałam nagranie z kina ,jak cię mage, tylko ta baba w czerwonej sukni, to porażka ,psuła wizerunek tamtym.Nie znam nikogo ,ale ta w czerwonej sukni nie potrafi za bardzo śpiewać.Tamte OK.

Gdzie to jest nagranie.

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Muzyk napisał:

Posłuchaj ,czy to Kubita w czerwonej sukience potrafi śpiewać ,moim zdaniem nie bardzo.Ona powinna śpiewać u cioci na iminach.

Wszystkie śpiewają ładnie...odpieprz się.

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, krokus napisał:

Dlaczego tylko ta w środku.....bo  jej córka ci koło pióra robi? Głupi krokus

 

9 godzin temu, Widzę i słyszę napisał:

Sluch mam, te dwie potrafja ladnie śpiewać ,ta w środku nie bardzo.

Śpiewać go nie potrafi ruda asz śmiać się chce matka muzyki w szkole uczyła a córki własnej nie potrafiła nauczyć 

Odnośnik do odpowiedzi
Twój wróg

Ty Michał jeszcze weź szczepionkę przeciw nienawiści,bo jak się nią zaszczepisz ,to może będziesz lepiej postrzegał i traktował swoich ludzi.Tego ci życzę beznadziejny Wicku.A ta szczepionka nie chwal się ,bo ludzie wiedzą ,że się wpierdoliles po znajomości.

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Twój wróg napisał:

Ty Michał jeszcze weź szczepionkę przeciw nienawiści,bo jak się nią zaszczepisz ,to może będziesz lepiej postrzegał i traktował swoich ludzi.Tego ci życzę beznadziejny Wicku.A ta szczepionka nie chwal się ,bo ludzie wiedzą ,że się wpierdoliles po znajomości.

To już wasz standard. Zawsze jesteście przed zwykłymi mieszkańcami. Planecie na Rząd a to PIS dostaliście nowy wóz strażacki, szczepionki wolne od pracy w urzędzie i wiele innych dobroci. Ale i tak tęcza 🌈 i słoma to wasze znaki rozpoznawcze. Poszli wy won hołoto z psl

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Krzywy ryj napisał:

To już wasz standard. Zawsze jesteście przed zwykłymi mieszkańcami. Planecie na Rząd a to PIS dostaliście nowy wóz strażacki, szczepionki wolne od pracy w urzędzie i wiele innych dobroci. Ale i tak tęcza 🌈 i słoma to wasze znaki rozpoznawcze. Poszli wy won hołoto z psl

Michał niech jeszcze zaszczepi dobra szczepionka swoją familie,bo jeszcze może szybko i bez kolejki.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.05.2021 o 19:40, Jarek napisał:

Rysiek na polecenie szwagra pcha w szkole gdzie się da córkę kolegi z koła to na plastykę to na angielski chodząca z dziewuchy alfa omega 😂

Taka z niej cicha woda matka Polka wielka a plotkara niemiłosiernie wszystkie płoty w szkole zbiera i roznosi 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...