Skocz do zawartości

SKANDALICZNE WYNIKI KONTROLI NIK w GMINIE IŃSKO


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 376
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Beata Narożna
1 godzinę temu, Luska napisał:

Co ta p z gminy tak się promuje a chodź o Banaszewska .Co jej na lepetyne padło i tak jej przytakują burki .to chyba kandydatka na burmistrza .

A ty p**** jak masz coś do Magdy to podpisz się z Imienia i Nazwiska, idź staremu lepiej jaja lizać 

Odnośnik do odpowiedzi

Szafran to porządny obywatel i madry człowiek.Jesli coś tej kobiecie powiedział to jestem pewny że nie chciał jej obrazić .A znając ja i jej mamuśkę to trzeba zrobić burze.kto nie zna pater.. to może się nabrać.Pozdrawiam Pana Sxafrana.

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Kol napisał:

Szafran to porządny obywatel i madry człowiek.Jesli coś tej kobiecie powiedział to jestem pewny że nie chciał jej obrazić .A znając ja i jej mamuśkę to trzeba zrobić burze.kto nie zna pater.. to może się nabrać.Pozdrawiam Pana Sxafrana.

Ok sam sobie Pan słodzi. Pan Szafran niech się zastanowi jaką partię reprezentuje bo za pieniądze jest gotów zrobić wszystko

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Kol napisał:

Szafran to porządny obywatel i madry człowiek.Jesli coś tej kobiecie powiedział to jestem pewny że nie chciał jej obrazić .A znając ja i jej mamuśkę to trzeba zrobić burze.kto nie zna pater.. to może się nabrać.Pozdrawiam Pana Sxafrana.

Jeżeli jest taki mądry i porządny to niech napiszę co zrobił dla Ściennego przez tyle lat bycia radnym. 

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Loko napisał:

Jeżeli jest taki mądry i porządny to niech napiszę co zrobił dla Ściennego przez tyle lat bycia radnym. 

Ty Loko nie wciskaj nam kitu. Bronisz buraka i spółki. Jeszcze wam liwak takie numery wykręci że wam szczena opadnie. Za wodę i ścieki już znów podwyżki jaka wysoka cena za abonament. A ty durniu bzdury pleciesz plociuchu.

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, plociuch napisał:

Ty Loko nie wciskaj nam kitu. Bronisz buraka i spółki. Jeszcze wam liwak takie numery wykręci że wam szczena opadnie. Za wodę i ścieki już znów podwyżki jaka wysoka cena za abonament. A ty durniu bzdury pleciesz plociuchu.

Hahaha. Nikogo nie bronię, zadaję pytanie ale odpowiedzi nie uzyskam bo co tu odpowiedzieć jak się nic nie zrobiło...

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Loko napisał:

Hahaha. Nikogo nie bronię, zadaję pytanie ale odpowiedzi nie uzyskam bo co tu odpowiedzieć jak się nic nie zrobiło...

Jesteś zwykłym opszczymurkiem. Widać że nie siedzisz w sprawach gminy. Wymyślasz teorie spiskowe. Za to żadnych konkretów. Napisz coś co ma sens może jakąś treść. Bo tak to słychać tylko wycie na Szafrana. Widać bardzo ci się podoba Jacek i Michał z tym złodziejstwem w tle. Taki z ciebie buraczana która pisze te posty sam dla siebie bo nic mądrego z nich nie wypływa. Jesteś mimo kontroli NIK za liwakiem?

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Wrobelek napisał:

Było się spytać Pana Szafrana jak ci c*** swedziała mając 14,15 lat można zajść w ciążę.Teraz kto ci d*** wsadził w gminna posadkę i macisz bezwstydu.Wyrabcie takiego pracownika bo to dopiero zaczątek.

Napisz coś po polsku.Tak żeby można było zrozumieć.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Wrobelek napisał:

Było się spytać Pana Szafrana jak ci c*** swedziała mając 14,15 lat można zajść w ciążę.Teraz kto ci d*** wsadził w gminna posadkę i macisz bezwstydu.Wyrabcie takiego pracownika bo to dopiero zaczątek.

😂😂😂😂

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, prawda napisał:

Jesteś zwykłym opszczymurkiem. Widać że nie siedzisz w sprawach gminy. Wymyślasz teorie spiskowe. Za to żadnych konkretów. Napisz coś co ma sens może jakąś treść. Bo tak to słychać tylko wycie na Szafrana. Widać bardzo ci się podoba Jacek i Michał z tym złodziejstwem w tle. Taki z ciebie buraczana która pisze te posty sam dla siebie bo nic mądrego z nich nie wypływa. Jesteś mimo kontroli NIK za liwakiem?

Loko do ciebie pytanie! Odpowiadaj niemiecki cwelu.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Loko napisał:

Jestem za Szafranem

No i taki głupek tu pisze. Olać cię trzeba. Żadnych nowych faktów, spraw tylko te powtarzające się głupoty. Już myślałem że dołączył ktoś mądry, logiczny mający pojęcie o sytuacji w Ińsku. A tu proszę Loko - buraczana.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Loko napisał:

Czyżby jakiś zawód miłosny?😂😂😂

Idiotko pamiętam jak twoja matka podpaliła dzwonnicę w ścienne,teraz odrabcie obie straty i winy..A ten palant Wice też to głupie popiera to dopiero chorągiew chce być burmistrzem .Jego niedoszłe marzenie .A burmistrz wziął Ciołka który. Pod nim dołki kopię jak może .To jest grupa ciotki wierzy która robi zament w całej okolicy ,a przede wszystkim podpiera się młodymi glupolami.

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Widz z boku napisał:

Idiotko pamiętam jak twoja matka podpaliła dzwonnicę w ścienne,teraz odrabcie obie straty i winy..A ten palant Wice też to głupie popiera to dopiero chorągiew chce być burmistrzem .Jego niedoszłe marzenie .A burmistrz wziął Ciołka który. Pod nim dołki kopię jak może .To jest grupa ciotki wierzy która robi zament w całej okolicy ,a przede wszystkim podpiera się młodymi glupolami.

Jak już mnie wyzywasz to idioto. Jeżeli posiadasz informacje na temat podpalenia wieży to złóż zawiadomienie na policję. A nie zapomniałem ty tylko na cafe umiesz pisać hahahaha

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Loko napisał:

Jak już mnie wyzywasz to idioto. Jeżeli posiadasz informacje na temat podpalenia wieży to złóż zawiadomienie na policję. A nie zapomniałem ty tylko na cafe umiesz pisać hahahaha

Wy****j Loko. Nic nie piszesz tylko zasmiecasz... szumowina!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...