Skocz do zawartości

SKANDALICZNE WYNIKI KONTROLI NIK w GMINIE IŃSKO


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 376
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

wszędzie brud

Gminy interpretują tzw. zapisy prawa jak im pasuje. Wywożenie śmieci raz na dwa tygodnie to minimum .Latem smród zabije inne zapachy. A co z tzw. pseudo turystami, którzy znaczą swoją drogę jazdy wyrzucanymi przez okna syfami. Wszędzie brud i nikt nie poczuwa się do dbania o gminę, kasa tak ale rozwiązania problemów to już inna beczka. Prywatna własność do której każdy wtyka nosa , bo  prawo.... Kto wymyśla te bzdury nazywane prawem ? Śmiechu warte tłumaczenia Burmistrza.

4a6b4e3b90a3ee3287ba356b93605875.png

Odnośnik do odpowiedzi

https://stargard.naszemiasto.pl/konczy-sie-budowa-wyczekiwanej-pierwszej-stacji-paliw-w/ar/c3-8176439

Od sasa do lasa... pytanie kiedy Caffe Moya będzie otwarte. Widać władzy koszula bliska ciału. Niektórzy uczestnicy marszu kobiet cieszą się że to nie Orlen.. .poczekam i zobaczę jakie ceny zafunduje wał kaszubska gadzina....i ilu z was pojedzie na Orlen jednak. Miłego tankowania nie wiem kiedy - 2017, 2018, 2019, 2020 teraz jest 2021 powodzenia!

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, prawda napisał:

https://stargard.naszemiasto.pl/konczy-sie-budowa-wyczekiwanej-pierwszej-stacji-paliw-w/ar/c3-8176439

Od sasa do lasa... pytanie kiedy Caffe Moya będzie otwarte. Widać władzy koszula bliska ciału. Niektórzy uczestnicy marszu kobiet cieszą się że to nie Orlen.. .poczekam i zobaczę jakie ceny zafunduje wał kaszubska gadzina....i ilu z was pojedzie na Orlen jednak. Miłego tankowania nie wiem kiedy - 2017, 2018, 2019, 2020 teraz jest 2021 powodzenia!

Dla pacanów ze strajku kobiet....wszystkie stacje paliw zaopatrują się w paliwo w Orlen .....śmieszny ten Maciej i to całe lewactwo. Lewactwo nie wie też dlaczego stacja w tamtym miejscu .....bo już niedługo rusza żwirownia....oj będzie Gienek miał wszystko po ręką hi hi hi.....na marginesie przypomnę ciemniakiem ze strajku kobiet czyt. lewactwo..... Nie kto inny jak koalicja POPSL zlikwidowała w Ińsku posterunek policji, pocztę, stację paliw, jedyny autobus bezpośredni do Szczecina. A ciemnota lewacka się z tego cieszy....TO PIS PRZYWRÓCIŁ POSTERUNEK, POCZTĘ I AUTOBUSY.....ale to lewackie samorządy nie chcą żeby mieszkańcy mieli lepiej i wygodnie. Oni sieją wrogą propagandę tym samym sami odstawią się na boczny tor.....

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda ,nie pasowała wieza widokowa ,nie pasowało molo, nie pasuje piękny ryneczek w środku miasteczka ,teraz nie pasuje stacja paliw To co wam głupki  pasuje .Żeby was zaspokoić.Mi się to wszystko podoba i pasuje .

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Wronka napisał:

To prawda ,nie pasowała wieza widokowa ,nie pasowało molo, nie pasuje piękny ryneczek w środku miasteczka ,teraz nie pasuje stacja paliw To co wam głupki  pasuje .Żeby was zaspokoić.Mi się to wszystko podoba i pasuje .

Nie pasuje wam Polski Orlen, Mierzeja Wiślana, Tunel w Świnoujściu, 500+, emerytura plus, Polska TV wszystko co Polskie to dla całej opozycji nienormalne. A ja się bardzo cieszę że bo to Polska rośnie w potęgę a nie jakieś lewacko gumiakowe LGBT. Możecie wymyślać zmiany płci, zmianę nazw,  krewetkę rybą ale i tak człowiek rodzi się z kobiety i mężczyzny i żadno LGBT tego nie zmieni. Mnie się to bardzo podoba że to co ukradło pierwej SLD potem POPSL wraca do macierzy.Dobrze że teraz to rząd będzie decydował o przyznaniu środków dla gmin a nie jakiś ogrodnik Rzepa. Którego popierają ińskie ćwoki. Brawo PIS!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, brawo napisał:

Nie pasuje wam Polski Orlen, Mierzeja Wiślana, Tunel w Świnoujściu, 500+, emerytura plus, Polska TV wszystko co Polskie to dla całej opozycji nienormalne. A ja się bardzo cieszę że bo to Polska rośnie w potęgę a nie jakieś lewacko gumiakowe LGBT. Możecie wymyślać zmiany płci, zmianę nazw,  krewetkę rybą ale i tak człowiek rodzi się z kobiety i mężczyzny i żadno LGBT tego nie zmieni. Mnie się to bardzo podoba że to co ukradło pierwej SLD potem POPSL wraca do macierzy.Dobrze że teraz to rząd będzie decydował o przyznaniu środków dla gmin a nie jakiś ogrodnik Rzepa. Którego popierają ińskie ćwoki. Brawo PIS!!!!!

Cała prawda o opozycji i PSLGBT 🌈 lepiej tego ująć nie można.

7 minut temu, Gacek napisał:

Ty palancie pisowski ,weź ta ropuchę z Ińska i posc się z nią w głębinę ,żeby ciebie i twojej grubej wieży nikt nie oglądał.

Hmmm i kto to pisze drodzy państwo PSLGBT 🌈 które z wieżą z jednej miski jedzą i z dziubków sobie piją. Toż to żałosne jak mawiał Lord Farkuad.

Odnośnik do odpowiedzi
Do lewaka gacka
8 minut temu, Gacek napisał:

Ty palancie pisowski ,weź ta ropuchę z Ińska i posc się z nią w głębinę ,żeby ciebie i twojej grubej wieży nikt nie oglądał.

Nie kręć lewaku wieża to wasz poprzednik.Macie takie same cele i wywodzicie się z tej samej komuszej opcji.Kraść i żyć na koszt mieszkańców.Wasze rodzinne klany żerują na nieświadomych mieszkańcach szczególnie młodych pokoleń.

 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, brawo napisał:

Nie pasuje wam Polski Orlen, Mierzeja Wiślana, Tunel w Świnoujściu, 500+, emerytura plus, Polska TV wszystko co Polskie to dla całej opozycji nienormalne. A ja się bardzo cieszę że bo to Polska rośnie w potęgę a nie jakieś lewacko gumiakowe LGBT. Możecie wymyślać zmiany płci, zmianę nazw,  krewetkę rybą ale i tak człowiek rodzi się z kobiety i mężczyzny i żadno LGBT tego nie zmieni. Mnie się to bardzo podoba że to co ukradło pierwej SLD potem POPSL wraca do macierzy.Dobrze że teraz to rząd będzie decydował o przyznaniu środków dla gmin a nie jakiś ogrodnik Rzepa. Którego popierają ińskie ćwoki. Brawo PIS!!!!!

Tylko PiS może rozbić tę lewacką bandę SLD-PO-PSL.To wrzód mający w Ińsku swoje lokalne gniazdo.Oni tutaj poprzez sitwy stworzyli swoistego raka gminy.

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Do lewaka gacka napisał:

Nie kręć lewaku wieża to wasz poprzednik.Macie takie same cele i wywodzicie się z tej samej komuszej opcji.Kraść i żyć na koszt mieszkańców.Wasze rodzinne klany żerują na nieświadomych mieszkańcach szczególnie młodych pokoleń.

 

Wieża w Ińsku wszystko popsuła,ta torba powinna z kina wara odejść ,bo psuje wizerunek liwaka.On jest nią oślepiony.Czy Wy Panowie Burmistrzowie jeszcze nie widzicie tego co mieszkańcy wam piszą .Ta łajza gruba to nieszczęście dla Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, brawo napisał:

Nie pasuje wam Polski Orlen, Mierzeja Wiślana, Tunel w Świnoujściu, 500+, emerytura plus, Polska TV wszystko co Polskie to dla całej opozycji nienormalne. A ja się bardzo cieszę że bo to Polska rośnie w potęgę a nie jakieś lewacko gumiakowe LGBT. Możecie wymyślać zmiany płci, zmianę nazw,  krewetkę rybą ale i tak człowiek rodzi się z kobiety i mężczyzny i żadno LGBT tego nie zmieni. Mnie się to bardzo podoba że to co ukradło pierwej SLD potem POPSL wraca do macierzy.Dobrze że teraz to rząd będzie decydował o przyznaniu środków dla gmin a nie jakiś ogrodnik Rzepa. Którego popierają ińskie ćwoki. Brawo PIS!!!!!

Nic dodać, nic ująć.

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, brawo napisał:

Nie pasuje wam Polski Orlen, Mierzeja Wiślana, Tunel w Świnoujściu, 500+, emerytura plus, Polska TV wszystko co Polskie to dla całej opozycji nienormalne. A ja się bardzo cieszę że bo to Polska rośnie w potęgę a nie jakieś lewacko gumiakowe LGBT. Możecie wymyślać zmiany płci, zmianę nazw,  krewetkę rybą ale i tak człowiek rodzi się z kobiety i mężczyzny i żadno LGBT tego nie zmieni. Mnie się to bardzo podoba że to co ukradło pierwej SLD potem POPSL wraca do macierzy.Dobrze że teraz to rząd będzie decydował o przyznaniu środków dla gmin a nie jakiś ogrodnik Rzepa. Którego popierają ińskie ćwoki. Brawo PIS!!!!!

Polska rośnie w potęgę... w tv propaganda. A ciemny lud to kupuje. 

Przekop mierzei jest ok,  tylko nie za taką kasę i nie teraz. Tunel w Świnoujściu budowany jest za kasę UE głównie i Świnoujścia, gdzie prezydentem jest gość wywodzący się z PZPR,  potem SLD,  a teraz bezpartyjny. Pis z tunelem ma niewiele wspólnego... Ale ma dużo wspólnego z elektrownia w Ostrołęce,  promem,  który nie został zbudowany,  niedziałającymi respiratorami, trefnymi maseczkami, itd. 

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Mariusz napisał:

Polska rośnie w potęgę... w tv propaganda. A ciemny lud to kupuje. 

Przekop mierzei jest ok,  tylko nie za taką kasę i nie teraz. Tunel w Świnoujściu budowany jest za kasę UE głównie i Świnoujścia, gdzie prezydentem jest gość wywodzący się z PZPR,  potem SLD,  a teraz bezpartyjny. Pis z tunelem ma niewiele wspólnego... Ale ma dużo wspólnego z elektrownia w Ostrołęce,  promem,  który nie został zbudowany,  niedziałającymi respiratorami, trefnymi maseczkami, itd. 

Sam nie wierzysz w to co piszesz. Wy już żadnych argumentów nie macie. Umiecie tylko kłamać i donosić. Proste pytanie mam pustostanie czy jak teraz krzyczysz odebrać Polsce dotacje to myślisz że wygrasz wybory i unia zasypie cię grantami? Nie idioto...będziesz zdychał jak za POPSL ....Bożę jak ja wszystkim życzę że znów rządziło POPSL🌈 wespół z Lewicą... życzę z całego serca bo wtedy poczujecie co to zamordyzm, powodzie, epidemie, odbieranie własnych pieniędzy z OFE bo nie wasze, pieniędzy nie ma i nie będzie.. jak ktoś wie gdzie są zakopane to niech pierwszy powie ryży pojedzie i je wykopie...bo przecież mądrze po ludzku dla dobra wszystkich wy nie umiecie. Liczy się tylko by wam było dobrze reszta ch+j d*** i kamieni kupa....

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...