Skocz do zawartości

SKANDALICZNE WYNIKI KONTROLI NIK w GMINIE IŃSKO


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 376
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

 

7 godzin temu, prawda napisał:

Gmina leży i kwiczy tak ich w lutym zima zaskoczyła. Teraz w gminie mamy tele wideo kto kiedy ma odśnieżać drogę wojewódzką i powiatową.... proponuję pierwszy Liwak drugi Michał trzeci Szafran a Mazurek za nimi....reszta radnych już do końca odśnieża.

A lokalny burek jak zwykle ordynarny i lekceważący wyborców. Tak działa lokalna mafia udająca demokratyczny wybór. Nie mają wstydu ani honoru. Dupek a nie burmistrz.

f3b1aea10fb13411e3b696f775477bc1.png

57f977cf86940df8e848705fa021739c.png

db2d6ff066a0468e332a120518757c50.png

d0b207db58d1807b209804de8b987dcb.png

dd4a2adc7dfdec6a5c8e974e78c48dfd.png

Odnośnik do odpowiedzi

Marnuje nam się ten słomiaczek. On powinien w kancelarii adwokackiej pracować. Szkoda takiego "Giertycha" w takiej wiosce. Zna wszystkie paragrafy i wyroki. Szkoda że w sprawie kopalni takim prawnym bohaterem nie był. Oddał żwirokom wszystko bez bicia. W sumie prawnie zrobił wszystko żeby nie było że to on coś spieprzył. Jednak dobry jest słomiak! Oszukał wyborców aż miło

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, miernota napisał:

Marnuje nam się ten słomiaczek. On powinien w kancelarii adwokackiej pracować. Szkoda takiego "Giertycha" w takiej wiosce. Zna wszystkie paragrafy i wyroki. Szkoda że w sprawie kopalni takim prawnym bohaterem nie był. Oddał żwirokom wszystko bez bicia. W sumie prawnie zrobił wszystko żeby nie było że to on coś spieprzył. Jednak dobry jest słomiak! Oszukał wyborców aż miło

Jak sam napisałeś:"............. w takiej wiosce." Wieśniak jesteś.

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, mróz napisał:

 

A lokalny burek jak zwykle ordynarny i lekceważący wyborców. Tak działa lokalna mafia udająca demokratyczny wybór. Nie mają wstydu ani honoru. Dupek a nie burmistrz.

f3b1aea10fb13411e3b696f775477bc1.png

57f977cf86940df8e848705fa021739c.png

db2d6ff066a0468e332a120518757c50.png

d0b207db58d1807b209804de8b987dcb.png

dd4a2adc7dfdec6a5c8e974e78c48dfd.png

Miszcz no koorwa mistrz nad mistrze. Nie odśnieża tylko grozi mieszkańcom i powołuje się na paragrafy!!!!! Lewaku wiesz ile jest paragrafów na ciebie???? Zabraknie kodeksu karnego.

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, no nie napisał:

Miszcz no koorwa mistrz nad mistrze. Nie odśnieża tylko grozi mieszkańcom i powołuje się na paragrafy!!!!! Lewaku wiesz ile jest paragrafów na ciebie???? Zabraknie kodeksu karnego.

Napisz coś więcej.Pisz nie krępuj się.Śmiało.........:-) Wymień wszystkie paragrafy bez wyjątku.:-)))

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, no nie napisał:

Miszcz no koorwa mistrz nad mistrze. Nie odśnieża tylko grozi mieszkańcom i powołuje się na paragrafy!!!!! Lewaku wiesz ile jest paragrafów na ciebie???? Zabraknie kodeksu karnego.

Taki już z niego debil jest. Nic na to nie poradzisz. Niech mieszkańcy uważają, bo jak przyjdzie ktoś wlepić mandat to jego zasługa i z jego inicjatywy.

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, mróz napisał:

 

A lokalny burek jak zwykle ordynarny i lekceważący wyborców. Tak działa lokalna mafia udająca demokratyczny wybór. Nie mają wstydu ani honoru. Dupek a nie burmistrz.

f3b1aea10fb13411e3b696f775477bc1.png

57f977cf86940df8e848705fa021739c.png

db2d6ff066a0468e332a120518757c50.png

d0b207db58d1807b209804de8b987dcb.png

dd4a2adc7dfdec6a5c8e974e78c48dfd.png

Niby z PSL a zachowanie i odpowiedz jak typowego chama z PiS 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Arek napisał:

Niby z PSL a zachowanie i odpowiedz jak typowego chama z PiS 

A jak wygląda typowy cham z PSL-u? Czy tak jak lokalne zgrupowanie tej sitwy? To niczego pozytywnego się nie spodziewam. Przy okazji czy ta stacja benzynowa powstanie do końca kadencji tego układu?

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Arek napisał:

Niby z PSL a zachowanie i odpowiedz jak typowego chama z PiS 

Typowy cham z pisu jest o niebo głupszy od najgłupszego osobnika pozostałych ugrupowań politycznych.To chamskie prostaki poza wszelką  konkurencją.Nadają się tylko do łopaty a są wysyłani na najważniejsze urzędy w państwie,kierują wszystkimi spółkami SP a nie powinni nawet pilnować składnicy zużytych opon....bo pogubią.

Odnośnik do odpowiedzi
głupi głupszy
12 minut temu, vivat napisał:

Typowy cham z pisu jest o niebo głupszy od najgłupszego osobnika pozostałych ugrupowań politycznych.To chamskie prostaki poza wszelką  konkurencją.Nadają się tylko do łopaty a są wysyłani na najważniejsze urzędy w państwie,kierują wszystkimi spółkami SP a nie powinni nawet pilnować składnicy zużytych opon....bo pogubią.

Po co sięgać daleko jak w domowym ogródku jest głupi, głupszy , najgłupszy czytaj Milewski, Borkowski i Liwak. Takich głupków pokazuje jako ludzi chroniących zwierzęta hahaha powiatowy strażnik, szef koła myśliwy i burmistrz myśliwy. Tego by Bareja nie wymyślił.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, vivat napisał:

Typowy cham z pisu jest o niebo głupszy od najgłupszego osobnika pozostałych ugrupowań politycznych.To chamskie prostaki poza wszelką  konkurencją.Nadają się tylko do łopaty a są wysyłani na najważniejsze urzędy w państwie,kierują wszystkimi spółkami SP a nie powinni nawet pilnować składnicy zużytych opon....bo pogubią.

Ty do jakich głupków się zaliczasz? Bo cała opozycja to jedna wielka złodziejska mafia od PSL po PO o tych środkach nie wspominam. Określ się bo mówisz ale nie precyzujesz. Reprezentujesz jaką partię. Ja przyznaję się do PIS i wstydu nie mam. Tobie jest wstyd przyznać się do swojej partii politycznej?

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, PIS napisał:

Ty do jakich głupków się zaliczasz? Bo cała opozycja to jedna wielka złodziejska mafia od PSL po PO o tych środkach nie wspominam. Określ się bo mówisz ale nie precyzujesz. Reprezentujesz jaką partię. Ja przyznaję się do PIS i wstydu nie mam. Tobie jest wstyd przyznać się do swojej partii politycznej?

Wstydzą się pisać kim są a nas wyzywają od pisiorów, moherów i najgorszych z najgorszych. A my jesteśmy tylko za Polską i Polakami. Tak szanowni państwo z PSL i SLD.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, PIS napisał:

Ty do jakich głupków się zaliczasz? Bo cała opozycja to jedna wielka złodziejska mafia od PSL po PO o tych środkach nie wspominam. Określ się bo mówisz ale nie precyzujesz. Reprezentujesz jaką partię. Ja przyznaję się do PIS i wstydu nie mam. Tobie jest wstyd przyznać się do swojej partii politycznej?

Faktycznie nie masz wstydu.A feee.Ja nie należe jeszcze do żadnej bandy ale kto wie może jakaś"moja"kiedyś powstanie i wstąpię..........

pozdrawiam patafiana,który wstydu nie ma :-)

Odnośnik do odpowiedzi
Jebać opozycję
30 minut temu, jebać pis napisał:

Faktycznie nie masz wstydu.A feee.Ja nie należe jeszcze do żadnej bandy ale kto wie może jakaś"moja"kiedyś powstanie i wstąpię..........

pozdrawiam patafiana,który wstydu nie ma 🙂

Jesteś wstydem na skalę światową. Wy w tej opozycji nie macie żadnych zasad. Takich patafianów jak ty na szczęście mniejszość. Wy się na szczęście sami wysadzicie się w kosmos. Ruchaniem w d*** się nie rozmnożycie. Fakt jest jeden jesteś na etapie patafiana.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Jebać opozycję napisał:

Jesteś wstydem na skalę światową. Wy w tej opozycji nie macie żadnych zasad. Takich patafianów jak ty na szczęście mniejszość. Wy się na szczęście sami wysadzicie się w kosmos. Ruchaniem w d*** się nie rozmnożycie. Fakt jest jeden jesteś na etapie patafiana.

Widzisz jakim jesteś cymbałem pisowskim.Nic dodać,nic ująć.Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz ośle pisowski.Odpowiadasz na mój wpis to go najpierw przeczytaj.Nie rozumiesz słowa pisanego-nie odpowiadaj ciemnoto pisowska.Na temat podziałów mniejszość większość już takim tępakom jak ty pisałem.Zjednoczona prawica dostała mniej głosów od reszty zbieraniny i udaje ,że wybrała ją większość .To sposób podziału miejsc w Sejmie metodą taką a nie inną sprawia ,że ZP rządzi w Polsce.Ale to wszystko jest za trudne dla takich prymitywów jak ty chamie pisowski.

pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Jebać opozycję
2 godziny temu, jebać pis napisał:

Widzisz jakim jesteś cymbałem pisowskim.Nic dodać,nic ująć.Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz ośle pisowski.Odpowiadasz na mój wpis to go najpierw przeczytaj.Nie rozumiesz słowa pisanego-nie odpowiadaj ciemnoto pisowska.Na temat podziałów mniejszość większość już takim tępakom jak ty pisałem.Zjednoczona prawica dostała mniej głosów od reszty zbieraniny i udaje ,że wybrała ją większość .To sposób podziału miejsc w Sejmie metodą taką a nie inną sprawia ,że ZP rządzi w Polsce.Ale to wszystko jest za trudne dla takich prymitywów jak ty chamie pisowski.

pozdrawiam.

Patrzcie jaki matematyk...wszystko wyliczył...wyszło mu że jedna ZP...to pytam cię orangutanie z bananem w doopie czemu nie wygrała KO.....jak ma się goowno w głowie zamiast mózgu to tak to wychodzi. 

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Jebać opozycję napisał:

Patrzcie jaki matematyk...wszystko wyliczył...wyszło mu że jedna ZP...to pytam cię orangutanie z bananem w doopie czemu nie wygrała KO.....jak ma się goowno w głowie zamiast mózgu to tak to wychodzi. 

Tylko do łopaty i odśnieżania.Szkoda jednak czasu na pisanie do pisowskiedo durnia.....

Odnośnik do odpowiedzi
Jebać opozycję
18 minut temu, Jebać pis napisał:

Tylko do łopaty i odśnieżania.Szkoda jednak czasu na pisanie do pisowskiedo durnia.....

Tylko do opier+dalania i złodziejstwa. Szkoda jednak czadu na pisanie do tęczowego durnia.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...