Skocz do zawartości

kuniu i giermek banan


hop hop hop

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Kròl napisał:

Apropo żon to kuniowa co narozrabiała na solarium bo coś mi się o uszy obiło🤔

Jak widać jaki mąż taka żona. Kto teraz do solarium chodzi? On morduje ona się wygrzewa. Ciekawe kto potem w fotelu siedzi?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Widz napisał:

Michał ,Szulc ,ciotka wieża,teraźniejszy burek ,kuniu to tragizm.A jeszcze ma startować dentysty żonka .Jej też nikt nie zna.

Teraz to Michał się będzie promować na burka ,jego ego .Ale ja czarno widzę że taki gościu jeszcze chce po tym co narozrabial w okolicy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wyborca napisał:

Teraz to Michał się będzie promować na burka ,jego ego .Ale ja czarno widzę że taki gościu jeszcze chce po tym co narozrabial w okolicy.

A niby co narozrabiał! To bardzo grzeczny i porządny gość.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Mieszkanka napisał:

Teraz to urzędnicy zamiast opluwać się tutaj ,pomogli by faktycznie pogorzelca .Część z nich została bez żadnej realnej pomocy .

Jeszcze raz napisz. Zrozumiale dla większości.........

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Ojj napisał:

Dla ińskiej policji kuniu to już jest burmistrzem ,codziennie targa skrzynke browara z dino rano wsiada do auta i na luzie jedzie 😀chyba że to còrki tyle browaròw walą😂

A Ty jak debil mu robisz darmową reklamę na wybory... Są zresztą ważniejsze sprawy niż jakiś świr. Co jest z odśnieżaniem drogi wojewódzkiej? Koneksje Jacentego jakoś słabo się sprawdzają... Na soli województwo też będzie oszczędzać, czy po prostu mieszkańców naszej gminy przywykło sie traktować jak obywateli drugiej kategorii?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, gość napisał:

A Ty jak debil mu robisz darmową reklamę na wybory... Są zresztą ważniejsze sprawy niż jakiś świr. Co jest z odśnieżaniem drogi wojewódzkiej? Koneksje Jacentego jakoś słabo się sprawdzają... Na soli województwo też będzie oszczędzać, czy po prostu mieszkańców naszej gminy przywykło sie traktować jak obywateli drugiej kategorii?

To po pierwsze a po drugie niech tak odśnieżają żeby przejść i dróg nią zasypywać. Jak ktoś jest straszy czy ma niskie auto to po odśnieżaniu zubików to już przejechać nie można. Co to za fuszerka.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gość napisał:

A Ty jak debil mu robisz darmową reklamę na wybory... Są zresztą ważniejsze sprawy niż jakiś świr. Co jest z odśnieżaniem drogi wojewódzkiej? Koneksje Jacentego jakoś słabo się sprawdzają... Na soli województwo też będzie oszczędzać, czy po prostu mieszkańców naszej gminy przywykło sie traktować jak obywateli drugiej kategorii?

Mam dla ciebie porade na ciężkie warunki zimowe ,siedź w domu i nie szpieguj debilu ludzi co robią i mają na podwòrkach to i pogoda debilu nie będzie ci przekadzać pozdrawiam debilu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Do debila napisał:

Mam dla ciebie porade na ciężkie warunki zimowe ,siedź w domu i nie szpieguj debilu ludzi co robią i mają na podwòrkach to i pogoda debilu nie będzie ci przekadzać pozdrawiam debilu

Powiedział debil.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do głąbów gminnych

Gminne obiboki,szmaciarze za co bierzecie pieniądze.Waszym zastanym obowiązkiem jest oczyszczanie dróg gminnych i nadzorowanie oczyszczania dróg podległych innym organom.Hańbą jest posiadanie takich buraków w roli gospodarzy gminy.Nie jesteście potrzebni jako pasibrzuchy skoro podatników chcecie obciążać swoimi zadaniami.Wyp..rdalać z gminy kombinatorzy z PSL.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kandydatòw na burmistrza mam narazie trzech w sumie trzech i pòł,kuniu i jego dupeczka banan,zasmarkany i ośliniony władek H. Pseudonim ślizgi złodziej,i żeby były wyròwnane szanse jarek j. Pseudonim pomcio 😂😂😂a po roku będzie można ińsko zaorać i oddać pod żwirownie 😂😂😂😂😂😂

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2021 o 13:54, wstyd napisał:

Myśliwi mają psy myśliwskie do zaganiania zwierzyny...sami jeżdżą na quadach i rzucają petardy. Czego nie zrozumiałeś z tego wpisu. Przecież to oczywiste.

Myśliwy u nas są na specjalnych prawach. Odbywa się to jednak po cichu. Myślicie ze to przypadek ze córka myśliwego dostała prace w szkole? PSL zbiera armie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Vitek napisał:

Myśliwy u nas są na specjalnych prawach. Odbywa się to jednak po cichu. Myślicie ze to przypadek ze córka myśliwego dostała prace w szkole? PSL zbiera armie. 

Córka Witka? Przecież z niego taki myśliwy jak i weterynarz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, niestety napisał:

Córka Witka? Przecież z niego taki myśliwy jak i weterynarz.

 

51 minut temu, Vitek napisał:

Myśliwy u nas są na specjalnych prawach. Odbywa się to jednak po cichu. Myślicie ze to przypadek ze córka myśliwego dostała prace w szkole? PSL zbiera armie. 

Dokładnie dostała prace dzięki ojcu ze jest myśliwym w jednym kole wszystko po znajomościach 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Vitek napisał:

Myśliwy u nas są na specjalnych prawach. Odbywa się to jednak po cichu. Myślicie ze to przypadek ze córka myśliwego dostała prace w szkole? PSL zbiera armie. 

Moja żona też pracuje a còrką myśliwego nie jest,konia sobie zwal

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, maciek napisał:

I odwalcie się od kunia ,pana Jacka,pani doktor i jej męża i Michała! Konia idźcie walić

A jeśli chodzi o Panią doctor to jak pływają i robią sobie piękne fotki to nie mają masek na twarzy i nie boi się Pani że się nie zaraża.A przecież wszystkim zwraca uwagę nawet publicznie,a sama łamie przepisy.Czy Pani wszystko wolno .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają tutaj coś do powiedzenia ,ale to jest straszne że ludzie są tak nienawistnie.Zeby tylko komuś szpile w d*** wsadzić .Ta pani Agnieszka to wspaniała nauczycielka .Było moje dziecko w jej klasie i bardzo sobie panią chwaliło ,ja też .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Arek napisał:

Twoja żonaw dostała prace bo właziła w d*** Michałowi 

Temu burakowi  nie trzeba wchodzić w d...On to robaczek który idzie i pcha się tam gdzie myśli że jemu będzie lepiej i wszystko zrobi by zostać burmistrzem . To pełzak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...