Skocz do zawartości

kuniu i giermek banan


hop hop hop

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, net/kol,.3344 napisał:

Innym ale nie pisowcom.Jeżeli to robi robi źle.Prokuratura już działa.Namierzono autorów wpisów ludzi,którzy wyzywali od złodziei ludzi wymienianych z nazwiska.Podać wam adresy i nazwiska autorów tych wpisów?

No podaj , śmiech na sali lewacka gnido . Możesz mi wierzyć , na te strony twoja prokuratura nie ma wejścia . Dlaczego , a tego ci nie będę wyjaśniała . Ale ja wiem kto ty jesteś , mieszkasz w nowym  domku ....nawiedzony Talibie lewacki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, antylewak napisał:

No podaj , śmiech na sali lewacka gnido . Możesz mi wierzyć , na te strony twoja prokuratura nie ma wejścia . Dlaczego , a tego ci nie będę wyjaśniała . Ale ja wiem kto ty jesteś , mieszkasz w nowym  domku ....nawiedzony Talibie lewacki.

Antylewak-"wyjaśniała"...pisowska k****.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnijcie mi jak to się stało, że jakiś przybłęda ze Śląska trzęsie naszą gminą. Znowu rozpętał nagonkę na młodą, pełną entuzjazmu osobę z naszej gminy. NNajpierw był Kuba A teraz Magda. Mało tego, robi to w iście perfidny sposób co pokazuje jakim jest bydlakiem. Wyobraźcie sobie jak się czuje Magda, A stary dziad ma to za nic tylko niszczy człowieka. Później się dziwimy że młodzi uciekają i nie chcą się angażować. Pogonić go.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, OnO napisał:

Wyjaśnijcie mi jak to się stało, że jakiś przybłęda ze Śląska trzęsie naszą gminą. Znowu rozpętał nagonkę na młodą, pełną entuzjazmu osobę z naszej gminy. NNajpierw był Kuba A teraz Magda. Mało tego, robi to w iście perfidny sposób co pokazuje jakim jest bydlakiem. Wyobraźcie sobie jak się czuje Magda, A stary dziad ma to za nic tylko niszczy człowieka. Później się dziwimy że młodzi uciekają i nie chcą się angażować. Pogonić go.

Ale z was taka lewacko-rodzinna organizacja  przeżerająca wszystko.Dobrze was komuchy i słoma nauczyli jechać na pozostałych mieszkańcach.Doicie jak krowa wieża.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Waldek UE napisał:

Ale z was taka lewacko-rodzinna organizacja  przeżerająca wszystko.Dobrze was komuchy i słoma nauczyli jechać na pozostałych mieszkańcach.Doicie jak krowa wieża.

 

 

To wy pisowskie popaprańce prawicowo-radykalni popaprańce doicie Państwo ile wlezie i niszczyciel ludzi inaczej myślących. Włodek- odpuść, nie rób z gminy większej wiochy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, NoN napisał:

To wy pisowskie popaprańce prawicowo-radykalni popaprańce doicie Państwo ile wlezie i niszczyciel ludzi inaczej myślących. Włodek- odpuść, nie rób z gminy większej wiochy. 

Język miłości lewactwa w pigułce XDD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młoda "Diva"  niech podziękuje przemądrzałkom z KADAM-u, za niedźwiedzią przysługę na fejsie. Nie wińcie tu nieweinnych.Trzeba siedem razy pomyśleć, zanim raz puści się bąka ! Swoją drogą nie chciałabym, takiej "asysty" przy nawet najgorszej rodzinie. Jak to mówią, baba porządna, tylko................!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beke mam z was... jakbyście wszyscy się nie mogli zebrać i wyjaśnić swoich bolączek  face to face. Zagrywki na poziomie dzieci a może i gorzej bo dzieci się kłócą na podwórku a nie w internecie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nigdy nie śmiała tak się zachować, jak ta pani.Mnie nauczono w domu że starszym trzeba dać szacunek,a ta kobieta niestety nic dobrego z domu rodziców nie wyniosła.To widać pod każdym względem.I niech koledzy jej nie bronią ,bo jestem pewny że broniąc ,to oni też wiele dobrego ze swoich domów nie wynieśli.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Miro napisał:

Ja bym nigdy nie śmiała tak się zachować, jak ta pani.Mnie nauczono w domu że starszym trzeba dać szacunek,a ta kobieta niestety nic dobrego z domu rodziców nie wyniosła.To widać pod każdym względem.I niech koledzy jej nie bronią ,bo jestem pewny że broniąc ,to oni też wiele dobrego ze swoich domów nie wynieśli.

Zdecyduj się czy jesteś chłopem czy babą

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Miro napisał:

Ja bym nigdy nie śmiała tak się zachować, jak ta pani.Mnie nauczono w domu że starszym trzeba dać szacunek,a ta kobieta niestety nic dobrego z domu rodziców nie wyniosła.To widać pod każdym względem.I niech koledzy jej nie bronią ,bo jestem pewny że broniąc ,to oni też wiele dobrego ze swoich domów nie wynieśli.

Ty,transik...musisz się ogarnąć i zdecydować czy jesteś pedałem czy lesbą pisowską

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za prymitywna dyskusja. Na miarę Banaszewskiej i qunia. Uważam że dobrze poznać ludzi którzy kręcą się wokół gminy. Wydają świadectwo tej władzy z PSLu. Gratuluję i kłaniam się. Róbcie tak dalej. Układ w końcu sam się wykończy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, buuu napisał:

Co za prymitywna dyskusja. Na miarę Banaszewskiej i qunia. Uważam że dobrze poznać ludzi którzy kręcą się wokół gminy. Wydają świadectwo tej władzy z PSLu. Gratuluję i kłaniam się. Róbcie tak dalej. Układ w końcu sam się wykończy.

Ten się wykończy niewątpliwie i zacznie się nowy .....niewątpliwie .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Miro napisał:

Ja bym nigdy nie śmiała tak się zachować, jak ta pani.Mnie nauczono w domu że starszym trzeba dać szacunek,a ta kobieta niestety nic dobrego z domu rodziców nie wyniosła.To widać pod każdym względem.I niech koledzy jej nie bronią ,bo jestem pewny że broniąc ,to oni też wiele dobrego ze swoich domów nie wynieśli.

Sęk w tym, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Wiek nie jest żadnym wyznacznikiem w tym, że komuś należy się szacunek. Jak ktoś chce być szanowany to też musi szacunek okazywać. Nie znam tego Pana ani Pani Magdy ale widziałam ten wpis na Facebooku i wcale nikt nikogo tam nie obraża. Jako, że odbiorca tego wpisu w żadnym stopniu się do niego nie ustosunkował, nie świadczy o tym, że jest niewinny ani też winny więc bronienie go jest tak słabą sprawą jak odpowiedź „bo tak na pytanie” „dlaczego?”

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy piszecie? O jakim szacunku? W tej Gminie nikt nikogo nie szanował i nie szanuje .I nie chodzi mi o sam urząd ,ale o ogół .Mała miejscowość ,gdzie ludzie powinni sobie pomagać ,a jakby mogli utopili by jeden drugiego w łyżce wody .Gdzie nie staniesz czy nie przejdziesz tam tylko teorie spiskowe i ploty .W samym urzędzie to samo ,a nawet jeszcze gorzej .Strach iść jakąś sprawę załatwić ,bo w błyskawicznym tempie wszystko się roznosi .Tam nie ma czegoś takiego ,że obowiązuje jakaś tajemnica zawodowa .Sam burmistrz daje przykład jaki daje do jednego mieszkańca obrabia d*** drugiemu i tu ,akurat wiem co piszę ,bo sama słyszałam .Nie patrzy że stoi w miejscu publicznym i wszystko słychać .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość napisał:

O czym Wy piszecie? O jakim szacunku? W tej Gminie nikt nikogo nie szanował i nie szanuje .I nie chodzi mi o sam urząd ,ale o ogół .Mała miejscowość ,gdzie ludzie powinni sobie pomagać ,a jakby mogli utopili by jeden drugiego w łyżce wody .Gdzie nie staniesz czy nie przejdziesz tam tylko teorie spiskowe i ploty .W samym urzędzie to samo ,a nawet jeszcze gorzej .Strach iść jakąś sprawę załatwić ,bo w błyskawicznym tempie wszystko się roznosi .Tam nie ma czegoś takiego ,że obowiązuje jakaś tajemnica zawodowa .Sam burmistrz daje przykład jaki daje do jednego mieszkańca obrabia d*** drugiemu i tu ,akurat wiem co piszę ,bo sama słyszałam .Nie patrzy że stoi w miejscu publicznym i wszystko słychać .

Strzał w dziesiątkę wszystko na temat 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość napisał:

O czym Wy piszecie? O jakim szacunku? W tej Gminie nikt nikogo nie szanował i nie szanuje .I nie chodzi mi o sam urząd ,ale o ogół .Mała miejscowość ,gdzie ludzie powinni sobie pomagać ,a jakby mogli utopili by jeden drugiego w łyżce wody .Gdzie nie staniesz czy nie przejdziesz tam tylko teorie spiskowe i ploty .W samym urzędzie to samo ,a nawet jeszcze gorzej .Strach iść jakąś sprawę załatwić ,bo w błyskawicznym tempie wszystko się roznosi .Tam nie ma czegoś takiego ,że obowiązuje jakaś tajemnica zawodowa .Sam burmistrz daje przykład jaki daje do jednego mieszkańca obrabia d*** drugiemu i tu ,akurat wiem co piszę ,bo sama słyszałam .Nie patrzy że stoi w miejscu publicznym i wszystko słychać .

to samo zrobiłeś/aś co powyżej krytykujesz ??!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, lewy napisał:

to samo zrobiłeś/aś co powyżej krytykujesz ??!!

Nie krytykuje ,ja stwierdzam fakty .Ryba psuje się od głowy .Jeżeli nawet urzędnicy nawzajem plują w siebie jadem ,to czego oczekiwać po zwykłym Kowalskim.To jak z kichaniem jest zaraźliwe .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, bumel napisał:

To pisowstwo.Myśli,że jest fajne:-)

Tu się mylisz.Jestem bezpartyjna i na żadną opcje polityczna nie chodzę i nie głosuje .Dla mnie osobiście wszystkich można do jednego wora.Każdy na stołku patrzy tylko na siebie .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość napisał:

O czym Wy piszecie? O jakim szacunku? W tej Gminie nikt nikogo nie szanował i nie szanuje .I nie chodzi mi o sam urząd ,ale o ogół .Mała miejscowość ,gdzie ludzie powinni sobie pomagać ,a jakby mogli utopili by jeden drugiego w łyżce wody .Gdzie nie staniesz czy nie przejdziesz tam tylko teorie spiskowe i ploty .W samym urzędzie to samo ,a nawet jeszcze gorzej .Strach iść jakąś sprawę załatwić ,bo w błyskawicznym tempie wszystko się roznosi .Tam nie ma czegoś takiego ,że obowiązuje jakaś tajemnica zawodowa .Sam burmistrz daje przykład jaki daje do jednego mieszkańca obrabia d*** drugiemu i tu ,akurat wiem co piszę ,bo sama słyszałam .Nie patrzy że stoi w miejscu publicznym i wszystko słychać .

A tutaj lokalny, sorry już teraz centralny baron. Pan i właściciel miejscowych buraków.

3cbad4458111e40dd13db22725f36c30.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...