Skocz do zawartości

Ińska SITWA - Liwak-Szafran-Kubczyński


Oszukany Wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

Oszukany Wyborca

» sitwa - jako gromada chuliganów

» sitwa - w odniesieniu do osób uprzywilejowanych przez włądzę

» sitwa - jako ludzie powiązani ze sobą wspólnymi interesami

» sitwa - jako określenie osób dążących po trupach do osiągnięcia własnych korzyści

a mówiąc krótko , dobrała się grupa wzajemnej adoracji , cel osiągnięcie osobistych korzyści , także zalicza się rodzinne układy do których wykorzystuje się swoje stanowisko

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minut temu, Oszukany Wyborca napisał:

» sitwa - jako gromada chuliganów

» sitwa - w odniesieniu do osób uprzywilejowanych przez włądzę

» sitwa - jako ludzie powiązani ze sobą wspólnymi interesami

» sitwa - jako określenie osób dążących po trupach do osiągnięcia własnych korzyści

a mówiąc krótko , dobrała się grupa wzajemnej adoracji , cel osiągnięcie osobistych korzyści , także zalicza się rodzinne układy do których wykorzystuje się swoje stanowisko

Wszystko się zgadza! Tylko nie Kubczyński a Kupczyński...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d*** wsadził Jacek Michałowi na tak poważny stołek i nie poprowadził go za rączkę,i stało się .Chłopczyk powybijał jak chciał w kulturze,narobil bałaganu i to mści się staruchy zaczęły rządzić z komunistka.Posrance stare wziasc  różańce i modlić się o zdrowie ,a nie róbcie się za artystki ,bo to już za późno i nie ten poziom i nie ten wiek .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, lotto napisał:

A mnie to lootto

Mnie nie bardzo bawi ten typek,to cwaniaczek jakich mało .Chce coś pokazać ,ale nie ma o niczym pojęcia,robi takie głupoty,takie nie takty,nie zna się na pracy w kulturze to niech nie przeszkadza innymi niech da pracować ludzom kumatym.A ta ropuchę ze swoimi komuchami trzeba pogonic ,te baby to niewypał.Nie ta pora i nie ten styl.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wisła napisał:

d*** wsadził Jacek Michałowi na tak poważny stołek i nie poprowadził go za rączkę,i stało się .Chłopczyk powybijał jak chciał w kulturze,narobil bałaganu i to mści się staruchy zaczęły rządzić z komunistka.Posrance stare wziasc  różańce i modlić się o zdrowie ,a nie róbcie się za artystki ,bo to już za późno i nie ten poziom i nie ten wiek .

A wy już nie pamiętacie,że kilka lat wstecz matka Kupczyńskiego razem z tymi komuszkami chlała jak ochlapusy u pomidora?Niedaleko jabłko pad od jabłoni.Przecież Michał już nie był dzieckiem w tym czasie.To ciągle ci sami ludzie trochę przefarbowani dla kamuflażu.Stąd taki bajzel i sitwa w gminnym kręgu.Krótka jest pamięć wyborców i do tego przekupna wszelkimi metodami.A to jest zwyczajna sitwa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek Michał widzą w dobrych ludziach zło,a przecież ci ludzie byli za burmistrzem ,a oni  ich olali.Tak się nie godzi.Ludzie mądrzy i z kulturą chcą być postrzegani też z godnością ,a burmistrza jak widać na to nie stać .To bardzo ludzi boli.Wladza kiedyś się skończy i trzeba spojrzeć tym ludzom w twarz ,a w tedy ktoś powie takiemu Jackowi i Michałowi co naprawdę o nich myślą .Może być przykre. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tyeresa dec

kolor pomarańczowy kwiat Gerbera na moi rofilu kolor sieci Orange 

Orange to swiatłwód i mój dramat dlatego ze pod mójswiatłowód jest podłączonych kilka urzadzen 
ja mam dwie sieci o takim samym symbole  jeszcze mam darmowy Orange wi-fi,  posiadam foto sieci
myślę że to światłowody problem zgłosiłam policjantowi nie był on na słuzbie kazałswojej żonie odwieć 
mnie do domu Byłam w tym dniu w banku załatwiałam formalnosciwróciłam troche zmęczona ijadłam obiad. 
nie zdążyłam przełknąc bo wpadła do mnie zdruzgotana córka Tola  (Otylia)i oznajmiła że ludzie
 mówią ze ja sie dziwnie zachowuje. Natychmiast zorganizowała wizyte u umuwionego wcześniej lekarza
Na nic były moje tłumaczenia ze jestem zdrowa i nic poza zmęczeniem mi nie dolega. Wgladała na przerażoną
więc dla swiętego spokoju wyraziłam zgode na psychiatrę mimo że wtym dniu chwile wcześniej byłam u swojej pani doktor.
 Lekarz u którego byłam to sympatyczny miły pan, niskiego wzrostu łysy, bardzo powolny, rozmowa była rzeczowa w obecności mojej córki.
Lekarstwa, które zalecił  Doktor ...codziennie wieczorem podawała mi osobiście córka Tola. Czułam sie po nich podle...
do południa chodziłam jak obłąkana, nad niczym nie panowałam ale moja córka poza moimi plecami dzwoniła do lekarza 
i tak miało byc i to jest prawidłowa reakcja na lek.Wczsniej  ok 20 marca 20018 dostałam jakieś wysypkii też brałam leki 
 wysypki dostałam po badaniu jamy brzusznej robiłto radiologz Poznania ...nazwiska nie pamietam 
Ciągle moja córaka twierdziła że jestem chora psychicznie... teraz wiem po co ty to było.
 
Kolor żółty to kwiaty które kocham to  żonkile dla nie to kolor Gazu (żóty - rudy) to kolor fałszu.
W miom miescie  gaz to towar luksusowy mają go nielicznii rozpoznaję się go wystajacymi wkładami kominowymi
....podczas słonecznej pogody świecą. Nie wiedzic czemu nocą pomalowan słupki u których jest gazja towiem dlaczego
reszta należy do  odpowiednich służb.Ja gazu nie mam ale ponosze kare. W  dwa tygodnie temu 24lutego b 2020 roku
zostałam sama w calutkim domu sprzątałam w szopce-warsztacie mojego partnetai brakło mi rekawiczek 
wróciłam i przez ścianke działową usłszałam charakrterystyczny odgłos głośne furkotanie wpadłam w panikę 
że to może być od pieca gazowegowtedy wybiegłam na zewnątrz spisałam ze skrzynki gazowej numer pogotowia gazowego. 
po ok godzinie przyjechali dwaj panowie i jeden taki kozak, drugi starszy pan bardzo stateczny pisał to co dyktuje młody kozak.
  Starszy pan czytał to co pisał z wiela uwagą czułam że jest po presją panowie chodzili po piwnicy i nic szczegónego nie zauważli   
dziwnym trafem prędko zjawili sie gospodarze z parteru i  przejeli inicjatywe po narazie z gazownikami 
wyniesiono z mojego mieszkania butle z gazem  do mojej komurki ale pozostawili piec centralnego ogrzewania pełe żaru węglowego.
Nie wychodziłam dwa tydgodnie z domu na mieście chodziły pogłoski że zwariowałam bał sie że znów zostane zabrana do psychiatry.
Zaznaczam że w miedzyczasie byłam badana przez  trzech Lekarzy Psychiatrów z Pogotowia Ratunkowego.
 Zaświadczenie posiadam udostepnie jeśli bedzie trzeba. Nie wiem dlaczego sąsiadka z parteru gnębi moja córkę mówiąc że  że ja potrzebuję
natychmiast  psychiatry i należy szybko to załatwić. zauważyłam że moja córka jest pod presja kogos bardzo zdesperowanego. 
Reszta jest do załatwienia przez odpowiednie władze. 
 
Kolor niebieski to kwiat hortensja  kolor naszej wody zielony to ekologia 
 Dla mnie to ważna sprawa mamy piekny krajobraz który pięknie relacjonuje pan Zenon Pluta moj znajomy z facebooka piękne meandry rzeczki, 
zakola jezior krajobraz przecudowny wody dużo i czysta wręcz destylowana ale jako mieszkańcy mam najdroższą wode w okolicy. 
jakis czas temu nasze  miejskie wodociągi wydzierżawiono do odlegóego Nowogardu i tam płcimy rachunki, widociąg został zbydowany ze środków unijnych

 kolor czarny to węgiel, wypalarnia drewna  i czarny charakter
Zajmę się wypalarnią która pożera miliony ton drewna ...nasze leśne drogi są zdewastowane ... wyrób drewna niekontrolowany 
chodze do lasu to widze degradacje zasobów leśnych. Kilka lat pracowałam w zakładach Lasy Państwowe 
niestety w naszm miescie zlikwidowano by naich miejsce  uruchomić taki sam tartakale prywtny 
  nie zajme się tą sprawą  Teresa Dec

kolor biały to papier niewinnos biała róża
Dla mnie to bimbrownia postawiona nie wiedziec komu ..nic tam sie nie dzieje poza tym że miasto płaci ogromne podatk
To także tony stali obecnie rozkradane na złom nie interesowałam się tym tematem

 Kolor czerwony to oczywiscie serce ,miłość czerwone maki skojarzenia różne.... 
 dla mnie ten kolor to sieci telefoni komórkowej T-Moblie  tam mam telefon koórkowy mam 
a raczej miałam sentyment do tego jest to unowocześniona NOKIAprosta w użytkowaniu i tyle w orange mam smartfona 
niestety oba telefony miałam dobre ale od około miesiąca nie działaja tak jak ja chce  nie moge kontaktowac się z
kim chce jak przyjda moje wnuczki wszysto jest OK one wychodzą telefon nie działa muwiłam o tym ale to tylko pogarszało moją sytuacje 
choroba psychiczna i to zaawansowana brała góre w rozmowie łapano mnie za słowa i oczekiwano pomyłek ja byłam nerwowa
ale moja córka obiecała że ubezwłasnowolni mnie sądownie była też pod czyjąś presją nie wiem komu zależało natym tak bardzo 
ja wiem że komuś  stwarzam zagrożenie.  ja tylko chce by mój partner do mnie wrócił. Ja wiem że on jestczłonkem  portalu randkowego\
 tam miał młody wygląd ...opisu sylweki i osobowości nie czytałam wiem ze jst to Sympatia logował się za pośrednictwem Facebooka.  
 Jak to na takim portalu zdarzają się sytuacje różnorakie i te dobre i te złe jeden traci drugi zyska  jest to mja tajemnica jeśli trzeba wyjawię  
bo ktos poszył się pod mój profil facebookowy. dalszy ciąg nastąpi i chyba zachowam go w tajemnicy dostane za to ok. 15 tysięcy spadku po moim zmarłym meżu SYBIRAKU 
 mam nadzieję że tym Razem Zusik stanie na wysokości zadania . Wszystkim życze wspaniałego wieczoru z okazji dnia kobiet.   
Teresa Dec      

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,,,, ja Teresa Dec nie jestem chora  .... mam zwalone wszystkie urządzenia na moim komputerze  pani  gruba  matrona  RODO na facebooku  wykorzystała mój wizerunek . a było to tak;:jeszcze jak żył mój Jasiek poznałam jakiegoś  faceta podobno był majętny posyłał mi kwiaty   przyjmowałam  i tylko kwiaty ale sprawa potoczyła się błyskawicznie zerwałam znajomość zlikwidowałam konto . ten mężczyzna  jak zmarł mój mąż w 2018 roku odnalazł  mnie poprzez wspólną koleżankę mieszkająca w Szwecji i znów posyłał kwiaty .... ja z przezorności zmieniłam na koncie fb nazwisko  do swojego dodałam panieńskie   No facet był natarczywy i nachalnie poszukiwał Teresy ja  uznałam że to oszust matrymonialny zapomniałam o nim .Natomiast druga Teresa zwęszyła interes i tak zatruła mi życie ...najęła informatyka zainstalowali na moim super komputerze jakieś programy  które przesyłały  automatycznie moje fotografie jako własne  do Francji  to trwało do teraz . Ona ubierała sie jak królowa jeździła do teatru,  robiła akcje np gotowania zupy podczas ILF i na naszym podwórku bez zgody współmieszkańców urządzała pokazówki.  Ja wiedziałam wszystko o tym mężczyźnie pisaliśmy ze sobą do końca  ale nie chciałam mieć go za męża to mój osobisty sekret  i  nie będę się nim zajmować .Natomiast mój duplikat stracił panowanie nad sobą i dalej grał narzeczoną  jako ja Teresa.... moje  zdjecia a nazwisko jej . Ta pani miala i ma męża  mimo to ciągnęła dalej i dostawała drobne upominki był to sponsoring ... nie interesowało mnie to, a pazerność tej pani przysłoniła jej rozum. Ten pan przyjechał do Polski  nie wiem gdzie nastapiła prezentacja ale były flesze,były upominki  wielka pompa i nagle klapa .. wizerunek nie ten, królowa nie ta  (tak byłam nazywana w listach) na dodatek mężatka  wszystko pękło jak bańka, strach przed opinią publiczną,  i utrata dochodów sparaliżowała jeszcze głębiej jej rozum  nie wiem czy zwraca sponsoring ... to nie moja bajka . Zryty rozum i ogromne koszty  popychają tą kobietę  w dalszą gre tym razem ze mną... powiedzcie jak walczyć z takim gigantem i jej metodami . Najłatwiej zrobić mnie chorą psychicznie miałam wizytę trzech miłych panów i w obecności pani dzielnicowej i mojej córki otrzymałam "certyfikat" o stanie mojego zdrowia . Fakt byłam tym wszystkim zmęczona i tylko tyle.  Jestem ,żyję,  czuje się wspaniale ... kocham jednego mężczyznę  a ona dalej brnie w to gówno dalej twierdzi że jestem chora a mojej córce Toli tak uprzykrza życie że szkoda gadać. Bajka o królowej pękła  ja jestem zdrowa ona ponosi wielkie koszty i śmieszność że przyprawiła swojemu mężczyżnie rogi.... miłego dnia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał na portalu nigdy nie pisał ale jak jest taka okazja to czemu nie! Słownictwo żałosne, prostackie, pełne złośliwości i nienawiści. Ta władza nas już do tego przyzwyczaiła. Michał prawi i sprawiedliwi cieszą się razem z Tobą ale Ty tego nie zrozumiesz. Przecież Ty tylko politolog to czego się po tobie spodziewać. Jeszcze nic nie ma to nie piej z zachwytu....czas pokaże co jeszcze wasze jajko znaczy. Może to zwykły zbuk ! Jesteś drugą kadencję a stacją miała być w pierwszej. Ale umiesz się cieszyć nie swoim sukcesem. Może słownik języka polskiego, może nauki poprawnej polszczyzny od pryncypała rozwiązań wiele. Ale nie może buce burmistrz pisać " krew zalała" w publicznym wpisie! 

Screenshot_20200310-200700.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, wyborca napisał:

Michał na portalu nigdy nie pisał ale jak jest taka okazja to czemu nie! Słownictwo żałosne, prostackie, pełne złośliwości i nienawiści. Ta władza nas już do tego przyzwyczaiła. Michał prawi i sprawiedliwi cieszą się razem z Tobą ale Ty tego nie zrozumiesz. Przecież Ty tylko politolog to czego się po tobie spodziewać. Jeszcze nic nie ma to nie piej z zachwytu....czas pokaże co jeszcze wasze jajko znaczy. Może to zwykły zbuk ! Jesteś drugą kadencję a stacją miała być w pierwszej. Ale umiesz się cieszyć nie swoim sukcesem. Może słownik języka polskiego, może nauki poprawnej polszczyzny od pryncypała rozwiązań wiele. Ale nie może buce burmistrz pisać " krew zalała" w publicznym wpisie! 

Screenshot_20200310-200700.jpg

Nie ty pisowski trolu, będziesz uczył naszego ińskiego vice, co i jak ma pisać ! Jeszcze by tego brakowało ! Zadowolcie się, że na razie możecie jeszcze głosować, bo  w najbliższej przyszłości, zostaniecie tego pozbawieni ustawą sejmową !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ucz się ucz
56 minut temu, gość napisał:

Nie ty pisowski trolu, będziesz uczył naszego ińskiego vice, co i jak ma pisać ! Jeszcze by tego brakowało ! Zadowolcie się, że na razie możecie jeszcze głosować, bo  w najbliższej przyszłości, zostaniecie tego pozbawieni ustawą sejmową !

Pozbawieni ustawą sejmową....czego pozbawieni! Naucz się w końcu pisać po polsku!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, gość napisał:

Nie ty pisowski trolu, będziesz uczył naszego ińskiego vice, co i jak ma pisać ! Jeszcze by tego brakowało ! Zadowolcie się, że na razie możecie jeszcze głosować, bo  w najbliższej przyszłości, zostaniecie tego pozbawieni ustawą sejmową !

Hi hi hi " nasz iński vice" ha ha ha raczej podrzucone kukułcze jajo....podrzutek !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gość napisał:

Michał już uzdrowił kulturę jak wszyscy wiedzą,to przez niego komuna zasiadla  w kinie,to on rozpierduche zrobił .A teraz bierze się za stacje paliw . śmiech.

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wstyd napisał:

Bo oni tylko umieją chwalić się czyimś działaniem tak jak droga wojewódzka i inne.Sami niczego wykrzesać nie potrafią.

Cały czas szczekałes, że nic nie potrafią załatwić

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, mors napisał:

Cały czas szczekałes, że nic nie potrafią załatwić

Już wystarczy, że Szefernaker wam pokazał gdzie ma pomysł poszerzanie granic naszej gminy. Ale dla Jacentego to "nie jest kiełbasa wyborcza".

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, gość napisał:

Już wystarczy, że Szefernaker wam pokazał gdzie ma pomysł poszerzanie granic naszej gminy. Ale dla Jacentego to "nie jest kiełbasa wyborcza".

 

Wszystko w swoim czasie, jak ten twój Szeferjakiś będzie na zielonej trawce albo co bardzo możliwe, razem ze swoim mocodawcą Jojo w pierdlu ! Już za chwileczkę, już za momencik zacznie się to kręcić ! Maj już niedaleko !!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał to cwaniak niedouczony,zarozumialec jak jego cała familia.Ma ochotę zarządzać cała gmina.Burmistrz wziął pachołka i myśli że ludzie nie widzą Ich i tylko ich źle  traktowanie i błędy w pracy.Niestety są na afiszu i muszą się liczyć z ludźmi.A jak widać to fachowców i ludzi dobrych odstawiają na boczny tor.Michal co tam w twoim prywatnym kinie ,co słychać ,dlaczego tam taka cisza.Czyzby komuna kino zamknęła.Czyby już ci nie zależało na wielkiej kulturze ,gdzie są jakiekolwiek ogłoszenia i co możesz na temat kultury napisać ty wiekii gminny przydupku burka 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...