Skocz do zawartości

Samorząd terytorialny rozszerza okradanie mieszkańcówów


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak Marta Kaczyńska. Cnotliwa,  religijna I z zasadami! Ona by nigdy szamanskiego ślubu nie wzięła. Jest co podziwiać! 

A dziewczynę że swojego podwórka gonić! Ot zasciankowa mentalność. Polski cham nie oczekuję wcale polepszenia swojej sytuacji. Cieszy go kiedy może szydzić z innych. Zwłaszcza z sąsiadów. 

Zacznijcie mówić o swoich sukcesach, o pomysłach gminę, na polepszenie sytuacji. Personalne p******* zostawcie w spokoju. Zyjcie własnym życiem. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Oko brata napisał:

Jutro jest rada nagrywana.Pamietajcie gieno,rudy i diabły zachowywać się z godnością.Bo oko brata wszystko widzi.

 

Ważne żeby odpowiednio głosowali....a nawet obniżone podwyżki będą dotkliwe dla mieszkańców. A śmieci będą się walać wszędzie po rowach i kątach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech wszystko zostanie na tym samym poziomie, drożeje wszystko, prąd, woda, paliwo i dosłownie wszystko... Podwyżki są nie uniknione i to nie wina gminy tylko kaczystanu. Macie 500 macie 300 do szkoły i jeszcze 13 emeryturę to teraz na to dajcie. Więcej tvp to całkiem wam głowy zepsuje. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, bieda napisał:

Ważne żeby odpowiednio głosowali....a nawet obniżone podwyżki będą dotkliwe dla mieszkańców. A śmieci będą się walać wszędzie po rowach i kątach.

Prosta wypowiedź a jak źle zrozumiana.

 

11 godzin temu, Mastuken napisał:

To niech wszystko zostanie na tym samym poziomie, drożeje wszystko, prąd, woda, paliwo i dosłownie wszystko... Podwyżki są nie uniknione i to nie wina gminy tylko kaczystanu. Macie 500 macie 300 do szkoły i jeszcze 13 emeryturę to teraz na to dajcie. Więcej tvp to całkiem wam głowy zepsuje. 

No to żeby zagłosować zgodnie z wolą mieszkańców to trzeba garniak od Bossa buty od Wojasa koszulę od Wistuli pogięło cię czy co? Mają podatki zostać na takim samym poziomie i tyle. A 500 i 300 + to jest na dzieci, na śniadanie na książki i inne dobra dla rozwoju dzieci. Od razu widać że dzieci nie masz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, brak dzieci napisał:

Prosta wypowiedź a jak źle zrozumiana.

 

No to żeby zagłosować zgodnie z wolą mieszkańców to trzeba garniak od Bossa buty od Wojasa koszulę od Wistuli pogięło cię czy co? Mają podatki zostać na takim samym poziomie i tyle. A 500 i 300 + to jest na dzieci, na śniadanie na książki i inne dobra dla rozwoju dzieci. Od razu widać że dzieci nie masz.

A skąd na te "dobra" dla dzieci nabrać ? Nu ? Podatki na tym samym poziomie, albo najlepiej obniżyć ! Jedziem z tem koksem !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jest rada nagrywana.Pamietajcie gieno,rudy i diabły zachowywać się z godnością.Bo oko brata wszystko widzi.

15 godzin temu, Sowa napisał:

Rudy zostaw Zbyszka w spokoju ,bo facet jest ok gościem ,nigdy nie chciał i nie chce źle.To nie czepiają się go .Rada powinna być za sobą.I nie mów że Ci starsi są źle poubierani ,właśnie z nich bierzcie przykład.To mądrzy ludzie ,doświadczeni.Ja widzę na sesji.Nie jestem z nikim i za nikim,jestem bestronna osoba

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Wyborca napisał:

Jutro jest rada nagrywana.Pamietajcie gieno,rudy i diabły zachowywać się z godnością.Bo oko brata wszystko widzi.

 

Pogonić tego Zbycha i Górnika z rady, to nie są ludzie Z Ińska tylko dla nas ludzi od małego mieszkający w Ińsku obcy, a trzęsą naszą Gminą, ludzie trzeba się w końcu obudzić. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem obserwatorem
25 minut temu, Tomek napisał:

Pogonić tego Zbycha i Górnika z rady, to nie są ludzie Z Ińska tylko dla nas ludzi od małego mieszkający w Ińsku obcy, a trzęsą naszą Gminą, ludzie trzeba się w końcu obudzić. 

Ludzie wszyscy jesteście wybrani przez nas ,spoleczenstwo.Sesja jest nagrywana.Po co komuś się narażać.przeciez gdy ktoś komuś się naraził i znieważy to są obczernani opisywani i wyciąga sie po niekąd brudy z lat.A nie można poprostu jak w cywilizowanym  świecie ,nie obrażać nie wyzywac nie wyklinać,tak poprosić pracować w zgodzie.Czy to tak wiele Panowie radni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jestem obserwatorem napisał:

Ludzie wszyscy jesteście wybrani przez nas ,spoleczenstwo.Sesja jest nagrywana.Po co komuś się narażać.przeciez gdy ktoś komuś się naraził i znieważy to są obczernani opisywani i wyciąga sie po niekąd brudy z lat.A nie można poprostu jak w cywilizowanym  świecie ,nie obrażać nie wyzywac nie wyklinać,tak poprosić pracować w zgodzie.Czy to tak wiele Panowie radni.

Ja dzisiaj o 16 siadam i oglądam.Co się będzie działo mam nadzieję,że nie będę musiał pisać nic złego  o was rządzących.Wszystko ma być na tip top.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, gość napisał:

Proszę Państwa oko brata dzisiaj oglądało sesję w gminie Ińsko .Stwierdzam ,że radni po prostu mnie zachwycili Poubierani byli bardzo ładnie,zachowanie bardzo dobre ,kultura w pełni.Swietna atmosfera.Jestem pełen podziwu,ludzie  pełna kultura .Bardzo mi się dobrze Was oglądało.Tego Wam życzę na dalszej drodze ciężkiej pracy w tym kierunku. POWODZENIA.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Oko brata napisał:

Proszę zobacz sesję,jest nagranie i nic się nie oszuka .wszystko było OK .

Nie przychodzi ci do głowy że nie każdy ma czas oglądać albo nie ma 5akiej mocy internetu że obraz oglądać. Jaka to różnica czy napiszesz dwa zdania jakie kwoty zatwierdzono. Tyle i aż tyle.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ile napisał:

Nie przychodzi ci do głowy że nie każdy ma czas oglądać albo nie ma 5akiej mocy internetu że obraz oglądać. Jaka to różnica czy napiszesz dwa zdania jakie kwoty zatwierdzono. Tyle i aż tyle.

On jest nie kumaty.Myśli,że każdy siedzi przed komputerem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ile napisał:

Nie przychodzi ci do głowy że nie każdy ma czas oglądać albo nie ma 5akiej mocy internetu że obraz oglądać. Jaka to różnica czy napiszesz dwa zdania jakie kwoty zatwierdzono. Tyle i aż tyle.

13 zł na osobe

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, pdoeirty napisał:

13 zł na osobe

 

8 minut temu, Gosc napisał:

20zl za osobę, 18 zł dla rodzin które w deklaracji zaznacza ze maja kompostownik

 

4 minuty temu, daewrt napisał:

27 zł na osobe 25 dla tych co mają kompostownik

Tak bawi się władza elektoratem. Ha ha ha jakie to śmieszne. Serio masz z tego ubaw?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...