Skocz do zawartości

Samorząd terytorialny rozszerza okradanie mieszkańcówów


Rekomendowane odpowiedzi

Tak własnie widziałem na nagraniu jak na sesji mówili kto będzie miał w gminie wgląd do monitoringu To jakaś paranoja .To powinno być przekierowane na Policję a nie jakiś chłoptaś będzie mine podglądał w urzędzie i to w godzinach pracy.Może by tak straż miejską powołać w tym zakresiea .Mam pytanie do Radnych a gdzie RODO

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stołki dla swoich
14 godzin temu, gość napisał:

Tak własnie widziałem na nagraniu jak na sesji mówili kto będzie miał w gminie wgląd do monitoringu To jakaś paranoja .To powinno być przekierowane na Policję a nie jakiś chłoptaś będzie mine podglądał w urzędzie i to w godzinach pracy.Może by tak straż miejską powołać w tym zakresiea .Mam pytanie do Radnych a gdzie RODO

Weźcie jeszcze oprócz straży miejskiej powołajcie stójkowych przy kamerach i kilka innych efektów dla swoich zwolenników.Przecież wydajecie naszą kasę ,zresztą całkowicie bezmyślnie.Stąd dług rośnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość

 

Napisano

Nasz burmistrzunio nam chciał zgotować niezły bigos. 27 zł to ja już bym nie zapłacił na pewno.

…………...

Cały ubiegły rok płaciłem 27,00/ m-c ….. w tym roku płace  na razie 15zł.m-c... śmieci segregowane..... porównaj jeden z drugim  i upewnij się co płaci twoja kobita.... większość tu piszących gdzieś się pogubiła …. to zapiekła nagonka na p. Burmistrza i radnych , których sami wybraliśmy … chcecie wszystkiego,  nie dając nic w zamian.... kto z was piszących poświęcił swój czas na "bycie "   i uczestnictwo   w sesjach Rady Miasta ……każdy z Was używa jakiś wymyślnych nicków typu..... nieokreślonych składni liter ….przykład tam d gdzie Agnieszka walczy o powrót do pracy... walczy jak lwica bardzo ale to bardzo wykształcona... i jakiś osobnik który pomaga jej  w znieważaniu p. Burmistrza i Rady Miasta.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, spoko napisał:

Gość

 

Napisano

Nasz burmistrzunio nam chciał zgotować niezły bigos. 27 zł to ja już bym nie zapłacił na pewno.

…………...

Cały ubiegły rok płaciłem 27,00/ m-c ….. w tym roku płace  na razie 15zł.m-c... śmieci segregowane..... porównaj jeden z drugim  i upewnij się co płaci twoja kobita.... większość tu piszących gdzieś się pogubiła …. to zapiekła nagonka na p. Burmistrza i radnych , których sami wybraliśmy … chcecie wszystkiego,  nie dając nic w zamian.... kto z was piszących poświęcił swój czas na "bycie "   i uczestnictwo   w sesjach Rady Miasta ……każdy z Was używa jakiś wymyślnych nicków typu..... nieokreślonych składni liter ….przykład tam d gdzie Agnieszka walczy o powrót do pracy... walczy jak lwica bardzo ale to bardzo wykształcona... i jakiś osobnik który pomaga jej  w znieważaniu p. Burmistrza i Rady Miasta.

Nareszcie cos merytorycznego.... taka dyskusja to fenomen Ińskowych dyskutantów … marzenie.....radnego

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 30.01.2020 o 21:58, jprd napisał:

 

 

Tak bawi się władza elektoratem. Ha ha ha jakie to śmieszne. Serio masz z tego ubaw?

Władza żyje z elektoratu a że nieudolna to i opłat w górę przybywa.Zanim się zorientujecie ile zapłacicie za wod-kan to już jest po ptokach.Brak konsekwencji w działaniu lokalnego Trzaskowskiego i jego ekipy doprowadza do nieuzasadnionych podwyżek.Będzie ich jeszcze więcej,poczekajcie . A potem lament ,ciecie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...