Skocz do zawartości

Burak to burak tamto


ktos

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę tutaj już trochę czasu i poza gadaniem o tym, że Pan Racinowski wszystko źle robi nic więcej nie słyszę.

Za kogo Wy macie mieszkańców Ińska? My debilami nie jesteśmy i sami dobrze widzimy co się dzieje z Ińskiem.

Słowem, cała nasza gmina to jedno wielkie gówno bo nic tutaj się nie dzieje. Ale to nie oznacza, że my mieszkańcy to będziemy wiecznie znosić. Ja do Was przyjezdni nic nie mam chociaż w********* mnie Waszym nadmiernym zaangażowaniem. Kogo mieliśmy wybierać na radnych i burmistrza jak sami wyjadacze do wyboru? Młodzi mają tę mieścinę gdzieś bo tutaj nie znajdą pracy ani spokojnego życia. Mamy już wypalarnie, bioetanol a teraz mają nam żwirownie zrobić. Jedno to niewypał drugie też a my dobrze wiemy, że trzecie też będzie jednym wielkim gównem.

Słyszałem już, że pracę znajdzie może garstka ludzi w tej nowej żwirowni a reszta będzie mogła cmoknąć ich w dupe.

To nie zmienia faktu, że jest tutaj pięknie i każdy z nas Ińszczan docenia to co mamy wokół siebie. Dlatego skończcie pierdolić o tym, że wszystko jest w naszych rękach bo my o tym bardzo dobrze wiemy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...