Skocz do zawartości

SZANTARZ SPOLECZNY JAKO BRON WLADZY DO WALKI O ZGUBE GMINY


Inwestor

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle Rodacy ze to stalo sie tak powszechne ze warto o tym pisac i mowic. To forum stanie sie wyrazem spolecznosci Gminy na temat szantazu sianego przez Burmistrza Racinowskiego i jego slugusow , ktore ma przyniesc strach wobec wszystkich co przeciwstawiaja sie wladzy (???) ...... raczej nie kompetentnym decyzja Burmistrza i Radnych. Dzisiaj w imie ZWIROWNI. To forum powinno pisac o prawdzie w jaki sposob Burmistrz Racinowski, Radni i ich slugusy szantazuja ludnosc Gminy Insko poprzez ograniczanie stanowisk pracy lub pozbawianie stanowisk pracy wynikajace z opini spolecznej. Czyli , Burmistrz i jego slugusy wierza ze nikt tam nie ma prawa tylko on sam. GMINA JEST WLASNOSCIA RACINOWSKIEGO ktory okazal sie KLAMCA wobec wyborcow w 2010. Dzisiaj , ci co sie buntuja wobec tego klamstwa , jako wyborcy , sa na ostrzu noza u Racinowskiego, grozi im wyzucanie z pracy lub brak pracy, czego dowodem jest ponizszy zapis:

Re: Kompendium wiedzy o żwirowni i spółce SKSM S.A.

Postby mieszkanka on Yesterday, 20:08

Nie chciałam pisać na żadnym forum i nigdy do tej pory tego nie robiłam ale przyznaję się ,że czytam obie strony i jestem co do treści zorientowana.Wybór był ,że na tym forum bo na vcity jak już ktoś pisał głupota sięgnęła zenitu.Chcę się wypowiedzieć w następującej sprawie.Oczywiście nie powiem gdzie i kiedy to miało miejsce ale zaledwie kilka dni temu.Rozmawiał sołtys Halejcio z Linówka z Burmistrzem Racinowskim.Halejcio mówił ,że chodzą zbierać podpisy na listach o referendum a burmistrz do niego - to gonić ich batem!!!Panie Halejcio i Racinowski ludzie mają prawo zbierać te podpisy i niech tylko ktoś jeszcze o czymś takim powiadomi to zgłosimy do Państwowej Komisji Wyborczej o straszeniu i szantażowaniu ludzi czyli wpływaniu na ich decyzje groźbami.Podobna sytuacja w szkole w której pracowników straszono zwolnieniami jak ich nazwiska pojawią się na listach .Tak groził dyr.Czubkowski.I wy macie czelność opluwać innych???Panie Szafran zapadnij się lepiej te kilkaset metrów pod ziemię ze wstydu ,że te wpisy zostają.Skundlił się pan jak ta władza chociaż ja też uważam ,że chodziło tylko o dorwanie się do władzy.A tak naprawdę to mam gdzieś pana obiecaną drogę w Ściennem jak nie będę miała gdzie się latem z dzieckiem iść wykąpać.

icon_idea.gificon_idea.gificon_idea.gif

Rodacy, piszcie o takich, podobnych faktach , ktore staly sie powszechne. Spoleczenstwo Inska ma byc :gonione batem" za to ze maja prawo wypowiadac swoje zdanie , ktore nie jest zgodne z dzialaniem na zgube Gminy poprzez Rady i Burmistrza decyzje.

Wiem , bo dochodza do mnie rozne sprawy ktore juz nie dlugo zobacza swiatlo dzienne. Dzisiaj wiemy ze w szkole, w Gminie i w sasiedzctwie Burmistrz STRASZY, szantazuje praca wszystkich nie poslusznych a szczegolnie wyborcow, co nie jest zgodne z litera prawa. icon_exclaim.gif

CZYLI JEST TAK, PANIE RACINOWSKI: jak nie da rady KLAMSTWEM wobec wyborcow to szantarzem. Jest to mocna bron, nie przecze, ale nie ma to nic wspolnego z litera prawa. Rownie dobrze byloby zatrudnic chuliganow do podpalania domow wszystkim co sie nie zgadzaja z Racinowskim. Jak tak dalej pojdzie , to ini naprawde w to uwierza o co osobiscie zaczynam sie marwtic. Jak daleko ten szantarz ma prawo isc i jakie ma prawo bytu w Gminie, TO TYLKO OD SPOLECZENSTWA GMINY ZALEZY. Im dluzej bedziemy milczec i dawac sie zastraszac, tym wieksza szkode prawna oni beda nam robic. Rodacy, to co dalej i jak bedzie , zalezy od Was.

Ja proponuja

NIE MILCZEC i PRZESTAC SIE BAC.
, nosic magnetofony, zbierac dowody i pisac skargi. Jak ich wyzuci juz prawo ze stanowisk , jedyna szanse jak dla nich widze to praca w nie powstalej ZWIROWNI. Wierze rowniez ze wielu z nich , tych co sznatazuja dawno zlozyli podania o cieple posadki w tem piekle jaki nam szykuja tzn w zwirowni. Za nie prawne manipulowanie wyborami grozi kara pozbawienia wolnosci do 5 lat.
Odnośnik do odpowiedzi

Czego wy się spodziewaliście po tych dwóch panach ,jeden batem w dzieciństwie od ojca dostawał ,drugi z obory też się wywodzi.Tylko taki styl pamiętają.Tak najczęściej bywa jak się z dziada zrobi pan .Ale słoma z butów dalej wystaje tego niestety nie da się zmienić.Jestem przekonany ,że 100% tak było tylko ,że ten Halejcio tak szybko zapomniał jak sam u swego władcy nie mógł nic załatwić ? To najlepiej się sprzedać i sprzedawać i kapować na ludzi.Halejcio ty chłopku uważaj żebyś na taczkach nie wywieziony został przez ludzi.Posmakowałeś cieciu władzy i Wersal ci się marzy. icon_evil.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Panie OLO, najlepiej nie mowic o ciciach ale o faktach na tym blogu. Szanuje Panskie wypowiedzi, ale lepiej bedzie jak skupimy sie na faktach. To ze sa ciecie to wszyscy wiedza, ale my tytaj szukamy faktow. Halejko, czy Racin , czy inny slugus lub ciec, wszyscy musza odpowiedziec. Potrzeba wiecej faktow , dowodow. Oni dobrze sie kryja za kurtyna cisza i wladzy, wiec trzeba ich na widelec Panie OLO. Nagrywac lobuzerie i pisac wiecej faktow. To nam da rezultaty. Niektorzy w Gminie ukrywaja sie z tym falszem ponad 10 lat i jakos im przechodzi. Zaczelo sie na nich i na prawde polowanie. To tylko da nam rezultaty aby ich pozamykac lub pozamykac im te pyski falszywe. Raz na zawsze. Jestem chory od tych stosunkow w Gminie od lat. To sa ci co sieja nowotwory interesow pod plaszczykami. ;) Dorwiemy im bo i tak juz mamy tyle ze powoli za duzo. Pozdrawiam

PS

wladzo, kopacz... jeszcze nie skomentowaliscie???./, co sie dzieje towarzysze, czyzby was z roboty powyzucali??

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...
I jak znalazłeś jakieś fakty związane z burmistrzem? Umiesz go tylko wyzywać i boisz pokazać tutaj bo wiesz, że słabym agentem jesteś..... Byleś w Ińsku czy znowu kłamiesz australijczyku?

Pewnie z takimi geniuszami waszego pokroju nie chce się zobaczyć i wcale mu się nie dziwie.

Odnośnik do odpowiedzi
I jak znalazłeś jakieś fakty związane z burmistrzem? Umiesz go tylko wyzywać i boisz pokazać tutaj bo wiesz, że słabym agentem jesteś..... Byleś w Ińsku czy znowu kłamiesz australijczyku?

Pewnie z takimi geniuszami waszego pokroju nie chce się zobaczyć i wcale mu się nie dziwie.

http://insko-sunsetparadise.pl jakoś nie działa?

A może to wszystko było jakąś przykrywką? Nie pokazuje się w Ińsku bo wie, że nic tutaj nie zdziała. Potrafi tylko dużo pisać. Nic więcej icon_mrgreen.gif

Tak się jego projekt nazywał jak nie wierzysz to w tym temacie jest napisane viewtopic.php?f=5&t=155

Nie chce się spotykać bo wie, że jest projekt to wielki banialuk i nie byłoby nawet o czymś rozmawiać hahah...

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

Proponuję zastosowanie nieposłuszeństwa obywatelskiego w wyborach parlamentarnych za lekceważenie społeczności lokalnej przez burmistrza i jego paczkę.

- Powodem, dla którego mieszkańcy nie wzięli udziału w wyborach prezydenckich i do Europarlamentu jest zły stan nawierzchni drogi, jedynej, którą można dotrzeć do Bieczyna.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak może tak denny burmistrz kogokolwiek szantażować , gdzie się tego nauczył , chyba na szkole partyjnej za komuny !!! BRAWO jedynym wyjściem to bojkot obecnych wyborów .

Niech ktoś z jego obecnych pocieszycieli czyt.PO zada temu kłamcy wyborczemu pytanie dlaczego - choć jestem pewna że on będzie miał przygotowaną kłamliwą odpowiedź !

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...