Skocz do zawartości

Konsultacje społeczne pod żwirki


mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, gosc napisał:

no jak komu przydupasowi z ul. Rybackiej 

nie do wybaczenia jest Ludobójstwo, a że się urodzili w Polsce i nie ponoszą konsekwencji za swoje poglądy wobec UPA to to jest chore !

Na Rybackiej mieszka tylko Krysia to jaki przydupas jak w Barzkowicach to chyba nazwisko možna podać. W końcu to doradztwo rolnicze.

Odnośnik do odpowiedzi
do dzieciaka
10 godzin temu, kłamstwo napisał:

No to kto jest tym szczęsliwcem któremu Bodzio pracę załatwił.  Ja na rybackiej nie znam wykształconego rolnika który mógłby tam pracować.Kłamstwo i tyle.

O czym ty dzieciaku piszesz? Kto w Ińskim pisie jest wykształcony? No kto???

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, do dzieciaka napisał:

O czym ty dzieciaku piszesz? Kto w Ińskim pisie jest wykształcony? No kto???

Taka u Ciebie pogarda🤔 no wy w tym PSL to taka intelegencja ze słomy. Prostactwo wręcz bije z budynku gminy. A wyborcy już pokazali że Rzepę i spółkę mają w poważaniu ☝zapamiętaj to przed kolejnymi wyborami. 

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, hahaha napisał:

Taka u Ciebie pogarda🤔 no wy w tym PSL to taka intelegencja ze słomy. Prostactwo wręcz bije z budynku gminy. A wyborcy już pokazali że Rzepę i spółkę mają w poważaniu ☝zapamiętaj to przed kolejnymi wyborami. 

A z którego budynku "bije entelegencja" PiS-owskiej elyty ?

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, do dzieciaka napisał:

O czym ty dzieciaku piszesz? Kto w Ińskim pisie jest wykształcony? No kto???

Odpowiadaj na pytanie partyjniaku.

12 godzin temu, hahaha napisał:

Taka u Ciebie pogarda🤔 no wy w tym PSL to taka intelegencja ze słomy. Prostactwo wręcz bije z budynku gminy. A wyborcy już pokazali że Rzepę i spółkę mają w poważaniu ☝zapamiętaj to przed kolejnymi wyborami. 

Pogarda to u ciebie ciagle tu piszesz o słomie. Widzisz tylko partie i nic wiecej, dla ciebie liczy sie tylko partia a gdzie człowiek?

Odnośnik do odpowiedzi
Hłe hłe hłe
21 minut temu, gosc napisał:

Odpowiadaj na pytanie partyjniaku.

Pogarda to u ciebie ciagle tu piszesz o słomie. Widzisz tylko partie i nic wiecej, dla ciebie liczy sie tylko partia a gdzie człowiek?

Uuuuu prawda boli. A wyborców śmieszy do rozpóku...Kosiniak idzie z POKO Kamysz zjednoczony....a wszystko to po to by choć trochę zachować wpływy. Taką mam wizję że w tych wyborach na jesieni PSLGBT nie będzie w sejmie ha ha ha....jak mi dobrze wreszcie spełnià słowa Michała o braku nepotyzmu. Tak tak gardzicie ludźmi gardzicie wyborcami widać to w naszej gminie widać to gdy "wyjeżdżacie w teren" uuuu zapomniałem Kosiniak jeździ z POKO a Kamysz jeszcze zbiera ludzi hłe hłe hłe

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Hłe hłe hłe napisał:

Uuuuu prawda boli. A wyborców śmieszy do rozpóku...Kosiniak idzie z POKO Kamysz zjednoczony....a wszystko to po to by choć trochę zachować wpływy. Taką mam wizję że w tych wyborach na jesieni PSLGBT nie będzie w sejmie ha ha ha....jak mi dobrze wreszcie spełnià słowa Michała o braku nepotyzmu. Tak tak gardzicie ludźmi gardzicie wyborcami widać to w naszej gminie widać to gdy "wyjeżdżacie w teren" uuuu zapomniałem Kosiniak jeździ z POKO a Kamysz jeszcze zbiera ludzi hłe hłe hłe

Co za dureń cały wątek LGBT, LGBT ?! Temat jest o niebie a ten o chlebie ! Co ty masz do tych kochających inaczej za uprzedzenia ? Może jakiś klecha uczył ciebie życia ?

Odnośnik do odpowiedzi

Wpisy pozgłaszane. Mam nadzieję, że posypią się bany dla was bo wszędzie spam, inwektywy i offtopy. O niczym nie można już normalnie podyskutować bo zachowujecie się jak psychole wszędzie i przy każdym temacie.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, gość napisał:

Wpisy pozgłaszane. Mam nadzieję, że posypią się bany dla was bo wszędzie spam, inwektywy i offtopy. O niczym nie można już normalnie podyskutować bo zachowujecie się jak psychole wszędzie i przy każdym temacie.

no i wszystko jasne. jak padlo konkretne pytanie o wyksztalcenie pisiorkow to zaraz srtasza blokowaniem. takie kapowanie do admonistratora forum jest we krwi inskich pisiorkow. oni nic innego nie potrafia tyko kapowac.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gosc napisał:

no i wszystko jasne. jak padlo konkretne pytanie o wyksztalcenie pisiorkow to zaraz srtasza blokowaniem. takie kapowanie do admonistratora forum jest we krwi inskich pisiorkow. oni nic innego nie potrafia tyko kapowac.

Jasne wy wszyscy magistry, profesory, doktory i gmina w ruinie. Może czasem wystarczy nie kraść i wystarczy. A kto powiedział że ten kto ma wykształcenie to inteligentny? Wystarczy spojrzeć na gminę- liwak polonista, germanista, coś tam coś tam i bele co i po polsku pisać nie umie. Następny Michałek politolog zastępca który musi dwa etaty ciągnąć że ubezpieczenie mieć. Trzeci Szafran specjalista od górnictwa a musi na rolnictwie dorabiać bo mu mało i gminę grabić na dietę. A taki Mazurek żadnej szkoły nie ma i zarabia rocznie pół bańki rocznie bo wie kiedy co i jak z gminy umie wykorzystać. A PIS jest uczciwy i chce by wszystkim Polakom było lepiej a nie tylko cwelom jak chce POPSLN. Jest różnica? Jest! Co ma do tego wykształcenie? Wystarczy nie kraść.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Ola napisał:

O uczywosci nie rozmawiamy bo nikt jej nie ma Ani PiS, ani Po PSL nikt wszyscy z jednej mąki 

Pierwszy mądry wpis od dłuższego czasu. Podzielam w 100% i współczuje fanatykom obu stron, że prowadzą walkę za swoich polityków. Powinno być odwrotnie. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, Ola napisał:

O uczywosci nie rozmawiamy bo nikt jej nie ma Ani PiS, ani Po PSL nikt wszyscy z jednej mąki 

A ta mąka to skąd? Bo chyba nie z Polski.....

 

26 minut temu, Aga napisał:

Pierwszy mądry wpis od dłuższego czasu. Podzielam w 100% i współczuje fanatykom obu stron, że prowadzą walkę za swoich polityków. Powinno być odwrotnie. Pozdrawiam

Taki mądry jak ta mąka od Oli....

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 rok później...
W dniu 12.07.2019 o 22:02, hahaha napisał:

Taka u Ciebie pogarda🤔 no wy w tym PSL to taka intelegencja ze słomy. Prostactwo wręcz bije z budynku gminy. A wyborcy już pokazali że Rzepę i spółkę mają w poważaniu ☝zapamiętaj to przed kolejnymi wyborami. 

 aktualności nigdy dość....

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...