Skocz do zawartości

Na ile nam nowa droga starczy?


Rekomendowane odpowiedzi

Te nasze orły polityczne tak się jarają nowym rondem, że nie widzą nawet co przy okazji nagrywają :D
Ale spokojnie zaraz jakiś J23 albo inny plebs tutaj zawita żeby ci napisać jaki głupi jesteś i zamiast zwracać uwagę na ruch ciężarowy powinieneś się cieszyć z nowego ronda i drogi :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, gość napisał:

Cztery ciągniki siodłowe z naczepami.

Co nam po nowej drodze i rondzie jak za 2 lata nawierzchnia będzie zdeformowana od tego obciążenia.

 

Cztery siodłowe a tylko dwie osobowki. Już widać dla kogo ta droga i te ronda. Kłamcy i oszuści. Tak jak kłamstwo że na wieżę pley nie trzeba było konsultacji bo przy planie przestrzennym były. Przy którym ? Tym co kołował liwak z cpn bo w poprzednim wieży komórkowej nie było. Czyli zmieniał plan i oszukał mieszkańców. Pley który siostrzenica margaret promuje żeby większe profity miała. Teraz dopiero wyjdą ciemne strony rządów liwaka. Nawet nie wiecie co nas jeszcze czeka☝

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szok napisał:

Cztery siodłowe a tylko dwie osobowki. Już widać dla kogo ta droga i te ronda. Kłamcy i oszuści. Tak jak kłamstwo że na wieżę pley nie trzeba było konsultacji bo przy planie przestrzennym były. Przy którym ? Tym co kołował liwak z cpn bo w poprzednim wieży komórkowej nie było. Czyli zmieniał plan i oszukał mieszkańców. Pley który siostrzenica margaret promuje żeby większe profity miała. Teraz dopiero wyjdą ciemne strony rządów liwaka. Nawet nie wiecie co nas jeszcze czeka☝

Za przeproszeniem, ch*j z wieżą. Jak ludzie będą chorować to ich problem. Poza tym nikt nie zakazywał ludziom zgłaszać uwagi do planów. To, że wolą się podniecać Dino, wieżą widokową albo molem to po prostu ich sprawa. Po co chcesz zbawiać owce, które chcą iść na rzeź dobrowolnie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gość napisał:

Cztery ciągniki siodłowe z naczepami.

Co nam po nowej drodze i rondzie jak za 2 lata nawierzchnia będzie zdeformowana od tego obciążenia.

 

Jeden sezon i po asfalcie. Istnienie IPK i Natury 2000 powinno wymusić objazd gminy poprzez drogę tzw.poligonową a z drugiej strony węgorzyńską.Aktualnie jeżdżą jak chcą także drogą powiatową i przez Linówko.Nikt tego nie nadzoruje ze strony RDOŚ ani innych odpowiedzialnych instytucji.Gmina też na ten temat nie ma żadnej,powtarzam,żadnej koncepcji długofalowej oczywiście dla dobra mieszkańców.Czas pokaże czy mam rację.Ja nie mam złudzeń,że jest to gra całej sitwy,włącznie z ciotką wieżą. Czarny scenariusz niestety się rysuje.Chytry pomysł wieży o rondzie przy bioetanolu a potem "niby" obejście za cmentarzem poprzez aktualnie ogródki działkowe do zjazdu mniej więcej przy skręcie na plażę. Pożyjemy,zobaczymy czy moje proroctwa mają "rogi" zdrady.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, szok napisał:

Cztery siodłowe a tylko dwie osobowki. Już widać dla kogo ta droga i te ronda. Kłamcy i oszuści. Tak jak kłamstwo że na wieżę pley nie trzeba było konsultacji bo przy planie przestrzennym były. Przy którym ? Tym co kołował liwak z cpn bo w poprzednim wieży komórkowej nie było. Czyli zmieniał plan i oszukał mieszkańców. Pley który siostrzenica margaret promuje żeby większe profity miała. Teraz dopiero wyjdą ciemne strony rządów liwaka. Nawet nie wiecie co nas jeszcze czeka☝

No i po roku nie będzie domów wzdłuż tej drogi.Po prostu się rozpadną od wstrząsów.Zauważcie że w Chociwlu czy Węgorzynie domy są znacznie oddalone od jezdni.Horror.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bywalec napisał:

Byłem 01.11.2018 widziałem ten *ebany dom wariatów.Wsioki wiedziały jak wyjechać z cmentarza,cywilizowani ludzie,przestrzegający prawa nie.Wieś nie miasto! Wiocha właściwie.

Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem.

Nie nikogo nie uraziłeś ?! Po prostu nie masz takich zdolności bo ....jesteś idiotą ! Wybaczamy ci !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do władz gminnych. Ponieważ molo jest ukończone to proszę aby przy pomocy pracownika UMiG nagrać je dronem, udostępnić na stronie gminnej celem rozpropagowania wśród znajomych i nie tylko.Zapewne pozwoli to na większe zainteresowanie gminą wśród koneserów tego jeziora i jego walorów naturalnych. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...