Skocz do zawartości

Truciciel bez litości


lila

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie  się  wydawało, inaczej.Mam  pewność  że największym  trucicielem  od lat  jest  wypalarnia  węgla  drzewnego, dodatkowo sieje  potworne  zapalenie i hałas słyszalny  podwójnie  w porze  nocnej  (tak jak dzisiaj).Kto chce może wyjść na papierosa i  posłuchać. Oczywiście władzy  to absolutnie nie przeszkadza.O filtrach nie będę  pisał.Domyślam  się  że to  miejsca  pracy. Ale jak mieszkać  i żyć w takich  tolertolerowanych, anormalnych warunkach  środowiska naturalnego .Jesteśmy w Naturze 2000 i PIK czy tylko udajemy? Idą  wybory co myśli  władza?Widzi  ten  bajzel  czy  udaje  że  go nie ma? 

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, pan napisał:

Jeśli ty trujesz innych to jest w porządku?Nie zgadzam się na to,by ktokolwiek odbierał mi zdrowie,nawet gdy ten ktoś nazwie mnie kapusiem i donosicielem,bo to jest moje życie i moje zdrowie.

Tak wam te mózgi piorą że spalenie butelki szkodzi. Ty lepiej wejdź w neta o poczytaj jak trują Chiny i USA.  Cały świat cierpi a wy tu zawsze świętsi od Papieża. A że obecny Papueź c****** to i wy pojebani.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, i tyle napisał:

Tak wam te mózgi piorą że spalenie butelki szkodzi. Ty lepiej wejdź w neta o poczytaj jak trują Chiny i USA.  Cały świat cierpi a wy tu zawsze świętsi od Papieża. A że obecny Papueź c****** to i wy pojebani.

Przeginasz na maksa. Hamuj się !

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, xxxxx napisał:

Przeginasz na maksa. Hamuj się !

Dlaczego? Mieszkam na osiedlu codziennie muszę znosić hałas ze spalarni i nie mówcie że to z tartaku. Bo bale do kotłów wrzuca spalarnia a dym z komina to w dzień jest pikuś w nocy to dopiero dymią. Bez litości to bez! Poza tym jak tylko się wjeżdża do miasta to czuć smród to co wszyscy palą śmieci? Masz urazę to chowaj ją dla siebie. Nie obrabiaj ludziom du+py za stan posiadania albo że za drogi produkt w sklepie. Żałosna "lila" parszywa gnida i donosicielka! 

Odnośnik do odpowiedzi

Jej zawdzięczamy powrót do idei żwirowni,bioetanol i wiele innych bubli na rzecz mieszkańców.No cóż komuchy miały wytyczne plany ustalane odgórnie na plenum KC PZPR. Obecna cisza wieży też nie rokuje nic dobrego dla gminy.Ta opcja w kilku pokoleniach nadal ma tutaj swoje siedziby.Dla ich barona wieża już dawno zaplanowała budowaną obecnie ścieżkę rowerową i nie tylko.

Odnośnik do odpowiedzi

".Dla ich barona wieża już dawno zaplanowała budowaną obecnie ścieżkę rowerową i nie tylko".Co jeszcze będą budować?Co by nie było budowane,to i tak ubogaci to naszą biedną "Ziemię Ińską"A niech budują komuchy i wespół zespół POPiS.Z tego my wszyscy skorzystamy.

Odnośnik do odpowiedzi

My skorzystamy? Z czego ? Z zawalonych śmieciami przydrożnych rowów.Może rzeczywiście pomyślicie o mieszkańcach i zaczniecie w polnych dróg na Manhatanie robić normalne ulice i chodniki.Obiecywane po 30 latach lampy to znowu czysta propaganda nie mająca nic wspólnego z rozwojem i korzyściami mieszkańców.Podobnie zresztą jak gruszki na wierzbie z wielkimi sumami w zamian za nic  na tzw.poligonie.Trzeba była najpierw uzyskać te pieniądze jak np: Drawsko a potem chwalić się sposobem ich wykorzystania.Jak papuga mogę wam powtarzać ,że na remont drogi wojewódzkiej  gmina nie miała nic do powiedzenia ani zaoferowania.To są środki spoza gminy.Oczywiście cieszy że PiS widzi takie zadupie i działa.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Dzbanek napisał:

My skorzystamy? Z czego ? Z zawalonych śmieciami przydrożnych rowów.Może rzeczywiście pomyślicie o mieszkańcach i zaczniecie w polnych dróg na Manhatanie robić normalne ulice i chodniki.Obiecywane po 30 latach lampy to znowu czysta propaganda nie mająca nic wspólnego z rozwojem i korzyściami mieszkańców.Podobnie zresztą jak gruszki na wierzbie z wielkimi sumami w zamian za nic  na tzw.poligonie.Trzeba była najpierw uzyskać te pieniądze jak np: Drawsko a potem chwalić się sposobem ich wykorzystania.Jak papuga mogę wam powtarzać ,że na remont drogi wojewódzkiej  gmina nie miała nic do powiedzenia ani zaoferowania.To są środki spoza gminy.Oczywiście cieszy że PiS widzi takie zadupie i działa.

Najlepsze jest to, że Liwak sam zamieścił info, z którego jasno wynika kto był beneficjentem. Widzicie tam gdzie informacje o Ińsku albo udziale Liwaka w tym procesie? Nie, bo jego udziału tam po prostu nie było. Ale najłatwiej jest sobie przypisywać cudze zasługi.

91bd744e51b68cd5f949af55fb9d704c.png

Odnośnik do odpowiedzi

Ulice na "Manhatanie" są w gestii Zarzadu Dróg Powiatowych w Stargardzie.Powiat w br.poza Stargardem nie zainteresował się wcale drogami powiatowymi.Owszem plan dotyczący oświetlenia jest uzgodniony z Eneą,a jego realizacja rozpocznie się najprawdopodobniej wiosną.Może być jeszcze i tak,że jeśli wyborów nie wygra Liwak,to i realizacja oświetlenia nie musi być taka pewna.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Janek napisał:

Ulice na "Manhatanie" są w gestii Zarzadu Dróg Powiatowych w Stargardzie.Powiat w br.poza Stargardem nie zainteresował się wcale drogami powiatowymi.Owszem plan dotyczący oświetlenia jest uzgodniony z Eneą,a jego realizacja rozpocznie się najprawdopodobniej wiosną.Może być jeszcze i tak,że jeśli wyborów nie wygra Liwak,to i realizacja oświetlenia nie musi być taka pewna.

Jeżeli jest tak jak piszesz to Enea podpisała umowę z Gminą a burmistrz tylko ją reprezentuje. Nieważne czy burmistrzem będzie Liwak czy ktoś inny umowa musi być zrealizowana. 

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Do Janka napisał:

Jeżeli jest tak jak piszesz to Enea podpisała umowę z Gminą a burmistrz tylko ją reprezentuje. Nieważne czy burmistrzem będzie Liwak czy ktoś inny umowa musi być zrealizowana. 

Uzgodnienia to jeszcze nie podpisanie umowy i zlecenie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...