Skocz do zawartości

Kompilacja informacji na temat Wyborów Samorządowych 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać mamy już pierwsze informacje na temat kandydatów w wyborach. Niestety nie jest to za czytelne dla wszystkich. A przynajmniej ja miałem problem żeby się przebić przez gąszcz kliknięć. Postanowiłem więc zrobić małą kompilację tego co tam jest żeby każdy kto jest zainteresowany wyborami mógł sobie w miarę szybko sprawdzić co jest gdzie bez konieczności polegania na bełkocie, który tutaj zwykle widzimy. Wystarczy kliknąć na napis "Pokaż ukrytą zawartość" i wtedy rozwinie się informacja z linkami do strony PKW. Miłej lektury! 

1. Zbiorcze informacje o obwodach

Spoiler

Źródło: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/321405#pollstations

Obwód nr 1 obejmuje: Część Gminy Ińsko obejmująca miejscowości: Miasto Ińsko.

Obwód nr 2 obejmuje: Część Gminy Ińsko obejmująca sołectwa: Sołectwo Ciemnik obejmujące miejscowości: Ciemnik, Gronówko, Górnik, Dolnik; Sołectwo Czertyń obejmujące miejscowości: Czertyń; Sołectwo Granica obejmujące miejscowości: Granica; Sołectwo Linówko obejmujące miejscowości: Linówko, Miałka, Powalice; Sołectwo Storkowo obejmujące miejscowości: Storkowo, Kanice, Waliszewo, Wierzchucice; Sołectwo Studnica obejmujące miejscowości: Studnica, Nierybno; Sołectwo Ścienne obejmujące miejscowości: Ścienne, Kleszcze.

2. Zbiorcze informacje o okręgach

Spoiler

Źródło: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/321405#geo_committee_stat

Okręgów jest 15 ponieważ w naszej gminie wybiera się 15 radnych do Rady Miejskiej. Poniżej możecie zobaczyć jakie ulice/miejscowości przypadają pod jaki okręg. W miarę możliwości pamiętajcie o tym w przyszłości bo po wyborach to właśnie wybrany radny z tego okręgu będzie Was reprezentował i najpewniej z nim będziecie się kontaktować gdy będziecie chcieli pomocy ze strony Gminy.

Okręg nr 1 - Część miasta Ińsko obejmująca ulice: Aleja Leśna, Słoneczna, Spacerowa, Armii Krajowej, Brzozowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Młynarska, Orzechowa, Platanowa, Poprzeczna, Tęczowa, Wichrowe Wzgórze, Wincentego Witosa
Okręg nr 2 - Część miasta Ińsko obejmująca ulice: Bydgoska, Osiedle, Poznańska, Studnicka
Okręg nr 3 - Część miasta Ińsko obejmująca ulice: Henryka Sienkiewicza od nr 4 do końca
Okręg nr 4 - Część miasta Ińsko obejmująca ulice: Krzywa, Papieża Jana Pawła II, Spółdzielcza, Staromiejska, Rybacka, Zwycięzców
Okręg nr 5 - Część miasta Ińsko obejmująca ulice: Łąkowa, Piękna, Przybrzeżna, Stodolna
Okręg nr 6 - Część miasta Ińsko obejmująca ulice: Bohaterów Warszawy od nr 1 do nr 16, Henryka Sienkiewicza od nr 1 do nr 3, Kolejowa, Ogrodowa, Piekarska, Polna, Zamkowa
Okręg nr 7 - Część miasta Ińsko obejmująca ulice: Zielona
Okręg nr 8 - Część miasta Ińsko obejmująca ulice: Bohaterów Warszawy od nr 17 do nr 19, Szewska
Okręg nr 9 - Część miasta Ińsko obejmująca ulice: Bohaterów Warszawy od nr 20 do końca, Juliana Tuwima, Mikołaja Reja, Władysława Broniewskiego, Władysława Orkana, Stefana Żeromskiego
Okręg nr 10 - Sołectwo Ciemnik obejmujące miejscowości Ciemnik, Gronówko, Dolnik, Górnik
Okręg nr 11 - Sołectwo Czertyń obejmujące miejscowości Czertyń oraz część sołectwa Ścienne obejmująca miejscowość Ścienne nr domów: 53, 55 i 57
Okręg nr 12 - Sołectwo Linówko obejmujące miejscowość Linówko, Miałka, Powalice
Okręg nr 13 - Część sołectwa Storkowo obejmująca miejscowość Storkowo
Okręg nr 14 - Sołectwo Granica, część sołectwa Storkowo obejmujące miejscowość: Kanice, Waliszewo i Wierzchucice, sołectwo Studnica obejmujące miejscowość Studnica i Nierybno
Okręg nr 15 - Część sołectwa Ścienne obejmujące miejscowość Ścienne od nr 1 do nr 52 i od nr 58 do nr 87 oraz miejscowość Kleszcze

3. Listy kandydatów na radnych z poszczególnych okręgów

4. Kandydaci na burmistrza

Źródło: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/321405#geo_mayor_stat

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wyborca napisał:

czy to żart większość idzie do rady dla diety jak zawsze nie ma tam osób które chciałyby coś zmienić w naszym ińsku Ludzie o zgrozo tylko usiąść i płakać

Skąd ty wiesz że nie ma nikogo kto chce zmienić  ? Ja chcę  !!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, wyborca napisał:

czy to żart większość idzie do rady dla diety jak zawsze nie ma tam osób które chciałyby coś zmienić w naszym ińsku Ludzie o zgrozo tylko usiąść i płakać

Dla diety? Porąbalo cie? Za 250 zl mam pokazać co mam i się narażać na wasze bluzgi i być zastraszanym przez prokuratora? Ale mi ku,rwa atrakcja!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, wyborca napisał:

czy to żart większość idzie do rady dla diety jak zawsze nie ma tam osób które chciałyby coś zmienić w naszym ińsku Ludzie o zgrozo tylko usiąść i płakać

To kievo uja sie nie zglosiles? Terebecki potrzebuje radnych idz do niego w pisie nawet oswiadczenia majatkowego nie bedziesz musial pisac

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra nie wszyscy ale np bujny, dec, grzeliński, ważny, czerkawski i jeszcze kilku innych to niby po co tam idą po zmiany część z nich już była i wie że nic nie narobią część z nich na kasę a reszta może nawet zmuszona bo znane nazwisko

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam listy chętnych na kwaśne jabłka i nie widzę naszego gminnego mędrca Olo ? Zarzekał się że pokaże starym wyżeraczom. A tu Racin i Ataman,jego obecni idole, mają jeszcze "luzy" na listach !! Olo  wołamy Ciebie...dołącz do dobrej zmiany, pokaż tym...dotychczas rządzącym, jak się robi politikię w terenie....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Gość6 napisał:

Przeglądam listy chętnych na kwaśne jabłka i nie widzę naszego gminnego mędrca Olo ? Zarzekał się że pokaże starym wyżeraczom. A tu Racin i Ataman,jego obecni idole, mają jeszcze "luzy" na listach !! Olo  wołamy Ciebie...dołącz do dobrej zmiany, pokaż tym...dotychczas rządzącym, jak się robi politikię w terenie....

Skąd wiesz , że Racin nie jest dogadany z Jurkiem i Pawłem?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Olo napisał:

Włodek halocynogenku jakim Jurkiem i Pawłem.......co tobie odbija.....odpływasz ze strachu przed nami....

Strach "przed nami"....ha,ha,ha....bo jajo zniosę. Przed kim ? Olo, nie rób z siebie większego idoty, niż jesteś ! Oglądałeś listy , przestudiowałeś "profile" tych z "11-tki i 13-tki" ?

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gość6 napisał:

Strach "przed nami"....ha,ha,ha....bo jajo zniosę. Przed kim ? Olo, nie rób z siebie większego idoty, niż jesteś ! Oglądałeś listy , przestudiowałeś "profile" tych z "11-tki i 13-tki" ?

 

Przestudiowałem te "profile" z 15 też studiowałem.......w czołówce stare barany komusze....na dalszych baby z menopauzą.....pzl to złodziejska partia i nic dobrego prócz swoich interesów nie załatwia......wszyscy to już wiemy i znamy.....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wzorcowy przykład jak taka " męska gadzina" traktuje kobiety. Mieszkanki Gminy w której sam zamieszkuje  !! Nie masz nic do zrzucenia kobietom, to używasz seksistowskich określeń. Powinieneś zostać oklepany po wstrętnej facjacie . Tfuu. Gardzę tobą nędzna kreaturo........

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żal ściska d***
43 minut temu, Olo napisał:

Przestudiowałem te "profile" z 15 też studiowałem.......w czołówce stare barany komusze....na dalszych baby z menopauzą.....pzl to złodziejska partia i nic dobrego prócz swoich interesów nie załatwia......wszyscy to już wiemy i znamy.....

Święta prawda stare komuchy pod auspicjami nawet "torby" czyli niby PiS,ponadto starzy alkoholicy i pierdzistołki jak Kościelny.Kilku starych cwaniaków pod tymi samymi szyldami szykuje sobie kilku głupków do podnoszenia rąk.Soją drogą co knuje "wieża"skoro już nie aspiruje do samorządu.Co z jej wronami Krystyną i  Marysią? Sójki nadają,że się dogadała i będzie startować do powiatu oczywiście pod auspicjami SLD i przy przefarbowanym kumplu Długoborskim,który już teraz przebarwił swoją skórę. Aż cuchnie bagnem.Nic dobrego nie zapowiada to dla gminy na następne  5 lat.Czy w wyborcy macie sieczkę zamiast rozumu.A może wam go odjęło,że popieracie takie stare układy tych samych ludzi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Olo jest kobietą
1 godzinę temu, Gosia napisał:

To jest wzorcowy przykład jak taka " męska gadzina" traktuje kobiety. Mieszkanki Gminy w której sam zamieszkuje  !! Nie masz nic do zrzucenia kobietom, to używasz seksistowskich określeń. Powinieneś zostać oklepany po wstrętnej facjacie . Tfuu. Gardzę tobą nędzna kreaturo........

 

Olo to kobieta. Żaden mężczyzna nie powie nic złego o kobiecie. Kobieta natomiast drugą zgnoi tak jak Olo który posluguje sie tu męską ksywką dla zmyłki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kłamca z Ińsko Razem
34 minut temu, Olo jest kobietą napisał:

Olo to kobieta. Żaden mężczyzna nie powie nic złego o kobiecie. Kobieta natomiast drugą zgnoi tak jak Olo który posluguje sie tu męską ksywką dla zmyłki.

I tu się mylisz! Niejeden mężczyzna z "łaczy nas gmina Ińsko" zachowywał się podle do radnych Pani Działoszewskiej. Kpili chichotali i arogancko ganili. Wystarczy być na sesjach żeby to widzieć gołym okiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kłamca z Ińsko Razem
Teraz, kłamca z Ińsko Razem napisał:

I tu się mylisz! Niejeden mężczyzna z "łaczy nas gmina Ińsko" zachowywał się podle do radnych Pani Działoszewskiej. Kpili chichotali i arogancko ganili. Wystarczy być na sesjach żeby to widzieć gołym okiem.

Niestety słuszna uwaga. Zwłaszcza arogantem byli szafran i mazurek. Ciekawe kogo teraz będą ganić jak Krysia  Marysia i Teresa nie będą radnymi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
młoda kadra samorządowa

DEC Kazimierz lat 70, BIERNACKA Janina lat 71,

KUJAWSKI Eugeniusz Józef lat 63,

Aż chce się śpiewać: to idzie młodość,k**** młodość.Tak starzy wyjadacze załatwiają gminę.Pozostałe babcie ubył z innych przyczyn.

POLEWCZAK Zbigniew Marian lat 65,

TOMASIAK Bolesław lat 71,

KOŚCIELNY Jerzy lat 63,

CIEPLICHIEWICZ Piotr lat 71

KUBIĆ Antoni Eugeniusz lat 72

TOMCZYK Władysław lat 65

SŁOMKA Jan lat 59

CZERKAWSKI Andrzej Jerzy lat 63

SZAFRAN Włodzimierz Jerzy lat 60

WAŻNY Ryszard Władysław lat 62

SZYMCZYK Krzysztof lat 60

MAZUREK Zbigniew Józef lat 63

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...