Skocz do zawartości

Nieboby i Oszuści do Wybrania 2018


Rekomendowane odpowiedzi

ci wszyscy co byli już wcześniej to nieroby i oszuści , ślizgają się przez całe życie i nigdy nie splamili się prawdziwą pracą , żyją tylko na nasz rachunek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naobiecywali , i nigdy nie dotrzymali obietnic . Czy my wyborcy gminy Ińsko jesteśmy tak naiwni , dajemy się kupić cwaniakom dla których głównym celem jest własne dobro i dobro swojej sitwy, a NIE Mieszkańców GMINY Ińska

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, jw pan napisał:

morda tam 

 morda tam i morda tu !~... to ty gminny nierobie nie rób błędów na starcie  prawie dwa dni chlałeś gdzieś i co wpadasz we własne sidła  jeśli robisz coś rób to z godnością  pampers w ostatnim czasie nie dostarczy ci żadnych argumentów 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do gościa tępaka
50 minut temu, Gość napisał:

Jakiś debil analfabeta się produkuje na tym szajsforum.

To co tutaj robisz tępaku.Forum stworzono zapewne aby ludzie mogli bez strachu mówić o rządzących kameleonach.A że tak jest świadczą gęby reprezentujące od wielu kadencji niby mieszkańców. Inną kwestią jest wąski zakres myślenia wyborców,składających się głównie z ludzi uwikłanych w lokalne układy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, gość napisał:

A przy tym nic nie robi i za nic nie odpowiada. Widzieliście jak liwakowi brzuch urósł od dobrobytu? Przed wyborami pęknie xD.

 Nic nie robić,  zbijać bąki jak śpiewał Rynkowski🤒 widzieliście nowe imotki👍tego brakowało

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 zimnicki , racinowski , terebecki , liwak , radkowski , szafran ,  nieroby do boju intratna posada czeka . Musicie trochę ludziom nakłamać , naopowiadać bzdur , naobiecywać i ten co najlepiej będzie kłamał ma posadę na 4 lata

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cztery lata temu Michał pisze.Najważniejsi są ludzie a nie władza.Swą dietę będę przekazywał na cele społeczne.Tak Panie Michale tyle pan się na przekazywał tej diety że aż z kieszeni się wylewa.Nadmienia także że jest członkiem Towarzystwa przyrodniczego.Niech Pan napisze dlaczego podczas waszej kadencji  tyle drzew wycięto i zniszczono wszystkie drzewa na ul.Kolejowej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okręg 8.Jakub Klym pisze -cytuję :Dajmy szansę ludziom,którzy pragną zmian,a obiecuję,że w NASZEJ Gminie znowu <zaświeci słońce>.Być może i ja dostanę szansę przywrócić Ińsku tętno  o jakim marzymy.

Tak Panie Jakubie dostał Pan DILA od swych kolesiów stanowisko Dyrektora Domu Kultury którego nie ma ,bo to co jest chyba  nie nazwie  Pan Domem Kultury.Co do tego tętna co pan pisze to chyba wam rośnie po piciu alkoholu w kinie po imprezach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Tępy napisał:

Widać że jesteś TĘPY.Chciałeś zabłysnąć a tu klapa .Kadencja teraz pięć latek.Startuj TĘPAKU i nie narzekaj.

posłuchaj , nie będę się na twój poziom wznosił ale chciałem żebyś wkuł do swojej tępej węglowej łepetyny , zostać burmistrzem Ińska to na pewno zaszczyt , ale na pewno nie zawsze .Piastować to stanowisko to bardzo ciężka i odpowiedzialna praca , a właściwie służba . Jednak taki burak jak ty widzi w tym tylko kasę i dumę . Nie na tym sprawa polega . Po zmianie ustroju nie było w Ińsku żadnego godnego zaufania i szacunku burmistrza . Tylko ludzie którym podobnie jak tobie zależy na intratnej posadzie i układach . Ja nie jestem ani łasy na tą kasę ani na układy , i nie jestem pewien czy moje umiejętności są wystarczające .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, gosc napisał:

Okręg 8.Jakub Klym pisze -cytuję :Dajmy szansę ludziom,którzy pragną zmian,a obiecuję,że w NASZEJ Gminie znowu <zaświeci słońce>.Być może i ja dostanę szansę przywrócić Ińsku tętno  o jakim marzymy.

Tak Panie Jakubie dostał Pan DILA od swych kolesiów stanowisko Dyrektora Domu Kultury którego nie ma ,bo to co jest chyba  nie nazwie  Pan Domem Kultury.Co do tego tętna co pan pisze to chyba wam rośnie po piciu alkoholu w kinie po imprezach.

Jakie to przykre, gnoic chłopaka, który jest jednym z niewielu osób, które ciągną tę gminę. I teraz to właśnie jest dom kultury. Powiedz to naszym dzieciom, które mają ciągle możliwości na rozwój I spędzanie czasu, że się nie dzieje. Wyciąganie wpisów z przeszłości jest obrzydliwe. W ten sposób wyprasza się stąd zdolnych ludzi, a zostało ich tak niewielu... Weźcie się ludzie zastanówcie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, gość napisał:

posłuchaj , nie będę się na twój poziom wznosił ale chciałem żebyś wkuł do swojej tępej węglowej łepetyny , zostać burmistrzem Ińska to na pewno zaszczyt , ale na pewno nie zawsze .Piastować to stanowisko to bardzo ciężka i odpowiedzialna praca , a właściwie służba . Jednak taki burak jak ty widzi w tym tylko kasę i dumę . Nie na tym sprawa polega . Po zmianie ustroju nie było w Ińsku żadnego godnego zaufania i szacunku burmistrza . Tylko ludzie którym podobnie jak tobie zależy na intratnej posadzie i układach . Ja nie jestem ani łasy na tą kasę ani na układy , i nie jestem pewien czy moje umiejętności są wystarczające .

Jak sam wątpisz w swoje kompetencje, to na podstawie czego oceniasz dotychczasowych włodarzy naszej Gminy? Plączesz się w zeznaniach, zabierasz głos aby bić przysłowiową pianę. A czy był w historii godny zaufania burmistrz? W każdych wyborach, dla pewnej grupy wyborców...na pewno tak !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...