Skocz do zawartości

Ińsko sprzed lat


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem znów pogrzebać w swoim archiwum i pokazać jak kiedyś wyglądało Ińsko. Może te wspomnienia + kampania wyborcza spowodują, że sumienie "elitę" ruszy i zechce przywrócić blask temu pięknemu miasteczku.
Mam też całą masę zdjęć, ale może się podzielicie swymi zbiorami. Ja zaś coś od siebie jeszcze dorzucę, może jakiś film, jeśli oszłomomstwo ominie ten temat, a skupimy się na wspominaniu jak to kiedyś bywało.  

20180826_184544.jpg

20180826_184440.jpg

20180826_184347.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Olo nie zauważyłeś,że ,że wyraz kuźnia (jest taki napis na fotografii) ująłem  cudzysłowem?Czy czepiasz się wszystkich tylko dla zasady?Wypada czasem odpuścić sobie,bo staniesz się zgorzkniałą osobą niezdolna do życia w społeczeństwie.

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Obserwator napisał:

Olo nie zauważyłeś,że ,że wyraz kuźnia (jest taki napis na fotografii) ująłem  cudzysłowem?Czy czepiasz się wszystkich tylko dla zasady?Wypada czasem odpuścić sobie,bo staniesz się zgorzkniałą osobą niezdolna do życia w społeczeństwie.

I wtedy zostaniesz TY najmądrzejszy, najlepszy, niezastąpiony same takie sranie w banie.....puk puk kto tam idiota "Obserwator"

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, wyborca napisał:

 Boże czenuż mnie opuscił olo i obserwator nie moga dojść do siebie a co będzie dalej ?! 

Nie wzywaj Boga na daremno. Każdy ma prawo pisać i wyrażać swoje poglądy. Poza tym nie jesteś wyborcą tylko wybieranym. Przestań się czepiać.

Odnośnik do odpowiedzi
płać i płacz

Miasto nie kontrolują stanu wodociągów. Efekt: awaria za awarią i nieuzasadnione wzrosty cen za wodę.
A potem wypaśne samochody i kominowe zarobki.

A na koniec głupiej jak Pawlaka umowy z PUWiS  dostaną w spadku ( o ile dostaną) zdewastowaną starą się z czasów lat 90-tych.Kto znowu zabuli?Mieszkańcy.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • 1 rok później...
Ińsko za dawnych czasów
12 godzin temu, Ktoś z Ińska napisał:

Takie były imprezy !

obejrzyjcie filmiki, teraz to można pomarzyć 😊poziom imprez był i tego już od dawna nie ma 😊

 


dokładnie, filmiki na YouTube mówią same za siebie 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...