Skocz do zawartości

Czy nasza gmina skorzysta z rządowego programu mieszkanie+?


ciekawa

Rekomendowane odpowiedzi

I tu leży wasz, Gostka i xyz, problem. Dla was to jest imposybilizm, a z mojego punktu widzenia to jest możliwość dla gminy, która poraz kolejny przepada przez to, że w gminie rządzą niedouczeni ludzie. Zobaczycie, że potem ta sama władza, która rzekomo jest teraz przeciwko żwirowni, będzie ją wspierać i wciskać kit, że innych możliwości nie ma. Więc naiwnymi są Ci, którzy idą na wybory głosować a potem niczego nie wymagają od władzy. To nie mieszkańcy są dla władzy ińskiej tylko władza ińska dla mieszkańców. Zobaczcie jak taki kupczyński się zmienił od kiedy jest vice? Widzieliście żeby cokolwiek pisał na caffe? Woda sodowa do głowy uderzyła. Zamiast rozmawiać z ludźmi to on sam wie najlepiej. A wy siedzicie na forum i piszecie z zadowoleniem, że jest jak jest. Może czas ruszyć cztery litery i takich leniwców wykopać z polityki żeby ta miejscowość mogła się normalnie rozwijać? A może wam taki układzik obecnie pasuje? Dużo pytań i mało odpowiedzi. Jak zwykle zresztą.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gość napisał:

I tu leży wasz, Gostka i xyz, problem. Dla was to jest imposybilizm, a z mojego punktu widzenia to jest możliwość dla gminy, która poraz kolejny przepada przez to, że w gminie rządzą niedouczeni ludzie. Zobaczycie, że potem ta sama władza, która rzekomo jest teraz przeciwko żwirowni, będzie ją wspierać i wciskać kit, że innych możliwości nie ma. Więc naiwnymi są Ci, którzy idą na wybory głosować a potem niczego nie wymagają od władzy. To nie mieszkańcy są dla władzy ińskiej tylko władza ińska dla mieszkańców. Zobaczcie jak taki kupczyński się zmienił od kiedy jest vice? Widzieliście żeby cokolwiek pisał na caffe? Woda sodowa do głowy uderzyła. Zamiast rozmawiać z ludźmi to on sam wie najlepiej. A wy siedzicie na forum i piszecie z zadowoleniem, że jest jak jest. Może czas ruszyć cztery litery i takich leniwców wykopać z polityki żeby ta miejscowość mogła się normalnie rozwijać? A może wam taki układzik obecnie pasuje? Dużo pytań i mało odpowiedzi. Jak zwykle zresztą.

Bynajmniej ja się z Tobą zgadzam we wszystkim.....oszczędzam siły na kampanię bo mi już ręce opadają....Liwak nic nie robi sam za wszystkim stoi jego mentorka Działoszewska.....słucha jej jak świnia grzmotu....tłumaczy ze wszystkiego i nic nie robi bez jej akceptacji....nawet wybory już są aranżowane wspólnie.....już niedługo sami się przekonacie....

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam zamiaru spierać się o nazwę tego zjawiska. Chcę też wierzyć, że możecie coś zmienić, bo mam swój własny mały egoistyczny powód, aby w Ińsku było lepiej. 
Przed nami wszystkimi kampania wyborcza, która będzie pierwszym testem tego, czy potraficie coś wspólnie zrobić. Jak się Wam uda odspawać obecną ekipę od koryta to będzie to już spory sukces. Reszta to już będzie łatwizna. Chętnych do wskazywania co zrobić można pewnie będzie sporo. 

Jestem jednak ostrożny w ocenie szans, bo już na starcie macie problem z ustalaniem kto jest kim na tym forum, więc w realu będzie jeszcze trudniej.
Trzymam kciuki, aby ten falstart wyszedł Wam na dobre.
Powodzenia. 

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Gostek napisał:

Nie mam zamiaru spierać się o nazwę tego zjawiska. Chcę też wierzyć, że możecie coś zmienić, bo mam swój własny mały egoistyczny powód, aby w Ińsku było lepiej. 
Przed nami wszystkimi kampania wyborcza, która będzie pierwszym testem tego, czy potraficie coś wspólnie zrobić. Jak się Wam uda odspawać obecną ekipę od koryta to będzie to już spory sukces. Reszta to już będzie łatwizna. Chętnych do wskazywania co zrobić można pewnie będzie sporo. 

Jestem jednak ostrożny w ocenie szans, bo już na starcie macie problem z ustalaniem kto jest kim na tym forum, więc w realu będzie jeszcze trudniej.
Trzymam kciuki, aby ten falstart wyszedł Wam na dobre.
Powodzenia. 

Mądry tekst i tylko dla myślących.Nie sądzę aby w tej gminie tacy ludzie zamieszkiwali.To zdeprawowana od zawsze gmina z powiązaniami sięgającymi czasów komuny.Już prawie 30 lat a tutaj jak przyjadę ciągle te same polne drogi i brak jakiejkolwiek infrastruktury turystycznej na odpowiednim poziomie.Bez realizacji ww. zapisu nadal nic się nie zmieni.A szkoda bo warunki na prawdziwą turystykę idealne.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo - udzieliłem jednej z możliwych odpowiedzi. Twoja reakcja nie pozostawia złudzeń. Jak czegoś nie ogarniacie - traktujecie jak jo przejaw głupoty. Czasem lepiej milczeć tworząc wrażenie, że nie mamy nic madrego do powiedzenia, zamiast otworzyć usta i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Oto kolejny test tzw. opozycji w Ińsku. Już wiecie co musicie zmienić i czego się nauczyć?

A co do PiS - wcale się nie różni od innych partii. Te same schematy. Gdyby zabrać PiSowi Jarka, to działacze szybko udowodnią, że mogą być równie pazerni jak "konkurencja".

Odnośnik do odpowiedzi

Gostek co Ty za brednie piszesz.Nie widzisz jak obecnie rządzący chwalą się na fejsie że od Ministra Kultury dostana 100 tys na remont kina i zakup projektora.Najważniejsze że chwalą Michasia że to jego zasługa.Chyba sam o sobie napisał bo tak działał w stowarzyszeniu ILF że musieli go wykoptować .On jednak w zaparte brnie aby czerwoni mieli lepszy ekran w kinie a dzieci nadal będą wozić ze szkoły do Drawska aby innym kasy z naszych podatków do karmana nabić.

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę was, od dawien dawna wiecie  że Gmina nie ma kasy, i co przyjdzie następny mądry co wciśne kit i przebimba 4 lata. Co wy chcecie żeby gmina remontowala jak ona od 20 lat tylko sprzedaje, i wszystko jest już praktycznie prywatne. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...