Skocz do zawartości

Z innej beczki = plaża


plażowicz

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, gamoń napisał:

Co się podniecasz ? Będziesz się kąpał ? Skakał z mola na główkę ? Poczekaj, wszystko w swoim czasie !

gamoń a ty co się tak denerwujesz! Ja tylko stwierdziłem fakt, że wszystko co robi Liwak teraz robione jest pod publiczkę i na osiągnięcie efektu wyborczego a często się mija z prawdą! Zciągnął wykonawcę z innej roboty bo już go pytali dlaczego nic się nie dzieje a jest po terminie który gmina wskazała jako rozpoczęcie inwestycji. Porobili chwilę i tyle ich było widać, przynajmniej na razie. Czy coś się gamoń nie zgadza?

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 164
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No trochę zmian już jest.... Są jakieś już nawet jakieś kawałki drewna , ale czy to molo w takiej postaci ma sens? Jest go za mało w wodzie a za dużo na lądzie . Każdy normalny człowiek , nawet bez kwalifikacji projektanta to może powiedzieć . Oby nie było po wykonaniu żadnego nieszczęścia , gdy ktoś się przez to zabije - a skoków z mola nikt nie zabroni... w końcu to molo.

Odnośnik do odpowiedzi
kicha pod publikę

Kolejny przedwyborczy bubel a nie jak ktoś wyżej napisał pomost dla turystów.Wbite pale są zbyt płytko zakończone.Gdyby było jeszcze o 5-8 m dalej wówczas sięgał by to końca tzw. "wypłycenia" a tak to "coś" bez pomyślunku.Ot tak aby frajerom zaimponować .To wywalanie pieniędzy w błoto.No cóż wieża zrobiła podobny błąd a efekt znany.Rozbiórka przedwyborczego bubla.Szkoda że decydenci nie mają pod czachą czegoś zwanego "rozumem".Turyści nie będą mieli jak się pomieścić w sezonie na tej "kładce".Panie Jacku larum grają - obudź się Pan póki czas.

Odnośnik do odpowiedzi
O 6.08.2018 o 12:56, Ińszczanin napisał:

Zenada !... złosliwość i gupota ...Gostek , gamoń,  manolo  Olo i ten jeden prowadzący swój lichy monolog .... wszystko razem ...niech powie co zrobił  za swoich świetlanych czasów od kilku lat wstecz ... nim został radnym  .....tylko podgryzanie i walka z jakimś pampersem i merolem i  z całym  zespołem słynnej emeryckliej 15-tki... prócz takiego ośmieszania przez OLO  walka każdego z każdym nic gminie nie przynosi. Z jednej strony nikt inny tak się nie promował. A olo zaczął kampanie bardzo wcześnie już  w 2017r promował : Szafran  na burka uno1  może piszę nie dosłownie ale tak to należy rozumieć  .....ten orginał jeszcze kiedyś zaczął od usunięcia sołtysa ściennego  to początek jego kariery... kolejnosc jest wazna ... a to ON  samego siebie  jako tego członka  gminnego towarzystwa  wymarzył sobie rajcę OK ... potem przewodnika Ok... spierdzielił NARURA @))) teraz obraża burka by mógł podstępem sięgnąć stołka BURACZANEGO2... pisze o .... 

ty , ty masz robale w tym spoconym  łbie

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, kicha pod publikę napisał:

Kolejny przedwyborczy bubel a nie jak ktoś wyżej napisał pomost dla turystów.Wbite pale są zbyt płytko zakończone.Gdyby było jeszcze o 5-8 m dalej wówczas sięgał by to końca tzw. "wypłycenia" a tak to "coś" bez pomyślunku.Ot tak aby frajerom zaimponować .To wywalanie pieniędzy w błoto.No cóż wieża zrobiła podobny błąd a efekt znany.Rozbiórka przedwyborczego bubla.Szkoda że decydenci nie mają pod czachą czegoś zwanego "rozumem".Turyści nie będą mieli jak się pomieścić w sezonie na tej "kładce".Panie Jacku larum grają - obudź się Pan póki czas.

Panu Jackowi to już obojętne najważniejsze to osiągnąć efekt przed wyborami i omamic mieszkańców. A potem stołek na 5 lat i jakoś to będzie 

Odnośnik do odpowiedzi
apel do burmistrza

Na jakim etapie jest rozwiązywania ta kwestia obecnie w gminie Ińsko?

Uwaga!!! Bardzo ważny temat dla milionów Polaków. Apelujemy do samorządów o sprawne przekształcenie użytkowania wieczystego we własność. Dziekuję ministrom @SasinJacek i @sobonartur za inicjatywę w tej sprawie

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Gość napisał:

Panu Jackowi to już obojętne najważniejsze to osiągnąć efekt przed wyborami i omamic mieszkańców. A potem stołek na 5 lat i jakoś to będzie 

Racinowskiemu obecna ekipa zarzuca że już na emeryturę powinien pójść. Tak tylko im przypomnę÷ Dec emeryt  lat 70 ciągle pcha się do żłobu, Kujawski lat 63 czyli starszy od Racina i też już na emeryturce, Kościelny od lat emeryt lat 63 po co nam chodzący wedrowniczek, Mazurek już jedną nogą na emeryturce lat 63 oczywiście starszy od Racina, Szafran od 20 lat na górniczej emeryturze gospodarstwo rolne i cały czas gminne koryto nie śmierdzi. O Liwaku napomknę że wystarczy mu już tylko ta kadencja i emeryturka jak się patrzy bo nauczycielska z latami burmistrzowania. Czy w tym łączy nas gmina macie choć trochę wstydu i samokrytyki? Dlatego niech wyborcy przemyślą swój oddany głos. Bo dobrze widzieć pod lasem a pod nosem takie kwiatki.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Hipokryzja napisał:

Racinowskiemu obecna ekipa zarzuca że już na emeryturę powinien pójść. Tak tylko im przypomnę÷ Dec emeryt  lat 70 ciągle pcha się do żłobu, Kujawski lat 63 czyli starszy od Racina i też już na emeryturce, Kościelny od lat emeryt lat 63 po co nam chodzący wedrowniczek, Mazurek już jedną nogą na emeryturce lat 63 oczywiście starszy od Racina, Szafran od 20 lat na górniczej emeryturze gospodarstwo rolne i cały czas gminne koryto nie śmierdzi. O Liwaku napomknę że wystarczy mu już tylko ta kadencja i emeryturka jak się patrzy bo nauczycielska z latami burmistrzowania. Czy w tym łączy nas gmina macie choć trochę wstydu i samokrytyki? Dlatego niech wyborcy przemyślą swój oddany głos. Bo dobrze widzieć pod lasem a pod nosem takie kwiatki.

Porownujesz radnego za 250 zl do burmistrza za 10 tysiaków?

Odnośnik do odpowiedzi
34 minut temu, Gość napisał:

Porownujesz radnego za 250 zl do burmistrza za 10 tysiaków?

No właśnie....jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniążki. Bynajmniej nie o dietę radnego chodzi bo oni mają za zadanie pidnosić łapkę do góry. Ale już przewodniczący rady vicek szef komisji to już inna kasa a te obsadzane przez swoich czyli Deca Szafrana Mazurka czy Koscielnego. O zastępcy burka nie wspomnę i radnego sejmiku. Paciejewski z list Liwaka i PSL na radnego. Człowiek żwirowni popierany przez przeciwników żwirowni. Takie rzeczy tylko w ŁĄCZY NAS GMINA IŃSKO. Powodzenia kłamczuchy.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Hipokryzja napisał:

Racinowskiemu obecna ekipa zarzuca że już na emeryturę powinien pójść. Tak tylko im przypomnę÷ Dec emeryt  lat 70 ciągle pcha się do żłobu, Kujawski lat 63 czyli starszy od Racina i też już na emeryturce, Kościelny od lat emeryt lat 63 po co nam chodzący wedrowniczek, Mazurek już jedną nogą na emeryturce lat 63 oczywiście starszy od Racina, Szafran od 20 lat na górniczej emeryturze gospodarstwo rolne i cały czas gminne koryto nie śmierdzi. O Liwaku napomknę że wystarczy mu już tylko ta kadencja i emeryturka jak się patrzy bo nauczycielska z latami burmistrzowania. Czy w tym łączy nas gmina macie choć trochę wstydu i samokrytyki? Dlatego niech wyborcy przemyślą swój oddany głos. Bo dobrze widzieć pod lasem a pod nosem takie kwiatki.

Mądrego dobrze poczytać. Przecież sami się te Liwaki ośmieszają.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Hipokryzja napisał:

Racinowskiemu obecna ekipa zarzuca że już na emeryturę powinien pójść. Tak tylko im przypomnę÷ Dec emeryt  lat 70 ciągle pcha się do żłobu, Kujawski lat 63 czyli starszy od Racina i też już na emeryturce, Kościelny od lat emeryt lat 63 po co nam chodzący wedrowniczek, Mazurek już jedną nogą na emeryturce lat 63 oczywiście starszy od Racina, Szafran od 20 lat na górniczej emeryturze gospodarstwo rolne i cały czas gminne koryto nie śmierdzi. O Liwaku napomknę że wystarczy mu już tylko ta kadencja i emeryturka jak się patrzy bo nauczycielska z latami burmistrzowania. Czy w tym łączy nas gmina macie choć trochę wstydu i samokrytyki? Dlatego niech wyborcy przemyślą swój oddany głos. Bo dobrze widzieć pod lasem a pod nosem takie kwiatki.

W każdym komitecie są osoby starsze ale kpina z wieku Racinowskiego i jego startu w tym zestawieniu jest kompromitujący dla łaczy nas gmina. No i jeszcze to chwalenie Kościelnego i jego zasług. Niech mi ktoś powie jakie zasłùgi ma Kościelny😲 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

Zadający: Krzysiek

Pytanie: Panie burmistrzu. Wydaje mi się, że budowa molo została spartolona. Molo jest postawione na piasku, wchodzi w połowę plaży, a część pływająca stoi też na piasku, a powinna pływać. Molo powinno być kilka metrów dalej, bo woda tam nie sięga kolan. Czy wykonawca to naprawi? Bo jeśli tak będzie wyglądać molo, to tylko strata ogromnej ilości pieniędzy. Pozdrawiam

Odpowiedź:

Witam Panie Krzysztofie,

Nie jestem inżynierem, więc trudno mi odnieść się do takich zarzutów. 

Molo zaprojektowano uwzględniając fakt, że jezioro Ińsko zakwalifikowane jest do wód płynących, co w konsekwencji oznacza, że poziom wody w różnych okresach, w zależności od pogody, zmienią swą rzędną. Projektant musiał zatem uwzględnić wysoki i niski poziom wody na jeziorze. Z mojego punktu widzenia istotniejsza jest jakość wykonanych prac i trwałość wybudowanego obiektu. Ja nie mam tu większych zastrzeżeń, jednak odpowiednie służby, które będą odbierały prace, dokonają merytorycznej oceny, więc wierzę w to, że pomost będzie spełniał założenia projektowe i będzie nam przy właściwej konserwacji długo służył.

Pozdrawiam serdecznie

Burmistrz Ińska Jacek Liwak

 

No tak...

Z punktu siedzenia mozna i tak...

"Z mojego punktu widzenia istotniejsza jest jakość wykonanych prac i trwałość wybudowanego obiektu. Ja nie mam tu większych zastrzeżeń, jednak odpowiednie służby, które będą odbierały prace, dokonają merytorycznej oceny, więc wierzę w to, że pomost będzie spełniał założenia projektowe i będzie nam przy właściwej konserwacji długo służył".

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko było by ok.gdyby pale były wbite o 6-8 m głębiej.Wówczas istniały by wszelkie możliwości adaptacji.A tak na amen d*** marynia na wieki.Tak to jest jak gospodarz chce coś za darmo i nie pilnuje (chociaż za darmo) bardzo kosztownej,nistety spapranej już przed uruchomieniem inwestycji jak by nie było "publicznej".Winnych nie ma bo kto?Święty Piotr?Identycznie chociaż z innych powodów było z poprzednim molem.Pieniądz publiczny nie ma przypisanego właściciela.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Refleksja napisał:

Wszystko było by ok.gdyby pale były wbite o 6-8 m głębiej.Wówczas istniały by wszelkie możliwości adaptacji.A tak na amen d*** marynia na wieki.Tak to jest jak gospodarz chce coś za darmo i nie pilnuje (chociaż za darmo) bardzo kosztownej,nistety spapranej już przed uruchomieniem inwestycji jak by nie było "publicznej".Winnych nie ma bo kto?Święty Piotr?Identycznie chociaż z innych powodów było z poprzednim molem.Pieniądz publiczny nie ma przypisanego właściciela.

Oj głupi/a ty. Pojęcia nie masz o robocie a głos zabierasz jak mędrzec na Górze Syjon. Puknij się w czoło

Odnośnik do odpowiedzi
ławeczki na molo;P

aweł Gomulski Super molo, ińsko znowu będzie zasypane tłumem turystów 😁

Zarządzaj

1 d

Zachariasz Dobrucki Szkoda tylko że nie ma miejsc żeby sobie usiąść tak jak było kiedyś.

Zarządzaj

1 d

Michał Kupczyński Zachariasz Dobrucki, miejsca do siedzenia są na całej długości części pływającej pomostu. Jest zrobiony specjalny podest. Trzeba zaplanować wykonanie oświetlenia solarnego na nowym pomoście.

Zachariasz Dobrucki Michał Kupczyński owszem ale jakoś nie widzę jak moja babcia z dziadkiem siadają na tym uskoku

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, ławeczki na molo;P napisał:

aweł Gomulski Super molo, ińsko znowu będzie zasypane tłumem turystów 😁

Zarządzaj

1 d

Zachariasz Dobrucki Szkoda tylko że nie ma miejsc żeby sobie usiąść tak jak było kiedyś.

Zarządzaj

1 d

Michał Kupczyński Zachariasz Dobrucki, miejsca do siedzenia są na całej długości części pływającej pomostu. Jest zrobiony specjalny podest. Trzeba zaplanować wykonanie oświetlenia solarnego na nowym pomoście.

Zachariasz Dobrucki Michał Kupczyński owszem ale jakoś nie widzę jak moja babcia z dziadkiem siadają na tym uskoku

Zachariasz, poproś babcię i dziadka aby usiedli sobie na ławkach przed plażą, dobrze ? I nie marudź już tu bo szukasz dziury w całym !!??

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, żarciķ napisał:

Władza w ciepłych kapuciach siedzi i ma w poważaniu wyborców. Rzepa marszałkiem to na koniec kadendji też coś rzuci na Ińsko.  Może nawet kopalnię zrealizuje wespół z wziątkiem i geblewiczem i rzepą. To nie żart.

Poważnie ? A ja myślałem że żartujesz ! O la boga kopalnija żwiru bedzie, co to bedzie, co to bedzie ??

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, gość napisał:

Poważnie ? A ja myślałem że żartujesz ! O la boga kopalnija żwiru bedzie, co to bedzie, co to bedzie ??

Będzie co miało być. Nie potrzeba obwodnicy bo droga wojewódzka naprawiona i będzie ją można eksploatować również przez żwirki. Zresztą one już jeżdżą i wszyscy to widzą. Kopalnia w Ińsku to kwestia tej kadencji.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...