Skocz do zawartości

Z innej beczki = plaża


plażowicz

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Do Japy napisał:

Japa - przecież debiutantów w kolejnych składach Władzy jest mało albo wcale, więc co Ty usiłujesz wmówić? Karuzela na stołkach coś usprawiedliwia? Jak ktoś był wcześniej radny, przewodniczącym czy Burmistrzem, to po 4 latach nagle zapomina jak to wszystko działa i gdzie są pułapki? Jeśli wiec ja bełkoczę to Ty … a wpisz sobie co Ci pasuje.
Wiesz co? Wszystkich Burmistrzów Ińska od wielu lat łączy jedno. Gównorobienie czyli robienie na o********. Zdaje się, że to wykazałem dość dobitnie. A skoro jesteś taki wygadany, to powiedz nam proszę: to co obserwujemy to wynik biedy kompetencyjnej kolejnych burmistrzów czy taki styl sprawowania władzy czyli popularne lenistwo? 

To co widzimy ? Czyli piękne chodniki, oświetlenie Gminy, droga z potrzebną infrastrukturą, boiska dla młodzieży, przedszkole, nowe molo, piękna wieża widokowa, ścieżka edukacyjna, promenada ect, ect, ect...bieda, bieda, bieda...? Bieda intelektualna..twoja "gównojadzie" !!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 164
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Teraz powiedz co z tego zostało zrobione przez Samorząd Lokalny i co nie wymaga poprawek, napraw bo psuje się od samego patrzenia. Wspomniałeś promenadę. Przypomnieć dziury jakie się potworzyły i konieczność wymiany nawierzchni? Chodniki? Ten w stronę głównej plaży, który zerwano i zrobiono z niego ścieżkę rowerową z nakładką bitumiczną? Czy chodniki w samym Ińsku są idealne? Nie chce mi się robić zdjęć, bo karty w telefonie by zabrakło. O molo już wspomniałem wcześniej - rozpada się a nawet roku nie ma! Wieża widokowa? Coś mi się zdaje, że tam też nie wyszło tak jak powinno, ale zaczekajmy. Czas wszystkie niedoróbki pokaże. No ale przecież czy to wszystko to inwestycje Gminy? Samorząd wojewódzki coś zrobił, a Wy się tym pysznicie? Na plaży do dnia dzisiejszego nie ma przyzwoitego kibla! Nie wstyd Ci? JAREK RZEPA MA PRZYJECHAC I WAM ZROBIĆ? nie zrobi, bo jakby wyglądał wicemarszałek uroczyście otwierający kibel.
Co do paru inwestycji się nie wypowiem, ale dwie siłownie "pod chmurką"? Zróbcie jeszcze kolejne jeśli to ma być miara sukcesu 😞
Obraziłeś się na biedę intelektualną? A jak nazwać kogoś, kto innych określa mianem gównojada, cudze wypowiedzi - bełkotem, a uwagi - ośmieszaniem się.
Chcesz zabłysnąć? Posyp się brokatem, bo to co robisz raczej powodem do dumy nie jest 😞

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, co to napisał:

A co to jest? I gdzie bo ja tego jeszcze nie widziałem. Gmina też się o dziwo nie chwaliła zatem?

Jak ma pozwolenie to chyba może. Chyba że to na gębę co patrząc na Jacka raczej możliwe. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...
3 godziny temu, Pani napisał:

Wszkole jest duzo nauczycieli i to na wysokim pozomie.JAK sie bedziesz starał to i ciebie przyjmnie P dyrektor,nie ma co  zazdroscic

Pierwsze słyszę żeby w naszej szkole czegokolwiek uczono. Nauczycielska kadra dno umysłowe i moralne.

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, dziecko napisał:

Czyli prawda że szkoła w Ińsku nie uczy! To co na to nauczyciel Liwak odpowiedzialny za to.

Jestem pewien,że najwiecej "pretensji" do nauczycieli i dyrekcji szkoły mają rodzice tych uczniów,których dzieci nie otrzymały promocji do następnej klasy.Wątpię,by pretensje mieli rodzice dzieci które zdały z nagrodą i biało-czerwonym paskiem.Wskaźnikiem poziomu kształcenia są tzw.testy kompetencyjne i inne egzaminy.A że szkoła obecnie nie uczy,to dlatego,że są WAKACJE!!!

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Wiem napisał:

Jestem pewien,że najwiecej "pretensji" do nauczycieli i dyrekcji szkoły mają rodzice tych uczniów,których dzieci nie otrzymały promocji do następnej klasy.Wątpię,by pretensje mieli rodzice dzieci które zdały z nagrodą i biało-czerwonym paskiem.Wskaźnikiem poziomu kształcenia są tzw.testy kompetencyjne i inne egzaminy.A że szkoła obecnie nie uczy,to dlatego,że są WAKACJE!!!

Ot i mędrzec się znalazł. Widać że kształcony w tejże szkole.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...