Skocz do zawartości

Fakty , wydazenia , skandale, cos dobrego-o Rzadzacych GiM


Inwestor

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Panstwo,

Uwazam ze jest to super strona , ktora moze dac liste bledow, wypaczen, skandali rzadzacych nasza Gmina. Zobaczymy ile tego sie nazbiera. Nazbiera sie to Wladza bedzie mogla dokladnie sobie przestudiowac, przeanalizowac co spoleczenstwo mysli o nich. Moze sie obudza, moze to wplynie na ich rzady, mysli, poprawi sytuacje. Wladza dzisiaj jest slepa, nie widzi spolecznej wartosci. Nie znaczy to ze nie moze sie zmienic. Wszystko jest w Naszych wspolnych wzmaganiach o poprawe sytuacji w Gminie.

Rownie dobrze moze okazac sie ze oni sa Aniolkami Racinowskiego. :lol:

Stworzylem ta strone z jednego powodu. Tematycznie wszystkie skandale, fakty i wydazenia sa poukrywane na roznych blokach tej strony internetowej.

Skupmy sie ze skargami, uwagami,opiniami, wszelkimi szantazami osob pojedynczych lub grup spolecznych przez Wladze, opisami sytuacji, ze wszystkim zlym o dzialalnosci Wladzy , wlasnie na tej stronie.

Prosze tylko o jedno. Nie obrazac, operowac faktami i oficjalnymi nazwiskami rzadzacych. ... bez plotkowania.

Jestem dzisiaj przekonany, ze oni nas wszystkich juz sprzedali za kilka srebrnikow. Mysle ze czas na wyliczenie tego co zle zrobili i co robia. Wiem tez ze ludzie boja sie pisac z innych i znanych nam powodow tzn szantazowania spolecznego - praca przez wladze, o ktorym czesto sie slyszy i czyta od czasu do czasu. Jest to strona do ktorej nikt nie ma dojcia aby szpiegowac. Tu , wladza nie moze swoich brudnych lap wsadzic(np. zabrudzonych poprzez poparcie ZWIROWNI za TAK na ostatniej sesji) . Tutaj Racinowski nie moze powiedziec aby sie ktos zamknol, nic nie mowil. Natomiast moze zaprzeczyc na tym forum, miejmy nadzieje podpierajac sie faktami.

Prosze tez pisac co Wladza i general Racinowski wraz ze swoim sztabem zrobil dobrze od 5 lat swoich rzadow. Na dzisiaj gen. Racinowski ma zamiar budowac nowe bajoro pod nazwa Zatoka Racinowska - ZWIROWNIA. Widocznie nie lubi jeziora INsko.

Nie wiem, nie sugeruje i moze sie myle...jak nic dobrego nie zauwazylem oprocz klamstw wobec mojej osoby i Gminy. icon_mrgreen.gif

:) DLA TYCH CO SIE BARZO CZEGO KOLWIEK BOJA PROPONUJE ZMIENIC NAZWE UZYTKOWNIKA I NIE PRZESTAWAC PISAC OTWARTE PISMA, OPINIE, SKARGI, ZAZALENIA , FAKTY NA TEJ STRONIE I BLOKU. NIKT PANSTWA TU NIE SPRAWDZI OD KOGO COKOLWIEK POCHODZI. Niech Panstwo uwierza w kilku. My nie spimy i nie zamierzamy spac dopuki, doputy Wladza nie poprawi tego co zepsula i nie zacznie poprawnie myslec i WYKONYWAC SWOJE OBOWIAZKI SLUZBOWE za ktore maja zaplacone z podatnikow pieniedzy w dobre imie Panstwa Polskiego i Gminy dla DOBRA GMINY i jej spoleczenstwa. icon_idea.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Taki osąd istnieje od dawna i co z tego .Jak wszyscy się pchają do koryta i nie mogą znaleźć jednego dobrego przeciwnika Racina.To jest największą głupotą tego społeczeństwa.Przestańcie dzielić się na drobne bo tylko silni wygrywają.Zacznijcie się wzajemnie szanować i wrogo ustawiać do innych.Tylko jedność ma sens.Zacznijmy mówić jednym głosem na początek w tej właśnie bulwersującej sprawie żwirowni.Ja powiem tak faktem jest ,że żeby nie Państwo Masznicz nikt by nie wiedział co nam radni i burmistrz zgotują.Wydarzeniem była kłótnia tych Państwa na komisjach gdzie ściągnięto policję która tam warowała i czekała na sygnał.Skandalem można nazwać to jak człowiek reprezentujący gminę mógł takich słów używać do osób które mówiły z dokumentów a zostali wyzwani od kłamców.Jak bym tej policji nie widziała to bym znajomym nie uwierzyła.I to są rządzący tej gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

Stane sie pierwszy, ktory skomentuje dwa GLOWNE skandale bierzacej Wladzy GiM Insko. Pierwszy to najblizszy mojemu sercu. Sprawa ZWIROWNI! Jakim prawem , bez konsultacji ze spoleczenstwem polecialy Radnych lapy w gore za TAK na ostaniej sesji gdzie przeglosowaliscie zrobienie Planu Zagospodarowania ZWIROWNI? Jakim prawem Pan Racinowski i Radni ustanowili podtrzymac taka szkodna inwestycje dla przyrody i Gminy bez zapoznania sie szczegolowego z konsekwencjami takich decyzji? Przeciez nikt z podatkowiczow nie placi Wam za to abyscie samowolnie zatweirdzali cos co jest oczywistym szkodnikiem dla spoleczenstwa Gminy. Poza tym oklamaliscie spoleczenstwo przed wyborami mowiac w programie wyborczym ze jestescie przeciwni takich inwestycji...razem z Burmistrzem. Jak mozna tak bezczelnie oklamywac swoja Gmine i ludzi co wam zaufali?

Nastepna sprawa to sprawa przepisow Inskiego Parku Krajobrazowego i sprawa Rozporzadzenia Wojewody ktora tego tematu dotyczy. Jeszcze nie dawno Pan Racinowski, Pan Kudla i Pan Terebecki zapewniali mnie ze sprawa jest w toku. Z ostatnich wiadomosci dowiedzialem sie od tej wlasnie trojki muszkieterow ze sprawa jest juz w biurze Marszalka. Marszalek napisal , ze te przepisy SA NIE PRAWNE. Czemu sprawa stanela w miejscu? Czemu tyle ciszy i nierobstwa w tej sprawie ktora chamuje rozwoj calej Gminy. Sprawa, ktora wstrzymala moje inwestycje i wrecz wygonila powaznych inwestorow finansowych z Gminy, czyli EU$280 mln poszlo sobie gdzie indziej. Dlaczego Burmistrz i jego Radni zniszczyli mozliwosc budowy takiego pomnika inwestycyjnego dla turysty a pozowolono , pomimo strasznosci ZWIROWNI jako inwestycji na jej dalszy rozwoj? Czym kierowal sie Pan Burmistrz kiedy zniszczyl moje plany inwestycyjne a zaraz pozniej zmotywowal Rade za glosowaniem za TAK za Zwirownia?

Teraz niech sie wypowie wladza przez male "w" w imieniu Wladzy przez duze "W". Prosze o merytoryczna odpowiedz na tym forum. Bez klamstw i opierac prosze sie na faktach. icon_neutral.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Taki osąd istnieje od dawna i co z tego .Jak wszyscy się pchają do koryta i nie mogą znaleźć jednego dobrego przeciwnika Racina.To jest największą głupotą tego społeczeństwa.Przestańcie dzielić się na drobne bo tylko silni wygrywają.Zacznijcie się wzajemnie szanować i wrogo ustawiać do innych.Tylko jedność ma sens.Zacznijmy mówić jednym głosem na początek w tej właśnie bulwersującej sprawie żwirowni.Ja powiem tak faktem jest ,że żeby nie Państwo Masznicz nikt by nie wiedział co nam radni i burmistrz zgotują.Wydarzeniem była kłótnia tych Państwa na komisjach gdzie ściągnięto policję która tam warowała i czekała na sygnał.Skandalem można nazwać to jak człowiek reprezentujący gminę mógł takich słów używać do osób które mówiły z dokumentów a zostali wyzwani od kłamców.Jak bym tej policji nie widziała to bym znajomym nie uwierzyła.I to są rządzący tej gminy.

Klara, nie osadzajmy spoleczenstwa tutaj (czy jest madre czy glopie) ale dojdzmy do wniosku slusznego ze Wladza i Racinwski reprezentuje ta Gmine bezwzgledu na wszystko i co my myslimy. Nie wazne czy ich kieruje glopota czy inne wlasne i prywatne powody. Taka wladza jest, jaka zostala demokratycznie wybrana . Teraz nie ma co plakac nad wylanym mlekiem ale trzeba wymieniac i wytykac wszystkie bledy spoleczne jakie Wladza robi i robila.

Moze w ten sposob ta grupa ludzi zrozumie o co spolecznestwu tak naprawde chodzi. W ten sposob Wladza studiujac te bledy , bedzie miala szanse sie poprawic. Niestety, trzeba sie cieszyc z tego co jest i z tym umiec wspolpracowac tak , aby ich zmusic do spolecznego myslenia dla DOBRA GMINY. Panstwa Masznic znam od lat. Powiem krotko, duzo o nich wladza mowi zle co jest nie sluszne bo sa to jedni z nielicznych ktorzy naprawde chca dobrze dla Gminy. Oni chca dobrze dla wszystkich na podstawie jednego: dobro Gminy jest naszym wspolnym dobrem z czego Gmina bedzie sie bogacic.

Racinowskiego tez znam, jest to czlowiek bez skrupulow co nie znaczy ze jest twardy. Burmistrz jest czlowiekiem msciwym, zawistnym chlopkiem, jak i reszta jego ekipy. Wszystko co robi i robil jest podyktowane jego osobistym interesem nie GMINY! Dzisiaj okazal sie klamca.

Obrazajac tak obywateli jak on to robi na sesjach jest szokujaca postawa Burmistrza. Ten czlowiek nie wie ze on reprezentuje tylko DOBRO Gminy i jej mieszkancow. Jego obowaizkiem jest liczyc sie ze zdaniem kazdego mieszkanca m. in. Panstwa Masznic a nie obrazac i straszyc Policja. Dlaczego Racinowski nie wezwal zomo? Moge sobie wyobrazic Burmistrza.....jezeli moglby wrocic sie do tych czasow czerwonych.... Legitymacja Partyjna, zomo i palowanie jak i kompletne zastraszenie spoleczne . Czy tak sie dzisiaj nie dzieje??? Panie Burmistrzu, czasu czerwonej parti sie skonczyly. To nie ten czas jak kiedys, kiedy wymachiwal Pan czerwona legitymacja uwazajac sie za VIP-a. Proponuje poczytac sobie przepisy administracyjne jakie Pana obowiazuja jako Burmistrz. Lobuzeria i zle zachowanie Burmistrza nie bedzie i nie moze byc tolerowana bo przynosi wstyd i zle zdanie o calej Gminie!!!! .....prosze nie robic z Urzedu knajpy.... to nie Zlota Rybka Panie Racinowski..TO URZAD!!!. SKANDAL .

Chcesz Pan rozrabiac, idz Pan do Rybki.... nie wiem czy spodoba sie Pan wlascicielem jak bys Pan probowal zakazywac wlascicielom, wyrazac swoje opinie we wlasnej knajpie..na wlasnym podworku. Tu jest sedno sprawy!!!! Wlascicielami Gminy sa mieszkancy Gminy i wlasciciele gruntow....nie Burmistrz!!!!!! Dlatego tego narodu trzeba sluchac . Przestan Pan wymachiwac jezykiem i palami nad tym spoleczenstwem, Nie jest Pan u siebie ale gosci Pan w Gminie jako wybrany Urzednik na stanowisku Burmistrza. Chcesz pan prywatne interesy robic... zaloz Pan prywatna firme sobie i rob Pan co chcesz. Tutaj TYLKO I WYLACZNIE DOBRO GMINY I JEJ MIESZKANCOW!!!! icon_evil.gif

W koncu wychodzi na to ze Racinowski robi naprawde z Gminy, lokal Zlota Rybke o ktorej sie tak wiele zle mowi lub Burmistrz naprawde ma wyobrazenie ze to jest jego WLASNOSC??? Obodz sie Pan, tam 5000 ludzi mieszka i liczy na Pana jak i zaufali Panu. Teraz jak ma Pan wladze w reku i miesieczna pensje nie znaczy ze moze Pan robic sobie co Pan uwaza stosownie dla swoich przekonan i zyskow!!! Spoleczenstwo i Gmina na pierwszym miejscu. Jest Pan wybranym parobkiem aby prowadzic ta Gmine tak aby bylo DOBRZE. Trzeba pytac sie spoleczenstwa, dyskutowac z ludzmi co mysla o takich idiotycznych pomyslach Pana jakim jest ZWIROWNIA. Kazda godzina myslenia na taka parszywa inwestycja jakim jest ZWIROWNIA jest godzina stracona. Czemu nie poswieci Pan i Radni czasu czemus madremy, czemus co rozwiaze problemy Gminy??? Kazda godzina stracona Urzednika jest wyzuconym pieniadzem podatkowicza do smieci. Podobno Pana wladzy na nic nie stac??? To przynajmniej nie marnuj Pan tego co jest i ma Pan w swoich lapach. To samo do Radnych. Nie udawac ze sie pracuje ale pracowac solidnie...DLA DOBRA GMINY zapominajac o swoich interesikach kosztem spolecznym.

Panie Burmistrzu, jest Pan tylko sluzacym Gminie....NIE SOBIE!!!, czas usiasc na tylku i posluchac spolecznej opini i wyciagnac wnioski. Przestac szukac bata na spoleczenstwo.

Pan Bog dal Panu pare uszu i jeden jezyk ....wiadomo po co. Po to aby mniej gadac i wiecej sluchac spolecznego glosu i jeku, a rozum aby madrze dla spoleczenstwa Gminy robic i wykonywac swoje podstawowe obowiazki.... to nie jest Panski prywatny interes!!! Takie jest Wasze zadanie... towarzyszu icon_neutral.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Od tej chwili zaczyna się zbieranie podpisów jezeli chodzi o referendum. Pozniej referendum w sprawie zwirowni.

Miszkancy Gminy Inska , NIE ZALUJCIE DLUGOPISOW I PODPISUJCIE LISTE REFERENDUM TAK ABY to REFENDUM bylo i wtedy demokratycznie podejmiemy decyzje czy chcemy ta ZWIROWNIA czyli upadlosc Gminy czy nie. Nie dajcie Racinowskiemu nazucac sobie stope swojego zycia bo tylko jedna alternatywe gen Racin z Rada proponuje - BIEDE, BEZROBOCIE I UPADLOSC WARTOSCI CALEJ GMINY!!!

A potem trzeba będzie pomyśleć o planie i jego kretynskich zapisach w odniesieniu do nieprawnie stosowanych zakazów Parku ktore sa kompromitujace Gmine poniewaz Wladza pozwolila na nie prawne wprowadzenie tych zapisow a teraz godzi sie w dalszym ciagu ta wladza (od 5 lat) z istnieniem tych zapisow. Jeszcze w 2010 roku blagalem Racinowskiego aby nie robil planu zagospodarowania ale najpierw strategicznie wycofal te zabujcze i nie prawne przepisy IPK jak i Rozporzadzenia Wojewody. gen. Racin powiedzial mi ze....." nie mam zamiaru zatrzymywac czy zmieniac tych przepisow IPK i Wojewody Rozporzadzenia, zmieniac planisty "Raportu Wplywu Na Srodowisko" (pomimo ze wszystko bylo i jest przeciwko dobremu byciu Gminy). Dalej powiedzail, cytuje:...." nie interesuje mnie Panskie zdanie , zrobie wszystko co bede uwazal za sluszne i nic Pan nie jest wstanie zrobic....". Tak Burmistrz odstrzeliwuje mozliwosc rozwoju Gminy. Mam na to dowody i dokumenty!

Burmistrz Racinowski o wszystkim wie od dawna, wykonawcy planu też i nic nie robią. To jest świadome i złośliwe dzialanie Burmistrza i Rady na zgube Gminy. SKANDAL Np. Znajac Burmistrza charakter, to teraz tym bardziej Racin z jego gangiem poddanych bedzie sie mscil, wymyslal wszelkie zlosliwosci aby mi i innym zaszkodzic kosztem rozwoju Gminy. Ja zdaje sobie z tego sprawe. Niech sobie sam zaciaga ten sznur na szyje ktorego sam sobie plecie. Mi na dzisiaj jest to obojetne, bo w koncu trzeba wierzyc w praworzadnosc (pomimo ze jej malo jest). Tacy byli ci czerwoni i do dzisiaj sa... czyli czuja caly czas bezkarnosc. icon_redface.gif

Wiadomość od Marszalka nie jest jeszcze upubliczniona pomimo ze mowi o tym ze te przepisy sa NIE PRAWNE. Ja mam już kopię z potwierdzeniem od Marszalka ze zapisy te byly i sa NIE PRAWNE. Czemu takie powolne tempo pracy Panie Burmistrzu? Na ten temat pisalem i rozmawialem z Panem Burmistrzem i Panem Przewodniczacym B Terebeckim od 2008 roku. Nic i nie zaduzo zostalo zrobione pomimo wszyscy w Gminie wiecie ze te NIE PRAWNE zapisy szkodza rozwojowi Gminy i dobremu bytu jej mieszkancow!!!

Natomiast jak bardzo szybko poszlo Wam ze ZWIROWNIA- SKANDAL i kompletne zaniedbanie , zlekcewazenie Gminy w calym tego slowa znaczeniu. Zabierzcie sie towarzysze za robote ktora dalo Wam spoleczenstwo Inska w zaufaniu!!! icon_cry.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...