Skocz do zawartości

Dzień SYBIRAKA


Goscinnie

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo, niedawno miałam możliwość uczestniczenia w dniu Sybiraka.Imprezie godnej,pamiętanej, przygotowywanej zawsze na wysokim poziomie.Tym razem było zgoła inaczej....nie za sprawą organizatorów, ale za sprawą "gości". Do dnia dzisiejszego czuję niesmak,jak można się tak zachować, jak można w takim dniu prowadzić kampanie wyborcza, jak można nie uciszyć matki,której dziecko nie uniosło tak po prostu wykonywanej piosenki, jak można tak się zachowywać.Drzeć mordy..... To do was -Pani Dzia...doszewska i Pani Zelisko miedzy innymi mam żal. To nie była kampania wyborcza ani konkurs piosenki.WSTYD!!!! Duzo dzieciaków nie wystąpiło,grypa! filmu nie pokazano w najlepszym wydaniu, bo pojawiły się lekkie problemy techniczne ale czy to was usprawiedliwia, czy to tłumaczy wasze zachowanie? wasze frustracje wylane na organizatorów i tych ludzi,dla których przede wszystkim powinna to być li tylko przyjemność z tej imprezy.Chciałabym podziękować wszystkim osobą,które mimo choroby, dały radę.Panu Decowi,który niestety też był bardzo chory i spadła na niego taka fala krytyki. Cóż niektórzy ludzie po prostu tacy juz są...bez zahamowań. bez szacunku j/w. Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

WSTYD to jest to że pozwoliliście tym oszołomkom na zorganizowanej imprezie zabierać głos....jak jest plan to się go realizuje....niezaplanowane "występy" ucina.....kaśka znów wystartuje na radną a może ma aspiracje na buraczkę... dzidzia wieża pokazuje swoje nowe pokolenie....

Odnośnik do odpowiedzi

Gość

Zgłoś ten post

 

Napisano Wczoraj o 08:59

  O 19.02.2018 o 08:26, milciusia napisał:

A co to nowość że w Ińsku czczą Banderę i UPA...... już 90% mieszkańców to potomkowie tych morderców.....a tatuś żelisko to ho ho ho zatwardziały .....no to już wiecie...           ZELISKOWA DO CERKWI A NIE DO KINA NA DNI SYBIRAKA

Odnośnik do odpowiedzi

Po co to gdakanie.....mleko się rozlało.....baby miały za darmo swoje 5 minut....ktoś nie upilnował programu....nie tłumaczy tego chory Kazik....w tym wieku może i ma prawo być chory. ....kto jeszcze pozwala mu tam pracować... dajcie szansę innym... a tu ciągle kolesie klepią się po plecach.. .przecież Jacek dobrze zna Teresę i wie że ona uwielbia "wejścia" na krzywy ryj.....

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja się zgadzam że to świruski... tylko co to zmieni po tym teatrzyku który urządziły....idą wybory i każdy teraz będzie szukał okazji....szkoda że po trupach do celu nawet wzniosłych uroczystości....z chama pana nie zrobisz....

Odnośnik do odpowiedzi
O 20.02.2018 o 20:07, Olo napisał:

Po co to gdakanie.....mleko się rozlało.....baby miały za darmo swoje 5 minut....ktoś nie upilnował programu....nie tłumaczy tego chory Kazik....w tym wieku może i ma prawo być chory. ....kto jeszcze pozwala mu tam pracować... dajcie szansę innym... a tu ciągle kolesie klepią się po plecach.. .przecież Jacek dobrze zna Teresę i wie że ona uwielbia "wejścia" na krzywy ryj.....

Olo, jak już to Pan Kazik!!!! szacunek chłoptasiu! choćby dla tego ,ze od tylu lat spod jego skrzydeł wychodzą dzieciaki,które tak pięknie śpiewają,recytują ,tyle wspaniałych imprez zorganizował itd.Pewnie,że ma juz swoje lata ale ja póki co nie widzę tu godnego następcy.TYLE W TEMACIE.

Odnośnik do odpowiedzi

Zapamiętaj sobie jedno.....nie ma ludzi niezastąpionych.....każde urządzenie się zużywa.....człowiek też.....skoro tylu wypromował to mógł wyuczyć godnego następcę.... ale ty i tobie podobni uważacie że władza i funkcje dane są wam na zawsze najlepiej dożywotnio.....dla mnie Kazik pustaku bo jestem z nim na "ty".....nie trawię głąbów którzy nic tylko ble ble ble....  

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, czecha napisał:

Idz go zastąp zobacz czy potrafisz.Jeszcze trzeba mie dar od PANA boga on go dostal i robi to najlepiej jak może czy komus sie podoba czy nie.Pozdrawiam Kazimierzu i tak trzemaj

Analfabeto kto Cię uczył j.polskiego Liwak? Pana piszesz wielkimi literami a Boga z małej to świadczy o Twojej głupocie...

42 minut temu, sowa napisał:

Pamiętaj olo TAGO CO POTRAFI kazimierz,ty nigdt nie bedziesz umial w czesci

Taka Twoja grzeczność dla Kazia że jego imię piszesz z małej litery....to jest poniżanie osoby.....co za nieuk z Ciebie....mam nadzieję że Ty go nie zastąpisz niemoto.....Kaziu niech się wnuki niańczy....

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Olo napisał:

Analfabeto kto Cię uczył j.polskiego Liwak? Pana piszesz wielkimi literami a Boga z małej to świadczy o Twojej głupocie...

Taka Twoja grzeczność dla Kazia że jego imię piszesz z małej litery....to jest poniżanie osoby.....co za nieuk z Ciebie....mam nadzieję że Ty go nie zastąpisz niemoto.....Kaziu niech się wnuki niańczy....

OLO bestjo bez granic,ty należysz do tej parszywej grupy ,co innych maja za nic

Odnośnik do odpowiedzi

Olo,ty jednak jesteś tu pierwszym prowokatorem,takim śmietnikiem obelg, takim d*** zza monitora,pełną kompleksów.No inaczej odbierać ciebie nie sposób. Chociaż z jednej strony potrafisz być merytoryczny,rzeczowy to z drugiej ryj ci się nie zamyka od obrażania innych. A powstrzymałbyś się nieco .Nie prowokował tak jak pisałam ale zaczął trochę mobilizować to środowisko do innego myślenia. A tak jakby nie było dyskusja zawsze kończy się z twojej strony inwektywami.Spróbuj inaczej "chłoptasiu".Albo stań ze mną'face to face"  udzielę ci paru lekcji Na naukę nigdy nie jest za późno......

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, ONA napisał:

Olo,ty jednak jesteś tu pierwszym prowokatorem,takim śmietnikiem obelg, takim d*** zza monitora,pełną kompleksów.No inaczej odbierać ciebie nie sposób. Chociaż z jednej strony potrafisz być merytoryczny,rzeczowy to z drugiej ryj ci się nie zamyka od obrażania innych. A powstrzymałbyś się nieco .Nie prowokował tak jak pisałam ale zaczął trochę mobilizować to środowisko do innego myślenia. A tak jakby nie było dyskusja zawsze kończy się z twojej strony inwektywami.Spróbuj inaczej "chłoptasiu".Albo stań ze mną'face to face"  udzielę ci paru lekcji Na naukę nigdy nie jest za późno......

hahaha dobrze napisałas,zakompleksiony porąbaniec,ktory swoje imie pisze duza litera a innych mała albo w swojej wyobrazni jest z kazdym na "ty" FRUSTRAT i tyle

Odnośnik do odpowiedzi

No dobrze sam sobie napisałeś sam odpowiedziałeś jesteś git.....daję Ci szansę na opamiętanie bo Ty po prostu jak widzisz słowo "Olo" dostajesz pomieszania zmysłów...  czytam od Ciebie w różnych wpisach same obelgi tylko i wyłącznie dlatego że krytykuję władzę do czego mam prawo....i piszę pod stałym nickiem.....co Cię bardziej oburza a może jedno i drugie.....popracuj nad emocjami a skoro uważasz że to kłamstwa to ich nie czytaj.... albo zamiast moich kłamstw przedstawiaj merytorycznie swoje prawdy.... jesteś żałosny w tej niemocy....żal mi Ciebie......

Odnośnik do odpowiedzi

Olo, ani razu nie przeczytałeś ode mnie żadnej obelgi,poza"chłoptasiu"ale to raczej nie obelga, to stwierdzenie twego stanu umysłu ,który ci ostatnio aż nazbyt często towarzyszy....niestety.Nie tędy droga,sam wiesz,głupi nie jesteś:-)a krytyka władzy-jak najbardziej uzasadniona ale można chyba merytorycznie bez inwektyw tak jak pisałam.Moze poczuje wtedy jakiś szacunek do ciebie....przeanalizowałam tu wiele Twoich wpisów,wiele wypowiedzi.... no przodujesz chłopie...czasem się pośmiałam czasem stwierdziłam ,że"w punkt",ale najczęściej byłam wzburzona obelgami,które ślesz w kierunki innych.I po co?Najczęściej nic nie pisałam-obserwowałam. I wniosek jest j/w głupi nie jesteś, zmień nieco motorykę i sposób wypowiedzi i będzie,jak to piszesz"git". Z pozdrowieniami i z nadzieją na"face to face".W grupie siła, jak to mówią..............hihihi ODWAGI !!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...