Skocz do zawartości

Nad czym obradują nasi radni?


pies

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, gamoń napisał:

Nie DNO a DINO..........baranie ! Tobie kretynie wszystko dookoła się nie podoba. Dziwne, że Margula jest dla ciebie ok. Myślę że za kilka chwil zaczniesz i jemu zaglądać do kieszeni. Taki już jesteś zmienny jak szmata na wietrze ! Przez litość nie będę ci przypominał jak w czasie ostatniej kampanii całowałeś po piętach Liwaka i jego komitet. jakie peany pod niebiosa wypisywałeś tutaj. Oczywiście Racin, TW.Janek i jego kompanija to do wora i do jeziora. Nie minęło za wiele czasu i Liwak już be. Co by nie zrobił i nie powiedział. Taki już jest ten gminny narcyz , alfa i omega a tak naprawdę zwykły pieniacz-populista. Jeszcze się taki nie narodził, co by durakowi dogodził !!

Wam dogodzili.Kasa,kasa,kasa oczywiście do własnej kieszeni.Jakich biznesmenó wy ściągnęliście za swojej kadencji?Nie umiecie nawet wyegzekwować tego co się gminie nalleży jak psu karma.Gminie ..Nie wam gamoniu.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, gamoń napisał:

Nie DNO a DINO..........baranie ! Tobie kretynie wszystko dookoła się nie podoba. Dziwne, że Margula jest dla ciebie ok. Myślę że za kilka chwil zaczniesz i jemu zaglądać do kieszeni. Taki już jesteś zmienny jak szmata na wietrze ! Przez litość nie będę ci przypominał jak w czasie ostatniej kampanii całowałeś po piętach Liwaka i jego komitet. jakie peany pod niebiosa wypisywałeś tutaj. Oczywiście Racin, TW.Janek i jego kompanija to do wora i do jeziora. Nie minęło za wiele czasu i Liwak już be. Co by nie zrobił i nie powiedział. Taki już jest ten gminny narcyz , alfa i omega a tak naprawdę zwykły pieniacz-populista. Jeszcze się taki nie narodził, co by durakowi dogodził !!

Baranie naucz się czytać ze zrozumieniem......totalne DNO.....tak miało być żadnego DINO nie miałem na myśli.....może ja jestem gminny narcyz ale ty na setę niemiecka szmata.....widzę że dobrze pamiętasz te czasy jak dowoziłeś okupionych wyborców.....jak traktujesz innych tak traktują ciebie.....więc żeby nie było że jestem niegrzeczny....twój zacytowany wpis i moja odpowiedź...   

Odnośnik do odpowiedzi

Przesadzasz. Nie sadze , by sie starala o stolek . W poniedzialek natomiast okaze sie , kto szykuje sie do zagarniecia plazy , parkingu przy niej i parkingow przy Al. slonecznej i glownej drogi.. Kawal terenu...Nikt nigdy takiego nie wydzierzawil.

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, gość napisał:

Pod koniec pięknej imprezy bojówka rzeczpospolitej babskiej rozpoczęła bez powodu zadymę przeszkadzajac szacownym gościom w wysłuchaniu programu,rozpoczynajac tym samym juz teraz kampanię wyborczą.

Na czym polegała zadyma? Bo jeśli tylko zabrała głos i mówiła o planach na przyszłość to czy to jest coś złego?

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, xyz napisał:

Przesadzasz. Nie sadze , by sie starala o stolek . W poniedzialek natomiast okaze sie , kto szykuje sie do zagarniecia plazy , parkingu przy niej i parkingow przy Al. slonecznej i glownej drogi.. Kawal terenu...Nikt nigdy takiego nie wydzierzawil.

Tzn. że Olo miał rację. Plaża i parkingi pójdą pod młotek bo czuby z Ińsko Razem nie chcą wydać 70 tys. na jej zabezpieczenie. Jak wydzierżawi na aście lat to potem wykupi. A mieszkańcy zostaną bez plaży. Stuk puk w te puste łby. Mieszkańcy takich rzeczy nie wybaczą.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, hahaha napisał:

Tzn. że Olo miał rację. Plaża i parkingi pójdą pod młotek bo czuby z Ińsko Razem nie chcą wydać 70 tys. na jej zabezpieczenie. Jak wydzierżawi na aście lat to potem wykupi. A mieszkańcy zostaną bez plaży. Stuk puk w te puste łby. Mieszkańcy takich rzeczy nie wybaczą.

PEWNIE BEDZIE JUZ ZA POZNO.

 

I tu Gostek dziekuje Tobie . Bez Twojej wiedzy nawet nie wiedzialbym o takim cyrku.

Odnośnik do odpowiedzi

To stara komucha ,chce rzadzic,nie potrafi sie zachowac w publicznym miejscu  i nie umie uszanowac ludzi takich  jak Sybiracy.Ata ograniczona mamuska jej wturuje .WSTYT ZE TAKIE BABY SA WPUSZCZANE NA TAJE UROCZSTOSCI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy  ludzie znowu chceta od tej kobity jak nudno to wezta miotly i idzta pozamiatac troszke to moze wam glupoty z tych  pustych zasniedzialych lbow wywietrzy uczepili sie bambry.jeden z drugim  biednej kobiety lezy jeden z drugim niebieski ptak na wersalce caly dzien w d**** grzebie za przeproszeniem i wymysla duractwa na biedna pan Terenie o ja bym was zagnala pieruny jedne pala po plecach i zamiatac miasto nawet w niedzele i od6 do kolacji  

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chcialabym żebyto babsko przeklete nie robilo zadymy w miejscu publicznym .gy ona organizuje czeslawki ,spotkania sąsiedzkie.nikt nie wchodzi jej wparade.Niestetytyn paszczur i jej podani zrobili pod koniec pieknej imprezy zadyme.Jesli to zaczyna sie jej kampania wyborcza z takimi ludzmi to brawo .Insko ma mieszkanców madrych i beda wiedzic co maja zrobic na przyszlosc.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...