Skocz do zawartości

LISTA BYLYCH CZLONKOW UBECJI, ZOMO, CZERWONYCH GiM Insko


Inwestor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panstwa poraz kolejny,

Na tym blocku prosze pisac tylko co sie nie to co sie przypuszcza lub siac plotki. Prosze zdawac sobie sprawe ze mozna naprawde kogos nie slusznie skrzywdzic.

Na innym blocku dowiedzialem sie przez przypadek ze byli zomowcy zajmuja stanowisko radnych w GiM Insko. Dlatego tez stworzylem ta strone aby wiadome bylo spoleczenstwu kto i kiedy byl , jak napadal na nasz narod w przeszlosci. Wszyscy zylismy w tej bylej komunie ale tylko mala czesc z nas brala bezposredni udzial w tej tragedi narodowej 1945 - 1990

Chcielibysmy ich poznac. Szczegolnie po to aby tacy wlasnie nie dostali sie spowrotem do jakichkolwiek rzadow i samorzadow. Wszyscy wiemy ze wiele ukrywa sie przed spoleczesntwem, ale spoleczenstwo pamieta. Bedziemy wdzieczni za pisanie tutaj prawdy. Kazdy wpisany na liste i opisany jakie szkody robil ma prawo do obrony na forum

PS

Niewinni nie musza sie martwic.

Odnośnik do odpowiedzi

kapusiu "inwestor" a kto 35 lat temu dostawał paszport aby wyjechać na zachód ? My czerwone gnidy wiemy że ten co dobrze kapował a późnniej z zachodu meldował do nas co tam porabia Polonia !!!!

Owocnych "poszukiwań" . Zaczynaj od siebie !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Zomo, czerwony, władza - to wy gnojki jesteście gównem tego państwa.Mimo,że minęło 21 lat jak was skasowano, to to jednak takie parszywe gnidy zawsze się gdzieś ukryją i dalej robią swoje zomowskie kanty.W Ińsku jest co niemiara zarówno zomowców jak i ormowców. Pomimo przemian nikt was jeszcze nie rozcisnął pod butem parszywe gnidy. Taki Chi.... czy Błażeje..... wcale tego nie kryją.A przecież tego świństwa jest wszędzie pełno. Wówczas byli młodymi gnojkami a dzisiaj są o 20 lat starszymi kapusiami.

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko tacy właśnie od lat rządzą gminą i dlatego nic tu się nowego nie dzieje po prostu stare myślenie do rzeczywistości nie przystaje stąd cofanie się a nie pchanie do przodu.Biedny to niestety jesteś ty władzo,zomo,czerwony kameleonie spać nie możesz i piszesz co ci matka nienawiść podpowie.Jeśli jesteś czysty to odpowiem po twojemu do ciebie nie stosuję inwektyw......

Odnośnik do odpowiedzi

No i fajnie jest... fajnie sie zaczelo. Uderz w stol a nozyce sie odezwa. Ludzi , piszcie tutaj nazwiskami. Nie bojcie sie. Wlasnie ci zomo i jemu podobni..nie maja tu dostepu. Boja sie prawdy. Ja sie panie zomo prawdy nie boje. Tym sie roznimy. Dziekuje Klara za komentarz. Dobrze by bylo zaczac od Wladzy lub przedstawicieli Wladzy, pozniej z lista dalej. Niech ludzie wiedza kogo maja wkolo siebie i kto tu jest dobrym sasiadem , gospodarzem a kto z jednego czerwonego do nastepnego w bieli interesiki kosztem spolecznym sobie robi. Piszcie ludzie, piszcie.

Odnośnik do odpowiedzi

zomo, czerwony i inni..... my nie polowaniu na myszki ale na grube ryby co w Gminie maja cos do powiedzenia do dzisiaj... po Polsku Wlodarze Gminy.

To ze wcisneli was towarzyszu do zomo.... o niczym jeszcze nie swiadczy jak to ktos napisal...byliscie 20 letnimi chlopakami ...wiem ze wielu na sile wciagnieto... a to co robiliscie zostawiam z waszym sumieniem.

Odnośnik do odpowiedzi

I choć czuję się wyróżniony przez "władze"to nie potrzebuję tego ,bo podobnie jak Inwestor przekupny nie jestem.Tylko ,że naszą ideą jest zupełnie inny cel tak myślę -nie dopuścić do otwarcia żwirowni.To nasze kredo!!!!! Ja bym to tak skwitował ,że 3/4 to ma nie czyste sumienie chyba jedynie ci młodzi co się dopiero wyrodzili i nieliczni odważni co potem w skórę ostro dostali.Uważam ,że teraz ten temat nie powinien być rozgrzebywany .Mamy ludzi jednoczyć nie skłócać.Ja bynajmniej bywam u różnych ludzi i są przeciwni bez względu na opcje a jeśli zagłosują jak w ostatnich wyborach ich święte prawo.Swojego zdania podobnie jak Klara i inni nie zmienię .Czy nie mam racji????? Bez względu co zrobią mieszkańcy ,jeszcze nad nami czuwa opatrzność w co wierzę głęboko.AMEN.

Odnośnik do odpowiedzi
kapusiu "inwestor" a kto 35 lat temu dostawał paszport aby wyjechać na zachód ? My czerwone gnidy wiemy że ten co dobrze kapował a późnniej z zachodu meldował do nas co tam porabia Polonia !!!!

Owocnych "poszukiwań" . Zaczynaj od siebie !!!

Aby byc szczerym, dostalem paszport od Jaruzelskiego. Dal bo chcial pozbyc sie "warcholow"... juz nie pamietasz czerwony. Kazdy kto byl w opozycji lub z wlasnych checi mogl dostac paszport jak herbate w samie. Mam nadzieje ze satysfakcjonuje ciebie towarzyszu ta odpowiedz....., ale czemu kapusiu...naprawde nie wiem :D

Odnośnik do odpowiedzi
I choć czuję się wyróżniony przez "władze"to nie potrzebuję tego ,bo podobnie jak Inwestor przekupny nie jestem.Tylko ,że naszą ideą jest zupełnie inny cel tak myślę -nie dopuścić do otwarcia żwirowni.To nasze kredo!!!!! Ja bym to tak skwitował ,że 3/4 to ma nie czyste sumienie chyba jedynie ci młodzi co się dopiero wyrodzili i nieliczni odważni co potem w skórę ostro dostali.Uważam ,że teraz ten temat nie powinien być rozgrzebywany .Mamy ludzi jednoczyć nie skłócać.Ja bynajmniej bywam u różnych ludzi i są przeciwni bez względu na opcje a jeśli zagłosują jak w ostatnich wyborach ich święte prawo.Swojego zdania podobnie jak Klara i inni nie zmienię .Czy nie mam racji????? Bez względu co zrobią mieszkańcy ,jeszcze nad nami czuwa opatrzność w co wierzę głęboko.AMEN.

Zgadzam sie i z Pania/ Panem. To tez swieta racja. Jakkolwiek mi chodzi o co innego jak ludzi mieszac lub porozniac. Mi chodzi o to tamci... z tamtych czasow jak nie brudza wiecej... mozna ich zostawic w spokoju dla spokoju spolecznego.... ale jezeli ci z wczoraj do dzisiaj.... prosze mi wybaczyc ale to nas SWIETY obywatelski obowiazek aby takich wlasnie temperowac

Odnośnik do odpowiedzi

czerwony....., wiem ze prowokujesz ale ok. Wiesz co ma prawda wspolnego z wygada?.......NIGDY NIE KLAMIE. zawsze mowilem i bede.... jak ktos prawde mowi nie musi sie bac ze sklamie.

PS ...a jak bedziesz szukal to szukaj zawsze wszedzie , razem z aktami w Gminie ...towarzyszu pod Jerzy Boguslaw Gier. Mam 3 kuzynow ktorzy maja Jerzy Gier na imie. Wszyscy z Gier rodziny byli zawsze w opozycji byle jakich ruchow komunistycznych i anty demokratycznyc. To tak w nawiasie. Probuj dalej "czerwony". DZIEKUJE KONTRAST bo czerwony napisal blednie nazwe , a ja osobiscie takich stron inter. nie znalem

Odnośnik do odpowiedzi

Chcialem sie jedynie przekonac czy to co czerwony pisze to prawda. Wyszlo ze to on klamie i probuje klamstwem prawde zaslaniac. Sam nie wiedzialem ze mozna to tak szybko znalezc gdyby nie czerwony :)

Odnośnik do odpowiedzi
Chcialem sie jedynie przekonac czy to co czerwony pisze to prawda. Wyszlo ze to on klamie i probuje klamstwem prawde zaslaniac. Sam nie wiedzialem ze mozna to tak szybko znalezc gdyby nie czerwony :)

PS

Dla twojej i innych informacji "czerwony" mieszaczu podpowiem:

a. moi krewni byli zamordowani w Katyniu

b. moja matka i ojciec Sw. pamieci byli walczacymi czlonkami o Wolnosc i Demokracje w AK z hitleryzmem, stalinizmem i ta komuna co byla

c. ja nigdy nie bylem partyjnym (nie wlaczajac w to tego, ze bylem aktywnym Stanowym i Federalnym poltykiem w Australii)

d. zostalem integrowanym obywatelem....miedzy innymi dlatego dali mi paszport abym wyjechal 32 lata temu

e. przeszlosc mojej rodziny zawsze laczyla sie z walka o dobro, o Wolnosc , Sprawiedliwosc naszej ojczyzny za co przelewali krew moi krewni.....tumanie czerwony.

f. twoi krewni natomiast byli parobkami u moich dziadkow i to nas rozni a ciebie boli

A co ty "czerowny" i podobni do ciebie.. zrobiles , oprocz tego ze przesladowaliscie i przesladujecie swoich rodakow dla wlasnych i tylko osobistych zyskow....KOSZTEM DOBRA NARODU i kosztem ich cierpienia. Co zrobiles oprocz kapowania , sprzedawania narodu i wymachiwania PALA nad swoim narodem?

Dzisiaj np jest przykladem zatwierdzona ZWIROWNIA przez ????? dziwnych nam rzadzacych ta piekna Gmina

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Gier Te gnoje tylko Pana drażnią i denerwują to metody czerwonych.Powinien Pan po takich przejściach rodzinnych to wiedzieć.Co taki kretyn w jednej osobie jak "władza",czerwony czy zomo jak i historyk mogą wiedzieć o demokracji ,honorze i miłości do ojczyzny.Jak mnie uczył historyk z vcity to o Katyniu nie mówił a może jest za gówniaty ,żeby wypowiadać się na poważne tematy.Ten nieuk powinien historyk i"w" z gminy Pan Krzysztof Paluch który spotyka się z Inskimi SYBIRAKAMI nie powinien mordy otwierać.Wielki znawca histori i specjalista od dotacji unijnych dla gminy których nigdy nie załatwił.I dzięki ojcu za komuny załatwił sobie pracę w gminie będąc durniem bez żadnej szkoły.Ja wiem ,że obrażanie niewinnych boli ale to są kłamstwa i tak trzeba do tego podejść niech to Pan ma honor bo po takiej szumowinie niczego się spodziewać nie można.Powiem na koniec proszę robić swoje , tak jak to robią Masznicze oni ich wyzywają jak mogą a oni robią dobrą robotę dla tej gminy .Sam Pan czytał co wypisują i co? Między dupę te gatki to stary system i już nie powinien działać a oni go komuchy zasrane dalej stosują a sami mają burka z przeszłością "Janek" ,zomowców ,ormowców i dlatego tak ich Pan denerwuje.Życzę Panu więcej cierpliwości i wiary ,że to jednak dobro zwycięża.Jeśli jest Pan wierzącym człowiekiem to niech mi Pan wierzy tych dtrani dopadnie kara boska.Wszyscy czerwoni i historycy z Ińska studia kończyli za węgorze z naszego jeziora ale ich dzieci już jeziora nie uraczą i ryby z naszej czystej wody też ciekawe jak rozliczą swoich komuszych rodziców którzy podnieśli rękę na zamordowanie naszego największego skarbu.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Olo, ja sie nie denerwuje tymi opluwinami. To mnie smuci ze nawet takie paroby jak oni psuja wszystko co jest piekne i dobre w Insku. Insko znam od 5 roku zycia czyli od 52 lat. Zawsze kochalem to miejsce dlatego po osiagnieciu sukcesu w Australii postanowilem tam wrocic aby cos oddac temu pieknemu miescu w moim zyciu a mianowicie przez inwestycje, budowe wlasnego domu do ktorego moge wracac jako ten co kocha Polske. Pan Paluch , czy Pan Racinowski , czy Radni.... wiem ze beda rozliczeni i ja dodam do tego bo jest z czego czerpac, ale jednak smutno ze Inszczanie tak bardzo malo interesuja sie tym, co tam sie naprawde dzieje. Sam pamietam smak wegorza Panie Olo... cacuszko. Sam je czasami lapalem za mlodu ( cicho..... nie legalnie) a pozniej je wedzilismy. Och , pamietam ten smak i pozniej wodeczke skradziona przez okno z Srebrnej Rybki...knajpy. Goscie na parkiet do tanca ... a my mlode cwaniaki skok na okno...ciach za flaszke... oni nawet nie wiedzieli ze im flaszki wcinalo ze stolow.

Pamietam , jak bylem ratownikiem w Insku na plazy przez 2 sezony. Nie bylo kasy a ludzie na dansigi w Srebrnej (myle ciagle z Zlota??) Rybce. My mlodzi... mialem 17 lat ... pod okna zlotej rybki pod koniec potancowki i trzask... za flaszke , pol i w nogi. To byla mlodosc. Prosze nie powtarzac ...niech to zostanie miedzy nami. Pozniej wegorz...literek....i mlodosc az kipiala. Bylo pieknie. :D

Odnośnik do odpowiedzi

PS. Panie Olo, ja wiem ... ale nie wolno obrazac . Ja pisze parobki , chamy , buraki tez. ale to nie obrazanie...oni naprawde tacy sa. Ja kocham z natury ludzi prostych, nie wyksztalcownych ale dobrych. Mnustwo Polakow otacza moj dom na emigracji...ale dobrych i tez prostych ludzi ze wsi bez wiekszego wyksztalcenia chociaz ja sam jestem Prezesem Firm ktore zatrudniaja duza ilosc osob, jestem po studiach prawniczych, moje corki prawnikami i lekarz. Malo mi co brakuje do zycia. Panie Olo... do tego jestem dziadkiem pieknej wnusi. Co mi brak? Brak mi jest mojej ukochanej , ulozonej ojczyzny za ktora kilkanascie pokolen przelewalo krew. Jestem patriota, kocham moja ojczyzne i tesknie zawsze. To nigdy sie nie zmienia i tak umre. Zaplacilem straszna cene emigracji za ta spoleczna integracje tych co chcieli dobrze. Pozniej, wszystko poszlo tak jak zaplanowali.... byli czerwoni przejeli Wladze po Walesie jako SLD. Stad zaczol sie smrod. Stworzyli nowe prawa w Ustawach ktore dzisiaj zostaly dla tych koperciarzy, cwaniakow i swierzych dorobkiewiczow lub "rzadzacych". Bez koperty jak kiedys bez bata do hama nie podchoc. Cham ma w d**** pensje , cham chce koperte!!! To mnie smuci bo bywam czesto w Polsce. Patrza na mieszkancow Inska i nie jednokrotnie mnie oczy mokre sie robia. Jak tak mozna? Do tego nie wierzylem . Pan Racinowski i jego swita zniszczyli mi moje inwestycje i zgubilem inwestorwo z Japoni i USA na to . Do tego podniesli LAPY I PRZEGLOSOWALI NA TAK ZA ZWIROWNIA!!!!!! Nie do uwierzenia, jakie judasze przez male "j". Tak bezczelnie sprzedac swoj narod za troche smrodu, strate zaufania.... ale wstyd!!! Fuj wladzo przez male "w". Jestescie okrutni i caly czas myslicie ze tak wolno. Nie chamy!!! Nie wolno. Moze wolno na stlkach ministerialnych , ale nie wam gnojki z dolnej polki. Dlatego dostaniecie przez swoich wielkiego kopa czy to z PO czy z PiS. Oni nie chac sie z tym chamstwem mieszac ...Ci z gornej polki. Dac wam sznur , sami sobie przygotujecie do powieszenia samych siebie i sami sie powyzynacie. Napewno to co zostalo zrobione zle bedzie rozliczone. Bojcie sie juz bac samych siebie za bledy z zimna krwia zrobione przeciwko spoleczenstwu Gminy. DO TEGO TA PRZEKLETA ZWIROWNIA !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam nadzieję ,że głupia to jest w Ińsku władza a nie ludzie.Ludzie nie chcieli spalarni i wybrali Racina zaufali mu nie wiedząc ,że to kłamca.Człowiek który sam nie szanuje swojego zdania jest dla mnie śmieciem .Ludzie wiedzą ,że to najgłupszy pomysł ostatniego wieku po II wojnie światowej.Niech Pan troszeczkę zaufa ludziom z Ińska to nie głupcy za których uważa ich Racin.Oni już jego prawdę poznali,jego radnych też. Może głośno nie krzyczymy ale swoje robimy.Jeśli tak jak Pan pisze wierzy Pan w Boga to tu naród też wierzący i praktykujący.Mam nadzieję ,że da im i siłę i mądrość w podjęciu decyzji.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...