Skocz do zawartości

luźna sugestia do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

52 minut temu, cafe napisał:

WHO is WHO

Domain Name: CAFFE-INSKO.NET
Registry Domain ID: 1631291426_DOMAIN_NET-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.godaddy.com
Registrar URL: http://www.godaddy.com
Update Date: 2016-12-20T00:07:37Z
Creation Date: 2010-12-21T07:06:07Z

Admin Name: Registration Private
Admin Organization: Domains By Proxy, LLC
Admin Street: DomainsByProxy.com
Admin Street: 14455 N. Hayden Road
Admin City: Scottsdale
Admin State/Province: Arizona
Admin Postal Code: 85260
Admin Country: US

Ty mi lepiej powiedz skąd ty to wziąłeś? Tu na forum tego nie ma to jakim sposobem wszedłeś w tą wiedzę. UBek CBA CBŚ czy inne służby uruchomiłeś wrogu caffe. Bo ci po piętach tu depczą!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Olo napisał:

Fiucie przez was korzystam z laptopa sąsiada.....nie mam dostepu.....wrócę do domu i koniec....ciekawe do kiedy?! Do  czego to podobne zawsze tu byłem alfą i omegą a przez palanta pissing zrobił się syf....wrócę do swojej zasady. Pytanie tylko czy jeszcze będę miał okazję...przecież nie będę latał do sąsiada a z gminnego też nie korzystam bo wiem że sprawdzają kto wchodzi.....

Nie próbuj mylić tropów Olo, że jesteś pracownikiem Urzędu. Nie dam wiary że taki szef gebelsowskiej propagandy, kłamstw, pomówień i nie sprawdzonych insynuacji, ma tylko jednego laptopa ! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 19.11.2017 o 19:08, Do Olo napisał:

To bojkotuj wolna droga. Mi na ten przykład pasowało że Olo pisał o rzeczywistości w gminie. Mnie to interesuje i bardzo ciekawi. A wy gnidy nic tylko węszycie kim on jest. Dla mnie nie ma żadnego znaczenia i skończcie z tymi podejrzeniami. Mnie interesują fakty a fakty są  takie że wszystkim nie na rękę wpisy Olo bo prawda w oczy kole. Liwak, Szafran, Kupczyński i Mazurek atakują go najbardziej bo on pokazuje ich "trwanie" we władzy. Olo przeżyj tego bana i potem rób swoje czyli jedź po nich jak po burej suce.

napisał baran sam do siebie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, buraki napisał:

No i takie ku#rwa forum wam baranom odpowiada. Jak nie pisze nikt i nic przeciw tej władzy. O to chodziło? Głupi mieszkańcy takie lemingi jak ich poprowadzi lewcko-pslowski burak tak idą.

I wszystko jasne, jak się nie pisze źle o władzy to forum do bani ! Tak trzymaj baranie, dzięki !!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...