Skocz do zawartości

luźna sugestia do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Administrator tego forum jest bardzo uczulony na tematy związane z banderyzmem, ukraińcami ect.ect.Wtajemniczonym wiadome jest, że sam pochodzi z tej nacji. Banuje dyskutantów głębiej poruszających te tematy. Natomiast wczoraj  zamiast zbanować tych dwóch naszych głupków, zamyka temat. Głupiutkie postępowanie!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość napisał:

Administrator tego forum jest bardzo uczulony na tematy związane z banderyzmem, ukraińcami ect.ect.Wtajemniczonym wiadome jest, że sam pochodzi z tej nacji. Banuje dyskutantów głębiej poruszających te tematy. Natomiast wczoraj  zamiast zbanować tych dwóch naszych głupków, zamyka temat. Głupiutkie postępowanie!!!

Załóż nowy temat i pisz takie są reguły na szanujacych się forach. Też popieram. Załóż temat u UPA banderyźmie ale nie pisz mi tu kocopołów że bogdan to banderowiec. Nie rozumiesz co Admin ci próbuje powiedzieć. Toś nieprzeciętny matoł.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lolo napisał:

Szafran tu nie rządzi i nie pisze

szafran TU pisze i rządzi  , jak to zawsze robił on bez tego nie może żyć   !. To on najbardziej szkaluje ludzi , i podpisuje się pod ukradzionymi argumentami bo sam jest za prostak  żeby działać . Już sam naiwny wpis " on tu nie pisze " zdradza wszystko , teraz doskoczy do gardeł swoim kolegom z UG bo zbliża się czas wyborów

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa - nic sami nie potraficie? Znów mielecie plewy w cudzym temacie?

Jak komuż forum nie pasuje, to nikt nikogo tu siłą nie trzyma. Doceńmy gospodarza, że w przeciwieństwie do Was miał chęć i umiejętności by stworzyć to miejsce. Pewie nie wszystkim co piszemy admin/właściciel się zgadza, ale mnie jak dotąd nic ze strony właściciela złego nie spotkało. Tylko szczujnia usiłowała zakrzyczeć. To normalne. Jak ktoś gówno ma do powiedzenia, a chce zaistnieć, to np. zesra się w salonie, albo opluje innych. Tylko w ten sposób ma zapewnione swoje 5 minut "popularności".

Od Was zależy jaki wkład będziecie mieć w to forum. Zgadywanie kto jest właścicielem ma zastąpić dyskusję? Na tyle tylko Was stać? A może dla odmiany coś napiszecie merytorycznego?

Nie wiem kim jesteś adminie. Może jesteś jednym z włodarzy gminy, a może "opozycjonistą". Tak czy inaczej: szacun bo lekko nie masz. Trzymam kciuki, aby szczujnia nie rozwaliła forum. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gostek napisał:

Kuźwa - nic sami nie potraficie? Znów mielecie plewy w cudzym temacie?

Jak komuż forum nie pasuje, to nikt nikogo tu siłą nie trzyma. Doceńmy gospodarza, że w przeciwieństwie do Was miał chęć i umiejętności by stworzyć to miejsce. Pewie nie wszystkim co piszemy admin/właściciel się zgadza, ale mnie jak dotąd nic ze strony właściciela złego nie spotkało. Tylko szczujnia usiłowała zakrzyczeć. To normalne. Jak ktoś gówno ma do powiedzenia, a chce zaistnieć, to np. zesra się w salonie, albo opluje innych. Tylko w ten sposób ma zapewnione swoje 5 minut "popularności".

Od Was zależy jaki wkład będziecie mieć w to forum. Zgadywanie kto jest właścicielem ma zastąpić dyskusję? Na tyle tylko Was stać? A może dla odmiany coś napiszecie merytorycznego?

Nie wiem kim jesteś adminie. Może jesteś jednym z włodarzy gminy, a może "opozycjonistą". Tak czy inaczej: szacun bo lekko nie masz. Trzymam kciuki, aby szczujnia nie rozwaliła forum. 

Nic dodać nic ująć.....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Olo napisał:

Nic dodać nic ująć.....

Aleś ty Olo hipokryta do kwadratu. Wczoraj z tym pissingiem zeświniłeś i zaśmieciłeś to zacne i potrzebne forum a dzisiaj "judaszowsko" kadzisz Gostkowi "nic dodać nic ująć" .Powinieneś milczeć tutaj  przez 2 tygodnie w sześciu językach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!!!! sądzę że ten jak mu tam olo chce po kimś pojeździć , i nie jestem przekonany czy nie gada sam ze sobą bo tak naiwną rozmowę można tylko prowadzić z samym sobą . Tak na marginesie , zastanówcie się czy ten olo ma wolny czas ? przy tej ilości swoich wpisów pod krzywą olo , nie licząc tych pozostałych . To mi niestety pomimo dużej tolerancji śmierdzi totalnym psycholem i to tyczy się nie tylko ilości wpisów ale także sugestii , domniemać i oskarżeń .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiucie przez was korzystam z laptopa sąsiada.....nie mam dostepu.....wrócę do domu i koniec....ciekawe do kiedy?! Do  czego to podobne zawsze tu byłem alfą i omegą a przez palanta pissing zrobił się syf....wrócę do swojej zasady. Pytanie tylko czy jeszcze będę miał okazję...przecież nie będę latał do sąsiada a z gminnego też nie korzystam bo wiem że sprawdzają kto wchodzi.....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, cenzura napisał:

Olo rozwala to forum i ciekawe, że wszyscy są blokowani oprócz Ola. Cenzura na całego!

to KTO on jest ? na to pytanie jest tylko jedna odpowiedź !!! choć teraz kanalia się starał bardzo zamaskować , jednak każdy kto śledzi to forum widzi jak często zmienia zdanie , to jest część jego strategii jak myślę aby mieszkańcom zakręcić w głowach i odwrócić od jego prawdziwej tożsamości jakże dobrze mieszkańcom znanej już od kilku kadencji

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coraz ciekawsze od tzw ola
3 minuty temu, Olo napisał:

Fiucie przez was korzystam z laptopa sąsiada.....nie mam dostepu.....wrócę do domu i koniec....ciekawe do kiedy?! Do  czego to podobne zawsze tu byłem alfą i omegą a przez palanta pissing zrobił się syf....wrócę do swojej zasady. Pytanie tylko czy jeszcze będę miał okazję...przecież nie będę latał do sąsiada a z gminnego też nie korzystam bo wiem że sprawdzają kto wchodzi.....

A Ty co pijesz dzisiaj , coś chyba za dużo wypaplałeś  jak zwykłe . Puszczają nerwy jak czujesz że ludzie wiedzą kim jesteś !! zresztą sam to potwierdzasz

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WHO is WHO

Domain Name: CAFFE-INSKO.NET
Registry Domain ID: 1631291426_DOMAIN_NET-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.godaddy.com
Registrar URL: http://www.godaddy.com
Update Date: 2016-12-20T00:07:37Z
Creation Date: 2010-12-21T07:06:07Z

Admin Name: Registration Private
Admin Organization: Domains By Proxy, LLC
Admin Street: DomainsByProxy.com
Admin Street: 14455 N. Hayden Road
Admin City: Scottsdale
Admin State/Province: Arizona
Admin Postal Code: 85260
Admin Country: US

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bojkotuj wolna droga. Mi na ten przykład pasowało że Olo pisał o rzeczywistości w gminie. Mnie to interesuje i bardzo ciekawi. A wy gnidy nic tylko węszycie kim on jest. Dla mnie nie ma żadnego znaczenia i skończcie z tymi podejrzeniami. Mnie interesują fakty a fakty są  takie że wszystkim nie na rękę wpisy Olo bo prawda w oczy kole. Liwak, Szafran, Kupczyński i Mazurek atakują go najbardziej bo on pokazuje ich "trwanie" we władzy. Olo przeżyj tego bana i potem rób swoje czyli jedź po nich jak po burej suce.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, cafe napisał:

WHO is WHO

Domain Name: CAFFE-INSKO.NET
Registry Domain ID: 1631291426_DOMAIN_NET-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.godaddy.com
Registrar URL: http://www.godaddy.com
Update Date: 2016-12-20T00:07:37Z
Creation Date: 2010-12-21T07:06:07Z

Admin Name: Registration Private
Admin Organization: Domains By Proxy, LLC
Admin Street: DomainsByProxy.com
Admin Street: 14455 N. Hayden Road
Admin City: Scottsdale
Admin State/Province: Arizona
Admin Postal Code: 85260
Admin Country: US

Czyli strona caffe-insko.net jest zarejestrowana w Arizonie w USA czy dobrze rozumiem?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, cafe napisał:

WHO is WHO

Domain Name: CAFFE-INSKO.NET
Registry Domain ID: 1631291426_DOMAIN_NET-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.godaddy.com
Registrar URL: http://www.godaddy.com
Update Date: 2016-12-20T00:07:37Z
Creation Date: 2010-12-21T07:06:07Z

Admin Name: Registration Private
Admin Organization: Domains By Proxy, LLC
Admin Street: DomainsByProxy.com
Admin Street: 14455 N. Hayden Road
Admin City: Scottsdale
Admin State/Province: Arizona
Admin Postal Code: 85260
Admin Country: US

No i co to oznacza bo nic z tego nie jarzę. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...