Skocz do zawartości

W.Szafran następnym Burmistrzem Ińska !!


wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

przewodniczacy
36 minut temu, co wynika napisał:

No i czego nie jarzysz? Na prawdę jesteś taki ułom? Czyli nie rozumiesz że do każdej działki jest przewidziany wjazd z drogi gminnej ech szkoda z cieciem gadać. Taki baran jest przewodniczącym rady. Jesteś żałosny i zawistny . Na dodatek wiem że sprawę Mariusza traktujesz priorytetowo bo maszyna jego ma odwalić ci fuchę. ładnie to tak panie patologiczna słomo. 

Co się czepiasz przewodniczacego on ci nie wydzierżawi ulicy i nie zrobi wjazdów i parkingu.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, przewodniczacy napisał:

Co się czepiasz przewodniczacego on ci nie wydzierżawi ulicy i nie zrobi wjazdów i parkingu.

To że nic nie możesz jako przewodniczący to wszyscy wiemy. Problem w tym że jak tobie coś potrzeba to ganiasz za nami jak smród przy gaciach. Jasne że nie zrobisz bo na to trzeba grubej kasy a ty mieszkasz w mysiej norce i na nic cię nie stać. Umiesz tylko siać zamęt dużo kłapać ale generalnie jak przewodniczący jesteś dno. W uchwałach same błędy, nie taka podstawa prawna, taki oszołomek lekki z ciebie.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Olo napisał:

To że nic nie możesz jako przewodniczący to wszyscy wiemy. Problem w tym że jak tobie coś potrzeba to ganiasz za nami jak smród przy gaciach. Jasne że nie zrobisz bo na to trzeba grubej kasy a ty mieszkasz w mysiej norce i na nic cię nie stać. Umiesz tylko siać zamęt dużo kłapać ale generalnie jak przewodniczący jesteś dno. W uchwałach same błędy, nie taka podstawa prawna, taki oszołomek lekki z ciebie.

Tobie odbija raz chwalisz Włodka raz ganisz taka choragiewka z ciebie

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, gosc napisał:

Tobie odbija raz chwalisz Włodka raz ganisz taka choragiewka z ciebie

Popatrz na siebie .....kogo widzisz.....bo ja kłamcę co obiecał że nie będzie żwirowni, kumoterstwa, koterii, nepotyzmu ach słoma słoma....taki to PZL :giggle:

Odnośnik do odpowiedzi
O 10.04.2017 o 19:20, wyborca napisał:

Uważam , że jest to obecnie najlepszy kandydat jakiego mamy w gminie na fotel burmistrza , społecznik , zawsze aktywny i zaangażowany w sprawy gminy i mieszkańców który na pewno posiada predyspozycje aby poprawić poziom życia mieszkańców oraz wygląd i atrakcyjność gminy .

Ile wypiłeś w święta,że nie rozróżniasz idioty od prowokatora...Czas przestać się łudzić.Wy już nic nie znaczycie poza waszą kliką.Obyście dotrwali do wyboró bo i to nie jest takie pewne.Każdy posiada swoje zaplecze,prawda?

Odnośnik do odpowiedzi

c17378dd62da5a56e43ecb8aa11160dc.png

Za każdym razem kiedy tych trzech kiedy wydawało decyzję w sprawie żwirowni pisałem- to obłuda bo oni się odwołują żeby wyglądało że są przeciwni a tak na prawdę pomagają Grzesiakowi....rajca i wiem od razu mnie wyśmiewali i zapewniali że kłamię wymyślam i mam maniakalne podejście.....Kto wg urzędujących i włodarzy ma teraz zaskarżyć decyzję SKO?! ja nie rozumiem tej odpowiedzi i nie wiem co LIWAK< MICHAŁ<SZAFRAN I MAZUREK maja na myśli? kto ma niedbałość i urządzaną hecę pisać skargi.........na dodatek nawet nie mają pomysłu co dalej! Podpowiadam kłamcom wyborczym- uchwała była "intencyjna" i w każdej chwili można wysadzić ją w KOSMOS.....ale to nie ta władza nie ci ludzie nie ta hałastra spod znaku koniczyny i słomy...............

 

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie a tu jakiś kalendarz wydarzeń jest w tym Ińsku bo na stronie wisi 2016 a my tu zaraz maj 2017 , No ale nie na co sie dziwić dyrektor domu kultury pracuje bardzo dużo ,co widać na ogłoszeniu w gablocie przyjmuje w środy od 18:00 do 19:30 a w sprawach pilnych po uzgodnieniu telefonicznym można go spotkać , No śmiech tak to nasze środki publiczne na pensje dyrektora sie wydaje , czy to nie przegięcie ? Ale władza ponoć o tym wie i co ? Pan dyrektor nie ma czasu bo i w szkole w Węgorzynie i tu w Ińsku ciężko pracuje , a taka miała być tu kultura ! 

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Olo napisał:

Nie obserwuj sali kto pisze bo i tak nie dam się złapać. Cały czas wzrokiem szukasz ale widać jak się spinasz .

Co ty tu wypisujesz za bzdury.Sesja skończyła się o 15,20 widziałam jak Włodek wychodził z Gminy razem z Mazurkiem wieżą i Krawczykową ! Nie udawaj że jesteś niewidzialny.Macasz, macasz a nuż uda ci się trafnie odgadnąć sytuację ! A tu klops ! 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...