Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Olo napisał:

Wpisałeś pierwszy wpis....potem drugi....potem oba zacytowałeś i się użalasz nad losem mieszkańców....

No właśnie o to chodziło.... mądry człowiek coś nam radzi.... Ty to chyba jesteś tępy , a jeśli pracujesz w gminie..Motu priopio -zniszczysz ją   dla własnej ideologii i mniej Boże litość nad takimi urzędnikami.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo - zmień doktora. Obecny Cię okłamuje. Stefania i Gostek to dwie osoby. Tylko Ty i Twoi kumle mają tu rozdwojenie jaźni. 

I nie prowokuj Gostka, bo zdaje się, że w przyszłym tygodniu możesz tego żałować. Co to za spotkanie planujecie w sprawie plaży? Widzisz? Wróbelki o tym ćwierkają nawet daleko od Ińska, więc może wpadnę i zapytam o podstawy prawne waszych pomysłów :-P

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiesz? Widać Twa wiedza jest niepełna. Może wiesz i poszesz tylko to, co przewiduje scenariusz? ICK w środę, o 12-tej. Może ktoś mnie wkręca? 

A może wiesz kto pozwolił na postawienie szlabanu na drodze przy jeziorze? Wygląda, że po durnych kartkach na promenadzie, to kolejny popis nieznajomości prawa władzy przy milczącej zgodzie mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi

W ktorym miejscu bo ja nie zwróciłem uwagi.  Ludzie nauczcie się pisać w pełnym wymiarze o problemie a nie tylko półgębkiem. Może to ważne żeby zainteresować mieszkańców a nie puszczać pawia i liczyć na wsparcie. Coś więcej proszę. Gdzie ten szlaban i co to to ICK?

Odnośnik do odpowiedzi

LOL - to teraz nowe imię Ola czy ktoś, kto wpadł tu na chwilę popisać się elokwencją?
Ińskie Centrum Kultury. Zrób z tego skrót. Co Ci wyjdzie?

Jaki szlaban? Byłeś ostatnio nad jeziorem? Przejdź się ciut dalej, w stronę w stronę rezerwatu. Spory szlaban czerwonego koloru pojawił się na drodze. Ślepy go nawet zauważy, ale Ty musisz biedaku zapytać o co kaman?

A co do moich "wyliczeń", to strzelasz ślepą kulą w płot. Żyję na tym świecie wystarczająco długo aby umieć ocenić wartość ewentualnego wsparcia. Gdybyście mięli trochę ikry i wiedzi i gdyby Was było choć parudziesięciu to byście sami swe problemy szybko rozwiązali. Więc o jakim wsparciu piszesz?

A spotkanie podobno ma być w środę, o 12-tej. Jedynie miejsce miałem błędnie podane. Spotkanie ma być w sali konferencyjnej Urzędu Miasta.

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawostka: Urząd Miasta zaangażował się w poszukiwanie kandydatów do pracy w Dino.
Mała sugestia: wywalcie paru urzędników i skierujcie do pracy na stanowisku: kasjer - sprzedawca. 
Można zacząć od tego kto odpowiada za akualizcje strony www. Kalendarz imprez z 2016 roku? Jaja sobie robicie?
 

Odnośnik do odpowiedzi

Urząd miasta gostku nie angażuje się w żadne prywatne firmy. Spotkanie organizuje Powiatowy Urząd Pracy i takie ogłoszenie przesłano do urzędu z PUP-u. Każda firma w Ińsku jeżeli będzie poszukiwała pracownika może przesłać ogłoszenie do urzędu i takie zostanie opublikowane! Dlaczego? Bo chodzi o pracę dla mieszkańców Ińska. Kalendarz jest na 2017 rok.

Kiedy w 2015 r. był problem z punktem InPost w Ińsku i przy współpracy urzędu i marketu Lewiatan ten punkt otwarty został w owym markecie to informacja, że znajduje się on właśnie w nim również została napisana i to ci nie przeszkadzało? Widocznie nie bo albo tam pracujesz albo to twój sklep.

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, jesteście całkowicie bez zarzutu - na stronie UM widać też info o tym, że np. pizzeria poszukiwała kelnerek :-P
Mówiąc o kalendarzu - mam na myśli ikonkę po lewej stronie, a nie 0o zakładce w dziale kultura. Nadal tam na ikonce jest "2016". To się nazywa informacja czy dezinformacja? No ale idźmy dalej: klikamy 11 siernia 2017 i .. mamy komunikat: "brak wydarzeń w tym dniu". A to dzień rozpoczęcia Ińskiego Lata Filmowego!
Inny przykład - tym razem z działu: Przetargi. Info o przetargu na "Łączność". Wg info na stronie UM: 18 maja, a wg organizatora: 19 czerwca. Brawo za doskonałą pracę!
Info o spotkaniu w środę nie widzę. Przeoczyłem czy mieszkańcy nie są zaproszeni?

Innych błędów wytykać nie będę. Nie płacicie mi za audyt. Jak zaczniecie, to wtedy ciut więcej popracuję ;-)
 

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Gostek napisał:

Faktycznie, jesteście całkowicie bez zarzutu - na stronie UM widać też info o tym, że np. pizzeria poszukiwała kelnerek :-P
Mówiąc o kalendarzu - mam na myśli ikonkę po lewej stronie, a nie 0o zakładce w dziale kultura. Nadal tam na ikonce jest "2016". To się nazywa informacja czy dezinformacja? No ale idźmy dalej: klikamy 11 siernia 2017 i .. mamy komunikat: "brak wydarzeń w tym dniu". A to dzień rozpoczęcia Ińskiego Lata Filmowego!
Inny przykład - tym razem z działu: Przetargi. Info o przetargu na "Łączność". Wg info na stronie UM: 18 maja, a wg organizatora: 19 czerwca. Brawo za doskonałą pracę!
Info o spotkaniu w środę nie widzę. Przeoczyłem czy mieszkańcy nie są zaproszeni?

Innych błędów wytykać nie będę. Nie płacicie mi za audyt. Jak zaczniecie, to wtedy ciut więcej popracuję ;-)
 

No i takich nam potrzeba ludzi:) Konkretnych a nie kretynów :P

Odnośnik do odpowiedzi

Jak by pizzeria przesłała ogłoszenie do gminy lub ktokolwiek inny to z pewnością byłoby zamieszczone ! Widzisz Poczta tak szybko ogłosiła drugi przetarg, i nie dała o nim informacji do urzędu. Jak by spotkanie było otwarte to info by było na stronie ! A co do kalendarza z boku to nie czepiaj się w poniedziałek firma obsługująca stronę to zmieni już to przekaże odpowiednim osobom

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, gość napisał:

Jak by pizzeria przesłała ogłoszenie do gminy lub ktokolwiek inny to z pewnością byłoby zamieszczone ! Widzisz Poczta tak szybko ogłosiła drugi przetarg, i nie dała o nim informacji do urzędu. Jak by spotkanie było otwarte to info by było na stronie ! A co do kalendarza z boku to nie czepiaj się w poniedziałek firma obsługująca stronę to zmieni już to przekaże odpowiednim osobom

No , no , no... Jednak " Gostek" coś zdziałał , skoro zostaną przekazane informacje. I jeszcze jedno , co do Pana wypowiedzi... Przecież to nie jest oficjalna strona urzędu Miasta lecz forum do dyskusji... Czy za to za macie dodatkowo płacone?  A... i jeszcze jedno... "jakby" taka jest poprawna pisownia.

Odnośnik do odpowiedzi

Gościu/Urzędniku - ciekawe spojrzenie macie na kwestie konsultacji. To, że robicie coś za plecami mieszkańców z całą pewnością dobrze nie wygląda i czarowanie tego nie zmieni.  Duży błąd, ale miejmy nadzieję, że tylko błąd wizeruniowy, a nie dowód na złe intencje. Nie wiem jednak czy w tej sytuacji się fatygować w środę, bo zaprszenia najwyraźniej nie mam.
Dobrze jednak, że mleko się rozlało. Mieszkańcy już wiedzą na co zwracać uwagę.

Haha - wygrałeś dzisiejszą edycję konkursu na przygłupa Ińska. 

Przy okazji dowiedzieliśmy się, ze tzw. "Olo" urzędnikiem nie jest (co najwyżej - bywa w urzędzie, albo ma tam znajomych lub rodzinę), bo bladego pojęcia o spotkaniu nie miał.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.gs24.pl/wiadomosci/stargard/a/insko-festynem-przy-szkole-zakoncza-tydzien-ze-sportem,12093438/

http://www.gs24.pl/wiadomosci/stargard/a/insko-loteria-aukcje-wystepy-zakonczyl-sie-sportowy-tydzien-pod-patronatem-glosu,12096216/

Liwakowi jednak po drodze zawsze z komuchami. Kopeć to chyba ulubiony klient Jacka po Rzepie. Jeden i drugi popierają powstanie żwirowni. A Maliniak Jacek nic nie rozumie. Albo nie chce zrozumieć. Już się z błaźnił że za niego wydali decyzję środowiskową trzyma dalej z tymi komuchami którzy zniszczą Ińsko do końca. kopeć=działoszewska=liwak więcej nic nie trzeba. Taka sportowa feta a tylko garstka mieszkańców czyt. rodzina michała i reszta zależnych od władzy. Reszta mieszkańców nawet nie wiedziała o istnieniu tej imprezy. Wszystko tylko dla swoich. Szkoda gadać.

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, dobra rada napisał:

http://www.gs24.pl/wiadomosci/stargard/a/insko-festynem-przy-szkole-zakoncza-tydzien-ze-sportem,12093438/

http://www.gs24.pl/wiadomosci/stargard/a/insko-loteria-aukcje-wystepy-zakonczyl-sie-sportowy-tydzien-pod-patronatem-glosu,12096216/

Liwakowi jednak po drodze zawsze z komuchami. Kopeć to chyba ulubiony klient Jacka po Rzepie. Jeden i drugi popierają powstanie żwirowni. A Maliniak Jacek nic nie rozumie. Albo nie chce zrozumieć. Już się z błaźnił że za niego wydali decyzję środowiskową trzyma dalej z tymi komuchami którzy zniszczą Ińsko do końca. kopeć=działoszewska=liwak więcej nic nie trzeba. Taka sportowa feta a tylko garstka mieszkańców czyt. rodzina michała i reszta zależnych od władzy. Reszta mieszkańców nawet nie wiedziała o istnieniu tej imprezy. Wszystko tylko dla swoich. Szkoda gadać.

Byłam widziałam - strasznie drętwo i sztucznie. Zero zrozumienia słowa "festyn" raczej służbowa impreza z nagradzaniem i odznaczaniem się wzajemnie. Spęd uczniów dla wizerunku i pokazówki władzy. Wstydźcie się bo to nie komuna jednak i takie spędy to żenuła. 

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, lipa napisał:

Byłam widziałam - strasznie drętwo i sztucznie. Zero zrozumienia słowa "festyn" raczej służbowa impreza z nagradzaniem i odznaczaniem się wzajemnie. Spęd uczniów dla wizerunku i pokazówki władzy. Wstydźcie się bo to nie komuna jednak i takie spędy to żenuła. 

Byłaś to ty powinnaś sie wstydzić. po cholere tam poszłaś?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...