Skocz do zawartości

Ińskie PiSiory z "dobrej zmiany"


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Precz napisał:

Odezwał się ten co 8 lat z koryta żarł a teraz nie chce za nic w świecie koryta oddać. Ręce precz od PIS.

Czyli jest tak jak piszę. Nie chodzi o nic wiecej niż koryto. A koronny argument to w uproszczeniu: jesli ktos był przy korycie 8 lat to teraz ktos inny powinien to przejąć. Głupota do kwadratu. I tak jak pisałem: kradną a potem krzyczą łapać złodzieja. W tym przypadku bezpodstawnie zostałem posadzony o bycie przy korycie przez 8 lat (w podtekście, ze jestem złodziejem lub prowadziłem jakies nielegalne interesy dzieki znajomościom i wpływom). Cała tajemnica PiS. A ludzie to kupują bo myślą, ze ktos przyjdzie i postawi koryto teraz przed nimi, i ze to teraz oni dostaną swoją szanse. Tymczasem proponuje jeszcze raz popatrzyć sobie na zdjęcie na początku wątku i pomyśleć co oznacza dobra zmiana PiS.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
nawróć się
20 minut temu, Marek napisał:

Czyli jest tak jak piszę. Nie chodzi o nic wiecej niż koryto. A koronny argument to w uproszczeniu: jesli ktos był przy korycie 8 lat to teraz ktos inny powinien to przejąć. Głupota do kwadratu. I tak jak pisałem: kradną a potem krzyczą łapać złodzieja. W tym przypadku bezpodstawnie zostałem posadzony o bycie przy korycie przez 8 lat (w podtekście, ze jestem złodziejem lub prowadziłem jakies nielegalne interesy dzieki znajomościom i wpływom). Cała tajemnica PiS. A ludzie to kupują bo myślą, ze ktos przyjdzie i postawi koryto teraz przed nimi, i ze to teraz oni dostaną swoją szanse. Tymczasem proponuje jeszcze raz popatrzyć sobie na zdjęcie na początku wątku i pomyśleć co oznacza dobra zmiana PiS.

Najlepiej niech rządzą na wieki platfusy i słoma. Im się to tak podoba że trudno przyjąć że przyjdą inni i skończy się kasa. Taka darmowa bez odpowiedzialności. Na dodatek podwyżki PIS szykuje w samorządzie więc jest czego drzeć się że PIS to złodziej a 500+ brać, podwyżki w samorządzie i niższy wiek emerytalny i wszystkie inne frykasy. Brać to wszyscy dawać to niech dają pisiory takie proste myślenie słomy i platfusów.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, nawróć się napisał:

Najlepiej niech rządzą na wieki platfusy i słoma. Im się to tak podoba że trudno przyjąć że przyjdą inni i skończy się kasa. Taka darmowa bez odpowiedzialności. Na dodatek podwyżki PIS szykuje w samorządzie więc jest czego drzeć się że PIS to złodziej a 500+ brać, podwyżki w samorządzie i niższy wiek emerytalny i wszystkie inne frykasy. Brać to wszyscy dawać to niech dają pisiory takie proste myślenie słomy i platfusów.

Najlepiej niech rządzą ludzie mający kwalifikacje. Liczenie na to ze jak PiS zastąpi PO to bedzie super jest naiwne. 

Co do brania 500+. Jesli ktos rozdaje moje pieniądze, które najpierw mi zabiera to musiałbym byc debilem, zeby ich nie brać.

Wiek emerytalny: tatuś ministra finansów w debacie przekonywał, ze obniżają ten wiek, ale każdy kto bedzie chciał pracować to moze pracować. Tylko w takim razie po cholerę ustalać jakikolwiek wiek przejścia na emeryturę?

To co nazywasz frykasami sam będziesz finansował. Razem ze swoimi dziećmi. Nie zdajesz sobie sprawy, ze łykasz tania kiełbasę wyborcza.

Odnośnik do odpowiedzi
O 1.03.2017 o 12:00, PiSiory z Ińska napisał:

Proszę bardzo oto kwiat Ińskiego pisiorstwa. Po środku nadprezes i po bokach jego misiaki.

Swoją drogą to Ratkowski już wstydu nie ma. Najpierw SLD, PSL, później PO teraz PiS hahaha stary komuch myśli że ludzi oszuka? Bodzio nie lepszy zapytaj cie się co w PRL robił? Szymczyk to samo. Ot rewolucjoniści brakuje tylko czerwonego sztandaru nad wami 

received_1400810483296309.jpeg

received_1400810483296309.jpeg

No tak ktoś słusznie zauważa.PiS w Ińsku schodzi na psy.Najwięksi komuchy i UPA nasienie przefarbowały się w działaczy PiS. I jak tutaj wierzyć w elity tej opcji skoro trafiają tam szubrawcy podobni do tych.Trudno nazwać to nawet skandalem.Po prostu dla forsy są gotowi nawet każdy "układ".Mieszkańcy Ińska ja wy możecie spokojnie spać widząc takie zakłamanie.PiS traci na wizerunku skoro podpiera się takimi hochsztaplerami.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Marek napisał:

Najlepiej niech rządzą ludzie mający kwalifikacje. Liczenie na to ze jak PiS zastąpi PO to bedzie super jest naiwne. 

Co do brania 500+. Jesli ktos rozdaje moje pieniądze, które najpierw mi zabiera to musiałbym byc debilem, zeby ich nie brać.

Wiek emerytalny: tatuś ministra finansów w debacie przekonywał, ze obniżają ten wiek, ale każdy kto bedzie chciał pracować to moze pracować. Tylko w takim razie po cholerę ustalać jakikolwiek wiek przejścia na emeryturę?

To co nazywasz frykasami sam będziesz finansował. Razem ze swoimi dziećmi. Nie zdajesz sobie sprawy, ze łykasz tania kiełbasę wyborcza.

Przynajmniej próbują coś zrobić dla "szarego" obywatela a nie tylko dla "wybranej kasty".....przez 8 lat nie zrobiliście nic tylko podnosiliście podatki.....PIS znalazł te pieniądze bo leżały u obrotnych urzędników którzy pełnymi garściami czerpali dla siebie i swoich rodzin.........mam w nosie kto będzie rządził byle nie PO i PSL.............dla zasady dla waszego porąbanego ego utrudnię wam to....

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Olo napisał:

Przynajmniej próbują coś zrobić dla "szarego" obywatela a nie tylko dla "wybranej kasty".....przez 8 lat nie zrobiliście nic tylko podnosiliście podatki.....PIS znalazł te pieniądze bo leżały u obrotnych urzędników którzy pełnymi garściami czerpali dla siebie i swoich rodzin.........mam w nosie kto będzie rządził byle nie PO i PSL.............dla zasady dla waszego porąbanego ego utrudnię wam to....

Czyli co? Szymczyk na prezydęta? tego chcesz Olo?

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, gosc napisał:

Czyli co? Szymczyk na prezydęta? tego chcesz Olo?

Po co siejesz propagandę.....oni tylko wspierają kandydata PIS na prezydenta Stargardu a ten jest bardzo dobrze postrzegany wśród stargardzian wbrew temu co piszesz....a ty promujesz Sy ....gratuluję - on geolog żona geolog której woda płynie z dołu do góry....tych trzech było na spotkaniu a czy będą w przyszłości startować w naszej gminie nic mi nie wiadomo....to przyśpieszone wybory w Stargardzie i każdy może poprzeć kandydata.....nasze będą w Ińsku za dwa lata....więc wykazuj się czymkolwiek bo na razie żadnych pozytywów prócz czerpania pensji i układania się z miejscowymi przedsiębiorcami nic nie robisz......zepsułeś procedurę ewentualnej możliwości pozbycia się żwirków z naszej gminy i wiele innych zepsutych spraw jak szkoła, biblioteka, COK no i można tak długo wymieniać.....nigdy na was nie zagłosuję ....dość oszustom i patologiom PO i PSL.............

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Gość napisał:

Dotyczące bioetanolu.

Zdecydowanie...........przecież jak nie wystąpi do komornika o roszczenia to podatki które bioetanol zalega przepadną.............dobry wniosek....już dawno to powinien zrobić bo potem zostanie na szarym końcu do odzyskania czegokolwiek.....

 

Odnośnik do odpowiedzi
Stargardzianin
9 minut temu, Olo napisał:

Po co siejesz propagandę.....oni tylko wspierają kandydata PIS na prezydenta Stargardu a ten jest bardzo dobrze postrzegany wśród stargardzian wbrew temu co piszesz....a ty promujesz Sy ....gratuluję - on geolog żona geolog której woda płynie z dołu do góry....tych trzech było na spotkaniu a czy będą w przyszłości startować w naszej gminie nic mi nie wiadomo....to przyśpieszone wybory w Stargardzie i każdy może poprzeć kandydata.....nasze będą w Ińsku za dwa lata....więc wykazuj się czymkolwiek bo na razie żadnych pozytywów prócz czerpania pensji i układania się z miejscowymi przedsiębiorcami nic nie robisz......zepsułeś procedurę ewentualnej możliwości pozbycia się żwirków z naszej gminy i wiele innych zepsutych spraw jak szkoła, biblioteka, COK no i można tak długo wymieniać.....nigdy na was nie zagłosuję ....dość oszustom i patologiom PO i PSL.............

Co ty wiejski durniu wypisujesz? PiS zrobił pokazowy spęd z całego powiatu, a ci trzej ze zdjęcia to mogą Rogowskiego popierać i co z tego jak na niego nie zagłosują? Takich nie głosujących na zdjęciach jest wiecej, jest tam nawet inspektor pracy z Chociwla i co? On też na Rogowskiego zagłosuje? PiS odpierdzielił pokazówke i tyle, głosów z tego nie bedzie.

Odnośnik do odpowiedzi

"wiele innych zepsutych spraw jak szkoła, biblioteka, COK no i można tak długo wymieniać.....nigdy na was nie zagłosuję ....dość oszustom i patologiom "Wymieniaj dalej,bo do tej pory nie popisałeś się OLO.Szkola funkcjonuje zgodnie z prawem,COK zlikwidowano,bo utworzono go niezgodnie z prawem i biblioteka podobnie,działała niezgodnie z prawem.Takie buble prawne utworzyli:burmistrz tysiąclecia Zimnicki z pomocą dyrektora szkoły(też tysiąclecia)Jamrożego.

 

Odnośnik do odpowiedzi
plan 2 letni
13 minut temu, Olo napisał:

Po co siejesz propagandę.....oni tylko wspierają kandydata PIS na prezydenta Stargardu a ten jest bardzo dobrze postrzegany wśród stargardzian wbrew temu co piszesz....a ty promujesz Sy ....gratuluję - on geolog żona geolog której woda płynie z dołu do góry....tych trzech było na spotkaniu a czy będą w przyszłości startować w naszej gminie nic mi nie wiadomo....to przyśpieszone wybory w Stargardzie i każdy może poprzeć kandydata.....nasze będą w Ińsku za dwa lata....więc wykazuj się czymkolwiek bo na razie żadnych pozytywów prócz czerpania pensji i układania się z miejscowymi przedsiębiorcami nic nie robisz......zepsułeś procedurę ewentualnej możliwości pozbycia się żwirków z naszej gminy i wiele innych zepsutych spraw jak szkoła, biblioteka, COK no i można tak długo wymieniać.....nigdy na was nie zagłosuję ....dość oszustom i patologiom PO i PSL.............

Jak propagand? To styl dochodzenia do koryt.Za da lata piwem i kiełbasą znowu będą zachęcać do wyboru tych samych kandydatów.Te gęby ubliżają za sam fakt wypowiadania się .jeżeli połączyć to z ich karierami i osiągnięciami to będąc na miejscu stargardzkiego kandydata nie chciał bym takiego Judaszowego poparcia.idźcie się pomodlić i zostanie wam wybaczone.Czy tak ma wyglądać rzeczywistość dla młodych.Im z racji na młody wiek można wciskać każdy kit.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Stargardzianin napisał:

Co ty wiejski durniu wypisujesz? PiS zrobił pokazowy spęd z całego powiatu, a ci trzej ze zdjęcia to mogą Rogowskiego popierać i co z tego jak na niego nie zagłosują? Takich nie głosujących na zdjęciach jest wiecej, jest tam nawet inspektor pracy z Chociwla i co? On też na Rogowskiego zagłosuje? PiS odpierdzielił pokazówke i tyle, głosów z tego nie bedzie.

Wskaż kandydata który zrobił "spęd" jak to określasz i były tłumy poparcia i głosujących??? Oglądałem spęd Ławrynowicz, Zająca, Sy i żadnych tłumów nie było..........twoja nienawiść do PIS cię zabije............a będzie tak jak chcą wyborcy...niestety...pokazówki to min. Ławrynowicz odgrywała w Ińsku bardzo często ale dla Ińska nic dobrego z tego nie wyszło....na drzewo platfusy, komuchy i słoma........

Odnośnik do odpowiedzi
Stargardzianin
2 minuty temu, Olo napisał:

Wskaż kandydata który zrobił "spęd" jak to określasz i były tłumy poparcia i głosujących??? Oglądałem spęd Ławrynowicz, Zająca, Sy i żadnych tłumów nie było..........twoja nienawiść do PIS cię zabije............a będzie tak jak chcą wyborcy...niestety...pokazówki to min. Ławrynowicz odgrywała w Ińsku bardzo często ale dla Ińska nic dobrego z tego nie wyszło....na drzewo platfusy, komuchy i słoma........

W Stargardzie zawiązała się koalicja wszyscy przeciw PiS i wszyscy zagłosują na Zajaca, Rogowski już na starcie jest przegrany, pokazówki mu nie pomogą.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Olo napisał:

Wskaż kandydata który zrobił "spęd" jak to określasz i były tłumy poparcia i głosujących??? Oglądałem spęd Ławrynowicz, Zająca, Sy i żadnych tłumów nie było..........twoja nienawiść do PIS cię zabije............a będzie tak jak chcą wyborcy...niestety...pokazówki to min. Ławrynowicz odgrywała w Ińsku bardzo często ale dla Ińska nic dobrego z tego nie wyszło....na drzewo platfusy, komuchy i słoma........

Bez wyjątku jesteście w tej gminie połączeni więzami krwi od czasów komuny.Dobrze że jest taki Olo bo czulibyście się całkowicie bezkarni.łączy was wspólne koryto i łatwy zarobek. 

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Gość napisał:

"wiele innych zepsutych spraw jak szkoła, biblioteka, COK no i można tak długo wymieniać.....nigdy na was nie zagłosuję ....dość oszustom i patologiom "Wymieniaj dalej,bo do tej pory nie popisałeś się OLO.Szkola funkcjonuje zgodnie z prawem,COK zlikwidowano,bo utworzono go niezgodnie z prawem i biblioteka podobnie,działała niezgodnie z prawem.Takie buble prawne utworzyli:burmistrz tysiąclecia Zimnicki z pomocą dyrektora szkoły(też tysiąclecia)Jamrożego.

 

No co ty??? Czy mi się wydaje czy Jamroży to szwagier Liwaka......Liwak pracował w tejże szkole....był polonista i biblioteka powinna mu leżeć na sercu ale on miał w d**** wszystko..........kiedy wieża pokonała Stacha to dopiero zaczęło się eldorado Liwaka, Jamrożego i Pacieja..........Liwaków zleciało się więcej do gminy żona Liwaka była taka nieudaczna w szkole że jej rentę załatwił a potem pozbawił nawet dachu nad głową........sama patologia...aż dziw że Michałek z Jackiem za pan brat bo brat ciotkę kopną w tyłek i w garniturku udaje kalekę nierób .....PATOLOGIA....z tego chociaż względu zagłosuję na PIS............

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Stargardzianin napisał:

W Stargardzie zawiązała się koalicja wszyscy przeciw PiS i wszyscy zagłosują na Zajaca, Rogowski już na starcie jest przegrany, pokazówki mu nie pomogą.

Koalicja Misiło i Pastuła błuaaaaachchchhchh A ty myślisz że zawiązanie koalicji coś pomoże? POPSLN. to splot pogiętych idiotów i kosiarzy własnych kieszeni......

Odnośnik do odpowiedzi
Stargardzianin
28 minut temu, Olo napisał:

Koalicja Misiło i Pastuła błuaaaaachchchhchh A ty myślisz że zawiązanie koalicji coś pomoże? POPSLN. to splot pogiętych idiotów i kosiarzy własnych kieszeni......

Ty jesteś tak głupi, że nie da się z tobą dyskutować, a w ogóle to nic a nic nie wiesz o sytuacji w Stargardzie. Na szczęście my sami wybierzemy prezydenta a ty w swojej dziurze siedź po cichu i sie do miastowych nie wtracaj. Acha, zabierz tez stad tych swoich starych debili bo my sami wiemy jak mamy głosować.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Stargardzianin napisał:

Ty jesteś tak głupi, że nie da się z tobą dyskutować, a w ogóle to nic a nic nie wiesz o sytuacji w Stargardzie. Na szczęście my sami wybierzemy prezydenta a ty w swojej dziurze siedź po cichu i sie do miastowych nie wtracaj. Acha, zabierz tez stad tych swoich starych debili bo my sami wiemy jak mamy głosować.

Wy to znaczy kto? Układ?Aż strach pomyśleć jakie bagno tworzycie poprzez takie elementy nagonki....

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Stargardzianin napisał:

Ty jesteś tak głupi, że nie da się z tobą dyskutować, a w ogóle to nic a nic nie wiesz o sytuacji w Stargardzie. Na szczęście my sami wybierzemy prezydenta a ty w swojej dziurze siedź po cichu i sie do miastowych nie wtracaj. Acha, zabierz tez stad tych swoich starych debili bo my sami wiemy jak mamy głosować.

Czyli jak Stargard przyjeżdża po głosy do dobrze jak mieszkańcy Ińska popierają Stargard to be. Przypomnę ci te słowa jak przyjedziesz po poparcie w zbliżających się wyborach samorządowych. Powiem wtedy won z plakatami na każdy murze, ścianie, drzewie w Ińsku. Tak po prostu won wg, twojego życzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
gumowe ucho
2 minuty temu, Stargardzianin napisał:

Nikt ze stargardu nie jechał do Ińska wam mówić jakiego burmistrza macie wybierać więc wasz pisowski desant też nam nie posyłajcie. 

Uderz w stół a nożyce się odezwał.Oj pieprzysz towarzyszu z układu.Jeździliście zawsze i na dodatek z wiecznymi obiecankami bez pokrycia.Wieża jest świadkiem.U was buduje się ośmiornica i  to na dodatek bez jednej głowy.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...