Skocz do zawartości

Obniżmy burmistrzowi pensję!!!!!!


gość

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, TOR napisał:

 

olo taki gminny dupek podobnie jak ten bardziej znany wałęsa BOLEK , wszyscy znają o nim prawdę tylko ten się zacietrzewił i nie tylko jej nie widzi i zaprzecza wszystkiemu , ale nawet nie patrząc na to że wiadomo kim ta łajza jest , opluwa trochę sam siebie , aby stworzyć sobie na tym forum platformę do istnienia , narzekania i plucia na znajomych , mieszkańców i władzę .Tutaj nie chodzi o żadne dobro gminy i jej mieszkańców , tutaj chodzi temu popaprańcowi tylko o to żeby on miał rację . Swoimi wpisami ten słaby i tchórzliwy psychol chce być moralnym apostołem i mącić w całej gminie bo sprawia mu to jak widać sadystyczną satysfakcję . Może nawet jak swój pierwowzór był za dawnych lat w bezpiece przy tych jego zdolnościach .

Taki gminny dupek  z całą oprawą do tematu ....brawo 

Odnośnik do odpowiedzi
O 18.02.2017 o 08:32, gość napisał:

 

 

No i co to za dyskusja! na jednej ze stron przeczytałam o sybirakach i dowiedziałam się że coś organizuje tym którzy jeszcze chcą by tak było i chwała za to bo tam można się spotkać i pogadać , powspominać i nic w tym dziwnego ale zaraz ktoś napisał że to wyp[ociny poczytaj gości swoje wypociny i poczytaj te które sam ze sobą konfrontujesz  !

 

O 18.02.2017 o 08:40, Gość napisał:

Oczywiście ze zamieszczasz tu same wypociny pod różnymi nicami.Jak pisze ze tenis to tenis .Logistyka zawiodła.

 

22 godzin temu, TOR napisał:

 

olo taki gminny dupek podobnie jak ten bardziej znany wałęsa BOLEK , wszyscy znają o nim prawdę tylko ten się zacietrzewił i nie tylko jej nie widzi i zaprzecza wszystkiemu , ale nawet nie patrząc na to że wiadomo kim ta łajza jest , opluwa trochę sam siebie , aby stworzyć sobie na tym forum platformę do istnienia , narzekania i plucia na znajomych , mieszkańców i władzę .Tutaj nie chodzi o żadne dobro gminy i jej mieszkańców , tutaj chodzi temu popaprańcowi tylko o to żeby on miał rację . Swoimi wpisami ten słaby i tchórzliwy psychol chce być moralnym apostołem i mącić w całej gminie bo sprawia mu to jak widać sadystyczną satysfakcję . Może nawet jak swój pierwowzór był za dawnych lat w bezpiece przy tych jego zdolnościach .

To tylko niektóre wypociny jakie tu piszesz i powielasz........SAM ZE SOBĄ.....ja oczywiście ciebie rozumiem bo jak się widzi "białe myszki" to nie widzi rzeczywistości...przy okazji zapytam czemu tak u Ciebie ciemno???? Na sztrum cię nie stać?

7 godzin temu, gość napisał:

fajnie ...wszystko co jest inne niż gadanie ola z  olem jest   be  a reszta to olowa paranoja

Tak pisze maciejowa "biała myszka' czy to wygląda na Olo? Nie on widzi to czego inni nie widzą bo jest pod "wpływem"....no jak można mnie widzieć tam gdzie siedzi ktoś inny.........palców nie czujesz? Nie twoje?! Chłopie ogarnij się ma nic mądrego nie piszesz, żadnych poważnych wątków nie podnosisz , twój problem to Olo.....oj trafisz ty kosą na kamień....wszyscy wiedzą w gminie że miałkowe maciejowo z merola to nic innego niż psychopata.........Zapal światło może więcej zobaczysz????

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Olo napisał:

 

 

To tylko niektóre wypociny jakie tu piszesz i powielasz........SAM ZE SOBĄ.....ja oczywiście ciebie rozumiem bo jak się widzi "białe myszki" to nie widzi rzeczywistości...przy okazji zapytam czemu tak u Ciebie ciemno???? Na sztrum cię nie stać?

Tak pisze maciejowa "biała myszka' czy to wygląda na Olo? Nie on widzi to czego inni nie widzą bo jest pod "wpływem"....no jak można mnie widzieć tam gdzie siedzi ktoś inny.........palców nie czujesz? Nie twoje?! Chłopie ogarnij się ma nic mądrego nie piszesz, żadnych poważnych wątków nie podnosisz , twój problem to Olo.....oj trafisz ty kosą na kamień....wszyscy wiedzą w gminie że miałkowe maciejowo z merola to nic innego niż psychopata.........Zapal światło może więcej zobaczysz????

Pisze jeszcze raz tekst bo buc nie umie czytać ze zrozumieniem....

1 godzinę temu, gość napisał:

ha ha OLO najebany i widzi białe myszki ....

Kto pisał że siedzi przy kąpie i popija "wędrowniczka" potem coś wciąga a na koniec we wszystkich wpisach widzi mnie.....powiem ci kiedy jesteś na zagonku i kiedy pykniesz światełko:D Nie wyzywaj nie bluźnij bo widać twoją ciemnotę i nienawiść....ograniczasz dyskusję i obniżasz jej poziom.......zmień ton bo napiszę wprost kim jesteś a wtedy jak wejdziesz do sklepu to wszystkie gały będą ciebie widziały...

Odnośnik do odpowiedzi

olo :giggle: jak tu ciebie poważnie traktować , czy ty widzisz co ty piszesz czy też już brakuje ci przeglądu sytuacji , w zasadzie nikt nie powinien z tobą dyskutować . Pleciesz jak ta wywłoka wałęsa ciągle to samo i  straszysz jak to robiłeś już wcześniej . Jednoznacznie można ocenić te twoje wpisy jako mamrotanie  niepoprawnego pomyleńca . Szafranowy idioto dobra rada , idź do psychiatry i nie ośmieszaj się więcej !

Ps. Nie wysilaj się my wiemy , że tego kim jesteś nie potwierdzisz :giggle:

 

 

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm maciejowy baumwan dalej widzi "białe myszki" .....przestań chlać , ćpać i w końcu zaglądnij na swoje poletko bo coś tam nie halo jest....egipskie ciemności i bajzel.....widać że więcej czasu poświęcasz zmianą pampersów....widać to "czarno na białym"- w "nocy i w dzień"....zacznij się w końcu interesować całą gminą a nie jednym zagonkiem:bye:

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, gość napisał:

takiej sytuacji chyba nie ma w żadnej małej gminie aby członek rady miejskiej z tej samej gminie atakował jak szafran swoich kolegów i można powiedzieć swój program

Podaj chociaż jeden przykład że to Szafran pisze. Przecież to ty piszesz maciejowa k****.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, kto napisał:

Podaj chociaż jeden przykład że to Szafran pisze. Przecież to ty piszesz maciejowa k****.

To jednak "Olo" miał rację tu pisze ten idiota z merola. W Ińsku dupka nie lubią bo w sklepie zachowuje się jak cham. I ta głupia gęś chodząca za nim a samochodzie siedzi taki miałkowy bodyguard hi hi hi. Znam gościa z gęby gangster.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Gość napisał:

Tu smaruje Krokus.Pokazuje niedowład władzy a sam udaje że wszystko jest OK.

Tu smaruje największy zbok który tańczy na stołach. Co chla, ćpa i białe myszki widzi. Może je nawet już je hahahaahh Dzięki Włodkowi gmina się jeszcze trzyma. Bo ten palant Liwak z z tą sieczką Michałem to koniec świata. Weź ty chłopie ten posrany łeb ogarnij bo ludzie ci wszystko zapamiętają. Już wiedzą że chodzi o "tymczasowego" mieszkańca. Mieszkańca złej woli. 

Odnośnik do odpowiedzi

szafran pseł " olo" że to ty smarujesz nie potrzeba hakera który to może udowodnić , ty sam ośmieszasz się gdyż tego jest tak dużo że straciłeś rozeznanie co piszesz i w jaki sposób .Pycha i głupota  ciebie rozpiera .

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda jest taka że on tu smaruje niepodważalna.Gminę on z ta całą  ekipą pociągnął na same dno.Nic nie robią oprócz fotek z Rzepką a ławki w mieście pożal się -lepiej nic nie mówić.Tyle drzew Stowarzyszenie Przyrodnicze powycinało że  deski na wymianę znalazły by się.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, gość napisał:

szafran pseł " olo" że to ty smarujesz nie potrzeba hakera który to może udowodnić , ty sam ośmieszasz się gdyż tego jest tak dużo że straciłeś rozeznanie co piszesz i w jaki sposób .Pycha i głupota  ciebie rozpiera .

Oj czubie maciejowy....po co tobie haker zaraz ....widać od razu jakie ty masz intencje i tym się różnimy...ja piszę o patologi w gminie ty jej bronisz...oskarżasz Szafrana chociaż dzięki niemu dużo dobrego w gminie się zmieniło- wiem bo codziennie go widzę- co nie zmienia faktu że osobiście go nie trawię bo robi dużo zamieszania....ale ty masz jeden tylko cel uparcie pisać że ja to Szafran lub że Szafran to Olo....co jest absurdem........ja ci mówię macieju że ty grabisz i grabisz aż się nagrabisz....po co ci to ? Pisz na temat wyrażaj swoje opinie , utwierdzaj w swoim przekonaniu ale odczep się ode mnie że jestem Szafranem, Krokusem czy innym Włodkiem....uważaj żebyś się nie przewrócił o własne nogi....

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Gość napisał:

Tu smaruje Krokus.Pokazuje niedowład władzy a sam udaje że wszystko jest OK.

 

9 minut temu, gość napisał:

szafran pseł " olo" że to ty smarujesz nie potrzeba hakera który to może udowodnić , ty sam ośmieszasz się gdyż tego jest tak dużo że straciłeś rozeznanie co piszesz i w jaki sposób .Pycha i głupota  ciebie rozpiera .

 

3 minuty temu, Gość napisał:

Prawda jest taka że on tu smaruje niepodważalna.Gminę on z ta całą  ekipą pociągnął na same dno.Nic nie robią oprócz fotek z Rzepką a ławki w mieście pożal się -lepiej nic nie mówić.Tyle drzew Stowarzyszenie Przyrodnicze powycinało że  deski na wymianę znalazły by się.

Próżnoś repliki się spodziewał, 
Nie dam ci przytyczka ani klapsa. 
Nie powiem nawet pies cię jeb.ł, 
Bo to mezalians byłby dla psa.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, kruk napisał:

 

 

Próżnoś repliki się spodziewał, 
Nie dam ci przytyczka ani klapsa. 
Nie powiem nawet pies cię jeb.ł, 
Bo to mezalians byłby dla psa.

Jak ktoś cytuje Leszka Millera to już wszystko wiadomo.....chociaż jego słowa skierowane były do bardziej niż Miller lewackiego Palikota:bye:

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Olo napisał:

Jak ktoś cytuje Leszka Millera to już wszystko wiadomo.....chociaż jego słowa skierowane były do bardziej niż Miller lewackiego Palikota:bye:

To jest  Julian Tuwim, "Na pewnego endeka co na mnie szczeka" 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, kruk napisał:

To jest  Julian Tuwim, "Na pewnego endeka co na mnie szczeka" 

Tak tak.......przypadek że zacytowałeś to co z mównicy Miller do Palikota.....Tuwim już wtedy wiedział że takie k**** w Polsce zawsze się znajdą....

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Olo napisał:

Jak ktoś cytuje Leszka Millera to już wszystko wiadomo.....chociaż jego słowa skierowane były do bardziej niż Miller lewackiego Palikota:bye:

Olo znowu pudłujesz, Millerowi przypisujesz niesłusznie zasługi, masz braki w wykształceniu, Tuwim sie kłania nisko Olo.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, braki napisał:

Olo znowu pudłujesz, Millerowi przypisujesz niesłusznie zasługi, masz braki w wykształceniu, Tuwim sie kłania nisko Olo.

Nie zmieniaj tematu lewaku....Dobrze wiesz że ten wiersz Tuwima cytował Miller z mównicy do Palikota....jesteś śmierdzącym lewakiem .....sam się ucz pisać po polsku...

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Olo napisał:

Tak tak.......przypadek że zacytowałeś to co z mównicy Miller do Palikota.....Tuwim już wtedy wiedział że takie k**** w Polsce zawsze się znajdą....

Tu masz rację, zapewne to nie był przypadek, a że Tuwim pewne rzeczy przewidział to widzimy to na co dzień.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.stargardzka.pl/powiat/6704-mieszkacy-na-spotkaniu-z-nowoczesn-kopcie-si-w-tej-warszawie-ale-tu-bdmy-razem.html

A tym czasem Baśka zdradziła Teresę i pognała do N. zamiast popierać z SLD czarnego Sy geologa z Senegalu męża naszej słynnej geolożki Sy z SKSM co to woda płynęła pod górę. Ławrynowicz co w Ińsku bywała tylko na filmowym lecie za fri. Kolejny Zając co zastępcą figurantem Pajora był. Zatem obawy że PIS nie wygra są coraz mniejsze. Baśka co na to Teresa? 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...