Skocz do zawartości

GDZIE SĄ FILMIKI Z SESJI I KOMISJI ?!?!?!?!


GDZIE

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, Gość napisał:

"GDZIE SĄ FILMIKI Z SESJI I KOMISJI RADY MIEJSKIEJ?"A na cholerę ci to badziewie. Trzeba było iść do kina.Tam są filmy!!!!

Mnie też filmiki z sesji nie są potrzebne, trzeba mieć nieźle nawalone we łbie żeby siedzieć kilka godzin przed kompem i oglądać te resortowe pyski.

Odnośnik do odpowiedzi
poco to się nogi nocą
2 minuty temu, po co? napisał:

Mnie też filmiki z sesji nie są potrzebne, trzeba mieć nieźle nawalone we łbie żeby siedzieć kilka godzin przed kompem i oglądać te resortowe pyski.

Każda wymówka jest dobra żeby ukryć kłamstwa. Pognaliście marka a przyjęliście maciusia resortowca. Jasne po co to robić w świetle kamer. tylko że Narod i tak sie dowie.

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, poco to się nogi nocą napisał:

Każda wymówka jest dobra żeby ukryć kłamstwa. Pognaliście marka a przyjęliście maciusia resortowca. Jasne po co to robić w świetle kamer. tylko że Narod i tak sie dowie.

Marek? A kto to jest Marek? Ten ordynus z gminy?

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli ktos nie chce filmików to niech nie oglada.

Ja jednak uważam, ze "panskie oko konia tuczy". Sesje powinny być dostępne w Internecie. Nie jest to ani drogie ani pracochłonne. Zaraz zaczęliby się bardziej starać i byloby bardziej jasne kto za czym jest, z kim trzyma, jakie ma poglądy itd, itp. Oni tam siedza za nassze pieniądze i mamy prawo kontrolowac co i jak robią. Inaczej sa podejrzenia, domysly, zdawkowe komentarze na forum.

Sprawnemu burmistrzowi kamera moglaby pomoc w zarzadzaniu. Moglby pokazac ludziom kto jest hamulcowym na sesjach, kto jest bezużyteczny, kto ma pomysły... Ale szczescia do wladzy Insko niestety nie ma... Chyba sami się wstydzą tych sesji i stad zaprzestanie nagrywania. 

Odnośnik do odpowiedzi

W listopadzie burmistrz odpowiedział:

Zadający: sylwia 

Pytanie: Witam Panie Burmistrzu Chcialam zapytac dlaczego nie ma już dostępnych nagran z sesji Rady miejskiej? Pozdrawiam

Odpowiedź:

Witam Pani Sylwio,

To pytanie należy raczej skierować do Pana Szafrana, ponieważ to on nagrywał obrady komisji i sesji na swojej prywatnej kamerze i je publikował.

Planujemy zakup urządzenia rejestrującego w ramach UGiM Ińsko na przyszły rok

Pozdrawiam serdecznie

Burmistrz Ińska Jacek Liwak

 

Mam nadzieje, ze ze 200 zł sie znajdzie w gminie na sprzęt, który bedzie w zupełności wystarczający do tego celu. Trzymam burmistrza za słowo i mam nadzieje, ze załatwi to szybko.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Kamera napisał:

W listopadzie burmistrz odpowiedział:

Zadający: sylwia 

Pytanie: Witam Panie Burmistrzu Chcialam zapytac dlaczego nie ma już dostępnych nagran z sesji Rady miejskiej? Pozdrawiam

Odpowiedź:

Witam Pani Sylwio,

To pytanie należy raczej skierować do Pana Szafrana, ponieważ to on nagrywał obrady komisji i sesji na swojej prywatnej kamerze i je publikował.

Planujemy zakup urządzenia rejestrującego w ramach UGiM Ińsko na przyszły rok

Pozdrawiam serdecznie

Burmistrz Ińska Jacek Liwak

 

Mam nadzieje, ze ze 200 zł sie znajdzie w gminie na sprzęt, który bedzie w zupełności wystarczający do tego celu. Trzymam burmistrza za słowo i mam nadzieje, ze załatwi to szybko.

To akurat prawda.........tak było.......tylko czemu liwak ma żale do włodka jak nagrania to był wspólny pomysł żeby zaciukać Racina......miachał miał kamerę kupić i też o tym mówił publicznie....już ponad rok temu....jak wszystko - jak wszystko - h** d*** i kamieni kupa.........

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nieroby mogą się kamerować.Nic przez dwa latka nie zrobiono.Ińsko zapadło się już na AMEN.Ulica nie wiadomo gdzie się zaczyna a gdzie kończy.Znaki uliczne masakra.Ten koło  krzyżówki przy ul. Stodolnej ledwo co zipie.Michaś się przechodzi i nic.Radni niczego nie widzą .MASAKRA.

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, MASAKRA napisał:

Jak nieroby mogą się kamerować.Nic przez dwa latka nie zrobiono.Ińsko zapadło się już na AMEN.Ulica nie wiadomo gdzie się zaczyna a gdzie kończy.Znaki uliczne masakra.Ten koło  krzyżówki przy ul. Stodolnej ledwo co zipie.Michaś się przechodzi i nic.Radni niczego nie widzą .MASAKRA.

Jak ja coś napiszę o złym zarządzaniu to mam zaraz kubeł wody na głowie a nawet gnojowicy.....czy to tylko niektórzy maja tu przyzwolenie na krytykę??? Cały czas piszę o tym że zastój, że żadnych inwestycji,brak jawności podejmowanych decyzji, buractwo i lekceważenie poważnych spraw- ŻWIROWNIA czyli sztandarowy "krezus"  wyborczy obecnie rządzących.............racja jest też w tym że radni szybko się ustawili i mają w czterech literach to co obiecywali wałęsając się po "kolędzie" .....tylko że czas leci i znów trzeba pukać i co wtedy????

Odnośnik do odpowiedzi
22 minut temu, Olo napisał:

Jak ja coś napiszę o złym zarządzaniu to mam zaraz kubeł wody na głowie a nawet gnojowicy.....czy to tylko niektórzy maja tu przyzwolenie na krytykę??? Cały czas piszę o tym że zastój, że żadnych inwestycji,brak jawności podejmowanych decyzji, buractwo i lekceważenie poważnych spraw- ŻWIROWNIA czyli sztandarowy "krezus"  wyborczy obecnie rządzących.............racja jest też w tym że radni szybko się ustawili i mają w czterech literach to co obiecywali wałęsając się po "kolędzie" .....tylko że czas leci i znów trzeba pukać i co wtedy????

Ale ty piszesz to samo średnio raz dziennie. Wszyscy znają twoje zdanie. Moze po prostu zacznij działać i cos zrób? Pewnie byś wtedy zyskał szacunek. Powiedz o przekrętach cos wiecej niż tylko to, ze sa. Widać, ze masz czas to zajmij sie konkretami. Juz wiadomo, ze władze mamy słaba. Moze nie maja pomysłów i stad jest zastój. Podejdź zatem do sprawy konstruktywnie, daj własne pomysły, dowiedz sie dlaczego urząd nie kupił jeszcze kamery...? 

Inaczej prezentujesz klasyczne oczekiwanie na TKM (teraz k. my). Stad nikt nie traktuje cię poważnie. Jesteś tu chyba najbardziej aktywny na forum, ale za paplaniem w kółko tego samego nic nie stoi. Chciałbyś tylko potakiwanie i wychwalania twojej osoby. To tak nie działa.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, MASAKRA napisał:

Jak nieroby mogą się kamerować.Nic przez dwa latka nie zrobiono.Ińsko zapadło się już na AMEN.Ulica nie wiadomo gdzie się zaczyna a gdzie kończy.Znaki uliczne masakra.Ten koło  krzyżówki przy ul. Stodolnej ledwo co zipie.Michaś się przechodzi i nic.Radni niczego nie widzą .MASAKRA.

Faktycznie no taka lekcję dajesz naprawy że boki pozrywałem. To ja już wolę czytać Olo. Gdzie w tym wpisie jest rozwiązanie i zaangażowanie? Ja nie widzę więc nie szczekaj codziennie że jesteś za a nawet przeciw. Napisał coś tam coś tam i udaje mędrca.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy światła władza gminy Ińsko mogła by pomyśleć o myjni samochodowej? Jak się przejedzie przez wasze miasteczko,niechcący to samochód wygląda jak ze stajni.Zróbcie coś dla czystości tej gminy ponad tzw. sprzątanie świata.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...