Skocz do zawartości

PRACA W SZKOLE PO ZNAJOMOŚĆI


OLA

Rekomendowane odpowiedzi

O 21.01.2018 o 13:47, Łukasz napisał:

Wykształcenie może i ma , ale kultury żadnej . Kiedy nerwy go poniosły i spocił się tak że , aż ciekło z pod pach to kazał mi się wynosić z jego biura . Miał pecha stałem przed tą dziuplą . Nie ma żadnego szacunku dla starszych od niego osób . Nie wiem czego w szkole go nauczyli ale na pewno nie prawdomówności . Jak już zabrakło mu argumentów i rozsądnej riposty poniżył się i skłamał . „ co ty za firmę prowadzisz ? Ja to zarządzałem największą spółką odzieżową, największą firmą na giełdzie ja byłem w radzie nadzorczej LPP ( właściciel takich Marek jak Reserwed, Cropp, MOHITO ,SiNSAY i inne. ) Powiedziałem mu że jest oszust i kłamca , jest młody niedoświadczony przechwalający się dyrektorek z wodą sodową . Sprawdziłem te jego przechwałki , nic nie jest zgodne z prawdą . Ot był może jakimś tam kierownikiem w jednym z tysięcy sklepów tej firmy . Ot taki człowieczek który dla zysku , kasy produktów i sponsoringu potrafi być milutki . Dlaczego nie dał Agnieszce wypowiedzenia umowy o pracę ( a złożyła podanie o urlop wychowawczy ) przed wośp’em tylko dzień po ?  Odpowiedź jest trywialnie prosta - bo nic bym nie dał !!!. A taki byk milutki - cześć Łukasz co słychać i takie tam . Jestem przekonany że decyzja ta o nieudzieleniu urlopu wychowawczego ( a niby takie prorodzinne państwo mamy ) nie była tylko jego decyzją. W tej dziwnej miejscowości kto  inny pociąga za sznurki . I sami się przekonamy jakie jeszcze prezenty na koniec kadencji otrzymamy . Z Ińska sponsorzy znikną , pojawią się nowi . 

Kopalnia Kruszyw , to pewne 

Przybłąkał się do nas i już się szarogęsi  identycznie jak jego nałożnica. Pogonić gnoja skutecznie !!

Odnośnik do odpowiedzi

To się nazywa brakiem tolerancji dla ludzi którzy chcą się tu osiedlić.....to brak tolerancji dla ludzi którzy pracują i płacą podatki....widać obecna władza chce żeby było tak jak było....by gmina trwała w marazmie.....to jedyne co wam wychodzi.....

Odnośnik do odpowiedzi
O 25.01.2018 o 16:01, gość napisał:

to jest brak tolerancji dla chamstwa i prostactwa jakie ten pan reprezentuje

nie znasz olin sprawy a komentujesz

To jest brak tolerancji dla władzy która nic nie robi.....jeśli droga wojewódzka która jest poszerzona tylko na odcinku żwirowni ma być luksusem dla mieszkańców to ja wysiadam.....7 m na odcinku od bioetanolu do końca własnoścì gruntu sksm....dziękuję wszystko wiadomo....liwak chce wygrać drugą kadencję i zgodzi się na żwirownię....zrobi to samo co Racin....

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby Racin zgodził się na żwirownie to ta by już dawno powstała. Zgodę racin uzależniał od spełnienia przez SKSM wielu warunków [ wywoz drogą poligonową, powstanie wytwórni betonu, zatrudnianie pracowników z  gminy Ińsko] .Warunki te nie zostały przez SKSM spełnione i zgody nie było.

Odnośnik do odpowiedzi

To po co zaczął cały ten syf z kopalnią? Nie odpowiedziałeś Olo dlaczego tylko na tym odcinku poszerzona jest droga. To jest conajmniej dziwne i rodzi podejrzenia. Skoro Racin postawił jednak wymogi to po co liwak chciał lepką ręką pozwolić na jej powstanie. Wszyscy w Ińsku wiedzą że nie będzie jej dzięki Szafranowi .

Odnośnik do odpowiedzi

Żwirowni nie ma i nie będzie !

droga nie jest poszerzana bo to widzi mi się grzesiaka czy innego żwirowego skunksa tylko to wytyczne Ministra:

§ 4 Klasy dróg

Dz.U.2016.0.124 t.j. - Rozporządzenie Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie

1. W celu określenia wymagań technicznych i użytkowych wprowadza się następujące klasy dróg oraz ich hierarchię, zaczynając od drogi o najwyższych parametrach:
1) autostrady, oznaczone dalej symbolem „A”;
2) ekspresowe, oznaczone dalej symbolem „S”;
3) główne ruchu przyspieszonego, oznaczone dalej symbolem „GP”;
4) główne, oznaczone dalej symbolem „G”;

5) zbiorcze, oznaczone dalej symbolem „Z”;
6) lokalne, oznaczone dalej symbolem „L”;
7) dojazdowe, oznaczone dalej symbolem „D”.
2. Droga zaliczona do jednej z kategorii w rozumieniu ustawy o drogach publicznych powinna spełniać wymagania techniczne i użytkowe określone dla następujących klas:
1) krajowa – klasy A, S lub GP;
2) wojewódzka – klasy GP lub G;
3) powiatowa – klasy GP, G lub Z;
4) gminna – klasy GP, G, Z, L lub D.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Droga_klasy_G

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, gamoń napisał:

I co z tego ? Wytrysk miałeś ? Plaża ma być zagospodarowana i utrzymywana na odpowiednim poziomie i trzeba za korzystanie z niej becelować. Za darmo...umarło !!

A jednak władza nie wie co czyni....byle się pozbyć kłopotu jest w stanie utrudnić życie turystom i mieszkańcom korzystającym z plaży....ińskowy idiotyzm bez braku orientacji na skutki....nie znam gminy która by dała w dzierżawę plażę.... bo to się nie mieści  w głowie....jeszcze niech ogrodzą to plaża będzie pusta ratownicy się opalać i kasować kasę a turyści obsrywać resztę jeziora... to dopiero będzie pożytek... 

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Gostek napisał:

Gamoń - rozporkowe zainteresowania nie pozwalają Ci podnieść oczu i popatrzyć na ludzkie twarze i wady.

Zauważcie proszę, że Burmistrz planuje umowę nie w czasie jego kadencji. On kopie dołek pod następcą.

Zdecydowanie....Mariuszowi też przedłużył dzierżawę pola chociaż poprzednia obowiązywała jeszcze na długo....czyli bez przetargu już zaklepano znajomkowi dalszy ciepły kąt...to taka tradycyjna pzlowskie układy które trwają...

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

Zdecydowanie....Mariuszowi też przedłużył dzierżawę pola chociaż poprzednia obowiązywała jeszcze na długo....czyli bez przetargu już zaklepano znajomkowi dalszy ciepły kąt...to taka tradycyjna pzlowskie układy które trwają...

Czyli nepotyzm w wydaniu PSL trwa w najlepsze !

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Gostek napisał:

Oj be to PSL. A ja głupi myślałem, że to wina konkretnych kudzi, których znacie z imienia i nazwiska.

To wina Jacka Liwaka który przynależy do nepotycznej partii. To chyba oczywiste. A Szafran to inny? Kupczyński głupi jak but a Mazurek pływa żeby tylko jego biznes się rozwijał. W tym roku na jesieni wybory a on jak jego mentorka Teresa oddaje na wiele lat plażę. Ďlaczego? 

Odnośnik do odpowiedzi
oficjalnie ze strony UM

Burmistrz Ińska ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na oddanie w dzierżawę działek niezabudowanych stanowiących Plażę Miejską w Ińsku oraz okolicznych placów parkingów.

Przetarg odbędzie się w dniu 23 lutego 2018 roku o godzinie 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Ińsku ul. Bohaterów Warszawy 38.

Przedmiotem dzierżawy są nieruchomości gruntowe stanowiące własność Gminy Ińsko, położone w obrębie I miasta Ińsko, w skład których wchodzą:

Plaża Miejska przy Alei Spacerowej w Ińsku – zawarta w części działek o numerach geodezyjnych 372/2 i 373 o pow. 12.000 m2,

Plac parkingowy Nr 1 przy Alei Spacerowej w Ińsku – zawarty w części działek o numerach geodezyjnych 372/2 i 373 o pow. 780 m2,

Plac parkingowy Nr 2 przy Alei Słonecznej w Ińsku – zawarty w części działki o numerze geodezyjnym 336/2 o pow. 2.450 m2,

Plac parkingowy Nr 3 przy Alei Słonecznej w Ińsku – zawarty w części działek o numerach geodezyjnych 320/2 i 321/2 o pow. 1.100 m2,

Plac parkingowy Nr 4 przy ul. Brzozowej w Ińsku – zawarty w części działki o numerze geodezyjnym 418 o pow. 1.760 m2.

Wywoławczy czynsz za dzierżawę Plaży Miejskiej w Ińsku oraz czterech placów parkingowych za cały okres obowiązywania umowy dzierżawy wynosi – 5.000,00 zł netto (słownie: pięć tysięcy złotych) plus obowiązujący podatek VAT.

 

Z oferentem, który wygra przetarg, zostanie zawarta umowa dzierżawy na czas określony do dnia 30 grudnia 2023 roku.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...