Skocz do zawartości

Ińskie dożynki


kosiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynają się dożynki coraz mocniej zaczyna padać deszcz. Tylko rolników mi szkoda bo te żniwa były wyjątkowo trudne. Tych dwóch baranów burak i buraczek tylko z imprezy na imprezę skaczą. Na każdej darmowe żarcie i picie a dlaczego składki nie płacą jak wszyscy? Jak nie ciemna gwiazda wieża w pierwszej ławce to burak rozwodnik albo inny garniturowy pedzio. wszystkie te imprezy naciągane i nie szczere tylko na odczep się. I tak każdego roku. 

Odnośnik do odpowiedzi

He he a tomaten i pomidorówa latają jakby rozpylacz w odbycie mieli. Ciekawe czemu w takie łaski władzy wpadli? Przecież nie ma nic darmo. Teraz misiek z jackiem przeniosą się na pijaństwo bliżej? Żeby przez całe insko nie dyndać?

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, Gość napisał:

I już po deszczu.Od 16:00 do 22:30 nie będzie padać. Warto przyjść.

Byłem i oświadczam że nie warto.....ceny w namiotach jak za zboże....za to alkohol leje się strumieniami....najlepiej łupi naród upić i potem mówić że impreza się udała...Wierzysz naprawdę że się udała...

Odnośnik do odpowiedzi
43 minut temu, Olo napisał:

Byłem i oświadczam że nie warto.....ceny w namiotach jak za zboże....za to alkohol leje się strumieniami....najlepiej łupi naród upić i potem mówić że impreza się udała...Wierzysz naprawdę że się udała...

Kto temu pacanowi dał mikrofon!ten gość nie umie śpiewać. Grupa Pektus by się wywróciła jakby to słyszała. No ale na ińskie salony w sam raz ?

Odnośnik do odpowiedzi

W Insku nie ma zbyt wiele do wyboru. Raz pomidor raz rybka. A wszystko na poziomie wiochy. Smutno to mowić bo sam stad jestem. Władza od zawsze była bez polotu. Najbardziej boli to, ze mając takie jezioro od lat nikt nie jest w stanie wypromować Ińska jako pięknego, ekologicznego miejsca. A dożynki tegoroczne potwierdzają poziom władzy. 

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszałem że w gminie zatrudnią pogodynkę która będzie miała za zadanie śledzenia pogody aby w przyszłym roku trafić na słoneczną bez deszczu.Organizatorzy napewno aplikacji w swych telefonach nie mieli i nie sprawdzali z wyprzedzeniem jaka pogoda będzie więc wyszło jak wyszło.Zawsze KIBEL

Odnośnik do odpowiedzi
O 5.09.2016 o 08:58, Gość napisał:

Słyszałem że w gminie zatrudnią pogodynkę która będzie miała za zadanie śledzenia pogody aby w przyszłym roku trafić na słoneczną bez deszczu.Organizatorzy napewno aplikacji w swych telefonach nie mieli i nie sprawdzali z wyprzedzeniem jaka pogoda będzie więc wyszło jak wyszło.Zawsze KIBEL

Oczywiście że KIBEL....ale chyba ten którego nie ma na plaży....turyści ciągle jadą parkingowy kasuje ich za bilet lodziarz jeszcze urzęduje a siusiać nie ma gdzie bo władza po niedzielnym zakończeniu sezonu jeszcze w sierpniu następnego dnia wszystko zabrała....czy te ich rozumy to na prawdę ptasie????? Przecież to wstyd dla gminy żeby w taką pogodę zabrać zabawki i udawać że coś się skończyło skoro trwa.....gumiaki.....nic tylko gumiaki....

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...