Skocz do zawartości

Plaża


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Fuj napisał:

Wy też jako władza wkomponawaliście się w układ władzy. Byle ogłosić kolejnego bubla. Zresztą nikt jeszcze nie powiedział że wieża powstanie? Takiej wieży wiertniczej w naszej gminie. Kolejne straszydło... 

Nie musisz fuju patrzeć na wieżę !! Wolny wybór !!

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gość napisał:

Nie musisz fuju patrzeć na wieżę !! Wolny wybór !!

Co ty leniu marzysz o wieży ty zadbaj o plażę. Pety i kapsle to już norma. Zresztą generalnie jest syf. Dbajcie najpierw o to co jest a nie kłapiesz ozorem o czymś co nie powstanie.

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Tomek napisał:

Faktem jest, ze plaza jest brudna niestety. Przydałoby sie jakies czyszczenie. Ze dwa razy w ciagu sezonu.

Znów ul. Przybrzeżna zamknięta ?liwak gamoniu co to za nowe wymysły. Przez 12 dni nie ma przejazdu bo elyty z PSL się zjadą na darmową wyżerkę. Znów przyjedzie rzepa i będzie liwak szafran stópki całować bo wieżę obiecał. Za to na całe ILF droga zamkniętam. Liwak popadł w paranoję!!!

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Tomek napisał:

Faktem jest, ze plaza jest brudna niestety. Przydałoby sie jakies czyszczenie. Ze dwa razy w ciagu sezonu.

Tomek ty chyba z choinki się zerwałeś..Plaże sprząta się codziennie ale jak władza kasy nie ma to jest tak jak jest po prostu SYF.Nie raz już tu pisano jak tam jest,zostawię to bez komentarza. a co do opinii znawcy Tatara o wieżach widokowych to wnioskuję że żwirek dołowy albo odkrywkowy lup gamoń co na niczym się nie zna a siedzi w gminie.

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Gość napisał:

Tomek ty chyba z choinki się zerwałeś..Plaże sprząta się codziennie ale jak władza kasy nie ma to jest tak jak jest po prostu SYF.Nie raz już tu pisano jak tam jest,zostawię to bez komentarza. a co do opinii znawcy Tatara o wieżach widokowych to wnioskuję że żwirek dołowy albo odkrywkowy lup gamoń co na niczym się nie zna a siedzi w gminie.

No, byloby milo, ale mowie o porzadnym sprzataniu. Sa firmy, ktore maja specjalne urzedzenia, ktorymi potrafia przesiac piasek wylapujac smieci i kamienie do okolo 20 cm. Takie urzadzenie kosztuje pewnie ponad 100 tys. Ale warto by bylo zrobic taki przesiew raz na jakis czas i wystarczy wynajac odpowiednia firme. Nie wiem jakie sa koszty, ale w gminie powwinni miec rozeznanie.

Samymi grabkami i recznie niewiele posprzataja, choc i to jest wazne.

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Gość napisał:

Kasa,Tomeczku,kasa jest poptrzebna. Póki co ledwo starcza na spłatę rat kredytów.Brakuje mimo wszystko na bieżące płatności ok. 600 tys.

Jak wy chcecie reklamować Ińsko jak nawet banery o ińskim lecie powieszone dopiero wczoraj zasmiast 2 tygodnie temu. Durnie reklama dźwignią handlu.

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Gość napisał:

Kasa,Tomeczku,kasa jest poptrzebna. Póki co ledwo starcza na spłatę rat kredytów.Brakuje mimo wszystko na bieżące płatności ok. 600 tys.

A na promenadę było. Tyle, ze plaża moze przynieść zyski a promenada raczej słabo.

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Gość napisał:

Dopóki plaża będzie administrowana przez gminę to zysków nigdy nie będzie. Nigdy też w historii Ińska zysków nie przynosiła.

Buraku podaj przykład gdzie plaża przynosi zyski....plaża to obowiązek włodarzy posiadających akweny...nie próbuj wciskać kitu że oddanie plaży w prywatne łapy , ogradzanie jej i pobieranie opłat to będą wasze zyski....wszystkiego najlepiej się pozbyć i czerpać łatwe grosiki....kolejna danina dla trzech zdechłych buraków z PSL....ińskie dziadostwo.....

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

Buraku podaj przykład gdzie plaża przynosi zyski....plaża to obowiązek włodarzy posiadających akweny...nie próbuj wciskać kitu że oddanie plaży w prywatne łapy , ogradzanie jej i pobieranie opłat to będą wasze zyski....wszystkiego najlepiej się pozbyć i czerpać łatwe grosiki....kolejna danina dla trzech zdechłych buraków z PSL....ińskie dziadostwo.....

Olo, plaża przyciąga ludzi a oni maja pieniądze. Im lepsza plaza tym wiecej ludzi. Im wiecej ludzi tym wiecej idzie piwska i innych rzeczy, jesli jest gdzie kupić. A ci co sprzedają płaca gminie za dzierżawę miejsca. Im wiecej ludzi tym gmina moze wiecej skasować za miejsce. No ale trzeba najpierw zainwestować. Jak w każdym biznesie.  

Nikt nie mówi o ogradzaniu, tylko o przygotowaniu plaży do tego zeby na niej zarabiać. Przynajmniej zeby było na czyszczenie plaży i na utrzymanie pomostu. Wtedy bedzie ok. 

Tymczasem właśnie myślenie włodarzy o obowiązku zaburza im perspektywę. Dlatego jest syf na plaży.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Olo napisał:

Buraku podaj przykład gdzie plaża przynosi zyski....plaża to obowiązek włodarzy posiadających akweny...nie próbuj wciskać kitu że oddanie plaży w prywatne łapy , ogradzanie jej i pobieranie opłat to będą wasze zyski....wszystkiego najlepiej się pozbyć i czerpać łatwe grosiki....kolejna danina dla trzech zdechłych buraków z PSL....ińskie dziadostwo.....

Olo popieram to co piszesz.Ten TOMEK to chyba nie wie na jakim świecie żyje .Znawca tematu od turystyki od siedmiu boleści.Gamoń nie wie ze na tej plaży już żadnej budy się nie postawi.Plaza była (rumunią) i taką pozostanie.

a tak dla przypomnienie Największa i najpiękniejsza inwestycja naszej władzy to przebudowa chodnika na ul.Przybrzeżnej.

Powinni go  hucznie odebrać z przecięciem wstęgi i oczywiście zaprosić Starostę i Marszałka oraz Dyr, Kopalnia a to dlatego że za bezrobotnych płaci Stargard, Marszałek bo dzieli środkami unijnymi a Dyrektora za to że za sponsorował piasek na podbudowę..

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem wczoraj na rozpoczęciu....nic nie było tylko z tv szczecin i radia redaktorki delektowali się przy raku pięknem przyrody...u Uli puchy....pod namiocikiem kilku opszczymurków i takie to ILF....ono jest już tylko dla bardzo wąskiej grupy elyt i tych z grona zaprzyjaźnionych co korzystają z wynajęcia kwater....jeszcze dla wygody zamknęli drogę żeby jaśnie państwo mogło na promenadę przechodzić i swoje auto postawić...żenujące widowisko komuna wieczna....

Odnośnik do odpowiedzi

tak Olo wielka porażka.Ja zawsze odbierałem ze takie widowiska to pralnia brudnych pieniędzy.Nikt nikogo nie rozliczy z takiej Imprezy.Edytka tyle długów miała w gminie  a Michaś w jej ekipę wódę i piwo na tej niby sławnej imprezie polewał reszta kolesi i koleżanek z jego ekipy wtórowały mu w tym.Sukcesu nie odnieśli Edytka Ińsko opuściła bo do bankructwa chyba ja doprowadzili.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Gość napisał:

tak Olo wielka porażka.Ja zawsze odbierałem ze takie widowiska to pralnia brudnych pieniędzy.Nikt nikogo nie rozliczy z takiej Imprezy.Edytka tyle długów miała w gminie  a Michaś w jej ekipę wódę i piwo na tej niby sławnej imprezie polewał reszta kolesi i koleżanek z jego ekipy wtórowały mu w tym.Sukcesu nie odnieśli Edytka Ińsko opuściła bo do bankructwa chyba ja doprowadzili.

Co prawda to prawda ale tak było.

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Gosć napisał:

Olo popieram to co piszesz.Ten TOMEK to chyba nie wie na jakim świecie żyje .Znawca tematu od turystyki od siedmiu boleści.Gamoń nie wie ze na tej plaży już żadnej budy się nie postawi.Plaza była (rumunią) i taką pozostanie.

a tak dla przypomnienie Największa i najpiękniejsza inwestycja naszej władzy to przebudowa chodnika na ul.Przybrzeżnej.

Powinni go  hucznie odebrać z przecięciem wstęgi i oczywiście zaprosić Starostę i Marszałka oraz Dyr, Kopalnia a to dlatego że za bezrobotnych płaci Stargard, Marszałek bo dzieli środkami unijnymi a Dyrektora za to że za sponsorował piasek na podbudowę..

To znaczy z czym sie nie zgadzacie? Ja pisze o tym, ze warto zeby plaza była czysta i mowię skąd wziąć kasę. Wy chcecie zeby zostało jak jest?

Tymczasem Burmistrz planuje jakaś budowę pod wynajem na plazy, zeby nie było wielu rożnych budek. Czyli chce wyciągnąć kasę z  plaży. Ja bym mu to odradzał bo jak nikt nie wynajmie to bedzie to utrzymywał. A jak przygotuje tylko miejsca pod wynajem i określi zasady, to albo ktos wynajmie albo nie ale kosztów nie bedzie takich i nie bedzie tez ograniczeń wynikających z budynku.

A tak dla przypomnienia, ta najpiękniejsza inwestycja na ul. Przybrzeżnej nie przynosi pieniędzy. Huczne otwarcie byłoby jedynie PRLowskim rautem. Ale i tak dobrze, ze cos zostało zrobione. 

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Olo napisał:

Byłem wczoraj na rozpoczęciu....nic nie było tylko z tv szczecin i radia redaktorki delektowali się przy raku pięknem przyrody...u Uli puchy....pod namiocikiem kilku opszczymurków i takie to ILF....ono jest już tylko dla bardzo wąskiej grupy elyt i tych z grona zaprzyjaźnionych co korzystają z wynajęcia kwater....jeszcze dla wygody zamknęli drogę żeby jaśnie państwo mogło na promenadę przechodzić i swoje auto postawić...żenujące widowisko komuna wieczna....

niestety muszę sie zgodzić. Impreza podupada. Albo przynajmniej od wielu lat nie rozwija sie na tle konkurencji. To skutkuje tym, ze nadal nie jest to jakiś ważny festiwal. Szkoda.

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Tomek napisał:

niestety muszę sie zgodzić. Impreza podupada. Albo przynajmniej od wielu lat nie rozwija sie na tle konkurencji. To skutkuje tym, ze nadal nie jest to jakiś ważny festiwal. Szkoda.

Co roku to piszecie, że podupada, że kiedyś to było a teraz nie jest. To są wasze przypuszczenia i pobożne życzenia, efekt waszego narzekanckiego stylu życia. Tymczasem Festiwal ma się świetnie, ciągle są ludzie którzy chcą oglądać filmy, bo festiwal jest dla nich. A wy zamiast narzekać to kupcie bilet i obejrzyjcie chociaż jeden film, bo gapić się w ekran komputera to każdy głupek potrafi.

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Gość napisał:

tak Olo wielka porażka.Ja zawsze odbierałem ze takie widowiska to pralnia brudnych pieniędzy.Nikt nikogo nie rozliczy z takiej Imprezy.Edytka tyle długów miała w gminie  a Michaś w jej ekipę wódę i piwo na tej niby sławnej imprezie polewał reszta kolesi i koleżanek z jego ekipy wtórowały mu w tym.Sukcesu nie odnieśli Edytka Ińsko opuściła bo do bankructwa chyba ja doprowadzili.

To jest trwanie a nie rozwijanie czemu taki tłuk "film" tego nie chce zrozimieć....masz rację to jest pralnia pieniędzy i reklama polityków nic dla mieszkańców dla których miejsca brak...

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Olo napisał:

To jest trwanie a nie rozwijanie czemu taki tłuk "film" tego nie chce zrozimieć....masz rację to jest pralnia pieniędzy i reklama polityków nic dla mieszkańców dla których miejsca brak...

No co ty pitolisz gamoniu? Rusz tyłek, kup bilet i idź do kina się trochę odchamić

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, bilet napisał:

No co ty pitolisz gamoniu? Rusz tyłek, kup bilet i idź do kina się trochę odchamić

No co ty gamoniu! Ty bilet masz za darmo a mnie każesz kupić. Wszystkie filmy są znane żednych atrakcji nie ma. Co - nie ma kasy z bietów ???

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, bilet napisał:

No co ty pitolisz gamoniu? Rusz tyłek, kup bilet i idź do kina się trochę odchamić

Słuchaj BILET a kto kogo kiedyś rozliczył z kasy za bilety.Jeszcze im kabzę będę nabijał.Jeśli wszyscy będą płacić czyli z VIP-ami całą administracją gminą i wszystkimi zaproszonymi gośćmi to i ja kupię bilet nawet na ten film co można na kompie obejrzeć .Pralnia brudnych pieniędzy.

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, gosć napisał:

Słuchaj BILET a kto kogo kiedyś rozliczył z kasy za bilety.Jeszcze im kabzę będę nabijał.Jeśli wszyscy będą płacić czyli z VIP-ami całą administracją gminą i wszystkimi zaproszonymi gośćmi to i ja kupię bilet nawet na ten film co można na kompie obejrzeć .Pralnia brudnych pieniędzy.

Na dodatek inny film jest w opisie a inny puszczają....wczoraj tak było...póścili polskie badziewie musiałem wyjść bo nie dało się oglądać....kto w ostatniej chwili zmienia program....zresztą wszystko zmieniają nawet plener do kina.....szajs.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...