Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, praca jest napisał:

Jakie miejsca pracy ty bęcwale? Pracy jest full tylko tobie się nie chce pracować, dzisiaj nawet na drzwiach Lawiatana powiesili kartkę; "potrzebny pracownik od zaraz" to idź i pracuj!

Niech Bóg ma cie w swojej opiece bo taki przejaw głupoty i ignorancji to zaiste rzadki przypadek.

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, praca jest napisał:

Przestań pieprzyc o tworzeniu nowych miejsc pracy tylko bierz się leniu do roboty, pracy w Ińsku jest dość! 

http://insko.pl/aktualnosci/pokaz/155_oferta_pracy

 

37 minut temu, praca jest napisał:

 

35 minut temu, praca jest napisał:

Tu też była praca ale nikt jej nie chciał, pracowników poszukiwała znana firma Zalando.

http://insko.pl/aktualnosci/pokaz/142_spotkanie_w_sprawie_pracy

To idz i rob. Ja wole wyjechac do anglii i zarobic w miesiac tyle co w polsce przez pol roku. A teraz jeszcze musze takiego starego pierda jak ty sluchac, ze jest praca i nie mam powodow do narzekania. Masz srakie pojecie o rynku pracy. Za pensje minimalna to ja sobie nie odloze nawet na trumne a co dopiero na mieszkanie. Wezcie lepiej tych zasranych pijusow z ulicy do pracy zaciagnijcie bo patrzec sie nieda jak caly dzien smierdza chodzac na bombie po insku i dostaja nie wiadomo z jakiej paki tak wysokie zasilki, ktore im na to pozwalaja.

Odnośnik do odpowiedzi

Miejsca pracy potrzebne a nie pływające mola?Jakie miejsca pracy? Silownia będzie samoobsługowa,a pływajace molo w wiekszości będzie scieżka edukacyjną.Wiedza dot. flory i fauny naszym mieszkańcom i gościom nie zaszkodzi.Kto nie będzie chciał tej wiedzy,to nie musi jej pognębiać. Między innymi za to molo i wieżę widokową będziemy mieli gratis.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Gość napisał:

Miejsca pracy potrzebne a nie pływające mola?Jakie miejsca pracy? Silownia będzie samoobsługowa,a pływajace molo w wiekszości będzie scieżka edukacyjną.Wiedza dot. flory i fauny naszym mieszkańcom i gościom nie zaszkodzi.Kto nie będzie chciał tej wiedzy,to nie musi jej pognębiać. Między innymi za to molo i wieżę widokową będziemy mieli gratis.

Nie ma nic gratis. Zawsze jest coś w zamian. Tylko nasza władza jeszcze o tym nie wie?

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Olo,jeśli masz taka wiedzę,a ja jej nie mam,to podziel się nią na tym forum.

Przecież chyba nie myślisz że ludzie PSL robią coś dla innych.....oni zawsze robią tylko dla siebie kosztem innych.... nic się nie zminiło....robią sobie przedpole przed wyborami....przeciż gdzieś trzeba wstążki przecinać....takie ofiary losu jak rzepa, ruciński, szafran czy liwak czymś muszą czymś zaistnieć....

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z Tobą Olo.Zdumiewa mnie jednak ten projekt wieży widokowej .Wygląda to jak spalarnia a i coś z bioetanolu by się znalazło.Ja bym na miejscu Urzędu Marszałkowskiego kasy nie wydawał .Zdemontował bym blok w podobieństwie W bioetanolu i go przeniósł nad wodę.Nic ując nic dodać identyczna wieża widokowa by powstała która zeszpeci wszystko do reszty.Bioetanol czy jego syndyk chyba na to by poszedł bo kasę dla gminy wiszą.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Gość napisał:

Zgadzam się z Tobą Olo.Zdumiewa mnie jednak ten projekt wieży widokowej .Wygląda to jak spalarnia a i coś z bioetanolu by się znalazło.Ja bym na miejscu Urzędu Marszałkowskiego kasy nie wydawał .Zdemontował bym blok w podobieństwie W bioetanolu i go przeniósł nad wodę.Nic ując nic dodać identyczna wieża widokowa by powstała która zeszpeci wszystko do reszty.Bioetanol czy jego syndyk chyba na to by poszedł bo kasę dla gminy wiszą.

Zgadzam się całej rozciągłości z Tobą i Olo. Tak to właśnie wygląda. Żenua.

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Olo napisał:

Przecież chyba nie myślisz że ludzie PSL robią coś dla innych.....oni zawsze robią tylko dla siebie kosztem innych.... nic się nie zminiło....robią sobie przedpole przed wyborami....przeciż gdzieś trzeba wstążki przecinać....takie ofiary losu jak rzepa, ruciński, szafran czy liwak czymś muszą czymś zaistnieć....

Nie przesadzaj Olo.Nawet jeśli to zrobią w celach propagandowych,to i tak trwały i atrakcyjny turystycznie element w postaci wieży widokowej pozostanie w Ińsku.Nikt Ciebie,ani też nikogo nie zmusza do oddania swego głosu w wyborach na PSL.Dobrze jest,że jest dobra wola wymienionych przez ciebie osób.Mnie to nie przeszkadza, chociaż nie jestem fanatykiem PSL.

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, Gość napisał:

Nie przesadzaj Olo.Nawet jeśli to zrobią w celach propagandowych,to i tak trwały i atrakcyjny turystycznie element w postaci wieży widokowej pozostanie w Ińsku.Nikt Ciebie,ani też nikogo nie zmusza do oddania swego głosu w wyborach na PSL.Dobrze jest,że jest dobra wola wymienionych przez ciebie osób.Mnie to nie przeszkadza, chociaż nie jestem fanatykiem PSL.

Tak zostanie trwały element taki jak został poprzednikami: dwa wielkie baniaki, spalarnia węgla, molo i promenada. Teraz sostanie wieża samobójców i pływające ogrody. Człowiecze masz w mózgu choć trochę oleju? Jak tego projektu nie zmienią nie zagłosuję za hu pana na tych ułomków.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Nie napisał:

Tak zostanie trwały element taki jak został poprzednikami: dwa wielkie baniaki, spalarnia węgla, molo i promenada. Teraz sostanie wieża samobójców i pływające ogrody. Człowiecze masz w mózgu choć trochę oleju? Jak tego projektu nie zmienią nie zagłosuję za hu pana na tych ułomków.

A niech sobie pofruwają i ty z nimi.Mniej frajerów to lepiej nam wszystkim.Jakoś nie widac,by w naszym jeziorze skracali sobie życie.A co do spalarni i baniaków to masz rację. Wieża widokowa jednak będzie dużą atrakcją turystyczną nie tylko turystom,ale i nam mieszkańcom Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi
O 28.07.2016 o 21:34, gość napisał:

nie podoba ci się to nie patrz głupi olo obudziłeś się bo już niedługo się doigrasz caffe już nie jest takie anonimowe już niebawem sam się przekonasz

 

Nie strasz,nie strasz bo się zesrasz....

Krytyka to rzecz oczywista ale straszenie to wredna komunistyczna natura...

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to wszystko powstanie to zagłada dla ińskiej rzeczywistości.spalarnia ,bioetanol a teraz szyb górniczy bo inaczej tego nie można odebrać.Ińsko powinno być rzeczywistością jaka Pan Bóg stworzył a nie jakieś bzdety co sobie jakiś projektant wymyślił..Wieże widokowe są ale na polach dla myśliwych.Ci co do koła łowieckiego  chcą wstąpić tak jak dwóch przewodniczących to nich sobie wieże widokowe na swych posesjach zamontują i niech obserwują jak zwierzyna niszczy pola i nie tylko.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Gosć napisał:

Jeśli to wszystko powstanie to zagłada dla ińskiej rzeczywistości.spalarnia ,bioetanol a teraz szyb górniczy bo inaczej tego nie można odebrać.Ińsko powinno być rzeczywistością jaka Pan Bóg stworzył a nie jakieś bzdety co sobie jakiś projektant wymyślił..Wieże widokowe są ale na polach dla myśliwych.Ci co do koła łowieckiego  chcą wstąpić tak jak dwóch przewodniczących to nich sobie wieże widokowe na swych posesjach zamontują i niech obserwują jak zwierzyna niszczy pola i nie tylko.

Świetne porównanie....szyb górniczy?mnie to gorzej wygląda na wieżę więzienną albo wieża strażnicza w obozie....straszne szkaradziejstwo....

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Japa napisał:

O wy wiejskie kmioty, nic wam nie pasuje olomanolo. Jeszcze wieża nie stanęła a już jest beeeee. Pewnie Olo zgrzyta zębami że ta wieżą przysłoni jego wielbioną sąsiadkę !

JAPA Ciapa to  ty tej kupy nie robiłeś.Weż baranka sobie strzel to może rozum do głowy Ci wejdzie.Jak taki dziewiczy teren można spier.... ,,,ć......to tylko bezmózgi

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...