Skocz do zawartości

Strefa ciszy


rysio

Rekomendowane odpowiedzi

Do oszołoma Zibi.

Czas najwyższy abyś udał się lekarza specjalisty - psychiatry.Myślę ,że masz problemy z mózgiem i nawet hałas ci nie pomoże. Ewentualnie pomyśl, czy jakbyś rzucił się pod te motory i kłady to problem by się nie skończył.Co do pracy jaśnie pana burka i policji , to ten sam poziom myślenia. Są tam, gdzie ich nie potrzeba. I nigdy nie ma ich tam, gdzie interwencja jest niezbędna.Reasumując to te obie strony znajdują się daleko w głębokiej komunie.A swoją drogą gdzie jest ta strefa ciszy w Ińskim Parku Krajobrazowym???????? Bo na pewno nie ma jej wokół jeziora, ze szczególnym naciskiem na kamienną buczynę, pole wymiotowe i tzw. Wierzchucice.Panie buraku zrezygnuj człowieku z pensji albo weź się do pracy. Dzisiaj nie ma zapłaty za opieprzanie się , tak jak kiedyś było w PGR-ach. Czas PO-wców dobiega końca, oni już pokazali jak można okraść naród z ich własnego dorobku. Ponieważ w Ińsku policja nic nie robi w zakresie wyznaczonym istnieniem IPK, to lepiej ją zlikwidować, a pieniądze przeznaczyć na inny zbożny cel. Można też wspomóc leczenie Zibiego w psychiatryku.

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem to nie głupota tylko brak obycia z normalnym światem powoduje,że nie ma pomysłów na rozwój, pomysłów na kulturę .Ludzie jaka może być kultura u Deca czy pod slynnymi palmami.Problem polega na tym ,że ludzie z Ińska prawdziwego spędzenia czasu na kulturze nie znają.Zwykła siara jak władza co to w gumakach chodzi.

Odnośnik do odpowiedzi

I quady i motokrosy wyjechały dzisiaj na lawetach.Co to oznacza? Proste - że nie wolno im jeździć po drogach publicznych tylko kretyni z ińskiej władzy nie wiedzą .Szedłem z kolegą z dziećmi na złość przy nas gazowali .Człowiek na widoku jest dla nich adrenaliną.Jeden quadem to nawet przód podniósł do góry gdyby coś nie tak wyszło poleciał by na nas.Na takie popisy miejsca są ściśle wyznaczone w takich Policach gmina nie wyraziła zgody na zawody starych motorów mimo, że tam zakłady chemiczne. U nas nic władzy nie przeszkadza.Bo jak za nich ktoś coś zrobi to ich wyręcza.Oj radni weźcie się za burka bo głupiejecie razem z nim.O POLICJI w Ińsku szkoda pisać.Oni też ponoszą winę za te chuligańskie wybryki.

Odnośnik do odpowiedzi

Cisza to była ale chyba ze względu na brak imprez.Wprost nie do uwierzenia ,że taka inteligentna władza nam się trafiła.Radni długo debatowali ze swoim pryncypałem aż oznajmili że lepiej nic nie robić .Spokój ,cisza a jak ktoś hałasuje to nie oni. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się te motory i kłady jeszcze wczoraj wywozili na lawetach przez Ińsko.A to rzeczywiście może oznaczać jedno , że ktoś na ich przyjeździe robi kasę kosztem bezpieczeństwa ludzi i przede wszystkim dzieci.Mnie dziwi tylko jedno brak interwencji policji.W długi weekend wcale ich nie było na plaży a dzisiaj już rano kiedy biegałem już ich widziałem.Chyba że kaca przyjechali leczyć jak zawsze.

Odnośnik do odpowiedzi

Poczytajcie przepisy które muszą spełnić tego typu cykliści.To nie są zwykłe pojazdy i nie mogą bezkarnie i bylew gdzie się poruszać.Wie o tym gmina i policja.Komu zatem idzie się na rękę? O innych wymogach nawet nie piszę bo są zbyt zawiłe.Ale jeśli władza tak się zachowuje to może oznaczać ,że jakieś dzieciaki gliniarzy i prokuratorków i sędziów mogą się w takie zabawy bawić.To tak jak z kołami łowieckimi tylko wybrane elity.

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem na tym pojebanym turnieju piłki nożnej o ten puchar burka.Ludzie tam nikogo nie było tylko Ci sportowcy cwaniacy Terebecki ,Racinowski i ta jego gwiazda co to na sporcie zna się jak świnia na gwizdaniu.Cwany dupoliz Halejcio który nie odchodził od Terebeckiego i Racinowskiego.I kilku młodych zapalenców .Jak to miała być majówka to chyba wiatr burkowi mózg wyjarał i nie słyszał motorów i kładów.No chyba ,że on miał nie slyszeć a to co innego.

Odnośnik do odpowiedzi

No to Piłka łatwo będzie ciebie namierzyć skoro nikogo oprócz ciebie i organizatorów na turnieju nie było.

Kilka "szpiców" w d..ę za te bluzgi pod adresem Pana Burmistrza "załapiesz" !!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...