Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

2 godziny temu, Olo napisał:

http://bip.insko.pl/strony/zmiany/3691.dhtml

Zaraz skończą - uchwała już gotowa i "wypracowana" skarga nieuzasadniona.

Szanowny Olo, skarga nie została rozpatrzona z prozaicznego powodu. Skarżący niejaki Jan Aś (?), nie podał adresu na jaki powinien otrzymać odpowiedź a więc zgodnie z przepisami taka skarga jest nierozpatrywana. Ktoś po prostu robi sobie "jaja", choć temat może być kontrowersyjny dla wielu osób w tym dla mojej skromnej osoby.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, rajca napisał:

Szanowny Olo, skarga nie została rozpatrzona z prozaicznego powodu. Skarżący niejaki Jan Aś (?), nie podał adresu na jaki powinien otrzymać odpowiedź a więc zgodnie z przepisami taka skarga jest nierozpatrywana. Ktoś po prostu robi sobie "jaja", choć temat może być kontrowersyjny dla wielu osób w tym dla mojej skromnej osoby.

rajca nie kłam, bo na komisji nie byłes to skąd masz wiedziec co tam było? Ja byłem i wiem lepiej, była obecna połowa radnych i czworo mieszkańców, skarga rozpatrzona pozytywnie, burmistrz bił sie w pierś i przepraszał, radni nie szczędzili mu gorzkich słów, jeden z pracowników nagrywał kamerą, więc sam zobaczysz co sie działo. Wiecej nic nie powiem, bo burmistrz sie skapnie kto pisze i mnie opieprzy.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

Tym razem wierzę Gość.

Olo dajesz się wpuszczać gościowi w bluszcz, słuchaj i czytaj co mówi rajca. Komisja Rewizyjna zebrała się dzisiaj o g.9,00 w składzie; przewodniczący i  jego zastępca oraz jako gość przewodniczący Rady, była protokolantka i co oczywiste ten na którego była "skarga", czyli burmistrz.Nie było żadnego mieszkańca czy też autora skargi. Komisja zajęła stanowisko jak pisałem wyżej. Pozdrawiam "łatwowiernego" !

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, rajca napisał:

Szanowny Olo, skarga nie została rozpatrzona z prozaicznego powodu. Skarżący niejaki Jan Aś (?), nie podał adresu na jaki powinien otrzymać odpowiedź a więc zgodnie z przepisami taka skarga jest nierozpatrywana. Ktoś po prostu robi sobie "jaja", choć temat może być kontrowersyjny dla wielu osób w tym dla mojej skromnej osoby.

Słuchaj buraku skarga wpłynęła pocztą elektroniczną czyli adres poczty jest - także bzdur nie pisz,.Liwak odpisywał   też na pocztę  tego Pana.,Tak kłamco  ludziom wody z mózgu nie rób .

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Gość napisał:

Słuchaj buraku skarga wpłynęła pocztą elektroniczną czyli adres poczty jest - także bzdur nie pisz,.Liwak odpisywał   też na pocztę  tego Pana.,Tak kłamco  ludziom wody z mózgu nie rób .

Jakoś mi śmierdzi niemiecką zgnilizną. Tylko skąd wiesz jeszcze że Burmistrz odpisał i że skarżący to Pan. masz coś z tym wspólnego???

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Gość napisał:

Oczywiście bo to ja Jan Aś ale owszem zapomniałem napisać gdzie mieszkam bo sam nie wiem i już się zaplatałem we wszystkim ha ha

 

Ten prrtal to zaufane źródło informacji ale ty je zaśmiecasz jak widać nie tylko tu ale mieszasz w gminie. Przyjdzie czas na ciebie "drzewko". Kiedyś ci się noga powinie cwaniaczku a wtedy pójdziemy po całości.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Słuchaj buraku skarga wpłynęła pocztą elektroniczną czyli adres poczty jest - także bzdur nie pisz,.Liwak odpisywał   też na pocztę  tego Pana.,Tak kłamco  ludziom wody z mózgu nie rób .

Tego Pana mówisz ? Ciężko go palcem w du+ie namacać taki z ciebie "pan", helmutowska ryżo-łysa gnido. Jak śmiesz ty szwabski potcieraczu starych odbytów, nazywać Szanownego Pana rajcę burakiem ? On ci odpowiada co jest wymagane przez prawo a nie tak jak ty, palancie sobie winszujesz !  

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Japa napisał:

Tego Pana mówisz ? Ciężko go palcem w du+ie namacać taki z ciebie "pan", helmutowska ryżo-łysa gnido. Jak śmiesz ty szwabski potcieraczu starych odbytów, nazywać Szanownego Pana rajcę burakiem ? On ci odpowiada co jest wymagane przez prawo a nie tak jak ty, palancie sobie winszujesz !  

Brawo "Japa" to jest też moje zdanie. Takie zabawy w skargi są dziecinadą. Tylko ostry czub mógł tak zrobić ale wcześniej czy później popełni błąd. Trzeba tylko czekać.

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Gość napisał:

Ten prrtal to zaufane źródło informacji ale ty je zaśmiecasz jak widać nie tylko tu ale mieszasz w gminie. Przyjdzie czas na ciebie "drzewko". Kiedyś ci się noga powinie cwaniaczku a wtedy pójdziemy po całości.

widać ze znów bawicie się w UB .Taka wasza komusza rola.Tylko was podpuścić i juz wiadomo że o drzewa poszło.To dziwne ze tak to członkowie Towarzystwa Przyrodniczego co założycielem był Szafran z Michałem a w to Liwaka wplatali.

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, jabuszko napisał:

Witam i dziekuję OPS i Panu Burmistrzowi za jabłka. Upiekę szarlotke

Za co dziekujesz.W innych gminach już w tamtym roku jabłka były rozdawane.Gmina tych jabłek nie zakupiła.Ciekawe ile tych jabłek pojawi sie na rynku znając życie.Jabłka w Lidlu wczoraj były po 0.69gr.chyba cie stac .Wiecej kosztowała obsluga tego programu niz te jabłka.

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Japa napisał:

Tego Pana mówisz ? Ciężko go palcem w du+ie namacać taki z ciebie "pan", helmutowska ryżo-łysa gnido. Jak śmiesz ty szwabski potcieraczu starych odbytów, nazywać Szanownego Pana rajcę burakiem ? On ci odpowiada co jest wymagane przez prawo a nie tak jak ty, palancie sobie winszujesz !  

Rajca to Burak do potęgi.Twe wywody na nic skargę można telefonicznie złożyć ,słownie .Inne instytucje z tym problemu nie mają.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

widać ze znów bawicie się w UB .Taka wasza komusza rola.Tylko was podpuścić i juz wiadomo że o drzewa poszło.To dziwne ze tak to członkowie Towarzystwa Przyrodniczego co założycielem był Szafran z Michałem a w to Liwaka wplatali.

UB powiadasz a skąd ty wiesz jak te struktury działały?? Byłeś w nich?Oj zapłacisz ty za swoje zniewagi.

 

2 godziny temu, Gość napisał:

Za co dziekujesz.W innych gminach już w tamtym roku jabłka były rozdawane.Gmina tych jabłek nie zakupiła.Ciekawe ile tych jabłek pojawi sie na rynku znając życie.Jabłka w Lidlu wczoraj były po 0.69gr.chyba cie stac .Wiecej kosztowała obsluga tego programu niz te jabłka.

Masz rację jabłka to program i dobre jest to że Jacek w ten program wszedł a wcale nie musiał. A to już jest jego zasługa.

 

2 godziny temu, Gość napisał:

Rajca to Burak do potęgi.Twe wywody na nic skargę można telefonicznie złożyć ,słownie .Inne instytucje z tym problemu nie mają.

Głupoty piszesz SKARGĘ wnosi się na piśmie dlatego dziwię się że Jacek ją rozpatrywał ale to nie moja sprawa. Dla mnie istotą jest dlaczego nie było napisane na co poskarżył się ten cały Jan Aś. Niech by ludzie przeczytali bo przedtem było tajemnicą kto to taki bo dane osobowe a teraz wiemy kto to tylko nie wiemy na co.Jaja jak berety.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olo napisał:

UB powiadasz a skąd ty wiesz jak te struktury działały?? Byłeś w nich?Oj zapłacisz ty za swoje zniewagi.

 

Masz rację jabłka to program i dobre jest to że Jacek w ten program wszedł a wcale nie musiał. A to już jest jego zasługa.

 

Głupoty piszesz SKARGĘ wnosi się na piśmie dlatego dziwię się że Jacek ją rozpatrywał ale to nie moja sprawa. Dla mnie istotą jest dlaczego nie było napisane na co poskarżył się ten cały Jan Aś. Niech by ludzie przeczytali bo przedtem było tajemnicą kto to taki bo dane osobowe a teraz wiemy kto to tylko nie wiemy na co.Jaja jak berety.

Jan Aś, lub może Janina Asina, skarży się na coroczną wiosenną czynność pielęgnacyjną, polegającą na przycięciu koron drzew w naszym mieście. 

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, jabuszko napisał:

Witam i dziekuję OPS i Panu Burmistrzowi za jabłka. Upiekę szarlotke

Ja- takze dziekuje z jabka zaraz wysylam starą po drożdże do sklepu beczka czeka jeszcze tylko cukier i jazda

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Gość napisał:

Jan Aś, lub może Janina Asina, skarży się na coroczną wiosenną czynność pielęgnacyjną, polegającą na przycięciu koron drzew w naszym mieście. 

To są takie drzewa które tak przycina na wiosnę puszczają młode pędy i robią się piękne kopułki. Jacek nie zrobił niczego czego by nie robił każdy Burmistrz. Zarówno w Ińsku jak i w ościennych gminach. Chcę żeby ta głupia Janina Asina poczekała do wiosny a potem przez lato robiła zdjęcia jak urokliwie to wygląda. Ludzie to mają problemy ja pitolę.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...