Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Gość napisał:

Wjechałam na teren gminy Ińsko jak zwykle na święta. Tragedia i oszołomienie.Tutaj nic się nie rozwija.Drogi jak przed 1989 r. Stacji benzynowej nie ma, sklepy ze starymi produktami i cenami z kosmosu. Czy stali mieszkańcy tej gminy oślepli. Wy tutaj cofacie się w rozwoju.Nie macie mądrych ,znających Europę i świat ludzi? Nigdy nie wyjdziecie z tego dołka skoro nie dostrzegacie jak gmina na Was żeruje.Totalny brak wizji jakiegokolwiek rozwoju.

Ty juz teraz jestes taaka zmierzła, że aż strach pomysleć jaka bedziesz na starość?! Jak chłop z toba wytrzymuje? Współczuję biedakowi!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Taka jest wasza metoda od zawsze.Przerzucacie obrazy waszego nieudacznictwa na tematy zastępcze.Gmina  niedługo zniknie a wy tylko o swoich dochodach kosztem lokalnej społeczności.Straszni z was obłudnicy.

Odnośnik do odpowiedzi

Masz rację.Właśnie to robimy i to wszyscy bez wyjątku.Myślimy wyłącznie o swoich dochodach będąc przy korycie,a nie o o społeczności.Jeśli faktycznie tak to widzisz,to nie nasza winawszak punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
O 25.03.2016o20:32, Gość napisał:

Ty juz teraz jestes taaka zmierzła, że aż strach pomysleć jaka bedziesz na starość?! Jak chłop z toba wytrzymuje? Współczuję biedakowi!

A ty stary pryku impotencie miekkipaluchu co sie czepiasz kobiety stwierdzila poprostu kobiecina ze psy chu. Ujem i d*** machają w tym wszym insku zasrńce!  zgorzkniale penery !nic wiecej powinni was deportować wszystkich do syrii! a miasteczko wysiedlic i zrobic rezerwat, wy smierdziele jak jeden taki drugi banda maruderów powinno sie insko zamknąć w pizdziec a miejscowe menelstwo utylizować 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość napisał:

Tak z ciekawości zapytam o czym ta dyskusja bo same h***, parówy i inne gówna lecą. Nie wiem tylko po co bo nikt na temat wątku nic nie napisał. Prymitywy.

 

3 godziny temu, Gość napisał:

Tak z ciekawości zapytam o czym ta dyskusja bo same h***, parówy i inne gówna lecą. Nie wiem tylko po co bo nikt na temat wątku nic nie napisał. Prymitywy.

Idz spać bo jak mowi babcia gniada c*** i p**** w nocy gwizda hihihihihihi:-) 

Odnośnik do odpowiedzi

Oj to prawda ,prawda jest taka ze teraz w insku to wieje starym niemytym c***** takze bylem tam ostatnio i lipa doczego to miasteczko zmierza ja sie pytam? naokolo pod sklepami opsczymurów pełno , smrod wina i niepranych skarpet az powala z nóg pod sklepami stoją i sie kiwają z nogi na noge , i myśla kogo by tu opierdolić z kasy albo z worka kukurydzy do czego to ińsko zmierza ja się pytam? Do czego  bozesz ty moj

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wnosze do burmistrza Ińska aby zakupił dla swoich mieszkańców z dotacji ue srodki czystosci ,ja takze mialem nieprzyjemnosc robic zakupy w insku i  smrod skarpet doprowadzil mnie do ataku serca jest za przymusowym myciem myjką cisnieniową mieszkanców z uzyciem detergentów:-) 

Odnośnik do odpowiedzi

To nazywa się wolność. Ińsko,czy też inne miejscowości z dala od węzłów komunikacyjnych są na straconej pozycji.Wszystkie podobnie zlokalizowane miasteczka upadną,Natura 2000 i rezerwaty przyrody wiele lat temu wydały na Ińsko wyrok.Przy tworzeniu parków krajobrazowych też nikt nie protestował,a rady miejskie podejmowały uchwały korzystne ekologom.Jest nadzieja,że radni obecnej,albo też następnej kadencji podejmą uchwały odmienne i przywrócą możliwość tworzenia warunków do rozwoju miasta.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Gość napisał:

To nazywa się wolność. Ińsko,czy też inne miejscowości z dala od węzłów komunikacyjnych są na straconej pozycji.Wszystkie podobnie zlokalizowane miasteczka upadną,Natura 2000 i rezerwaty przyrody wiele lat temu wydały na Ińsko wyrok.Przy tworzeniu parków krajobrazowych też nikt nie protestował,a rady miejskie podejmowały uchwały korzystne ekologom.Jest nadzieja,że radni obecnej,albo też następnej kadencji podejmą uchwały odmienne i przywrócą możliwość tworzenia warunków do rozwoju miasta.

Czemu nie w okolicy cmentarza i sklepu tak wali skisłymi skatpetkami ze az czlowieka c*** strzela jak by ktos kisil żurek na świeta w butach i chodził w nich do roboty na budowe  ,można otworzyc fabryczke zapaszkow:-) 

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Gość napisał:

To nazywa się wolność. Ińsko,czy też inne miejscowości z dala od węzłów komunikacyjnych są na straconej pozycji.Wszystkie podobnie zlokalizowane miasteczka upadną,Natura 2000 i rezerwaty przyrody wiele lat temu wydały na Ińsko wyrok.Przy tworzeniu parków krajobrazowych też nikt nie protestował,a rady miejskie podejmowały uchwały korzystne ekologom.Jest nadzieja,że radni obecnej,albo też następnej kadencji podejmą uchwały odmienne i przywrócą możliwość tworzenia warunków do rozwoju miasta.

Mówisz -masz! Obecna władza właśnie szykuje zgodę na żwirownię. Będzie otwarta szybciej niż stacja paliw czy "jakaś" biedronka. O molach zapomnijcie bo Jacek z Michałem nie mogą wymierzyć gdzie ma stać to molo i wieża widokowa bo jezioro znika w zatrważającym tempie. Dlatego najpierw żwirownia żeby wiedziec gdzie brzeg jeziora a potem reszta ....nie no reszty już nie będzie...

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Olo napisał:

Mówisz -masz! Obecna władza właśnie szykuje zgodę na żwirownię. Będzie otwarta szybciej niż stacja paliw czy "jakaś" biedronka. O molach zapomnijcie bo Jacek z Michałem nie mogą wymierzyć gdzie ma stać to molo i wieża widokowa bo jezioro znika w zatrważającym tempie. Dlatego najpierw żwirownia żeby wiedziec gdzie brzeg jeziora a potem reszta ....nie no reszty już nie będzie...

Na szczęśćie Olo ty zostaniesz jak opoka, bedziesz stał na reducie i własna pierwsią obronisz nasze łukochane ińsko.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Gość napisał:

Na szczęśćie Olo ty zostaniesz jak opoka, bedziesz stał na reducie i własna pierwsią obronisz nasze łukochane ińsko.

Daj spokój Ińsko to spsiałe miasteczko a właściwie getto powiatu Stargard. Droga do Chociwla jak lusterko od Chociwla do Ińska koniec świata w Ińsku nie lepiej. Ooooo właśnie od dwóch lat chcę napisać i zapominam....Burmistrzu Liwak umyj Pan znak miasta jak się wjeżdża do gminy bo goście wjeżdżający nawet nie odczytają do jakiej krainy wjeżdżają. To wstyd....bynajmniej Racin o to dbał a odkąd nastała władza Ińsko Razem nawet własnego herbu miasta nie umyją...

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Olo napisał:

Daj spokój Ińsko to spsiałe miasteczko a właściwie getto powiatu Stargard. Droga do Chociwla jak lusterko od Chociwla do Ińska koniec świata w Ińsku nie lepiej. Ooooo właśnie od dwóch lat chcę napisać i zapominam....Burmistrzu Liwak umyj Pan znak miasta jak się wjeżdża do gminy bo goście wjeżdżający nawet nie odczytają do jakiej krainy wjeżdżają. To wstyd....bynajmniej Racin o to dbał a odkąd nastała władza Ińsko Razem nawet własnego herbu miasta nie umyją...

Olo to co ty do jasnej cholery w tej psiarni Ińsko jeszcze robisz ? Na co ty czekasz ? Aż całkowicie spsieje i je żwirownia, jak przepowiadasz i nie możesz się doczekać, zaorze ? Takiego tępaka, płaczka i defetysty to aż dziw , że ta nasza piękna Ziemia Ińska, jeszcze nosi ! Ciągle tylko jęczysz, że tu brudny znak, tam mała pozimowa dziurka, tu źle tam nie dobrze. Jedziesz do Stargardu codziennie, weź mokrą szmatę i skrzynkę po piwie, kurduplu jeden i umyj tą tablice. Wreszcie coś dobrego zrobisz dla tej Gminy.Co do drogi to wjedź do Dobrzan od strony Kóz do samego centrum miasta, albo przejedź przez Węgorzyno od naszej strony, lub w Chociwlu pojedź w stronę stacji PKP, obok Tartaku lub w stronę Maszewa I dopiero odnoś się do drogi powiatowej przez nasze Ińsko, drogi powiatowej powiatu który nie ma kasy na takie bzdety jak dziury w naszej głównej arterii miejskiej. Olo jesteś płaczącą męską....pip.....!!

 

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Olo napisał:

Daj spokój Ińsko to spsiałe miasteczko a właściwie getto powiatu Stargard. Droga do Chociwla jak lusterko od Chociwla do Ińska koniec świata w Ińsku nie lepiej. Ooooo właśnie od dwóch lat chcę napisać i zapominam....Burmistrzu Liwak umyj Pan znak miasta jak się wjeżdża do gminy bo goście wjeżdżający nawet nie odczytają do jakiej krainy wjeżdżają. To wstyd....bynajmniej Racin o to dbał a odkąd nastała władza Ińsko Razem nawet własnego herbu miasta nie umyją...

Widzisz "Japa" miałem dodać żebyś nie kazał mi czyścić znaków bo za to ci płacę comiesięczną PEWNĄ kasę....to po pierwsze po drugie to nasz wizerunek i jak cię widzą tak cię piszą.....gamoniu jeden! Umyć znak miasta i jego herb to dla ciebie świętokractwo???? Za taka zniewagę powinieneś beknąć "japą" o beton.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Gość napisał:

W sporze japa/olo wygrywa japa, niestety Olo zszedł na psy i czepia się czegokolwiek, aby się tylko przyczepić, wstyd mi za ciebie Olo, ale ty juz sie nie poprawisz, a szkoda.

W sporze japa/ Olo wygrywa zdecydowanie ten drugi. Też to już zauważyłem że gdybym nie wiedział że wjeżdżam do własnej gminy odczytać ze znaku nie można na ZWYKŁY BRUD. Wystarczy żeby Szafran pojechał na spacer i wyczyścił będzie git. Jak nie chce niech wyśle bezrobotnych po to są zatrudnieni a nie żeby stać pod drzewami i czekać do 14,30 już spływają do domu. Dzień zaliczony.

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Gość napisał:

W sporze japa/ Olo wygrywa zdecydowanie ten drugi. Też to już zauważyłem że gdybym nie wiedział że wjeżdżam do własnej gminy odczytać ze znaku nie można na ZWYKŁY BRUD. Wystarczy żeby Szafran pojechał na spacer i wyczyścił będzie git. Jak nie chce niech wyśle bezrobotnych po to są zatrudnieni a nie żeby stać pod drzewami i czekać do 14,30 już spływają do domu. Dzień zaliczony.

Oczywiście /Olo wygrywa z tym gamoniem Japą.Nie na widzą krytyki a sami Racina szpiegowali i byłe gówienko to od razu larum i donos do odpowiednich instytucji.Molo będą gamonie likwidować nić nie potrafią a o gminie to co się dzieje to makabra.Nepotyzm jednak nadal trwa.Do biblioteki szykuje się Pani Konopko gdzie ciocia jest Dyrektorem,na sekretarkę w szkolę wierny żołnierz damski i sąsiadka Michała Pani Trela szykowana jest następna posada dla młodego Pana Janczaka.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość napisał:

Oczywiście /Olo wygrywa z tym gamoniem Japą.Nie na widzą krytyki a sami Racina szpiegowali i byłe gówienko to od razu larum i donos do odpowiednich instytucji.Molo będą gamonie likwidować nić nie potrafią a o gminie to co się dzieje to makabra.Nepotyzm jednak nadal trwa.Do biblioteki szykuje się Pani Konopko gdzie ciocia jest Dyrektorem,na sekretarkę w szkolę wierny żołnierz damski i sąsiadka Michała Pani Trela szykowana jest następna posada dla młodego Pana Janczaka.

Wraca komuszy przydział etatów. Jacek jednak nigdy z Teresą się nie rozstał ciąg lewacki utrzymuje. Gratuluję ińskim lewakom!

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Gość napisał:

Oczywiście /Olo wygrywa z tym gamoniem Japą.Nie na widzą krytyki a sami Racina szpiegowali i byłe gówienko to od razu larum i donos do odpowiednich instytucji.Molo będą gamonie likwidować nić nie potrafią a o gminie to co się dzieje to makabra.Nepotyzm jednak nadal trwa.Do biblioteki szykuje się Pani Konopko gdzie ciocia jest Dyrektorem,na sekretarkę w szkolę wierny żołnierz damski i sąsiadka Michała Pani Trela szykowana jest następna posada dla młodego Pana Janczaka.

Posadka dla mlodego p.Janczaka ? A czego cholera jasna szuka tam ten mały knur nastepny darmozjad

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Gość napisał:

W sporze japa/ Olo wygrywa zdecydowanie ten drugi. Też to już zauważyłem że gdybym nie wiedział że wjeżdżam do własnej gminy odczytać ze znaku nie można na ZWYKŁY BRUD. Wystarczy żeby Szafran pojechał na spacer i wyczyścił będzie git. Jak nie chce niech wyśle bezrobotnych po to są zatrudnieni a nie żeby stać pod drzewami i czekać do 14,30 już spływają do domu. Dzień zaliczony.

No z tymi bezrobotnymi powinni cos zrobic stoi taki jeden z drugim pod drzewami i miesza łapą w jajach i czeka do 14 30 i za sklep no walą w chu ja ci bezrobotni ze az miło zagnać ich niech  pucują znak

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Gość napisał:

No z tymi bezrobotnymi powinni cos zrobic stoi taki jeden z drugim pod drzewami i miesza łapą w jajach i czeka do 14 30 i za sklep no walą w chu ja ci bezrobotni ze az miło zagnać ich niech  pucują znak

Oczywiście ! Masz rację niech pozbierają śmieci przy okazji bo tylko w naszej gminie jeszcze syfy leżą na poboczach we wszystkich gminach już wiosenne porządki zrobione. A ten młody Jańczak to niby co skończył za szkołę i na jakie stanowisko go szykują bo to jest istotne.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...