Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Gość napisał:

Wieża? Ta kłamczucha? Nawet baby ze swojego komitetu oszukała, niech spada na drzewo.

Dlaczego ma spadać! Chcę mieć w czym wybierać! A nie między młotem a kowadłem. Tak było z Liwakiem i Racinowski. Jeden młot drugi kowadło.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

43 minut temu, Gość napisał:

Dlaczego ma spadać! Chcę mieć w czym wybierać! A nie między młotem a kowadłem. Tak było z Liwakiem i Racinowski. Jeden młot drugi kowadło.

Miałes wieże, atamana, racina i slimaka, miałes w czym wybierac, czemu wieży nie wybrałeś?

Odnośnik do odpowiedzi
O 27.02.2016o09:22, Gość napisał:

Nie można upubliczniać danych osobowych. Zapewne chciałbyś wiedziec kto złożył skargę i czego ona dotyczy. Tych danych nie można upubliczniać,bo wówczas osoba skarżąca złoży pozew do sądu i wygra sprawę. Miłego dnia.

Bzdury wypisujesz Buraku.Co tam takiego tajnego jeśli ktoś skargę na burmistrza wniósł.Zakryj jego nazwisko jak się boisz i napisz czego skarga dotyczy ponieważ do sesji bedzie można sobie zdanie wyrobić o sławnym Przewodniczącym Skonieczko z komisji Rewizyjnej. 

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Gość napisał:

Odczep się od skoneczko pijesz do niego wal się baranie

Dlaczego odczep się - przecież skonieczko był w komisji rewizyjnej za Racina ma wprawę jak uwalać skargi mieszkańców. Uważam że nie koniecznie trzeba było podać skarżącego ale problem na co się poskarżył każdy powinien znać. Bo potem nie wiadomo jak rozliczać jacusia z jego niedołężności. Nie interesuje mnie kto wnosi ale na co sie skarży i to jest nasze prawo!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, po co napisał:

Dlaczego odczep się - przecież skonieczko był w komisji rewizyjnej za Racina ma wprawę jak uwalać skargi mieszkańców. Uważam że nie koniecznie trzeba było podać skarżącego ale problem na co się poskarżył każdy powinien znać. Bo potem nie wiadomo jak rozliczać jacusia z jego niedołężności. Nie interesuje mnie kto wnosi ale na co sie skarży i to jest nasze prawo!!!

Zgadzam się. Coś Michał próbuje nas wykołować. Chciałeś jawności to pokaż ją sam młotku.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, racja napisał:

Zgadzam się. Coś Michał próbuje nas wykołować. Chciałeś jawności to pokaż ją sam młotku.

Nie mogę pisać bo mam ręce kontuzjowane. Piszę ustami !

Odnośnik do odpowiedzi
34 minut temu, Kichał napisał:

Nie mogę pisać bo mam ręce kontuzjowane. Piszę ustami !

No tak Michał w gipsie skrobać nie może. Ale jeść też musi i jakoś to robi to tylko i na szczęście lewa rączka.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Pan Michał nawet na tę stronę nie zagląda.Pisze i owszem na stronie oficjalnej gminy,gdy jest w pracy.

To ma o nim dobrze świadczyć???? Teraz jak ma władzę to ucieka od dyskusji i zamyka usta jak ostatni zdrajca.

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie kiedy były publikowane zawiadomienia o posiedzeniu komisji rewizyjnej?

Przecież tak się dzieje dopiero od tej kadencji. Mając informację kiedy komisja się odbywa możecie brać udział w jej obradach, które są jawne.

Odnośnik do odpowiedzi
22 godzin temu, Gość napisał:
22 godzin temu, Gość napisał:

Skonieczko jest zrównoważoną osobą.Działa zgodnie z przepisami,a nadrzedną sprawą jest dobro gminy.

Skonieczko jest zrównoważoną osobą.Działa zgodnie z przepisami,a nadrzedną sprawą jest dobro gminy.

Buraku z jakimi przepisami.Skonieczko działa,jak pod Racina to teraz pod ekipę Liwaka.Jemu też wszędzie jest dobrze .nie ważne z kim czy z czym aby jemu było dobrze.Bronił przez swą głupotę Racina a teraz Liwaka.

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, radny napisał:

Powiedzcie kiedy były publikowane zawiadomienia o posiedzeniu komisji rewizyjnej?

Przecież tak się dzieje dopiero od tej kadencji. Mając informację kiedy komisja się odbywa możecie brać udział w jej obradach, które są jawne.

Te ogłoszenie nic nie wnosi.Zrób nagranie wideo i opublikuj Zobaczymy te dno komisji rewizyjnej ze sławnym Skonieczko.

Odnośnik do odpowiedzi
O 1.03.2016o21:14, Gość napisał:
O 1.03.2016o21:14, Gość napisał:

Skonieczko jest zrównoważoną osobą.Działa zgodnie z przepisami,a nadrzedną sprawą jest dobro gminy.

Skonieczko jest zrównoważoną osobą.Działa zgodnie z przepisami,a nadrzedną sprawą jest dobro gminy.

Buraku z jakimi przepisami.Skonieczko działa,jak pod Racina to teraz pod ekipę Liwaka.Jemu też wszędzie jest dobrze .nie ważne z kim czy z czym aby jemu było dobrze.Bronił przez swą głupotę Racina a teraz Liwaka.

Odnośnik do odpowiedzi

buraku od kiedy liczysz koszty.promujecie komunistyczną cenzurę.Im mieszkańcy miej wiedzą tym lepiej to chyba wasz program wyborczy.Co do nagrywania to jest obsługa biura rady wiec tylko chęci się liczą i oczywiście wasze zasrane przyzwolenie.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Gość napisał:

Byłem, widziałem i słyszałem co sie działo na komisji, skarga zasadna, a burmistrzowi nieźle sie od radnych oberwało, wyraził skruche i obiecał poprawę.

Czym tak oburzył radnych może kilka szczegółów tylko samego problemu bo widzę że Olo i Ty jesteście ostrożni ale o co chodziło można napisać. A przecież to ludzkie sprawy..

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...