Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Olo napisał:

Przecież przez całą kampanie trąbiłem, że Jacek doprowadzi gminę do ruiny. Można umieć pieknie mówić i tylko mówić a tu trzeba ekonoma co umie firmą zarządzać. Nic z tego rządzenia nie wyjdzie. Politolog i polonista to nie ta bajka.

Jeśli nie polonista, to kto?

Jeśli nie politolog, to kto?

Zaproponuj kogoś odpowiedniego.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

3 godziny temu, Olo napisał:

Przecież przez całą kampanie trąbiłem, że Jacek doprowadzi gminę do ruiny. Można umieć pieknie mówić i tylko mówić a tu trzeba ekonoma co umie firmą zarządzać. Nic z tego rządzenia nie wyjdzie. Politolog i polonista to nie ta bajka.

Olo ty trąbo jeryhońska, zamiast trąbić wystartuj i pokaż co potrafisz. Zacznij od prostego radnego z blokowiska, nawet startując z komitetu twojej uwielbianej nalepszej radnej nowoczesnej europy. Dawaj knocie a nie beczeć i pier+dolić głupoty !

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Japa napisał:

Olo ty trąbo jeryhońska, zamiast trąbić wystartuj i pokaż co potrafisz. Zacznij od prostego radnego z blokowiska, nawet startując z komitetu twojej uwielbianej nalepszej radnej nowoczesnej europy. Dawaj knocie a nie beczeć i pier+dolić głupoty !

Olo to jest ten dobry samarytanin co kapuje na urzędników gminnych wszędzie gdzie się tylko da

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Japa napisał:

Olo ty trąbo jeryhońska, zamiast trąbić wystartuj i pokaż co potrafisz. Zacznij od prostego radnego z blokowiska, nawet startując z komitetu twojej uwielbianej nalepszej radnej nowoczesnej europy. Dawaj knocie a nie beczeć i pier+dolić głupoty !

Oj widzę cię boli że długi rosną a nie ma na diety, szkołę, na ZUS, właściwie nie ma na nic. Muszę cię zmartwić będzie jeszcze gorzej! Zostanie wam tylko żwirownia. 

1 godzinę temu, Kto? napisał:

Jeśli nie polonista, to kto?

Jeśli nie politolog, to kto?

Zaproponuj kogoś odpowiedniego.

Po prostu ekonomista - menadżer a nie rządny władzy głupek. Do rządzenia nie wystarczy tylko garniturek i uśmiech. Niestety....

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Gość napisał:

olo zwirownie sobie zrób na swoim podwórku

Zrobisz zrobisz i to na Ciemniku tam gdzie zaplanowana.Woda z jeziora już jest spuszczana pod żwirownię. Ten poziom ma być taki żeby nie było podejrzeń jak będzie już rozruch. Na razie wszystko wychodzi wszystko wg. scenariusza. Jesteś za głupi żeby zrozumieć tę machnę. O to właśnie chodzi.

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Olo napisał:

Po prostu ekonomista - menadżer a nie rządny władzy głupek. Do rządzenia nie wystarczy tylko garniturek i uśmiech. Niestety....

Olo bądź tak uprzejmy i sypnij nazwiskami ińszczan, którzy spełniaja twoje kryteria, zrobimy tej osobie reklamę i w następnych wyborach wreszcie wybierzemy odpowiedniego czlowieka na burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi

fabfc7800766f21e813c092297446977.png

fa8a2e2f8dcd71fee7696fbd88581f82.png

Jacek czy ty lub Michał byliście w ostatnim czasie na plaży? Czy widzisz te kable pod mostem , te wyrwane deski i ludzi chodzących po tym "ruchomym" moście? Odbij deski tak by wejścia nie było bo molo lada dzień walnie i już nie będziesz ponosił kosztów co najwyżej ODSZKODOWAWCZYCH za zdrowie i życie tych którzy w końcu wpadną.

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość napisał:

Olo bądź tak uprzejmy i sypnij nazwiskami ińszczan, którzy spełniaja twoje kryteria, zrobimy tej osobie reklamę i w następnych wyborach wreszcie wybierzemy odpowiedniego czlowieka na burmistrza.

Olo nie migaj sie, odpowiadaj na pytania, a nie dla zmyłki cytujesz pytania do burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Gość napisał:

Olo to jest ten dobry samarytanin co kapuje na urzędników gminnych wszędzie gdzie się tylko da

 

36 minut temu, Gość napisał:

Zapytaj się Michała i Szafrana kto kapował i kapuje nadal.Im już to w krew weszło.

 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olo napisał:

fabfc7800766f21e813c092297446977.png

fa8a2e2f8dcd71fee7696fbd88581f82.png

Jacek czy ty lub Michał byliście w ostatnim czasie na plaży? Czy widzisz te kable pod mostem , te wyrwane deski i ludzi chodzących po tym "ruchomym" moście? Odbij deski tak by wejścia nie było bo molo lada dzień walnie i już nie będziesz ponosił kosztów co najwyżej ODSZKODOWAWCZYCH za zdrowie i życie tych którzy w końcu wpadną.

 

Śmiechu warte.Liwak sam budował molo i tak spie,,,,,,,lił że teraz będzie rozbierał.I tak do usranej śmierci budowniczy z Ińska budują.Wszystko się sypie.Chodnik ten co robił do szkoły i dalej j też się juz  zapada.promenade tak fachowo odebrali że wszystko do poprawki.powinni teraz płacić ze swej kieszeni a nie z budżetu.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi

336ac05fd0db3dc39be12a15074602a7.png

 

Zapraszacie mieszkańców ale jaki jest porządek obrad nie podajecie. Patrzcie ludzie - w końcu ktoś sie na Jacka poskarżył i stanie się to co Michał  za Racina często takich trików dokonywał. Zobaczymy jak teraz rozpatrzy skargę na burmistrza.Bo ja już wiem.......będzie odmowa- skarga niezasadna.

Odnośnik do odpowiedzi

OLO ty jestes głupi co jak? pisze jak wół co bedzie tematem obrad, to jaki ty chcesz porządek? Otwarcie obrad, rozpatrzenie skargi i zamkniecie obrad. kuźwa, nawet główny krytyk władzy jest szurniety, a ja myslałem, że tylko władza ma odchyłki

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Olo napisał:
12 godzin temu, głupi olo napisał:

OLO ty jestes głupi co jak? pisze jak wół co bedzie tematem obrad, to jaki ty chcesz porządek? Otwarcie obrad, rozpatrzenie skargi i zamkniecie obrad. kuźwa, nawet główny krytyk władzy jest szurniety, a ja myslałem, że tylko władza ma odchyłki

 

Zapraszacie mieszkańców ale jaki jest porządek obrad nie podajecie. Patrzcie ludzie - w końcu ktoś sie na Jacka poskarżył i stanie się to co Michał  za Racina często takich trików dokonywał. Zobaczymy jak teraz rozpatrzy skargę na burmistrza.Bo ja już wiem.......będzie odmowa- skarga niezasadna.

można zobaczyć  teraz jak cenzura komunistyczna trwa w urzędzie gminy i to gdzie w biurze Rady Miejskiej gdzie ten szumny Szafran jest Przewodniczącym.Napisano tylko ze skarge rozpatrzą na działalność burmistrza ale nie napisano czego i jakie prawo obowiązujące naruszył.Mogli przecież zamieścić treść treść skargi -wszystko  jest jawne więc poco te podchody komunistyczne.Jak byśmy znali treść skargi to możemy ocenić jak  Komisja Rewizyjna podejdzie do tematu .Co tam pisać o komisji jak członkowie tej komisji to jedno wielkie dno z jednego ugrupowania Ińsko Razem .Buraki

 

Odnośnik do odpowiedzi

Nie można upubliczniać danych osobowych. Zapewne chciałbyś wiedziec kto złożył skargę i czego ona dotyczy. Tych danych nie można upubliczniać,bo wówczas osoba skarżąca złoży pozew do sądu i wygra sprawę. Miłego dnia.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość napisał:

można zobaczyć  teraz jak cenzura komunistyczna trwa w urzędzie gminy i to gdzie w biurze Rady Miejskiej gdzie ten szumny Szafran jest Przewodniczącym.Napisano tylko ze skarge rozpatrzą na działalność burmistrza ale nie napisano czego i jakie prawo obowiązujące naruszył.Mogli przecież zamieścić treść treść skargi -wszystko  jest jawne więc poco te podchody komunistyczne.Jak byśmy znali treść skargi to możemy ocenić jak  Komisja Rewizyjna podejdzie do tematu .Co tam pisać o komisji jak członkowie tej komisji to jedno wielkie dno z jednego ugrupowania Ińsko Razem .Buraki

 

Co ma szafran do komisji rewizyjnej? Z tego co wiem komisja rewizyjna ma swojego przewodniczącego.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...