Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Godzinę temu, Gość napisał:

Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie, XII Wydział
Gospodarczy, podaje do publicznej wiadomości, iż postanowieniem
z dnia 4 września 2015 r. umorzono postępowanie
upadłościowe Polskiego Koncernu Spirytusowego Spółki
z ograniczoną odpowiedzialnością w Ińsku w upadłości
likwidacyjnej, sygn. akt XII GUp 21/11.

Więc panie radny co za pierdoły wypisujesz o zwolnieniu syndyka

Człowieku sam nie wiesz co piszesz, jeżeli sąd umorzył postepowanie upadłościowe, to znaczy, że syndyk poszedł na szczaw, czytaj ze zrozumieniem to co sam podajesz.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość napisał:

dla siebie nic Włodek nie myśli o swojej d**** tak jak ty Terenia!!!

Jezeli nic dla siebie nie załatwił, to skad tu na niego nagonka? Przeszkadza komus w interesach? A może przeszkadza w dojściu do koryta? Jak chłop pracuje dla dobra gminy i jest przeciw zwirowni to chwala mu za to i finito.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość napisał:

A kto to jest Teresa? Miała swoje 8 lat (a może wiecej, gdy była sekreterzem) i wystarczy, niech idzie baba na emeryture i niańczy wnuki, chyba że ona będzie zyc wiecznie, ha ha ha

Niech żyje ile Bozia pozwoli -pamiętaj ty też tam trafisz. Nie śmiej się z czyjegoś życia bo twoje może ulecieć. To jest na szczęście jedyna sprawiedliwość.

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Olo napisał:

Niech żyje ile Bozia pozwoli -pamiętaj ty też tam trafisz. Nie śmiej się z czyjegoś życia bo twoje może ulecieć. To jest na szczęście jedyna sprawiedliwość.

Tak,tak lizodupie wieżowy.Przecież jest tyle imprez do organizowania. czesławki, festyn sąsiedzki. Żwirownia sypie groszem a ty błaźnie, może się załapiesz na pieczoną kiełbaskę.Chwal panią pod nieb.....padron, pod czerwoną gwiazdę z sierpem i młotem w tle ! Smacznego !

 

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Gość napisał:

Tak,tak lizodupie wieżowy.Przecież jest tyle imprez do organizowania. czesławki, festyn sąsiedzki. Żwirownia sypie groszem a ty błaźnie, może się załapiesz na pieczoną kiełbaskę.Chwal panią pod nieb.....padron, pod czerwoną gwiazdę z sierpem i młotem w tle ! Smacznego !

 

Dobrze przeczytałeś mój wpis???? Może masz problem czytania ze zrozumieniem??? No to jeszcze raz....

47 minut temu, Olo napisał:

Niech żyje ile Bozia pozwoli -pamiętaj ty też tam trafisz. Nie śmiej się z czyjegoś życia bo twoje może ulecieć. To jest na szczęście jedyna sprawiedliwość.

 

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Gość napisał:

Odnalazł sie olo obrońca uciśnionych

A co mam ci życzyć żebyś do jutra zdechł???!!! Opamiętaj się idioto. Każdy ma swój czas ale niestety nie znasz dnia ani godziny. Dlatego zamilcz klaunie.

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, Olo napisał:

A co mam ci życzyć żebyś do jutra zdechł???!!! Opamiętaj się idioto. Każdy ma swój czas ale niestety nie znasz dnia ani godziny. Dlatego zamilcz klaunie.

Dobrze piszesz Olo niech go do jutra trafi to może o nim usłyszymy.

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Gość napisał:

Szafran niech napisze jak kapował i interesował się ludzmi o innych poglądach.To mu pozostało .Jest w tak zwanej G.T.W.Mazurek też do tej organizacji  G.T.W.należy.Spuścizna po komunie.

Co to jest to G.T.W bo nie znam organizacji.

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt tu nie pisał o chorobie Pani Teresy bo to jest jej prywatna sprawa i ja również jej współczuję niech zdrowieje bo na to każdy człowiek zasługuje. Szkoda tylko, że ona do Kieliszkowskiego mówiła że Szafrana szlak trafi i prędzej czy później się go pozbędą w drodze ku żwirowni

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Gość napisał:

Nikt tu nie pisał o chorobie Pani Teresy bo to jest jej prywatna sprawa i ja również jej współczuję niech zdrowieje bo na to każdy człowiek zasługuje. Szkoda tylko, że ona do Kieliszkowskiego mówiła że Szafrana szlak trafi i prędzej czy później się go pozbędą w drodze ku żwirowni

To ja dodam od siebie że wszystkich którzy podnieśli rękę dla żwirowni szlag trafi tak czy siak. Liwak pierwszy za nim ciocia i reszta chłamu.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość napisał:

Nikt tu nie pisał o chorobie Pani Teresy bo to jest jej prywatna sprawa i ja również jej współczuję niech zdrowieje bo na to każdy człowiek zasługuje. Szkoda tylko, że ona do Kieliszkowskiego mówiła że Szafrana szlak trafi i prędzej czy później się go pozbędą w drodze ku żwirowni

Kiedy tak mówiła o Szafranie? Jesli to prawda, to jest to chamstwo rodem z pegeereu.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

Kiedy tak mówiła o Szafranie? Jesli to prawda, to jest to chamstwo rodem z pegeereu.

A skąd ten kaszalot jest ? PGR jej życie uratował i to nie w sensie że z widłami po oborach biegała, lecz mamiła ludzi komunistycznymi mrzonkami, psiakrew !

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, nie wiem napisał:
20 godzin temu, nie wiem napisał:

Co to jest to G.T.W bo nie znam organizacji.

Pomyszkuj czy pofatyguj się poszukać w internecie ,dużo na ten temat piszą,nie bądz leniem.

 

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, próg napisał:

Brawo to jest słuszna idea. Ten próg przy gminie to Racin mógł sobie zrobić na łysej głowie. Ten róg ani nie powoduje zwolnienia bo w mieście można tylko 50 jechać ani bezpieczeństwa bo niszczy auta, niszczy środowisko i wiele by wyliczać. Jak coś złe to trzeba naprawić.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...