Skocz do zawartości

Kupczenie ekologią


przyroda

Rekomendowane odpowiedzi

http://samorzad.pap.pl/depesze/wiadomosci_centralne/154181/Natura-biedy--Niech-nas-odwiedzi-pani-premier---zaprasza-wiceburmistrz#form

Jak ci młody baranie nie wstyd pisać, że przyroda to nie wszystko! Niektóre gminy tylko z tego żyją. Jeszcze norek nam brakuje...kiedy to było że już RDOŚ powiedział NIE a mieszkańcy nic nie wiedzą. Ty cwany darmozjadzie do roboty się weź a nie subwencje i takie tam na utrzymanie stołków i pensje. Krytyka przedwyborcza minęła czas na pracę trzej panowie TRZEJ..

Odnośnik do odpowiedzi

http://samorzad.pap....eburmistrz#form

Jak ci młody baranie nie wstyd pisać, że przyroda to nie wszystko! Niektóre gminy tylko z tego żyją. Jeszcze norek nam brakuje...kiedy to było że już RDOŚ powiedział NIE a mieszkańcy nic nie wiedzą. Ty cwany darmozjadzie do roboty się weź a nie subwencje i takie tam na utrzymanie stołków i pensje. Krytyka przedwyborcza minęła czas na pracę trzej panowie TRZEJ..

dureń jesteś i tyle w tym temacie.
Odnośnik do odpowiedzi

baumwan ciekawe czy bys taki madry byl jak by ci zablokowali budowe domu bo masz ptaszki lub zabki na dzialce, no ale co tam przeciez tobie juz nawet zwirownia nie przeszkadza tepy macieju ta subwencja to nie tylko dla inska ale dla innych gminw podobnej sytuacji kretynie z za odry

Odnośnik do odpowiedzi

Wtedy był przeciw żwirowni teraz mu odbiło i chce dla mieszkańców kopalni, norek, spalarni i innych inwestorów tego typu bo nie bedzie miał pod nosem. Ale nie martw się po drugiej stronie zrobimy ci oczyszczalnię ścieków -pasuje? :)

Odnośnik do odpowiedzi

Ten kto popiera żwirownię ten but i trep. Nie mam litości na takimi. Jak nowa władza zacznie podchody z kopalnią to od razu do odstrzału o norkach nawet nie myślę. Już inny palant próbował spalarnię budować i przegrał wybory teraz tak będzie z trzema muszkieterami. Czekamy tylko kiedy wpadną na taki rąbnięty pomysł jak teresy i racina a nastąpi koniec rządów i kropka. Niech Jacek, Michał i Włodek przypomną sobie kolegę Piotra i może oprzytomnieją. Jak nie pożegnają się szybko z władzą.

Odnośnik do odpowiedzi

baumwan ciekawe czy bys taki madry byl jak by ci zablokowali budowe domu bo masz ptaszki lub zabki na dzialce, no ale co tam przeciez tobie juz nawet zwirownia nie przeszkadza tepy macieju ta subwencja to nie tylko dla inska ale dla innych gminw podobnej sytuacji kretynie z za odry

Słuchaj Głąbie Kapusciany ,a ty gdzie siedziałeś ,razem ze mną.To tobie panie Szafran przez ptaszki nie pozwolono budowli postawic i pozostrał wóz Drzymały.

Ponadto te studzienki co niby są obniżane na drodzę w Ściennym jak Pan chwali sie na swoim portalu to inwestycja juz czterdziestoletnia.Z ludzi pan idoitów robi i propagande sukcesu uskutecznia.obiecał Pan droge a nie studzienki to powinno iśc w parze .

Odnośnik do odpowiedzi

Ten kto popiera żwirownię ten but i trep. Nie mam litości na takimi. Jak nowa władza zacznie podchody z kopalnią to od razu do odstrzału o norkach nawet nie myślę. Już inny palant próbował spalarnię budować i przegrał wybory teraz tak będzie z trzema muszkieterami. Czekamy tylko kiedy wpadną na taki rąbnięty pomysł jak teresy i racina a nastąpi koniec rządów i kropka. Niech Jacek, Michał i Włodek przypomną sobie kolegę Piotra i może oprzytomnieją. Jak nie pożegnają się szybko z władzą.

Zgadzam się...............

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde czemu Ińsko nie ma szczęścia do władzy! Przecież w innych gminach jest dużo lepiej albo nawet bardzo dobrze. Myślę że to tylko władza nastawiona ba branie nic nie robi. Wszędzie jednak się wykazują czyli że nasi nie mają pomysłu a jak już mają to pożal się Boże, bimbrownia, spalarnia śmieci, wypalarnia węgla, żwirownia, norki. Jednym słowem wszystko co ekologię niszczy chociaż inni na niej zarabiają krocie. Szkoda.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo, ze zdziwieniem dzisiaj rano ogladalem program o proekologicznych dzialaniach i o zarabianiu na ekologii. Wiesz o czym była mowa? O oczyszczaniu ścieków, o sortowaniu odpadów, o biogazowniach, wiatrakach itp. Mnie się włos na głowie jeżył gdy to oglądałem. Czy Ty też o tym samym myślisz? O czym Ty mówisz, że inni zarabiają krocie na ekologii?

Odnośnik do odpowiedzi

A swoją drogą Olo to co Ci norki przeszkadzają w środku lasu, lub w szczerym polu? No bo bimbrownia jest w mieście, żwirownia ma być też praktycznie w mieście, spalarnia miała być w mieście, a norki z tego co wiem, to w szczerym polu na granicy gminy, więc o co Tobie chodzi?

Odnośnik do odpowiedzi

A swoją drogą Olo to co Ci norki przeszkadzają w środku lasu, lub w szczerym polu? No bo bimbrownia jest w mieście, żwirownia ma być też praktycznie w mieście, spalarnia miała być w mieście, a norki z tego co wiem, to w szczerym polu na granicy gminy, więc o co Tobie chodzi?

Ja tam nie wiem co myśli akurat Olo ale ja wiem bo mam znajomych w gminie pyrzyckiej jak te norki uciekają a mieszkańcy mają utrapienie bo wszędzie się to pałęta. Nie jestem zwolennikiem futerka na szyi mojej kobiety ona zresztą też. Wiem jak znajomi narzekają jak wieje nie od tej strony co trzeba jaki fetor od tych futrzaków muchy i inne robactwo. Bo tak po prawdzie to nikt się nie przejmuje jakich kilka z nich czmychnie a niestety nie do upilnowania te stworzenia.Na granicy gminy??? A gdzie są granice waszego nie pytania mieszkańców??? Racin nikogo nie pytał skończył jak skończył i was dosięgnie ta sama ręka bo robicie to samo.Ta władza jest nieudolna jak poprzednia jedno potrafią wkładać ręce do kieszeni i nie ma jak szpan. Nie tędy droga panowie nie tędy.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo, ze zdziwieniem dzisiaj rano ogladalem program o proekologicznych dzialaniach i o zarabianiu na ekologii. Wiesz o czym była mowa? O oczyszczaniu ścieków, o sortowaniu odpadów, o biogazowniach, wiatrakach itp. Mnie się włos na głowie jeżył gdy to oglądałem. Czy Ty też o tym samym myślisz? O czym Ty mówisz, że inni zarabiają krocie na ekologii?

No tak naoglądasz się programów o ekologii i nie widzisz możliwości rozwoju. Hmmmm to dopiero problem....Przypominam w turystykę trzeba inwestować a inwestować można jak ma się obszary chronione...ktoś nie chce zrozumieć że w nią się inwestuje tak samo jak w biomasę, norki, spalarnie i inne tego typu projekty. Czemu zaraz norki taki śmierdzący produkt w Węgorzynie szyją coś tam do samochodów czysto żadnych śmierdzących odpadów....czemu wieża takiego zakładu nie zrobiła w naszej gminie tylko zrobiła spalarnię, bioetanol i jeszcze ciągle chce żwirowni....kto was tak bajdurzy? kto wam wyprał mózgi....no trochę rozsądku ,poczytania i wszystko się znajdzie i zrobi ale widać wy już też idziecie na łatwiznę....tak sobie pomyślałem że kiedyś ten czas nadejdzie a moje nadzieje upadną....taka nasza Ińszczan dola...

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem Państwa... wszędzie i pod każdym względem obrażacie siebie... "kupczenie ekologią"- to trafne określenie , ale nie do tego co Państwo opisujecie. Jeśli Gmina ma być gminą turystyczną , to podstawą ma być turystyka. Czy wiecie o tym ,że Turyści przyjeżdżają z całego świata by zwiedzić ten zakątek? Pewnie nie... BO Was to nie obchodzi.........Ale Pieniądze... OWSZEM.... Jeśli Państwo ( Ińsko) stracicie plaże ...stracicie wszystko.....

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem Państwa... wszędzie i pod każdym względem obrażacie siebie... "kupczenie ekologią"- to trafne określenie , ale nie do tego co Państwo opisujecie. Jeśli Gmina ma być gminą turystyczną , to podstawą ma być turystyka. Czy wiecie o tym ,że Turyści przyjeżdżają z całego świata by zwiedzić ten zakątek? Pewnie nie... BO Was to nie obchodzi.........Ale Pieniądze... OWSZEM.... Jeśli Państwo ( Ińsko) stracicie plaże ...stracicie wszystko.....

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem Państwa... wszędzie i pod każdym względem obrażacie siebie... "kupczenie ekologią"- to trafne określenie , ale nie do tego co Państwo opisujecie. Jeśli Gmina ma być gminą turystyczną , to podstawą ma być turystyka. Czy wiecie o tym ,że Turyści przyjeżdżają z całego świata by zwiedzić ten zakątek? Pewnie nie... BO Was to nie obchodzi.........Ale Pieniądze... OWSZEM.... Jeśli Państwo ( Ińsko) stracicie plaże ...stracicie wszystko.....

Brawo "Stefii" tak powinno myśleć Ińsko.

Odnośnik do odpowiedzi

No tak naoglądasz się programów o ekologii i nie widzisz możliwości rozwoju. Hmmmm to dopiero problem....Przypominam w turystykę trzeba inwestować a inwestować można jak ma się obszary chronione...ktoś nie chce zrozumieć że w nią się inwestuje tak samo jak w biomasę, norki, spalarnie i inne tego typu projekty. Czemu zaraz norki taki śmierdzący produkt w Węgorzynie szyją coś tam do samochodów czysto żadnych śmierdzących odpadów....czemu wieża takiego zakładu nie zrobiła w naszej gminie tylko zrobiła spalarnię, bioetanol i jeszcze ciągle chce żwirowni....kto was tak bajdurzy? kto wam wyprał mózgi....no trochę rozsądku ,poczytania i wszystko się znajdzie i zrobi ale widać wy już też idziecie na łatwiznę....tak sobie pomyślałem że kiedyś ten czas nadejdzie a moje nadzieje upadną....taka nasza Ińszczan dola...

Olo pieprzysz głupoty, jeśli masz pomysł na Insko to idź do jacka i mu to powiedz, on na pewno cię wysłucha.
Odnośnik do odpowiedzi

Turystów full a infrastruktura,ścieżka spacerowa nad jeziorem,brak zaplecza obsługującminieego na plaży jak po wojnie.Prze 25 lat nic nie uczyniono. Pomost dyszy resztkami zgniłych desek.Wstyd i hańba dla lokalnych władz na przestrzeni tych 25 lat,gdzie korzystanie z dotacji UE.Czy w tej gminie nigdy nie było przy sterach mądrych ludzi?

Odnośnik do odpowiedzi

Turystów full a infrastruktura,ścieżka spacerowa nad jeziorem,brak zaplecza obsługującminieego na plaży jak po wojnie.Prze 25 lat nic nie uczyniono. Pomost dyszy resztkami zgniłych desek.Wstyd i hańba dla lokalnych władz na przestrzeni tych 25 lat,gdzie korzystanie z dotacji UE.Czy w tej gminie nigdy nie było przy sterach mądrych ludzi?

Niestety to jest prawda.Nigdy nie było właściwego burmistrza,który zapytałby mądrzejszych od siebie.Władza tak mocno uderza do głowy,że sterujący uważa się za najmądrzejszego.Inwestycje; molo i promenada już na etapie projektu sknocone były.Projektanta powiesiłbym za męską część ciała.A może władza wymieniłaby z nazwiaka tych pożal się Boże "projektantów"?

Odnośnik do odpowiedzi

Juz wymieniali na sesji .Co z tego jak nadal Ci sami projektują i Ci sami odbiory robią.Promenada tej zimy nie wytrzyma nawet lekkiej.Juz ubytki w nawierzchni dość widoczne,.widac kamienie.Jak nowy burmistrz mógł to z pracownikami odebrać,Po ILF firma powinna to zerwć i nową położyć nie wspomnę o oznakowaniu.Dzis jakiś palant na szczecinskich nr zaparkował sobie auto na całym chodniku,oczywiście patrolu policji nie widać,browary spozywaja gdzie chca.I tu sie mówi o turystyce.Kpina

Odnośnik do odpowiedzi

Jacek robi co może żeby znaleźć frajerów na płacenie haraczu gminie. Teraz wymyślił że będzie na stronie gminy promował wszystkich ale muszą mu płacić i to aż nawet 4 stówy w zależności od reklamy. Wszędzie tylko łatwizna i ździeranie z ludzi a nie myśleć o dotacjach i innych pozyskiwanych funduszy. Karygodne.

Odnośnik do odpowiedzi

Jacek robi co może żeby znaleźć frajerów na płacenie haraczu gminie. Teraz wymyślił że będzie na stronie gminy promował wszystkich ale muszą mu płacić i to aż nawet 4 stówy w zależności od reklamy. Wszędzie tylko łatwizna i ździeranie z ludzi a nie myśleć o dotacjach i innych pozyskiwanych funduszy. Karygodne.

przynajmniej coś robi , ty tylko marudzisz i krytykujesz . Jak masz inne bardziej efektywne metody zarabiania to mu powiedz nie masz daleko . Wiele gmin robi w podobny sposób . Z nikogo nie zdziera , nie ma przymusu . Ty możesz się nie reklamować , twoje wpisy mówią same za siebie kim jesteś .

Odnośnik do odpowiedzi

przynajmniej coś robi , ty tylko marudzisz i krytykujesz . Jak masz inne bardziej efektywne metody zarabiania to mu powiedz nie masz daleko . Wiele gmin robi w podobny sposób . Z nikogo nie zdziera , nie ma przymusu . Ty możesz się nie reklamować , twoje wpisy mówią same za siebie kim jesteś .

Co robi?????? Powiedz co on robi jeden z drugim z tego Ińsko Razem chyba co miesiąc jak racin kasują wypłaty dla siebie i sfory urzędników. Gamonie u władzy jak poprzednicy. Nic się w gminie nie zmieni jak nie ma nawet na papier toaletowy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...