Skocz do zawartości

Dni Ińska


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym orlkiem to są jaja. Jak w wakacje może być otwarte 4 godziny? To sie w glowie nie miesci. 12-16 ? Będą dni upalne to kto przyjdzie o tej godzinie grać ? Panie Kupczyński myśli się o wszystkich mieszkańcach i dzieciach, a nie tylko o tych co im się nie podobaja godziny orlika. W wakacje powinno być otwarte cały dzień, a jeżeli już Wam tak nie pasuje to przynajmniej od 17-21. Żenada.

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym orlkiem to są jaja. Jak w wakacje może być otwarte 4 godziny? To sie w glowie nie miesci. 12-16 ? Będą dni upalne to kto przyjdzie o tej godzinie grać ? Panie Kupczyński myśli się o wszystkich mieszkańcach i dzieciach, a nie tylko o tych co im się nie podobaja godziny orlika. W wakacje powinno być otwarte cały dzień, a jeżeli już Wam tak nie pasuje to przynajmniej od 17-21. Żenada.

Ty capie chodzisz na Orlik, że tak pyszczysz? Śmierdzisz capem na odległość!
Odnośnik do odpowiedzi

Tak zanim skończa kosic zaraz zarosnie od nowa.Ińsko jak wiocha trawsko po pachy i to na terenach gminnych a o nowo bogackich nie wspomne .Powykupywali działki dla biznesu i taki biznes że same trwasko rośnie.

Co do zastepcy to juz nie ten sam.Wszystko zaczyna się po tajemnie.Wszelkie informacje na poczatku kadencji zamieszczał na stronie Ińska.Teraz na BIP.-tak jak fakat do OPS a to dla tego że BIP-u wszyscy nie czytają i chca posadkę zapewnić stałą dla Izy

Miała być dyrektorka szloły z Chociwla namaszczona przez Szafrana ale nie trzymają Jolędla papieru jakim ma byc opinia kuratorium,za poparcie w wyborach a wyniki gimnazjalne nie zadowalające .Co nie którzy juz trąbili o sukcesie w szkole a tu klapa.Teraz nikt nie pisze o tym problemie.

dla rządzących i co ich wybrali wydaje im sie że wszystko jest okej ale ton tylko pozory.nie wiedza jak teraz ludziom mogą spojrzeć w oczy że wybrali sobie taką marna władzę.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty capie chodzisz na Orlik, że tak pyszczysz? Śmierdzisz capem na odległość!

Chłopino byś odpowiedział normalnie,ale wiadać, że nie wiesz co odpowiedzieć. Masz coś za uszami? Z orlikiem to jest paranoja. Jest dwóch animatorów, ktorzy i tak przez miesiąc nie przerobią pół etatu,gdyż w tygodniu robią po 32 godziny,a i tak nawet nie bo wczesniej zamykają. Są wakacje, dłuższe dni,beda gorace dni. Kto przyjdzie grać o 12 czy o 14 w słońce? Po co budowali orlik? Żeby stał ? W ogóle to powinien być otwarty cały czas. Kto ma chec bierze swoja pilke i idzie grać.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że szczytujesz .Jednak przeczytałeś a to mi się podoba.Czy ja coś wezmę czy nie to moja sprawa,ty martw się o gminę bo zarośnięta na amen.Nie nadążacie kosić.Gdzie fundusz sołecki -jesteś taki władczy to czemu go niema ,gdzie realizacja waszego programu także nie ma -oj zapomniałem jest tylko NEPOTYZM Zatrudnianie swoich i przygotowywanie krętych ścieżek aby potajemnie ich po wsadzać na stołki.

TAK CIAPAKU TO WYGLĄDA

Najważniejsze że mieszkańcy czytają i widzą oraz oceniają .

Twoja rolą jest chwalenie tu rządzących ,ale z tym jest problem bo za co nawet trawy nie potrafią wykosić na swych gminnych terenach

Odnośnik do odpowiedzi

Ty chyba jesteś rzadkim goście w Ińsku a twój wywiad źle działa. Zrozumiałe może być tylko to że pachołka od podcierania niemieckich d** nie stać na lepszy wywiad Stasi już nie ma zostaje miałkowy pachołek ale on niedowidzi skutki takie że źle donosi. Bałmarow ty lepiej wywiadem się nie zajmuj zostań przy podcieraniu d** i wymianie pampersów.

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj CIAPAKU jak byś wiedział co te określenie znaczy to inaczej byś pisał .Ciebie bolszewicka wszawico już nic nie nauczy.Ja wiem swaoje a ty swoje.Zobacz jaką komunę tu wprowadzacie tak jak za Racina .Kobiety na kolanach obrzeża z trawy nożami podcinają.

WSTYD są specjalne urządzenia do takich czynnosci kosztuje 24zł.Czy już twoich włodarzy na zakup takich urządzeń nie stać.

Tak był za komuny

WSTYD

Mieszkańcy się temu przyglądają.STYRLIC

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj CIAPAKU jak byś wiedział co te określenie znaczy to inaczej byś pisał .Ciebie bolszewicka wszawico już nic nie nauczy.Ja wiem swaoje a ty swoje.Zobacz jaką komunę tu wprowadzacie tak jak za Racina .Kobiety na kolanach obrzeża z trawy nożami podcinają.

WSTYD są specjalne urządzenia do takich czynnosci kosztuje 24zł.Czy już twoich włodarzy na zakup takich urządzeń nie stać.

Tak był za komuny

WSTYD

Mieszkańcy się temu przyglądają.STYRLIC

Co znaczy CIAPAK wiesz tylko ty bo tak na ciebie twoja mać wołała gdy srałeś w majtosy.
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...