Skocz do zawartości

Dni Ińska


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie te gamonie sie jeszcze wepchaja zabijać nie winne zwierzątka to juz przesada

Powiem ci że ja bym nie miał skrupułów żeby takie zwierzątko jak ty odstrzelić. jesteś zagrożeniem dla ekosystemu a takich trzeba eliminować.

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem ci że ja bym nie miał skrupułów żeby takie zwierzątko jak ty odstrzelić. jesteś zagrożeniem dla ekosystemu a takich trzeba eliminować.

Powiem ci że ja bym nie miał skrupułów żeby takie zwierzątko jak ty odstrzelić. jesteś zagrożeniem dla ekosystemu a takich trzeba eliminować.

Powiem ci że ja bym nie miał skrupułów żeby takie zwierzątko jak ty odstrzelić. jesteś zagrożeniem dla ekosystemu a takich trzeba eliminować.

Powiem ci że ja bym nie miał skrupułów żeby takie zwierzątko jak ty odstrzelić. jesteś zagrożeniem dla ekosystemu a takich trzeba eliminować.

Powiem ci że ja bym nie miał skrupułów żeby takie zwierzątko jak ty odstrzelić. jesteś zagrożeniem dla ekosystemu a takich trzeba eliminować.

popieram mam nadzieje ze Jacek z Włodkiem zrobią porządek jak kupią broń
Odnośnik do odpowiedzi

Kto im da chyba te drewniane przecież oni doi niczego się nie nadają.Włodek z Linówka tylko z dewizowcami się nadaje.Należy do zielonych jak Szafran.Sprzedał mu tajniki i teraz zawładnąć chcą kołami.Żwirownię już mają ,gminę, Iński Park ,naturę 2000 ,a teraz koła im się śnią.Ja tam siedzę w kukurydzy i dobrze się mam .a to że polują ale nie na zwierzynę tylko mieszkańców gminy którzy inaczej myślą czy mówią to już huczy i wieści niosą.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty kukurydza idź lepiej do lekarza o specjalności psychicznej. dobrze ci radzę bo skończysz źle. Dewizowcy w kołach zawsze byli i co ciebie tak dziwi? Pamiętaj że drewnianą też możesz zarobić. Dobrze że ogarniają wszystkie sfery żeby taki kretyn jak ty nie panoszył się po gminie. W naszej gminie mieszkańcy bardzo cieszą się ze zmian jesteś teraz ty w opozycji ale nikt się takim gównem nie przejmuje. Podcieraj dalej d*** i nie udawaj mędrka.

Odnośnik do odpowiedzi

Gościu co zwieracze ci puściły.Jeśli nikt takim kretynem jak ja się nie przejmuje to jesteś w błędzie ty i olo przejmujecie się.Raz piszesz że jesteś d*** raz Gość raz władza i.t.d.Ja sram na twoją władzę a w opozycji to jesteś ty ,sam sobie piszesz sam się chwalisz i sam pod siebie robisz.Ludzie mówią na kogo polujecie z tym Szafranem.Jezdzicie po Ińsku i gumowe ucho robicie.JA GUSTAW JA GUSTAW.Twe obelgi nie trafiają do mnie BURAKU CZERWONY.Realizuj program wyborczy .

Odnośnik do odpowiedzi

Do czyścioszków.Spostrzeżenia z soboty i niedzieli.Brud na Ińsku,porozbijane butelki ,kupy po psach na promenadzie ,pełno słonecznika,ul.Jana Pawła w piachu o trawach nie wykoszonych nie wspomnę.Tak wasz porządek wygląda.Przekaż o tym samochodzie strażackim który na trawniku parkuje w miejscu gdzie lodzie można wodować na promenadzie.Jak można niszczyć coś za co już było zapłacone.Jest tam tyle innego miejsca że po zwodowaniu łodzi ten samochód może gdzie indziej stać.W tym miejscu chyba wyłamał samochód słupek betonowy także monitoring się kłania.O innych patologiach takich jak park jest zamiatany z piachu tam gdzie jest piach napiszę następnym razem.Nadal podtrzymuje to co było kiedyż za pani Kujawskiej że w niedziele osoba na głównych ulicach sprzątała rano a w tygodniu miała wolne

Odnośnik do odpowiedzi

Już teraz wiem na pewno że ty to ty... sprawdziłem kto jest twoim kierownikiem budowy. Już wszystko tłumaczy czego widzisz tylko sprzątanie ulic bo ta ukraińska gnida ci donosi. Nie powiedział ci jak potraktował Panią Kujawską na rozstaniu? To niech powie morda ukraińska. Twoje prawo wziąć miotłę i od 7 zamiatać bo widzę że już przy klawiaturze siedzisz. Zrób dobry uczynek i posprzątaj tylko koło siebie jak nakazuje prawo a będzie czysto. Każdy właściciel ma dbać nie tylko na podwórku u siebie ale też wokół niego. Tak więc zakasaj pachołkowe rączki masz w tym wprawę i hajda do roboty cwelu jeden. A i jeszcze jedno nie pisz o zmieniających nikach bo ty już nie wiem kim jesteś- mieszkanką, kukurydzą, dolarówką, tirówką czy ojro?????Żałosny dupek co mu żyłka pęka hahahahahahahahah

Odnośnik do odpowiedzi

Do czyścioszków.Spostrzeżenia z soboty i niedzieli.Brud na Ińsku,porozbijane butelki ,kupy po psach na promenadzie ,pełno słonecznika,ul.Jana Pawła w piachu o trawach nie wykoszonych nie wspomnę.Tak wasz porządek wygląda.Przekaż o tym samochodzie strażackim który na trawniku parkuje w miejscu gdzie lodzie można wodować na promenadzie.Jak można niszczyć coś za co już było zapłacone.Jest tam tyle innego miejsca że po zwodowaniu łodzi ten samochód może gdzie indziej stać.W tym miejscu chyba wyłamał samochód słupek betonowy także monitoring się kłania.O innych patologiach takich jak park jest zamiatany z piachu tam gdzie jest piach napiszę następnym razem.Nadal podtrzymuje to co było kiedyż za pani Kujawskiej że w niedziele osoba na głównych ulicach sprzątała rano a w tygodniu miała wolne

"Brud na Ińsku,porozbijane butelki ,kupy po psach na promenadzie ,pełno słonecznika" I to napewno wina "rządzących".Takie pozostłlości świadczą o kulturze osobistej naszego narodu.Nie robią tego w Austrii,Niemczech,Rorwegii,Szwecji i wielu innych bardziej ucywilizowanych krajach. Jakoś niektórym z nas do nich daleko,a wystarczy odrobina przyzwoitości i moglibyśmy sie z nimi równać.Gmina powinna sprzątać,ale po naturalnych szkodach typu burze,traby powietrzne itp.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Burmistrzu to co wyprawiają strażacy przy spuszczaniu łodzi to przechodzi ludzki pojęcie. Pan Kowalkowski jeżdzi autem strażackim po świeżo posadzonych krzewach , a Pan Malcer ( komendant straży ) się z tego cieszy, a tak apropo ta łódż ma służyć do wożenia rodzinki po jeziorze ?

Odnośnik do odpowiedzi

nawiazujący do promenady artykuł przewodniczącego Szafrana z dnia 12 grudnia 2014 r. zamieszczony na portalinsko.pl No, ale wtedy przewodniczący był, nie to co teraz, obrażony za brak fuchy zgodnej z jego aspiracjami. Oj, kłamczuski jedne.....

Promenada to jedna wielka kicha.

Na dzisiejszej sesji burmistrz udzielił obszernej informacji o problemach z promenadą. Zagrożona jest wypłata dotacji od marszałka w kwocie 600tyś. zł.

Dokonano zaledwie częściowych odbiorów, promenada nie jest ukończona, został do odkrycia kanał Iny, ale na razie prace stoją w miejscu, bo potrzebne jest pozwolenie wodno prawne, które powinien był załatwić projektant, a który dopiero jutro w tej kwestii ma złożyć stosowne dokumenty! Dlaczego dopiero teraz, skoro o tym wiedziano co najmniej od marca, kiedy to marszałek województwa zwrócił się do urzędu z prośbą o uzupełnienie dokumentacji. Wszelkie prace przy promenadzie nadzorował ówczesny burmistrz, miał oczywiście do tego inspektora nadzoru i pracownika urzędu (który to był, to nie musimy pisać). Dlaczego nie dopilnowano prostej sprawy, też nie musimy pisać. Dodatkowo projektant umocnienie brzegów kanału tak zaprojektował, że wykonawca twierdzi, że to jest niemożliwe do wykonania. W projekcie brzegi mają być umocnione plastikowymi ściankami, które przecież nikt nie wbije w ziemię, ze względu na kamienie, kopać zaś nie można, bo zawalą się budynki. Sprawa w tej chwili wygląda tak; termin inwestycji jest przedłużony do końca marca, czy do tej pory będzie załatwione pozwolenie wodno prawne i później wykonane prace, to bardzo wątpliwe. Jak zareaguje na to marszałek to można się spodziewać, najpewniej obetnie dotację. Nowy burmistrz ma ciężką sprawę do załatwienia, mimo że zawinił jego poprzednik razem ze swoimi ludźmi. Przypominamy, że marszałek obciął o 30% dotację na remont świetlicy w Ciemniku, czyli powinno być jasne jak słońce, kto powinien bezwzględnie "wylecieć" z urzędu.

Informacji o promenadzie przysłuchiwali się między innymi: Andrzej Racinowski, Krzysztof Paluch, Bogdan Terebecki, Krzysztof Czubkowski, Janusz Czerwonka.....

ponawiam pytanie do WŁADZ GMINY ?! , - CO jest robione w sprawie dramatycznego obniżenia się poziomu wody w jeziorze ?

Jak wynika z załącznika wykonawca miał trudności z budową kanału odpływowego i moim zdaniem spartolił robotę całkowicie co jest obecnie powodem spadku wody . Proszę o działania w tej sprawie !!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Pytać możesz twoje prawo. Przyjdź na sesję i zapytaj. Nie zarzucaj innym że są tu anonimowi tylko ujawnij się przybłędo.

Były problemy z właściwym działaniem "zapory wodnej",ale już jest ok.Nie działała "zapora wodna",a i susza swoje zrobiła. Najbliższe opady deszczu wyrównają deficyt wody w jeziorze.

Odnośnik do odpowiedzi

do Gościa .Ty cioto to rze jesteś CIAPAKIEM to wiemy- bierz sie do pracy ale Ty nie bo jesteś. nierobem.Słodzisz tylko swoim i tu ich bronisz.Czas na nauke rządzenia minął .Brać się za realizację programu.Ile Ci płacą z gminnej kasy za te zasrane wpisy.

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz baranie jeden Jak bys wiedział co znaczy ksywa kukurydza to bys nie srał tu na rzadko.Zasięgnij wiedzy to może bedziesz cos wiedział co do obecnych czasów.To że jesteś CIAPAKIM i nie tylko pozostałością spuzcizny komuszej to Ci Nie musze pisać Kazdy o tym CYMBALE wie .Jestes wrzód na d**** wychodowany na żywym organizmie Nrodu.Ponadto pamietaj ---Nie libie jak mi wąż pierdzi i zebami zgrzyta

Pisałes że nie czytasz wpisuw Ty tym żyjesz ,przezucasz tyko wszystko na innych a i sam na siebie pisząc do lustra.

Także bujaj się KASZTANIE

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...