Skocz do zawartości

Tanie posiłki (zestawy obiadowe)


Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę o bliższe szczegóły, kto to jest i jak można się z nim skontaktować.

Nie wiem czy w Ińsku znajdziesz coś takiego. Najlepiej jest zaopatrzyć się w jedzenie jadąc do Ińska i samemu coś zrobić.

Ewentualnie pojechać do okolicznych miejscowości bo i tam zjeść. Takiego prawdziwego lokalu gastronomicznego z domowym jedzeniem to nie wiem czy w Ińsku znajdziesz :(

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie lokale w gminie mają strony internetowe to po pierwsze, po drugie ośrodki to co innego a restauracje to co innego. Ale kmioty wiochy nie widzą różnicy. Biorąc pod uwagę całokształt to w Ińsku jest DROŻYZNA pod każdym względem i jadąc tu trzeba pakować żarcie a nie ciuchy do ubrania. Taka o to jest prawda o tej parszywej gminie.

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie lokale w gminie mają strony internetowe to po pierwsze, po drugie ośrodki to co innego a restauracje to co innego. Ale kmioty wiochy nie widzą różnicy. Biorąc pod uwagę całokształt to w Ińsku jest DROŻYZNA pod każdym względem i jadąc tu trzeba pakować żarcie a nie ciuchy do ubrania. Taka o to jest prawda o tej parszywej gminie.

To po jakiego ch.ja do tej parszywej gminy jedziesz, zasrańcu ? Zapodaj gdzie będziesz bunkrował a oklepiemy ciebie z lekka, głodny frajerze !

Odnośnik do odpowiedzi

To po jakiego ch.ja do tej parszywej gminy jedziesz, zasrańcu ? Zapodaj gdzie będziesz bunkrował a oklepiemy ciebie z lekka, głodny frajerze !

Wystarczy że klepiecie na forum takie prymitywne wpisy po co więcej klepania?!

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jadąc do Ińska trzeba zabrać jeszcze bańki na paliwo.Żyro po drodze w biedronce w Chociwlu ,Węgorzynie lub w Reczu.Dla Ińska tylko śmieci pozostają.

Chcieliście zmian na lepsze to zmieniliście ;) jest lepiej? No to tak będzie przez 4 lata :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...