Skocz do zawartości

Co by tu jeszcze spieprzyć panowie


Gafa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A ty co właściciel Ińska czy darmozjad z Barzkowic? Chachacha nie!!! ty jesteś ten darmozjad z Ińska który jak w piosence Rynkowskiego "Nic nie robić ,spać pod gruszą "!!!!!!!!Leniu weź się za robotę a nie wypędzasz ludzi.Kto ci da na pensyjkę darmozjadzie? ŻWIROWNIA??????????????????????????????????????????????????????????????????????

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze napisałeś. Nie tak jak u nich ale w podobnej konwencji. To by też przynosiło gminie sporo zysków a przy okazji promowało lokalne produkty i firmy. No ale cóż... "nie mamy pieniędzy" możesz usłyszeć od włodarzy ińska.

Odnośnik do odpowiedzi

Naszej władzy to jak widać ciągle Ten z nieba daje sygnały -opamiętaj się ,opamiętaj się ,opamiętaj się.A ten nic tylko z uporem maniaka pcha tą żwirownię z tymi niemyślącymi radnymi.Czy znaki z nieba NIC wam nie mówią??? Wiara czyni cuda ale nie z tak zakłamanymi wiernymi jak miejscowa władza.Bogobojni dranie.Balujecie dzisiaj zrobiliście spęd i myślicie ,że ci prości rolnicy to głupcy?Boże miej nas w swojej opiece icon_evil.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Wynocha stąd !!! Nie masz moralnego prawa tu pisać warchole jeden.Balowałeś wczoraj za nasze pieniądze.Ludzi wywieźliście a sami balowaliście do nocy.Chamstwo ,prostaki i naginacze prawa.Jak wam nie wstyd i mówić jednocześnie ,że nie ma pieniędzy na szkołę na biednych a na balowanie rzekomych rolników to jest?

Odnośnik do odpowiedzi
No właśnie.......? Zmieńcie "obiekt" waszych "zatroskanych westchnień", bogobojni miłujący bliźniego,"obrońcy" Ińska . Może Światowid was wysłycha i "zagrzmi ??!!

Nie szydź z religii. Ja nie jestem typem osoby, która pochyli głowę Bogowi ale szacunek mam tylko z takiego względu, że inni wyznają taki czy inny kult. Ja nie miłuje bliźniego a już na pewno nie taki plankton jak Ty, burmistrz czy ktokolwiek z rady. A co do obrońcy Ińska to masz rację. Bronię tego miasta przed takimi jak Wy. Pazernymi na pieniądze darmozjadami. Wam się tam mocno w d**** poprzewracało od kiedy siedzicie na stołkach. Nie dość, że pojęcie o sprawach Ińska macie żadne to jeszcze uzurpujecie sobie prawo do decydowania o wszystkim. Podporządkuj się pod to co mieszkańcy chcą albo nie pourzędujesz sobie za długo na stołeczku. Mieszkańcy cie stamtąd prędzej czy później wypieprzą bo zobaczą jaki z ciebie i reszty twojej ekipy zawodnik.

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego nie? Ludzie czasami chcą wiedzieć czy długo jeszcze mogą cieszyć się życiem bo chcą przeżyć ten czas jak najlepiej,przyjemniej,w spokoju, hucznie i takie tam.Mądrzy ludzie powinni chociaż o tym wiedzieć jeśli nie stosować.Co to ma wspólnego z Ińskiem? To co napisał 'żwirownia"-TO ŚMIERĆ DLA NAS MIESZKAŃCÓW NA DŁUGO!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
No jak to co ? Przecież prawie wszyscy tu "pieprzą", że Ińsko przez kopalnię ginieeeeeeeeee !

Mój wpis odnosił się do wpisu jumbo ale widać masz za daleko do mózgu żeby to wydedukować .

A ińsko zdechnie przez żwirownie bo ona nie ma nic wspólnego z dobrem ogółu .Hotel giera daje więcej pozytywów niż żwirownia ale gmina jak widać ma swój interes w tym żeby żwirownia powstała a jego hotel nie .

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie a ty dedukuj do czego odnosi się mój wpis !

Reklamujesz hotel Giera, pewnie będziesz w nim portierem !Aby wybudować hotel to trzeba mieć "kasę" !

A Gier "kupił by wieś, tylko pieniądze gdzieś" jak mówi stare przysłowie !!

A my mamy kaskę i nie jedną kopalnię już wybudowaliśmy i nie jedną jeszcze wybudujemy !!

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie i wy w to wierzycie? To żaden pracownik żwirowni jak patrzeć już na tego radnego Drabika to ręce opadają!!! Ten tu to wytrawny gracz co wie jak manipulować .To nasz znany radny co vcity zamknął żeby nie krytykować obecnej władzy do której się teraz zalicza.A jeszcze niedawno jak Racinowski latał po wsi i obgadywał go na wszystkie możliwe sposoby.Jak ci staruszku nie wstyd.Ciągniesz od państwa emeryturę i jeszcze ci mało zdechlaku.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...