Skocz do zawartości

Co by tu jeszcze spieprzyć panowie


Gafa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dożynki były udane ,Świetnie się bawili radni i ich rodziny.Nie widziałam tam nikogo ze zwykłych mieszkańców.Zgredek ma rację było kilku rolników ,może sześciu -dziesięciu reszta to władza i sołtysi tzn. radni i sołtysi i ich rodziny z dziećmi.To nie była impreza dla rolników tylko dla kaprysu władzy.A tą taczką należało wywieźć tych politycznych złodziei.Co za obłuda komuna już się z wami nie zrówna.Kaziu i Wojtaszek pstrykała zdjęcia ważnym rolnikom-żonie burmistrza ,bratu radnego terebeckiego,wszystkim pozostałym radnym.Skonieczko z żoną i dzieckiem to rolnik?Bujny to rolnik z żoną?Ludzie a to wszystko na nasz koszt.Niestety ludziom nie dano się pobawić bo impreza zamknięta tylko dla rolników(chyba dla radnych i ich pociotków).

Odnośnik do odpowiedzi

A może by tak ińsku burmistrz ruszył swoją łepetyną i pomyślał o infrastrukturze.Wodę pitną też mamy nie najlepszej jakości.Chociaż do gnojówki jej jeszcze trochę brakuje.Przecież mieliście korzystać z dotacji dla dobra mieszkańców :D :lol: icon_mrgreen.gif

Miliony na środowisko

Zachodniopomorskie. Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska Stanisław Gawłowski podpisał w poniedziałek (26 bm.) w Dźwirzynie potwierdzenia dofinansowania dwóch kolejnych inwestycji, które zostaną przeprowadzone w Zachodniopomorskiem.

Chodzi o kontynuację programu poprawy jakości wody w Szczecinie, którego II etap zrealizuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji oraz o projekt budowy sieci kanalizacyjnej i przebudowy oczyszczalni ścieków w Stargardzie Szczecińskim, którego celem jest ochrona wód jeziora Miedwie. Tym drugim zadaniem, które pochłonie blisko 95 mln zł, zajmie się Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej działające na terenie Stargardu Szczecińskiego. Kwota dofinansowania inwestycji przekroczy 38,5 mln zł. Cieszą się z tego nie tylko władze miasta, ale i Gminy Stargard Szczeciński oraz gminy Kobylanka, które obejmuje swym zasięgiem projekt. W wyniku jego realizacji, z możliwości podłączenia się do systemu kanalizacji skorzysta 1775 mieszkańców aglomeracji, którzy możliwości takiej dotychczas nie mieli.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
raty, raty , raty

A specjalista od zadłużania gminy wzorem komunistycznych ekip zaciąga kredyty,które będą spłacać następne pokolenia.To się nazywa racjonalna gospodarka gminna. A co, po mnie choćby i bomba atomowa!!! :D :lol:

[uUdzielenie kredytu inwestycyjnego w kwocie do 156.691,72 zł na sfinansowanie zadania inwestycyjnego

Wykonanie boisk sportowych w ramach budowy kompleksu „Moje boisko – ORLIK 2012†w Ińsku

1. Nazwa i adres zamawiającego: Gmina Ińsko, ul. Boh. Warszawy 38, 73-140 Ińsko.

2. Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia: do odbioru w siedzibie Zamawiającego w Ińsku, ul. Boh. Warszawy 38 – sekretariat, tel. 091 562 30 25 fax. 091 562 30 63, od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 15.30, za pośrednictwem poczty lub na stronie internetowej www.bip.insko.pl.

3. Tryb zamówienia: przetarg nieograniczony na podstawie art. 10 ust. 1 w związku z art. 39 – 46 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. – Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2010r. Nr 113, poz. 759 ze zm.) – o wartości zamówienia od 14.000 euro do kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust 8 ustawy pzp.

4. Przedmiot zmówienia oraz wielkość lub zakres zamówienia:

Przedmiot zamówienia obejmuje udzielenie kredytu inwestycyjnego w kwocie do 156.691,72 zł w walucie polskiej z przeznaczeniem na sfinansowanie zadania inwestycyjnego WYKONANIE BOISK SPORTOWYCH W RAMACH BUDOWY KOMPLEKSU MOJE BOISKO – ORLIK 2012 W IŃSKU

4. Kredyt zaciągnięty będzie w 1 transzy w terminie do 15 listopada 2011 r.

5. Spłata nastąpi w 33 ratach kapitałowych:

- I rata: 31.12.2015 r. – 1.632,21 zł,

- pozostałe raty kwartalne począwszy od 01.03.2015 r. do 30.09.2023 r. w wysokości – 1.632,21zł,

- ostatnia rata: w terminie do 30.11.2023 r. w wysokości 1.631,77 zł.

6. Okres kredytowania (wymagany) 30.11.2023 r.]

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mania wam długo musi stać przed oczyma sposób zastraszania i przekupywania biednych mieszkańców zdanych na łaskę Państwa a przez was dzielonych zapomóg wg zaprogramowanych szantaży. Władza, która namawia lub zastrasza obywateli zasługuje na udział prokuratora. To metody typowe dla komuny i TW, a że szef coś na ten temat wie to i stosuje. Widocznie nauka z tego okresu nie poszła w las.Jeżeli mieszkańcy gminy dadzą się szantażować lub przekupywać to ich sumienie. Pójdą potem razem z burkiem się wyspowiadać i oczyszczą swoje sumienie. Ale brud pozostanie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...

W ińskiej gminie bez żadnych komplikacji można zwolnić 50% obijających się osób.Od razu pomniejszą się problemy budżetowe. Tylko kogo zwolnić?? Myśli generał???

Samorządy są najlepszym pracodawcą na czas kryzysu. Gwarantują stałą pracę, podwyżki i stabilność zatrudnienia. Konkurencję z nimi przegrywa nawet administracja rządowa

Tak ocenia "Dziennik Gazeta Prawna".

Odnośnik do odpowiedzi
Brak wam szacunku a pycha "przynosi" dobre (dla społeczności Ińska) skutki.

Ty władza jesteś jak Gebbels, umiesz siać propagandę , czyją?

Ano domyśl się kto to jest TW"Janek".

Na resztę nie zwracam uwagi,bo oczy wam zarosły p..dą Jakie to , te dobre dla mieszkańców skutki?.

To ,że dzięki wam nie mają miejsc pracy (oczywiście poza waszymi rodzinami i pociotkami)???

Że gmina tonie z powodu braku rozumu burka i jego śpiących wojowników?

Z was taka społeczność jak kozi d-py trąba.

Odnośnik do odpowiedzi

Co mają powiedzieć? Przecież od czasów Zimnickiego ten "milicjant" kolaboruje na gminie. Bo jakie niby podatki dla gminy z 300 ha orzechów czy konopi???????? A do opracowania planu żwirowni co najmniej 4-5 lat.Po co ma ziemia próżno leżeć? To jest pewna zależność jego i gminy bo Wiliński już się ze żwirownią dawno dogadał.Burmistrz i przewodniczący też te plany znają(od dawna) ale po co to ogłaszać wszem i wobec??? Kudła też wam może wiele powiedzieć ale "władza" ostatnio rżnie głupa.Co za ciemnota tu mieszka???

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy aby na pewno Zimnickiego ale na 100% Działoszewskiej.Zarówno Ona jak On widnieją w IPN jako wysokie struktury współpracy z SB.Nasz Burmistrz tylko im donosił( nieświadomie) bez szkody dla ludzi i sąsiadów ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem - widnieją wszyscy- szok!!!! Racinowski może rzeczywiście stanowiskiem niższy ale świadomy, tajny współpracownik.Przecież nie ma tam wszystkich tylko wybrańcy którzy zasługi mają dla komunistycznego reżimu.

Odnośnik do odpowiedzi
Szukajcie a znajdziecie
Kto widnieje i gdzie?

Kto ma wiedzieć to będzie wiedział o co chodzi. A jak nie wiesz to dociekaj bo w życiu odnoszą sukces jedynie Ci, którzy potrafią dążyć do celu.

Odnośnie tematu nic mnie już nie zdziwi. Nic...

Odnośnik do odpowiedzi

I znowu ci sami ludzie, wiadomi,znajomi +rodzina psów wraca do starej metody dyskredytowania innych na dodatek z zakamuflowaną cenzurą i śledzeniem nicków wpisujących. To jeszcze podpiszcie umowę z kółkiem różańcowym.

Powstałą strona dla mnie to nic innego vcity -2 , tylko bardziej zakamuflowana jak kameleon. Nic z tego palanty , jesteście dupkami, nie macie żadnego przebicia ani dostępu do ważnych danych tworzonych i przechodzących przez gminę. Innymi słowy, pajacujecie i pajacami zostaniecie. Te wasze plany związane z pokazywaniem starych komuchów, to nic innego jak wracanie do "oszukańczej przeszłości" w Ińsku do dzisiaj kultywowanej nawet przez burka i jego ekipę. Mam nadzieję ,że Caffe Ińsko zachowa swobodę wypowiedzi odnoszących się do całej władzy, okradającej te gminę. Każdy wie o kim mowa i kogo to dotyczy. Nie każdy natomiast wie jak władza szantażuje lub przekupuje mieszkańców.Myślę ,że tutaj panuje w miarę obiektywna swoboda wypowiadania się i nadal zamierzam z niej korzystać.Nie mam nic do większej ilości portali ale nie uważam za słuszne ,że małpowanie "caffe" jest trafnym pociągnięciem. Z biegiem czasu nie raz to udowodnię , obiecuję!!!!!

PS.

Proszę nie małpować mojego nicku.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...