Skocz do zawartości

Wybory uzupełniajace


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem w tym okręgu,ale zagłosowałbym na Woźniaka. Równy gość.

Też tak myślę, potrzebna jest świeża krew. Dwóch pozostałych panów mieliśmy przez ostatnie 8 lat na dodatek na dwóch najwyższych stanowiskach. Skończyło się dla gminy niemalże katastrofą.

Odnośnik do odpowiedzi

Szkodaże nie startujesz wiele wprowadził bys nowego .Nie czepiaj się tych co podjeli decyzję.Kazdy mógł z innego okręgu startować.Chyba że popierasz władzę dyktatorską.Olo tak jak Ty wyrobiłeś sobie o mnie zdanie to i ja o Tobie mam swoje zdanie.Buzi mi nie zakneblujesz.Śledz prasę.

Co ty tu znowu wymyślasz o czepianiu się! Ja też uważam że jest mało kandydatów i dwóch starych capów na dodatek. Którą prasę mamy śledzić bo wiesz że "prasa" to takie szerokie pasmo zależy w jakiej sympatyzujesz. Co ty do tego Ola pijesz pierdoło jedna przecież dobrze że napisał kto startuje. Goń się stąd i będzie po ptokach.

Odnośnik do odpowiedzi

e8a36421b08fa4cd3cef93eb3b4dec0a.png

Ci dwaj pierwsi nie mają za krzty honoru, tyle lat bazowali na naszym budżecie i ciągle im mało w tych ryjach.To trzeba mieć tupet i pochodzenie,żeby liczyć na "swoich". A może lepiej niech jadą walczyć do swoich. Tfu.

I tu się z Tobą zgadzam.Roman na radnego!!!


Odnośnik do odpowiedzi

e8a36421b08fa4cd3cef93eb3b4dec0a.png

Ci dwaj pierwsi nie mają za krzty honoru, tyle lat bazowali na naszym budżecie i ciągle im mało w tych ryjach.To trzeba mieć tupet i pochodzenie,żeby liczyć na "swoich". A może lepiej niech jadą walczyć do swoich. Tfu.

I tu się z Tobą zgadzam.Roman na radnego!!!


Niech tak będzie Roman na radnego.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Wybory uzupełniające za 11 dni a ci bredzą o wszystkim i o niczym. Racinowski wejdzie do rady i tak to gówno znów trwać będzie do następnych wyborów. Gnojowica w tym Ińsku. Zresztą zamiast zmniejszać zatrudnienie to gmina się rozrasta w urzędników jak świnia w chlewie.

Odnośnik do odpowiedzi

Wybory uzupełniające za 11 dni a ci bredzą o wszystkim i o niczym. Racinowski wejdzie do rady i tak to gówno znów trwać będzie do następnych wyborów. Gnojowica w tym Ińsku. Zresztą zamiast zmniejszać zatrudnienie to gmina się rozrasta w urzędników jak świnia w chlewie.

Odnośnik do odpowiedzi

Wybory uzupełniające za 11 dni a ci bredzą o wszystkim i o niczym. Racinowski wejdzie do rady i tak to gówno znów trwać będzie do następnych wyborów. Gnojowica w tym Ińsku. Zresztą zamiast zmniejszać zatrudnienie to gmina się rozrasta w urzędników jak świnia w chlewie.

Mawiali starzy górale:-co nagle to po diable,albo też- co sie odwlecze to nie uciecze.Zatrudnienie będzie zmniejszone,ale wszystko musi sie odbyć zgodnie z obowiązujacym prawem.Nie sztuką jest kogokolwiek zwolnić,ale też trzeba mieć świadomość,że są jeszcze sądy pracy po których przyjdzie się "wałęsać"i w razie "w" trzeba mieć w zapasie sporo kasy.Racinowski sam nie wejdzie,chyba,że go wyborcy wybiorą.Takie jest prawo demokratycznych wyborów.

Odnośnik do odpowiedzi

Czubkowskiego od razu wywaliliście za stołowkowa kuchnie w której wyposarzenie było dzierżawców.Teraz wam nie przeszkadza że po sądach jezdzicie.

Jego prawo udać się do sądów. Ale czy dobrze robi ? Ma rodzinę zatrudnioną w szkole a i emerytury może nie doczekać?!

Odnośnik do odpowiedzi

Mozna odwołac ale nie za bzdury które go nie dotyczyły.Tu zabłysli i zrobili czystke jak na Białorusi a teraz niech tłumaczą sie w sądzie,napewno tam im czkawka się odbije.samochód do jazdy trzeba wkorzystac do sadu i pieniedzy znów mniej a jak przyjdzie przywrócic go to znów pieniądze i tak w kółko ,a tu piszą że redukcje etatów w gminie beda robic tylko nie chca od razu bo sadów się boja ,cos jest nie tak,ktoś tu kłamie jak zawsze.

Odnośnik do odpowiedzi

Mozna odwołac ale nie za bzdury które go nie dotyczyły.Tu zabłysli i zrobili czystke jak na Białorusi a teraz niech tłumaczą sie w sądzie,napewno tam im czkawka się odbije.samochód do jazdy trzeba wkorzystac do sadu i pieniedzy znów mniej a jak przyjdzie przywrócic go to znów pieniądze i tak w kółko ,a tu piszą że redukcje etatów w gminie beda robic tylko nie chca od razu bo sadów się boja ,cos jest nie tak,ktoś tu kłamie jak zawsze.

Oj kłamiesz gościu ,kłamiesz. Ta cala klika na czele z Racinowskim , Terebeckim i Czubkowskim żyła jak w maśle na koszt takich jak ty lokalnych patriotów.

Odnośnik do odpowiedzi

Daj przykłady jak żyli baranie,a powiedz na czyj ty koszt zyjesz baranie.Przeciez dostalas niusa od Racinowskiego i teraz jestes dumna bo go niema a ty pracujesz in snujesz się jak pasztet po Ińsku za pieniadze podatników.

Odnośnik do odpowiedzi

Zasłyszałem że jakiś chłopczyna nogę stracił w robocie. Robota na czarno więc będzie wykiwany. Siedzi biedak w domu w miałce i nie chce z nikim rozmawiać ani pokazywać. Ale rodzina coś przebąkuje. Sołtys powinien go odwiedzić i zapytać co i jak.

Odnośnik do odpowiedzi

To powinien Szafran tam już być.Jak pies pogryzł dziecko w Miałce tuz pzred wyborami to wszedzie pisał i tu i na portalu i po całej gminie jezdził i szukał racina i Irenki.Tak się starał .Teraz juz się wyprostował.Pozatym dobry jego żołnierz Renia z Linówka drugi sołtys powina udzielic wsparcia.

Odnośnik do odpowiedzi

To powinien Szafran tam już być.Jak pies pogryzł dziecko w Miałce tuz pzred wyborami to wszedzie pisał i tu i na portalu i po całej gminie jezdził i szukał racina i Irenki.Tak się starał .Teraz juz się wyprostował.Pozatym dobry jego żołnierz Renia z Linówka drugi sołtys powina udzielic wsparcia.

A pracodawca???????? Najpierw niech powie gdzie pracował a dopiero szukaj winnego. Mariusz powinien kasę wydębić od tego co pracował.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...