Skocz do zawartości

Nowy Burmistrz Ińska


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kapuściany głąb napisał:

Powiem krótko, pogubiłeś się złamasie. Od razu wiedziałem że jesteś tępym h*jem. Nawijaj makaron na uszy typu " nie głosowałem na P.Ewę ale dobrze że wygrała, będzie dobrze rządzić i biorę ją w ochronkę" . Do budy kundlu, do budy 👉

Ty jednak tępy jesteś nie na żarty. Mam nadzieję, że bezdzietny to i nadzieja, że tępota nie rozleje się na to urokliwe miasteczko. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 961
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

kapuściany głąb
Godzinę temu, Groch z Kapustą napisał:

Ty jednak tępy jesteś nie na żarty. Mam nadzieję, że bezdzietny to i nadzieja, że tępota nie rozleje się na to urokliwe miasteczko. 

Jesteś jesteś przecież piszę że tępota od ciebie bije na km..... Pozdrów Ewkę na którą nie głosowałeś a którą gloryfikujesz....pozdrawiam🖕

Godzinę temu, Groch z Kapustą napisał:

Nie czytałeś wypowiedzi Grocha z Kapustą. To zrozumiałe- trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, a przede wszystkim chcieć przeczytać co ma ktoś do powiedzenia w danym temacie, ewentualnie podjąć z nim dyskusję w tematach niezgody. Tu dyskusji być nie może. Co wpis to inna nazwa użytkownika, poza Grochem z Kapustą. Takie grochem o ścianę. 

Niestety taki jesteś twardogłowy 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆 wszystkie czytałem na początku teraz to jest groch z kapustą i nie da się czytać 🤷

Odnośnik do odpowiedzi
Nowa władza

Ińsko to miasteczko tępaków,skoro nie umieją po gonić glupców Liwaka.Co do nowej burmistrzami,to nic nie zrobi więcej bo nie ma odpowiedniego wykształcenia ani innej wiedzy samorządowej.Jak już widać będzie dublować głupotę poprzednika.Wanienki jeżdżą jak chcą,Policja oślepła a wszystko zarasta.Syf i brud.

Jedyne co osiągnie,to może uratować beznadziejną aptekę męża.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Marek napisał:

Czyli zmarnowałeś głos, przegrałeś.

W nadziei, że ktoś normalny mnie czyta wrócę do powyższej wypowiedzi.

Co oznacza zmarnować głos? Zmarnowany głos to ten niewykorzystany- to oczywiste. Nie idę na wybory, tracę możliwość opowiedzenia się po czyjejś stronie, wyrażenia zadowolenia lub niezadowolenia. W skrócie jest mi wszystko jedno, albo żaden z kandydatów do mnie nie przemawia więc wybory bojkotuję.

Ciekawe jest jednak podejście nierozgarniętej umysłowo, licznej masy na tym forum bo o wygranej i przegranej mogą mówić tylko i wyłącznie włodarze- przede wszystkim przegrali pan Jacek Liwak i pan Michał Kupczyński. W wyborach wygrała pani Ewa Szkołut. Takie są fakty. 

O wyborcy można powiedzieć, że przegrał kiedy jest bezmyślną masą, tępakiem i nie umie o sobie ani decydować, ani zająć stanowiska zgodnego z własnym sumieniem, wartościami i interesami.  Interesy wyborców są bardzo zróżnicowane- jeden może tak nienawidzić człowieka, że za własną wygraną uzna jego porażkę. Drugi będzie liczył na lepsze stanowisko, trzeci na uznanie, czwarty na sprawiedliwość, a piątemu wystarczy satysfakcja, że wreszcie pogonili ch***. Czytając bełkot co niektórych głupoli bardzo łatwo wyborców pogrupować i oszacować wartość ich wygranej. Musi wam być bardzo ciężko żyć skoro cudzą wygraną lub porażkę postrzegacie jako własny sukces. Szczerze współczuję.  Bez względu na to przy czyim nazwisku postawiliśmy krzyżyk podczas wyborów, wszystkim nam powinno zależeć przede wszystkim na rozwoju miasteczka i gminy. W oczach wielu poprzednia władza  zrobiła dużo w tym kierunku. Pomijając żwirki i muchomorki. Nie otrzymała jednak wystarczającego kredytu zaufania aby pracę kontynuować. To się nazywa po prostu demokracja i z tym się nie dyskutuje. Mam się pokłócić z życiem bo kilka osób więcej pomyślało inaczej jak ja? A może właśnie dzięki tym kilku osobom zadzieją się rzeczy bardzo korzystne dla naszej gminy? Moją wygraną jest to, że poczucia szczęścia nie szukam ani w cudzym sukcesie, ani w cudzej porażce. Nie muszę się dowartościowywać, jak niektórzy tutaj, ubliżając innym.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Do szamana

Powinieneś zostać filozofem a jesteś lokalnym szamanem. A to oznacza,że reprezentujesz władzę i próbujesz zniekształcać wypowiedzi wyborców.Zapominasz,że to ćwierć wieku tzw.demokracji i osiągnięcia gminy przez tak długo okres są bardzo skromne aby nie powiedzieć nikłe.Gdyby nie pieniądze z zewnątrz to byłby totalny syf...

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, tak napisał:

Napisałeś  Grochu z Kapustą z sensem.Oby przynajmniej część Ińszczan to przeczytała.

Napisał groch z kapustą który sam siebie popiera i tak się delektuje swoją zajebistością że ego urosło do wielkiego mistrza von Jungingena 🤣😆😂

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Do szamana napisał:

Powinieneś zostać filozofem a jesteś lokalnym szamanem. A to oznacza,że reprezentujesz władzę i próbujesz zniekształcać wypowiedzi wyborców.Zapominasz,że to ćwierć wieku tzw.demokracji i osiągnięcia gminy przez tak długo okres są bardzo skromne aby nie powiedzieć nikłe.Gdyby nie pieniądze z zewnątrz to byłby totalny syf...

I to jest w tym forumowaniu najciekawsze idioto :) Nie wiesz kim jestem, nie wiesz skąd piszę, nie wiesz nawet czy mam jaja czy piczkę. Suma sumarum kimkolwiek mnie nie zrobisz zawsze wyjdziesz na idiotę wymieniając się ze mną swoją opinią, może nawet podając mi rękę. 

40 minut temu, wyborca napisał:

Napisał groch z kapustą który sam siebie popiera i tak się delektuje swoją zajebistością że ego urosło do wielkiego mistrza von Jungingena 🤣😆😂

Czerpiesz wiedzę z własnych praktyk? A może masz IP trackera? Jeśli tak to wiesz jaka jest prawda 😜

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Groch z Kapustą napisał:

I to jest w tym forumowaniu najciekawsze idioto :) Nie wiesz kim jestem, nie wiesz skąd piszę, nie wiesz nawet czy mam jaja czy piczkę. Suma sumarum kimkolwiek mnie nie zrobisz zawsze wyjdziesz na idiotę wymieniając się ze mną swoją opinią, może nawet podając mi rękę. 

Czerpiesz wiedzę z własnych praktyk? A może masz IP trackera? Jeśli tak to wiesz jaka jest prawda 😜

Wszyscy jesteśmy bydło, psy w budzie, idiotami, nie wiem nie wiem co jeszcze wymyśli półgłówek typu groch z kapustą. Wypad ty fryzjerze z koziej wólki. Zwykły z ciebie hejter i tylko fejkniusy piszesz. Won cwelu 👉

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, prawda napisał:

Wszyscy jesteśmy bydło, psy w budzie, idiotami, nie wiem nie wiem co jeszcze wymyśli półgłówek typu groch z kapustą. Wypad ty fryzjerze z koziej wólki. Zwykły z ciebie hejter i tylko fejkniusy piszesz. Won cwelu 👉

Ojoj. Weź se stoperan zaaplikuj. 

Odnośnik do odpowiedzi

 

Godzinę temu, wojtek napisał:

Czy wam się podoba działanie nowej władzy?

Jeśli o mnie chodzi to jeszcze konkretnych działań nie widzę. Póki co wybrano zastępcę- co moim zdaniem dość jasno obrazuje przyjęty kierunek władania. Biurokratyczny i bezdyskusyjny. Pan Procyk dał się poznać jako osoba konkretna lecz chłodna w relacjach z interesantem. Gmina postawiła też na informację z pierwszej ręki. Nie udostępnia większości działań lecz publikuje je bezpośrednio. Jeśli tendencję utrzyma, społeczność będzie mogła odnieść wrażenie, że dużo się dzieje, a Pani Burmistrz czynnie w tym uczestniczy od początku stawiając na promocję gminy. 

Co do reszty się nie wypowiem bo nie są to informacje wiarygodne, nie mniej jednak zastanawiam się czy nowa władza skupi się na budowaniu własnej historii,  czy raczej na rozliczaniu tej poprzedników.  Co z obietnicami,  planami, inwestycjami i odbiorem tych zakończonych? Szczerze mówiąc czekam niecierpliwie bo jestem zwyczajnie ciekaw co zostanie zaakceptowane przez władzę do odbioru, a co poprawić będzie trzeba. Ciekawi mnie też na ile niektóre deklaracje są zwyczajnie realne do spełnienia skoro stały się przynętą wyborczą. Póki co więc nic nie myślę. to dopiero niespełna miesiąc urzędowania.

Odnośnik do odpowiedzi
niestety
6 minut temu, Groch z Kapustą napisał:

 

Jeśli o mnie chodzi to jeszcze konkretnych działań nie widzę. Póki co wybrano zastępcę- co moim zdaniem dość jasno obrazuje przyjęty kierunek władania. Biurokratyczny i bezdyskusyjny. Pan Procyk dał się poznać jako osoba konkretna lecz chłodna w relacjach z interesantem. Gmina postawiła też na informację z pierwszej ręki. Nie udostępnia większości działań lecz publikuje je bezpośrednio. Jeśli tendencję utrzyma, społeczność będzie mogła odnieść wrażenie, że dużo się dzieje, a Pani Burmistrz czynnie w tym uczestniczy od początku stawiając na promocję gminy. 

Co do reszty się nie wypowiem bo nie są to informacje wiarygodne, nie mniej jednak zastanawiam się czy nowa władza skupi się na budowaniu własnej historii,  czy raczej na rozliczaniu tej poprzedników.  Co z obietnicami,  planami, inwestycjami i odbiorem tych zakończonych? Szczerze mówiąc czekam niecierpliwie bo jestem zwyczajnie ciekaw co zostanie zaakceptowane przez władzę do odbioru, a co poprawić będzie trzeba. Ciekawi mnie też na ile niektóre deklaracje są zwyczajnie realne do spełnienia skoro stały się przynętą wyborczą. Póki co więc nic nie myślę. to dopiero niespełna miesiąc urzędowania.

"Póki co więc nic nie myślę" . To my już wiemy że jesteś pustostanem.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, turystyka napisał:

Gmina zarośnięta jak nieużytki,wszędzie bród i śmierdzi spalonym olejem.

Ale tym trepom pachnie kapustą z grochem.Widzą to ,co im odpowiada.Kolejna klika?

Odnośnik do odpowiedzi
A jak jest w gminie Ińsko?

Cisza nocna jest pojęciem, które nie jest precyzyjnie zdefiniowane w polskim prawie. Zwyczajowo przyjmuje się, że trwa ona od godziny 22:00 do 6:00. W tym czasie należy powstrzymywać się od działań generujących hałas, aby zapewnić innym możliwość spokojnego odpoczynku. W przeciwnym razie osoby zakłócające ciszę mogą liczyć się z konsekwencjami.
 

Odnośnik do odpowiedzi
A jak jest w gminie Ińsko?

Jakie kary za zakłócanie ciszy nocnej

Kary za zakłócanie ciszy nocnej mogą być dotkliwe. Mandat za wykroczenie może wynieść od 20 do nawet 5000 złotych. W przypadku drobnych zakłóceń, które nie są uciążliwe dla większej liczby osób, policja może nałożyć mandat karny w wysokości do 500 złotych. W najostrzejszych przypadkach sąd może orzec karę ograniczenia wolności na okres od 5 do 30 dni – zwłaszcza w przypadku gdy zakłócanie ma uporczywy charakter bądź dotyczy większej liczby osób.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
A jak jest w gminie Ińsko?

Zgłaszanie naruszeń ciszy nocnej

Jeśli dojdzie do naruszenia ciszy nocnej, o fakcie można powiadomić policję lub straż miejską. Funkcjonariusze podejmą wówczas interwencję, która zwykle zaczyna się od pouczenia. Jeśli zakłócenie spokoju nagminnie się powtarza, zostaje wystawiony mandat. Standardowo – w przypadku odmowy przyjęcia mandatu sprawa jest kierowana do Sądu.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Grzegorz
37 minut temu, A jak jest w gminie Ińsko? napisał:

Zgłaszanie naruszeń ciszy nocnej

Jeśli dojdzie do naruszenia ciszy nocnej, o fakcie można powiadomić policję lub straż miejską. Funkcjonariusze podejmą wówczas interwencję, która zwykle zaczyna się od pouczenia. Jeśli zakłócenie spokoju nagminnie się powtarza, zostaje wystawiony mandat. Standardowo – w przypadku odmowy przyjęcia mandatu sprawa jest kierowana do Sądu.

Przecież nasza policja to jedna wielka pomyłka. Całe Ińsko to tor rajdowy dla kretynów na motorach, quadach i policja absolutnie nic z tym nie robi. Bezczelność tych ludzi jest o tyle zatrważająca, że oni potrafią cisnąć stówą przed posterunkiem w centrum miasta. Jak byłem w Amigos ze znajomymi, na wylocie z Ińska w kierunku na Storkowo, to były godziny gdzie nie dało się siedzieć na zewnątrz przez to, że ktoś z********** po tej drodze wte i wewte. Dodam, że tam już cisnęli spokojnie powyżej 150 km/h. To się kiedyś skończy tragedią.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Groch z Kapustą napisał:

 

Sugestia dotyczyła aplikacji doodbytniczej jełopie. Porażające że można być tak głupim, że nawet zaczarowany ołówek nie pomoże. 

No to sobie zaaplikowałeś czopku.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...