Skocz do zawartości

Nowy Burmistrz Ińska


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Niestety napisał:

Cisza nocna obowiązuje od godz.22:00 do godz.6:00.Służby porządkowe są od tego,by tę ciszę mieszkańcom zapewnić.Pieski i inne zwierzaki powinny znajdować się na swoich legowiskach.Szczególnie latem,gdy niemal wszyscy ze względu na upały mają otwarte okna.

🤣🤣 Bo ci żyłka w d**** pęknie 🤣🤣

 A czy nie można poprostu pójść i porozmawiać o tym z wlascielami tylko na każdego wypisywać na o to takich niby anonimowy portalach. Udając że jest problem załatwiając go tutaj i co najlepsze to nie rozwiąże problemu. Ale jak to się mówi.kozak w necie p**** w swiecie

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 980
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

7 minut temu, Kukiełka napisał:

🤣🤣 Bo ci żyłka w d**** pęknie 🤣🤣

 A czy nie można poprostu pójść i porozmawiać o tym z wlascielami tylko na każdego wypisywać na o to takich niby anonimowy portalach. Udając że jest problem załatwiając go tutaj i co najlepsze to nie rozwiąże problemu. Ale jak to się mówi.kozak w necie p**** w swiecie

Nie można. Dla debila nie wiele rzeczy będzie stanowiło dostateczny bodziec do zmiany swojego upośledzonego zachowania. Szkoda tylko psa, trafił mu się niestety taki a nie inny właściciel.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kukiełka napisał:

🤣🤣 Bo ci żyłka w d**** pęknie 🤣🤣

 A czy nie można poprostu pójść i porozmawiać o tym z wlascielami tylko na każdego wypisywać na o to takich niby anonimowy portalach. Udając że jest problem załatwiając go tutaj i co najlepsze to nie rozwiąże problemu. Ale jak to się mówi.kozak w necie p**** w swiecie

Z takim to strach rozmawiac 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Wyjaśniam napisał:

Głodny uważaj bo cię pożre na śniadanie takich jak ty wciągnie ino raz 🤣 Współczuję takich mieć sąsiadów którzy czepiają się że pies wyje. Dramat i patologia ale tak jest na wioskach swojego brudu w koło nosa nie widzą. Co ma zrobić policja taka natura psa ze wyje.

Ty kretynie chyba nie wiesz co to ujadanie czy wycie psa. Oby tobie się lewacki s******** taki sąsiad trafił. Mam chorą matkę i ma słuchać całe dnie kundla bo nawiedzony właściciel ma go w d****?! Prawo w tej kwestii jest oczywiste że właściciel odpowiada za psa i nie może on ujadać by przeszkadzać innym w odpoczynku czy chorobie. Puknij się w ten zdegenerowany łeb.

Odnośnik do odpowiedzi
H.j,du.a i kamieni kupa

Od psów,kotów itp.jest policja,która ma obowiązek interweniować.Mnie bardziej interesuje dlaczego nie widać żadnych,poza imprezami działań nowej burmistrzyni.Nigdzie nie ma żadnych istotnych działań inwestycyjnych.Gmina jest coraz bardziej dziurawa i zajeżdżana przez żwirków.Nikt z obecnych geniuszy władzy nie widzi zagrożenia i niszczenia Natury 2000 i IPK.Kto wybrał tę matronę na reprezentanta gminy?Głupcy czy też nowa klika?

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, prawda napisał:

Ty kretynie chyba nie wiesz co to ujadanie czy wycie psa. Oby tobie się lewacki s******** taki sąsiad trafił. Mam chorą matkę i ma słuchać całe dnie kundla bo nawiedzony właściciel ma go w d****?! Prawo w tej kwestii jest oczywiste że właściciel odpowiada za psa i nie może on ujadać by przeszkadzać innym w odpoczynku czy chorobie. Puknij się w ten zdegenerowany łeb.

Też mam psa.W ciągu dnia chodzi po podwórku,ale już o zmierzchu biorę go do domu. Puszczanie psa nocą,by wył i nie dawał ludziom spać, to zakłócanie spokoju i pomyłka,za którą można otrzymać mandat karny.

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Niestety napisał:

Też mam psa.W ciągu dnia chodzi po podwórku,ale już o zmierzchu biorę go do domu. Puszczanie psa nocą,by wył i nie dawał ludziom spać, to zakłócanie spokoju i pomyłka,za którą można otrzymać mandat karny.

Jak widać są jeszcze mądrzy właściciele 👍Szacun.

Odnośnik do odpowiedzi
Łajki łajki
3 godziny temu, klamka napisał:

Z takim to strach rozmawiac 

Jak się boisz rozmawiać z własciecielem psa to o czym ty piszesz ogarnij się bo mi ciebie żal jak coś ci nie pasuje to zamknij pysk i tyle

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, H.j,du.a i kamieni kupa napisał:

Od psów,kotów itp.jest policja,która ma obowiązek interweniować.Mnie bardziej interesuje dlaczego nie widać żadnych,poza imprezami działań nowej burmistrzyni.Nigdzie nie ma żadnych istotnych działań inwestycyjnych.Gmina jest coraz bardziej dziurawa i zajeżdżana przez żwirków.Nikt z obecnych geniuszy władzy nie widzi zagrożenia i niszczenia Natury 2000 i IPK.Kto wybrał tę matronę na reprezentanta gminy?Głupcy czy też nowa klika?

Od psów i kotów jest policja 🤣🤣🤣🙈

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, gość napisał:

Nie można. Dla debila nie wiele rzeczy będzie stanowiło dostateczny bodziec do zmiany swojego upośledzonego zachowania. Szkoda tylko psa, trafił mu się niestety taki a nie inny właściciel.

Wydaje mi się że bardziej na debila stawiałbym na ciebie ale spoko. Jesteś c*** bo nie radzisz sobie z problemem który nie jest problemem bo nawet nie spróbowałeś go rozwiązać.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, prawda napisał:

Ty kretynie chyba nie wiesz co to ujadanie czy wycie psa. Oby tobie się lewacki s******** taki sąsiad trafił. Mam chorą matkę i ma słuchać całe dnie kundla bo nawiedzony właściciel ma go w d****?! Prawo w tej kwestii jest oczywiste że właściciel odpowiada za psa i nie może on ujadać by przeszkadzać innym w odpoczynku czy chorobie. Puknij się w ten zdegenerowany łeb.

Człowieku ty jesteś pusty masz chora matkę przeszkadza ci szczekający pies i ty nic z tym nie zrobiłeś.dla mnie to ty masz zdegenerowany łeb. Chętni ci przyloze w ten łeb żebyś nauczył się rozmawiać i załatwiać sprawy jak normalny człowiek.a nie wypisywał na wszystkich kto ci nie odpowiada. Nikt w internecie nie jest anonimowy więc czy ty będziesz pisał tutaj czy powiesz to w twarz wlascielowi nie zmienia różnicy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, prawda napisał:

Jak widać są jeszcze mądrzy właściciele 👍Szacun.

 

Moja sąsiadka kaszle i chyrla jak poje*bana Żadna noc nie przespana na moją prośbę nie reaguje bo jest chora mam dzwonić na policję żeby dostała mandat za wycie czy poprostu jej w******* spuścić żeby jej się wszystko odkleiło z płuc? Noo mieszkańcy zadupia dajcie radę bo wam to wychodzi najlepiej 

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Deko napisał:

Moja sąsiadka kaszle i chyrla jak poje*bana Żadna noc nie przespana na moją prośbę nie reaguje bo jest chora mam dzwonić na policję żeby dostała mandat za wycie czy poprostu jej w******* spuścić żeby jej się wszystko odkleiło z płuc? Noo mieszkańcy zadupia dajcie radę bo wam to wychodzi najlepiej 

Wpier+dol spóść sobie psycholu 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, klamka napisał:

Z takim to strach rozmawiac 

Skoro boisz się rozmawiać to nie wypisuje w internecie bo to i tak ci nic nie da. Wcale bym się nie zdziwił jakbyś dostał w ryj za sam ryj 🤣

3 godziny temu, prawda napisał:

Ty kretynie chyba nie wiesz co to ujadanie czy wycie psa. Oby tobie się lewacki s******** taki sąsiad trafił. Mam chorą matkę i ma słuchać całe dnie kundla bo nawiedzony właściciel ma go w d****?! Prawo w tej kwestii jest oczywiste że właściciel odpowiada za psa i nie może on ujadać by przeszkadzać innym w odpoczynku czy chorobie. Puknij się w ten zdegenerowany łeb.

Coś nie prawdopodobnego. Czyli problem rozwiąże się tutaj pisąc.Gratulacje pomysłów ale dostałeś medal na debila.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Niestety napisał:

Też mam psa.W ciągu dnia chodzi po podwórku,ale już o zmierzchu biorę go do domu. Puszczanie psa nocą,by wył i nie dawał ludziom spać, to zakłócanie spokoju i pomyłka,za którą można otrzymać mandat karny.

Poyebka ,,🤣

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Metoda napisał:

 

 

3 godziny temu, prawda napisał:

Ty kretynie chyba nie wiesz co to ujadanie czy wycie psa. Oby tobie się lewacki s******** taki sąsiad trafił. Mam chorą matkę i ma słuchać całe dnie kundla bo nawiedzony właściciel ma go w d****?! Prawo w tej kwestii jest oczywiste że właściciel odpowiada za psa i nie może on ujadać by przeszkadzać innym w odpoczynku czy chorobie. Puknij się w ten zdegenerowany łeb.

Nie ciężko domyśleć się kim pan jest mam nadzieję że jak zawitam to będzie pan tak samo mądry jak tutaj. 

Odnośnik do odpowiedzi
Zastój i bezczynność

Dlaczego nie mówicie i ludziach,mieszkańcach.To oni powinni być najważniejsi.

Wprowadzenie obowiązkowej identyfikacji i rejestracji psów i kotów ma na celu umożliwienie wykorzystania w polskim porządku prawnym najbardziej skutecznego narzędzia w walce ze zjawiskiem bezdomności psów i kotów, jakim jest obowiązkowa elektroniczna identyfikacja tych zwierząt.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Zastój i bezczynność napisał:

Dlaczego nie mówicie i ludziach,mieszkańcach.To oni powinni być najważniejsi.

Wprowadzenie obowiązkowej identyfikacji i rejestracji psów i kotów ma na celu umożliwienie wykorzystania w polskim porządku prawnym najbardziej skutecznego narzędzia w walce ze zjawiskiem bezdomności psów i kotów, jakim jest obowiązkowa elektroniczna identyfikacja tych zwierząt.

Panie juchniewicz jak się psa wyprowadza to się sprząta po nim a nie zostawia jego  odchody. Pozdrawiam  

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, prawda napisał:

Ty kretynie chyba nie wiesz co to ujadanie czy wycie psa. Oby tobie się lewacki s******** taki sąsiad trafił. Mam chorą matkę i ma słuchać całe dnie kundla bo nawiedzony właściciel ma go w d****?! Prawo w tej kwestii jest oczywiste że właściciel odpowiada za psa i nie może on ujadać by przeszkadzać innym w odpoczynku czy chorobie. Puknij się w ten zdegenerowany łeb.

Juchniewicz sprzątaj po swojim psie a ta twoja blondyna niech nie drze ryja w nocy jak ją peklujesz.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...